Dodaj do ulubionych

Test waznosci forum

01.01.19, 16:36
zorganizowany tego ranka przez GW wypadl pozytywnie. Forum brakowalo. Przynajmniej mi:)

Szczesliwego Nowego Roku dla kolezanek i kolegow forumowych!

PF
Edytor zaawansowany
  • engine8 01.01.19, 17:39
    Mnie nie brakowalo..... Otowrzylem i patrze nei dziala... OK .... bardzo dobrze. Ludzi sie zajma czyms innym (ja tez)
  • polski_francuz 01.01.19, 18:22
    Widac przyzwyczajonys, ze cos nie dziala:) Ja mam moje przyzwyczajenia. I forum do nich nalezy.

PF
  • engine8 01.01.19, 21:34
    Akurat forum to jak komorka czy TV czy inne tego typu nawyki i przyzwyczajenia od ktorych sie trudno odlaczyc na ochotnika ..a kiedy jest to z koniecznosci to daje wytchnienie i okazje aby zauwayc inne rzeczy..
  • polski_francuz 01.01.19, 22:33
    Masz racje i tez tak mysle. Ale od nawykow sie trudno odzwyczaic.

PF
  • engine8 01.01.19, 23:30
    I tu byla okazja do popraktykowania...
    Podobnie mielismy w Swieta rodzinne 2 dni bez komputera i internetu... Dni byly bardzo dlugie :)))
  • cepekolodziej 01.01.19, 18:17
    A mnie wqrwiło - bo niby dlaczego nagle znikło? Już myślałem, że to sprawka mojego komputera. Dzwoniłem do 'pomocy' - ale nikt nie odpowiadał.

Dostawałem cholery, bo lubię jednak panować nad jakimś wycinkiem rzeczywistości.

--
    Все это рок-н-ролл!
  • polski_francuz 01.01.19, 18:26
    Tak na pierwszy rzut oka: cos padlo i nie bylo, w swieta, obslugi technicznej by zerknac na serwera. Inne wytlumaczenie to "smarowanie lozysk" czyli tzw "maintenance". Ale watpie boby cos napisali i uprzedzili. W koncu, moze tez jakis hacker wzial GW na celownik.

PF
  • boomerang 01.01.19, 22:26
    Pomyślałem sobie że w ramach pierwszego etapu bankructwa Gazety, Michnik zabrał nam zabawki. Przecież ma prawo nas nie lubić bo się z reguły wyrażamy o nim niepozytywnie.
  • polski_francuz 03.01.19, 10:41
    Forum umiera przez brak wpisow. Pewnie sie starzeje, jak i my.

PF
  • 1.melord 03.01.19, 12:19
    polski_francuz napisał:

> Forum umiera przez brak wpisow. Pewnie sie starzeje, jak i my.
    >
    > PF

1.08 2008 forum swiat mialo 1 650 000 wpisow(mam zapisane hehe)....wiec przez ok 8 lat jego istnienia
    dzisiaj ok 2 400 000,wiec przez ponad 10 lat ilosc wpisow powiekszyla sie jedynie o ok 800 000

--
    Nie nalezy sadzic ludzi wedlug ich przekonan ,lecz wedlug tego,co przekonania te z nich czynia
  • senioryta13 05.01.19, 15:15
    ooo, nawet nie zauwazylam.
    rowniez Szczesliwego Nowego Roku 2019.
  • polski_francuz 06.01.19, 14:43
    Ale mi zabilas klina Twoim nickiem: senior to ktos starszy a signorita to panna. To Ty do jakiej kategorii wiekowej sie w koncu zaliczasz:)?

Pozdro

PF
  • senioryta13 06.01.19, 15:26
    jak jest juz 'trzecia' płeć to może być i 'czwarta' ;)
  • engine8 06.01.19, 18:27
    U nas oficjalnie juz mozna w prawie jazdy zaznaczyc sobie w rubryce "sex" - X Co znaczy nie okreslony albo to zalezy..
    U nas to bylo cholernie skomplikowane.. No bo jest rubryka: Sex: .....
    ..Ja kiedys napisalme tam "Yes" i nie przyjeli bo mialo byc M albo F... a ja sie pytam czy mam napisac z kim ? Jak tak to prosze napisac" F
    - tez nie bo podobno wygladalem na M...

I dopiero teraz to uproscili - X co znaczy "ze G was to obchodzi"
  • polski_francuz 06.01.19, 19:35
    Sex "Yes" to dobra odpowiedz. Ale z urzednikami nie da rady pozartowac.

PF

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.