Dodaj do ulubionych

Ameryka musiała wybrać Trumpa

11.01.19, 12:01
bo po prostu taka Australia stała się dla Amerykanów luksusem... ostatnio poznałem kilku Amerykanów/ek którzy przeprowadzili się tu na stałe... jedna Amerykanka z mojej pracy jest już w bardzo zaawansowanej ciąży... Ameryka potrzebuje jeszcze jednej kadencji Trumpa żeby przywrócić proporcje .... Kurt Vile przybliża mi Amerykę - może się mylę - może felusiak jeden mnie sprostuje
www.youtube.com/watch?v=7mbh43HgT4U
Edytor zaawansowany
  • engine8 11.01.19, 18:08
    "Australia stała się dla Amerykanów luksusem" ????
    od kiedy i dla jakich amerykanow? Moze dla tych kilku co sie przpeprowadzili tam ... tak ze nie zapedzaja sie w uogolnianiu...
    Mozna znalezc kilku co sie do kazdego innego kraju - nawet Rosji przperowadzili bo uwazli ze tam "in bedzie lepiej". A co ma ciaza z tym wspolnego? Chce widocznie urodzic australijczyka...
    A z ta nastepna kadencja Trumpa tp masz racje....
    Jak wytrzezwiujesz to znow cos napisz a na razie idz sie wyspij... moze przejdzie.
  • 5magna 12.01.19, 07:55
    Moze w US nie stac ich na dziecko. Tam sie rodza teraz czarni I latinosi. Biali wymieraja….
  • boavista4 12.01.19, 08:18
    Bedzie miec nie tylko jedna kadencje, ale zostanie wybrany cesarzem USA, a jego nastepca bedzie Najpierw Melania a potem Barron. Amen.
  • engine8 12.01.19, 17:48
    A dlaczego by ich nie bylo stac? Tzn w Stanach dziesie rodzi i wychwuje samemu a nie jest to obowiazkiem rzadu oczywiscie..
  • kylax4 12.01.19, 18:53
    Biali w USA i tak mają większą dzietność, niż większość białych w Europie, i to pomimo braku urlopów macierzyńskich i ogromnych kosztów posiadania dziecka.

--
    Imperial powers are not about democracy. It is all about the tribute in peace and spoils of war. Divide and conquer and the profits.
  • szwampuch58 14.01.19, 10:44
    Turcja zalatwie na amen ....rzecze debil,znowu wstal lewa noga z wyra?

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.