Dodaj do ulubionych

The best men can be

19.01.19, 07:56
Czyli porozmawiajmy o mezczyznach idac za przykladem Gillette, ktora wypuscila filmik na Youtube. Filmik, ktory mowi cos o mezczyznach: jacy sa, jacy bywaja, jacy powinni byc i jacy beda...

Jako, ze na forum malo jest kobiet (senioryta mowi, ze jest czwarta plcia:) to sprowadzmy meskosc do zachowan forumowych. Jacy sa: ano sa tacy i owacy. Powiedzmy maja wiecej czy mniej adrenaliny w wpisach. Jacy bywaja? Ano bywaja chamowaci. Czy to meskie? Raczej durnomeskie jesli juz. Jacy powinni byc? (moim zdaniem przynajmniej): ano spokoj i szczerosc najbardziej mi sie podobaja. Jacy beda?

Zobaczymy!

PF
Edytor zaawansowany
  • boomerang 19.01.19, 08:30
    pretty untrue
    www.youtube.com/watch?v=659pppwniXA

• jorl 19.01.19, 09:05
    polski_francuz napisał:

> Jako, ze na forum malo jest kobiet (senioryta mowi, ze jest czwarta plcia:) to
    > sprowadzmy meskosc do zachowan forumowych. Jacy sa: ano sa tacy i owacy. Powied
    > zmy maja wiecej czy mniej adrenaliny w wpisach. Jacy bywaja? Ano bywaja chamowa
    > ci. Czy to meskie? Raczej durnomeskie jesli juz. Jacy powinni byc? (moim zdanie

Nie adrenaliny a testosteronu drogi PF. Bo testosteron, jego ilosc albo "malosc" swiadczy o meskosci albo "babskosci". Adrenalina wydziela sie do krwi, tak samo u mezczyzn czy kobiete w sytuacji niebezpieczenstwa itp. I z meskoscia albo jej brakiem nie ma nic wspolnego.
    A pisanie na forum jest jak narazie dosc bezpieczne a wiec raczej nikt nie ma akurat podwyzszego poziomu adrenaliny wtedy.

Nie pierwszy raz PF krecisz tutaj. Mysle ze wiem dlaczego, masz mniej niz normalny mezczyzny testosteronu. Podobnie de_o. Wlasnie dlatego piszecie po babsku, jak u Cioci Kloci na imieninach, ale tez dlatego udajesz ze nie testosteron jest wazny a adrenalina. Tak po babsku krecisz i w tym.

--
    Pozdrowienia

czizus dnia 12.12.17, 13:17 napisał:
    > Czy Polak zawsze musi udowadniać że jest kompletnym idiotą???
  • jorl 19.01.19, 09:41
    Dodam ze po pisaniu na forum widac jednoznacznie kto ile ma testosteronu.
    Ty PF i de_o macie zdecydowanie mniej jak maja przecietni mezczyzni. Jak moja mama mawiala jestescie d.. z uszami.
    e8 ma co najwyzej sredni, raczej w dolnej granicy sredni, poziom testosteronu jak na mezczyzne. Podobnie jak zg2010.
    f1. Ma wiecej jak normalnie, mniej jak ja mam, to oczywiste, ale zawsze. Dlatego mam cholerna przyjemnosc f1 d.. skopac w dyskusji. Bo z wami, PF, de_o, zg_2010 i e8 to zadna i sztuka i zadna przyjemnosc.
    Ja zawsze wybieralem te trudniejsze drogi, lubie walczyc, wplyw testosteronu. Z patalachem w szachy tez grac nie lubie.

--
    Pozdrowienia

• kylax4 19.01.19, 15:40

--
    Imperial powers are not about democracy. It is all about the tribute in peace and spoils of war. Divide and conquer and the profits.
  • malkontent6 19.01.19, 21:44
    jorl napisał:

> mniej jak ja mam, to oczywiste

Ile lat minęło od dnia gdy po raz ostatni widziałeś gołą babę?

--
    "Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
  • jorl 19.01.19, 22:17
    malkontent6 napisał:

> Ile lat minęło od dnia gdy po raz ostatni widziałeś gołą babę?

Wlasnie teraz widze gola babe. Ta moja 29l. Dalem jej ten watek przeczytac, powiedziala ze taki jak Ty drigi m6 sadzisz po sobie.

A ten film Unterdog byl niezly.
    Wastarczy.

--
    Pozdrowienia

• kylax4 19.01.19, 15:41
    Masz jakiś deficyt, bo szczekasz co chwilę, jaki to z Ciebie nie jest "mężczyzna" z "wysokim poziomem testosteronu". Obawiam się, że jesteś niepewny siebie.

--
    Imperial powers are not about democracy. It is all about the tribute in peace and spoils of war. Divide and conquer and the profits.
  • jorl 20.01.19, 14:56
    kylax4 napisał:

> Masz jakiś deficyt, bo szczekasz co chwilę, jaki to z Ciebie nie jest "mężczyzn
    > a" z "wysokim poziomem testosteronu". Obawiam się, że jesteś niepewny siebie.

Widzisz drogi kx4 jakis kretacz. Bo slowo co wytluscilem czyli obawiam sie w tym kontekscie jest klamstwem. Nie obawiasz sie tylko sadzisz cos tam o mnie. Chetnie sadzisz.
    Ale do tego sie mylisz, z tym ze to inna sprawa.

Nie badz hypokryta kx4.

P.S. widze ze zrezygnowales z pisania RoSSja. Moje kSS4 bylo skuteczne, prawda?

--
    Pozdrowienia

• polski_francuz 19.01.19, 16:02
    Adrenalina jest albo jej nie ma we wpisach. O tostosteronie trudno mi sadzic. Zycie forumowe nie jest zyciem seksualnym a raczej intelektualnym czy tez socjalnym.

O tym mowa.

PF
  • jorl 20.01.19, 15:03
    polski_francuz napisał:

> Adrenalina jest albo jej nie ma we wpisach. O tostosteronie trudno mi sadzic. Z
    > ycie forumowe nie jest zyciem seksualnym a raczej intelektualnym czy tez socjal
    > nym.
    >
    > O tym mowa.

Medzisz PF. Testosteron, jego poziom, ma wielki wplyw na zachowywanie sie ludzi. Ci co maja go wiecej kochaja konkurencje i walke. I do tego aby dobrze walczyc sie przykladaja. Wiecej pracuja. Ci co go maja malo, jak Ty czy de_o, pieprza sobie cos tam, lubia gadac o niczym. Wlasnych wypracowanych opini nie maja, przytaczaja nagminnie opinie innych. Ty Spiegla, de_o jakis tam Zeromskich Sienkiewiczow czy innych tam trepow.

Ja nigdy opinie innych nie przytaczam ja mam wlasne. Ja potrzebuje informacje a opinie tworze sam. Wlasnie tu widac ta roznice podejscia wlasie do dyskusji na forum. I to jest wplyw testosteronu, albo jego niskiego poziomu jak u Cebie.
    A adrenalina nie ma z tym nic wspolnego.

Wiem ze ten temat Tobie nie pasuje bo domyslasz sie ze mam racje no ale coz pozostalo innego Tobie? leb w piach i dalel klepac jak u Cieci Kloci na imieninach.

--
    Pozdrowienia

• polski_francuz 20.01.19, 15:47
    "Ci co maja go wiecej kochaja konkurencje i walke. I do tego aby dobrze walczyc sie przykladaja. Wiecej pracuja."

Pograj w tenisa albo poderwij ladna Niemke i pojdz z nia do lozka bez forsy, to pogawarim.

"Wlasnych wypracowanych opini nie maja, przytaczaja nagminnie opinie innych. Ty Spiegla, de_o jakis tam Zeromskich Sienkiewiczow czy innych tam trepow."

Nowe pomysly i idee sa czesto z inspiracji innych badz tez wnioski z tych pomyslow sa przez innych popierane. Kazdy artykul naukowy ma wiele cytatow. Zdarzylo ci sie jakis artykul naukowy widziec? A moze nawet czytac?

PF
  • boomerang 21.01.19, 21:23
    Zdarzylo ci sie jakis artykul naukowy widziec? A moze nawet czytac?

Jorlowi podręcznik z technikum w zupełności wystarcza.
  • borrka 19.01.19, 09:35
    Nawet jorlowe pracownice Państwowych Gospodarstw Rolnych w stanie upadku, mają tu dużo więcej do powiedzenia, niż jakikolwiek facet.
    Więc tak naprawdę, pozostaje nam śledzenie reakcji kobiet - taki to jest ten cały sex drive:)

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • jorl 19.01.19, 09:48
    borrka napisał:

> Nawet jorlowe pracownice Państwowych Gospodarstw Rolnych w stanie upadku, mają
    > tu dużo więcej do powiedzenia, niż jakikolwiek facet.

Moja obecna mieszka na wsi, to fakt, ale skonczyla zarzadzanie, licencjat. Jak ja poznalem pracowala w banku, jak to w Polsce, wyleciala. Teraz jest sekretarka w szkole, ale jak w Polsce tylko na rok. Jest nieglupia.

> Więc tak naprawdę, pozostaje nam śledzenie reakcji kobiet - taki to jest ten ca
    > ły sex drive:)

No wlasnie. Ja mawiam moim dziewczynom:
    1. Ze mnie wykorzystuja. Bo biora i kase i orgazmy.
    2. I mawiam ze Wam nic a ja sie zajade. Nie udalo mi sie osiagna granicy gdzie by juz ona nie mogla chociaz jechalem w dniu i 4 razy sex. I byla ciagle taka mokra i wlasciwie coraz mokrzejsza.

--
    Pozdrowienia

• jorl 19.01.19, 09:49
    Koniec, zbierac sie. Hotel w Szczecinie zamowiony, dziewczyna tez, bedziemy tez i w kinie, Underdog, jutro spowrotem.

--
    Pozdrowienia

• felusiak1 19.01.19, 10:22
    Tyle razy prosiłem żeby mi o swoich podbojach napisał a on nic. Już stracilem nadzieję a tu taka siurpryza. No miód płynie.Mokrzejszy.

A przedtem caly naukowy wywód o poziomie testosteronu. Uczcie sie chłopacy i dziewczyny.
    jorel zna sie na wszystkim. Oczywiście jest najlepszy. Ma taki poziom testosterony, ze oczy mu zaszły, z uszu wycieka i mózg śliski od nadmiaru.
    Bóg ma znakomite poczucie humoru. Stworzył oposa i sprawił, ze głupota nie boli.
  • jorl 19.01.19, 12:06
    felusiak1 napisał:

> Tyle razy prosiłem żeby mi o swoich podbojach napisał a on nic. Już stracilem n
    > adzieję a tu taka siurpryza. No miód płynie.Mokrzejszy.

Nie f1, prosiles o dziewczynkach wtedy jak nie miales argumentow w syskusji ze mna. Chciales tym sie ratowac.
    Ja teraz napisalem o dziewczynkach bo wlasnie PF na ten temat napisal i pasowalo.

> A przedtem caly naukowy wywód o poziomie testosteronu. Uczcie sie chłopacy i dz
    > iewczyny.
    > jorel zna sie na wszystkim. Oczywiście jest najlepszy. Ma taki poziom testoster

To nie moja zasluga, ja sie taki urodzilem. Ojciec mial tez napewno wyzszy jak normalnie poziom testosteronu, tak sadze po tym jak sie zachowywal. Mysle ze tez mama. Dziedziczne chociaz nie musialo tak byc.

A testostrton mozna mierzyc we krwi, zaden problem, a wplyw na zchowanie jest znany. Sportowcom daja go aby w zawodach jeszcze bardziej przekroczyl swoje granice bo on daje ta potrzebe walki i konkurencji.

--
    Pozdrowienia

• malkontent6 19.01.19, 21:48
    jorl napisał:

> Mysle ze tez mama. Dziedziczne chociaz nie musialo tak byc.

Mamuśka miała wysoki poziom testosteronu? To wiele wyjaśnia w twoich sprawach.

--
  • jorl 20.01.19, 15:15
    malkontent6 napisał:

> Mamuśka miała wysoki poziom testosteronu? To wiele wyjaśnia w twoich sprawach.

To jest wlasnie Twoja typowa odpowiedz drogo m6. Nic nie wyjasnia co uwazasz, bo tak naprawde nic na ten temat sensownego nie uwazasz. Tylko cos walnisz bez sensu, tez dlaCiebie bez sensu napewno.
    Tez nalezysz do tej grupy z niskim poziomem testosteronu. Gadasz jak baba, wlasnie jak wyzej. Cos trzaskasz dziobem z czego nic sensownego nie wynika.

U kobiet tez jest rozny poziom testoseronu. Mialem pare razy dziewczyne, ta miala tyle tego ze miesiaczke miala co pol roku. I konieczne bylo pogotowie wtedy, bol ogromny. Tabletek nie brala, wiedziela ze w ciaze nigdy nie zajdzie, nie bylo problemu.
    Z tym ze wyglad miala jak dziewczyna, nawet niezla, miala co trzeba do sexu tez. Wasow nie miala, chyba ze golila i nie zauwazylem. Zreszta dziewczyny tasmowo maja prawo miec wolsy tylko na glowie. I do tego sie stosuja a w koncu mialem takich pod setke.

Juz jak przyszla do hotelu, do mnie, pierwsze co powidziala, ja wiem co mezczyzni lubia. I wiedziala. Lody robila znakomite, z tym ze to w takich wypadkach i tak jest od kazdej wymagane wiec nie az taki wielki cymes dla mnie.
    Miala powiedzenie, d.pa moja, mam prawo z nia robic co chce. jak facet.

Zreszta wiecej dziewczyn mialem co mialy wiecej jak normalnie testosteronu, tak uwazam. Takie duzo latwiej ida do wyra za kase, cos jak facet. Nie maja zahamowan. No i chetniejsze sa na sex, potrzebuja i chca.

--
    Pozdrowienia

• malkontent6 20.01.19, 20:26
    jorl napisał:

> Tez nalezysz do tej grupy z niskim poziomem testosteronu.

Ja nie mam testosteronu. Nigdy nie miałem.

> Cos trzaskasz dziobem z czego nic sensownego nie wynika.

Masz rację.

--
  • boomerang 19.01.19, 22:04
    Mysle ze tez mama.

a co, mama miała wąsy?
  • borrka 19.01.19, 23:27
    Jorl jest, jaki jest, ale to nie uprawnia do uwag pod adresem jego Matki.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • kylax4 19.01.19, 15:43
    Im wyższy poziom testosteronu ma facet, tym łatwiej kobietom udawać "orgazm". Wystarczy, że zajęczy, a facet z czerwonymi uszami już myśli, że doprowadził ją do "rozkoszy", co jest bzdurą...

--
  • jorl 20.01.19, 15:17
    kylax4 napisał:

> Im wyższy poziom testosteronu ma facet, tym łatwiej kobietom udawać "orgazm". W
    > ystarczy, że zajęczy, a facet z czerwonymi uszami już myśli, że doprowadził ją
    > do "rozkoszy", co jest bzdurą...

Teoretyk kx4, pojecia nie masz. Mialem pod setke kobiet, tu sie praktyka liczy.

--
    Pozdrowienia

• kylax4 24.01.19, 23:18
    Im więcej kasy ma facet, tym chętniej kobiety idą z nim do łóżka. Ale nie z powodu przyjemności seksualnej, a z powodu możliwości polepszenia sobie poziomu życia.

One myślą o nowym futrze, i przy okazji jęczą, a facet myśli, że "robi jej dobrze".

Ty jorl, nie znasz się na manipulacji ludźmi, boś prosty inżynier.

--
  • felusiak1 20.01.19, 21:32
    Wstretna, polityczna reklama prosto od feministek z SJW.
    Toxic masculinity to termin wojenny radykalnych feministek.
    No ale teraz jest moda na umoralnianie według schematu radykalnej lewicy.
    Nawet Tarkanian mówi kilka słów. Ślepy zauważy co jest grane.
    Niestety mój kolega pf ponownie wykazał kongenitalną naiwność.
    Mężczyźni bywają chamowaci, napisał. Kobiety nigdy nie są chamowate i nie są agresywne?
    Pytanie jest czy agenta radykalnych feministek znajduje zwolenniczki? Otóż nie znajduje. Kobiety generalnie preferują meskich mężczyzn a nie zniewieściałych chłopców w piżamach.
    Ale to teraz w mediach nie przechodzi. Jest politycznie niepoprawne a media kontrolowane są przez poprawnych moralizatorów.
  • polski_francuz 20.01.19, 22:10
    "Niestety mój kolega pf ponownie wykazał kongenitalną naiwność."

Masz szanse pokazania Twego machizmu i jeszcze narzekasz. Poczekaj, przyjdzie kylax i Ci dopiero uszy utrze:)

Dobranoc

PF
  • felusiak1 20.01.19, 22:43
    Z kurami spać chodzisz?
    kajlaks jest soy boy i goli nogi. Taki może nabluzgać i do tego nieudolnie.
  • felusiak1 20.01.19, 22:44
    Z kurami spać chodzisz?
    kajlaks jest soy boy i goli nogi. Taki może nabluzgać i do tego nieudolnie. Prawdziwy mezczyzna powinien potrafić puścić wiązke, taka któr spływa z jezyka jak melasa i przylepia się.
  • felusiak1 20.01.19, 22:44
    Z kurami spać chodzisz?
    kajlaks jest soy boy i goli nogi. Taki może nabluzgać i do tego nieudolnie. Prawdziwy mezczyzna powinien potrafić puścić wiązke, taka która spływa z jezyka jak melasa i przylepia się.
  • polski_francuz 21.01.19, 08:34
    Lepiej z kurami niz z kur.ami:)

Pozdro

PF
  • felusiak1 21.01.19, 19:05
    Polemizowałbym. Kur.y są bezpłatne i chetne. Oddają się z własnej woli i lubią. Jorel nie zna ani jednej takiej. On prenumeruje na przedpłaty.
    Ogladałeś Dzień świra?
  • boomerang 21.01.19, 21:19
    > Lepiej z kurami niz z kur.ami:)

z kurami to tylko ci mniej agresywni francuscy muzułmanie
  • kylax4 24.01.19, 23:22
    jak zostać loserem, który myśli, że jest samcem alfa...

--
  • jorl 21.01.19, 22:02
    felusiak1 napisał:

> Wstretna, polityczna reklama prosto od feministek z SJW.
    > Toxic masculinity to termin wojenny radykalnych feministek.

Golic nogi? Po co? Kobiety tak ale mezczyzni?
    Ale cos golic wypada. I nie mowie o brodzie czy wasach. Golic, Nazwijmy to pomiedzy nogami to trzeba, ja tam gole. W koncu jak dziewczyna robi loda to bez golenia potem wyciaga klaki ze swojej buzi. Juz tak jej pracy nie nalezy utrudniac, czyli golic sie miedzy nogami mezczyzni! Naturalnie ci prawdziwi, ktorzy maja lody robione.

--
    Pozdrowienia

• boomerang 21.01.19, 22:12
    nic ci tak w życiu nie wyszło jak włosy, golec
  • kylax4 24.01.19, 23:20
    Wychodzi na to, że owi "chłopcy w piżamach" to prawdziwi mężczyźni, bo trzęsą wielkimi koncernami medialnymi, a Twoi "męscy mężczyźni" to głównie rednecki z brzuchem od piwa i dziurawymi zębami.

--
  • felusiak1 25.01.19, 18:20
    No faktycznie trzesą. Dzisiaj zwolnili ponad 1000 dziennikarzy bo nikt ich nie czyta i pieniadze wyschły. Tak trzęsą.
  • kylax4 25.01.19, 20:42

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.