Dodaj do ulubionych

Praca przy tasmie

29.01.19, 15:11
Z postepem ekonomii, ta praca przeszla z fabryk do nagrywaczy politykow. Tasmowi dostarczyli nowe tasmy, ktore pozwalaja zrozumiec lepiej polskie elity.

Jak wiadomo, niejaki Tusk mial dziadka w Wehrmachcie co go calkowicie dyskwalifikuje od dalszej kariery w Polsce. Przez dlugi czas opinia publiczna myslala, ze chodzilo o Wermacht. Ale sprawa sie wyjasnila. Chodzi o zbyt bliskie pokrewienstwo. Sprawe jednoznacznie wyjasnil, na tasmie, szefuncio, ktory prowadzil interesy w rodzinnym gronie. Jarosław Kaczyński i Grzegorz Jacek Tomaszewski (kuzyn Kaczyńskiego) negocjował z Geraldem Birgfellnerem, który jest biznesmenem z Austrii, ale prywatnie to mąż córki innego kuzyna Kaczyńskiego - Jana Marii Tomaszewskiego (dziś doradcy prezesa TVP). Córka Tomaszewskiego, czyli Karolina Tomaszewska, jest żoną Birgfellnera, a - zawodowo - jest z kolei asystentką europosłów PiS (Zbigniewa Kuźmiuka i Jadwigi Wiśniewskiej - jest ich akredytowaną asystentką w Parlamencie Europejskim).
.

Do podkreslenia jest patriotyzm polskich elit. Po ataku terrorystow na Twin Tower 11 wrzesnia 2001, szefuncio dlugo rozmyslal nad odpowiednia reakcja na akcje brudnego i zawszawionego arabstwa. Az wreszcie wymyslil! Wybudujemy dwie wieze w Polsce pod koniec czerwca 2018 r. projekt budowy dwóch wieżowców w Warszawie, który roboczo nazwano mianem Srebrna Tower, został wstrzymany. We wnętrzu wieżowców, które miały mieć 190 metrów wysokości, chciano stworzyć hotel, powierzchnie biurowe oraz siedzibę Instytutu im. Lecha Kaczyńskiego.

Gdybym byl doradca szefuncia, niestety nie jestm z nim spokrewniony wiec nie mam szans, to bym doradzil dac zlecenie na budowe jedemu amerykanskiemu budowniczemu wiez. W zamian moze Amerykanie by wreszcie pozostawili w Polsce bazy wojskowe.

PF

Obserwuj wątek
  • szwampuch58 Re: Praca przy tasmie 29.01.19, 15:50
   Suweren wolski przymknie oko na miliardy z państwowego banku na partyjną inwestycję. Gorzej gdyby ta cholerna elita gdzieś tam obiad w dobrej restauracji zjadła, tego suweren by nie przeżył, to by go bolało.

   --
   www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • 1.melord Re: Praca przy tasmie 29.01.19, 22:47
   >>>>to bym doradzil dac zlecenie na budowe jedemu amerykanskiemu budowniczemu wiez

   jeden ,znany amerykanski ? postawil juz wiezowiec w centrum W-wy
   straszy/szpeci nie tyle sylwetka co elewacja

   btw. temat "Srebrna" to stara historia uwlaszczania sie na majatku narodowym sluzb PRL i niektorych prominentow "S" za czasow jasnie panujacego Bolka ,zgodnie z ustaleniami "okraglego stolu"
   jesli juz,to od tego momentu nalezy zaczac grzebac....wtedy ziemia(budynek) warta byla sporo,teraz kilkakrotnie wiecej

   --
   Nie nalezy sadzic ludzi wedlug ich przekonan ,lecz wedlug tego,co przekonania te z nich czynia
  • felusiak1 Kolejny paszkwil 29.01.19, 23:12
   Napisany w stylu, który mogłoby sie wydawać zmarł wraz z nieboszczką Ludową.
   Nic z tych rzeczy. Styl okazał sie być uniwersalny i ciagle stosowany.
   Oto insynuuje sie nepotyzm. Żona brata córki i zięć kuzyna dostali worek złota. Gdyby nie byli spowinowaceni to nie dostaliby. W prywatnym biznesie nie ma czegoś takiego jak nepotyzm.
   Dalej czytam, że prezes rozmawiał ze swoim dalekim powinowatym 16 razy. Nie 15 albo 14 lecz 16. S pod spodem stoi napisane, ze kandydat na prezydenta Warszawy, Jan Śpiewak bacznie przygladał sie naduzyciom przy ulicy Srebrnej. Niestety nie napisano jakie nadużycia wykryto. Nie napisano czy pan Śpiewak zgłosił to do organów scigania i czy prokurator wszczął śledztwo.
   Nie lubię Kaczyńskiego, PiS w zasadzie jest mi obojetny. Mieszkam daleko od Polski i jestem zaangazowany w polityczny spor ale ten artykuł to zwykły paszkwil godny Trybuny Ludu.
   Nie można zwalczyć wroga argumentami to nalezy wylać wiadro pomyj i usmarować goownem.
   • polski_francuz Oko za oko 30.01.19, 08:49
    "Nie można zwalczyć wroga argumentami to nalezy wylać wiadro pomyj i usmarować goownem."

    Kto zaczal od dziadkow z Weimaru (znaczy sie Wehrmachtu) i kto poczestowal przeciwnikow epitetem "zdradzieckie mordy". I ja bym, w tym wypadku, zastosowal starotestamentowa zasade "oko za oko".

    I perepalki szefuncia sa zasluzone.

    PF
    • 1.melord Re: Oko za oko 30.01.19, 10:11
     polski_francuz napisał:

     > Kto zaczal od dziadkow z Weimaru (znaczy sie Wehrmachtu) i kto poczestowal prze
     > ciwnikow epitetem "zdradzieckie mordy". I ja bym, w tym wypadku, zastosowal sta
     > rotestamentowa zasade "oko za oko".
     >

     kto naprawde zaczal trudno ustalic...skacza sobie do gardel od 1989r.
     oko za oko dziala rowniez dosc dlugo
     odpowiedzia na powyzsze bylo Sikorskiego "dorznac watache" czy Tuska "Wyginiecie, jak dinozaury"
     Punktem kulminacyjnym bylo zabojstwo M.Rosiaka z PiS przez czlonka PO Ryszarda C.-pierwszy mord polityczny III RP

     Polityczne dno z obu stron a na nim metr mulu w ktorym sie wspolnie tarzaja...przypomina czasy przedrozbiorowe..

     --
     Nie nalezy sadzic ludzi wedlug ich przekonan ,lecz wedlug tego,co przekonania te z nich czynia
    • felusiak1 Re: Oko za oko 30.01.19, 17:37
     Jak dzieciak. On pierwszy zaczął.
     Nie interesuje mnie kto zaczał. Co było pierwsz jajko czy kura?
     Wskazałem, że wraz z innymi antypisowcami ulegasz amokowi i nie jesteś w stanie zauwazyć, ze wiadomość jest politycznym paszkwilem, wiadrem pomyj. Celem nie jest poinformowanie ciebie lecz podgrzewanie twoich emocji. Michnik osiagną sukces. Rozgrzał twoją głowę tak, ze straciłeś kompas i krecisz się wkoło.
     Może zacznijmy od nieprawidłowości jakie podobno miały miejsce i którym tak bacznie przygladał się kandydat na prezydenta stolicy.
     • polski_francuz Re: Oko za oko 30.01.19, 18:00
      Nie panimajesz sytuacji w Europie. Szefuncio nas cofnal w stosunkach z D i F do epoki zimnej wojny. Mnie poza tym wkurza jego prywata: brat na Wawelu na ten przyklad. Po stronie pozytywow to widze, ze duch patriotyczny sie troche rozwinal i Polacy sie czuja bardziej dumni z bycia Polakami.

      Ale bilans, moim skromnym zdanie, nie wychodzi na zero. Ale jest ponizej zera.

      Pozdro

      PF
      • felusiak1 Re: Oko za oko 30.01.19, 20:40
       To niech michnikowa gazeta napisze o tych popsutych stosunkach z D i F zamiast tworzyć bzdety obliczone na emocje wiernych.
       A może sam zechcesz napisać i tych zepsutych stosunkach. Coś konkretnego. Co takiego PiS i "prezes z Żoliborza" uczynił, ze stosunki się popsuły? A może chodzi o tych muzułmanów, których nie chce odebrać od Merkel? A może o sprzeciw wobec Nord Stream 2?
   • szwampuch58 Re: Kolejny paszkwil 30.01.19, 15:05
    Wielki strateg mikrego wzrostu otrzymał kolejny cios z Brutusowej ręki: Antoine z Ojcem knuli, aż wyciągnęli Miśka z kozy, a Jan Maryja z zięciem zrobili z ascety i fajtłapy pierwszego dewelopera Rzeczpospolitej. Jeszcze do kompletu brakuje, by siepacze pana Zbyszka zjawili się o 6 rano (tuż po finale rodeo) i zamknęli posła Jarosława do ciupy.

    --
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • blueelvic2 Smieszne wydaja sie niektore wpisy w tym watku ... 30.01.19, 16:18
   Pytacie sie gdzie poczatek klotni PO i PISu? Kto ma racje i czyje rzady sa lepsze i bardziej poprawne?

   A ja sie zapytam: Czy dobrze pamietacie wspolczesna historie Polski? Czy przypadkiem nie zapomnieliscie jakie byly realia kiedy rodzila sie Solidarnosc? Kto wowczas zmobilizowal narod do dzialanie?

   Pamietacie to jeszcze?

   Okrogly stol, Walesa, Gieremek, Kuron, Bartoszewski ... I jeszcze jedno.

   Nikt inny, to tylko PIS chce przejac nasza pamiec, nasze zaangazowanie, nasza wiare... nasze zycie.

   Pozniej byl 4 czerwiec 1992 roku i jeszcze pozniej "zamach" smolenski, miesiecznice i ...

   Niemozliwe jest, ze to wszystko zapomnieliscie.
   • bywszy2 Re:i jeszcze jedno+ 30.01.19, 16:34
    "wasz prezydent,nasz premier"


    --
    Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
    Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
    I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
    Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
  • mara571 Wieze w centrum Warszawy mozna budowac 31.01.19, 15:15
   Tylko za zgoda posla M. Kierwinskiego, syna gen. LWP. Podobno jego pozycja w Warszawie po odejsciu ekipy HGW jest znacznie silniejsza. Ekipa Rafala bedzie dokonywac rewolucji kulturowej.
   Z Belgii pochodzi deweloper Ghelamco. I dostaje zgody na kazdy wiezowiec. 100 m od Srebrnej zaczyna wlasnie budowe jednej z 3 wiez o wysokosci 202 m.

   --
   Postprawda to stwierdzenie, że nie liczą się żadne obiektywne argumenty i uczciwe dążenie do prawdy. Ważne są tylko narracje, budowane przez mistrzów współczesnej mistyfikacji i kłamstwa, odwołujące się do emocji, uprzedzeń ludzkich, lęków. Mistyfikacje, których skutek jest osiągany przez media dążące do tego, abyśmy znaleźli się w świecie ogromnego zagubienia i bezradności. Taki jest dzisiejszy świat
   Abp M. Jedraszewski
  • felusiak1 Jan Śpiewak i mętny śpiew Gazety 31.01.19, 19:28
   Odezwał się kandydat Śpiewak, który według GW przygladał się nadużyciom w Srebrnej.
   Powiedział, że nie widzi powodu do zawiadamiania prokuratury gdyż poseł może byś członkiem rady nadzorczej spółki. Zatem jakim naduzyciom się przygladał?
   Dalej czytam, ze Kaczyński powiedział, że nie zapłaci faktury. Niech podają do sądu, może koszty sadowe zniechecą ich. Ale to nie Kaczyński powiedział tak lecz pan Śpiewak opisujac sytuację.
   A zaraz potem stoi napisane, ze Kaczyński zgadza się zapłacić ale musi otrzymać dokumentację albo wyrok sadu. I to w oczach pana Spiewaka wskazuje, ze Kaczyński to cwaniaczek.
   To interesujace, że cwaniaczek aby zapłacić rachunek chce otrzymać to co zamówił albo wyrok sadu zmuszajacy do zapłaty bez uzyskania zamówionego towaru lub usługi.

   Innymi słowy nie ma zadnej afery taśmowej poza medialną sesja kopania wroga.
   • eva15 Re: Jan Śpiewak i mętny śpiew Gazety 31.01.19, 20:14
    Oczywiście, że nie ma żadnej afery taśmowej, a Kaczor nie powiedział NIC co czyniłoby go podejrzanym.
    Przytomni komentatorzy jak np. Bloomberg widzą to jak na dłoni:

    „Najnowsze rewelacje na temat Jarosława Kaczyńskiego nie będą tak szkodliwe jak te, które pomogły obalić poprzedni rząd” - twierdzi agencja Bloomberg. (...)

    Jego zdaniem liberalna opozycja w Polsce będzie potrzebowała silniejszej broni by obalić PiS, a będzie im trudno takie narzędzia znaleźć, tym bardziej, że Polska gospodarka się dynamicznie rozwija a PiS kusi wyborców hojnymi programami socjalnymi."


    tu polska wersja:

    wpolityce.pl/polityka/431772-bloomberg-tasmy-nie-zaszkodza-populistom-nad-wisla

    a tu oryginał:

    www.bloomberg.com/opinion/articles/2019-01-29/poland-s-populist-jaroslaw-kaczynski-can-survive-tape-scandal
  • felusiak1 Prawdziwa afera 31.01.19, 21:35
   Warszawski ratusz odmawia zgody na budowe biurowców przy Srebrnej z czysto politycznych pobudek. Nie lubi PiSu i Kaczyńskiego i utrudnia. Ciekawe czy jest to zgodne z prawem. Wszak ci z przeciwnego PiSowi obozu ciagle podkreslają, że PiS prawo łamie i zabija demokrację.
   Gdyby "dziennikarze" GW byli faktycznie dziennikarzami to zaczęliby dociekać jaki są powody odmowy. Ale oni nie sa tym zainteresowani gdyż faktycznie są propagandystami.
   Ja rozumiem walke polityczną. Obie strony są umorusane ale niektórzy felietoniści powinni mieć nieco wiecej szacunku dla siebie i czytelników.
   • borrka Nie znasz niuansów 01.02.19, 00:47
    A wypowiadasz kategoryczne sądy. Jednym z powodów odmowy, ale prawnie zupełnie wystarczającym, jest nieuregulowany stan prawny dziąłki i liczne roszczenie byłych właścicieli.

    PS.To raczej p.K. naiwnie sądził, że nakaże nocną nowelizację dekretu Bieruta:)    --
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
    • jabbaryt Re: Nie znasz niuansów 01.02.19, 10:03
     To ciekawe bo HGW mówiła w tej sprawie zupełnie coś innego. Tzn o braku dobrego sąsiedztwa. Tylko, że brak dobrego sąsiedztwa nie przeszkadzał przy innych inwestycjach. Jakoś nieuregulowany stan prawny wielu kamienic nie przeszkadzał Ratuszowi aby je oddawać nieprawowitym właścicielom.
    • mara571 troche historii dzialki 02.02.19, 05:45
     pl-pl.facebook.com/949415675083036/posts/borman-szwede-i-sp%C3%B3%C5%82ka-historia-zak%C5%82adu-przy-ul-srebrnej-w-warszawie-rozpoczyna-/1219855724705695/
     --
     Postprawda to stwierdzenie, że nie liczą się żadne obiektywne argumenty i uczciwe dążenie do prawdy. Ważne są tylko narracje, budowane przez mistrzów współczesnej mistyfikacji i kłamstwa, odwołujące się do emocji, uprzedzeń ludzkich, lęków. Mistyfikacje, których skutek jest osiągany przez media dążące do tego, abyśmy znaleźli się w świecie ogromnego zagubienia i bezradności. Taki jest dzisiejszy świat
     Abp M. Jedraszewski
  • borrka Śmieszy mnie naiwna wiara 01.02.19, 01:00
   Że z PiS można walczyć dobrocią i intelektem.
   A oni, jak rzekł był Timoszka, wypóżnią sie na dywan i spytają "a co mi zrobicie?''
   To jest etap bardzo brutalnej walki propagandowej i nareszcie opozycja ma PiS w narożniku i wyprowadza cios za ciosem.
   Jarek i jego orły nie mają spokojnego dnia.
   Brawo!
   --
   Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
    • polski_francuz Re: Śmieszy mnie naiwna wiara 01.02.19, 08:57
     "patyki w szprychy wpychają i to wszystko. ale planu na zwyciestwo w wyborach nie maja i znowu przegraja."

     Trudno wygrac z populistami. Obiecaja znow +501 i wygraja. Ja uwazam, ze dobrze sie stalo, ze zapach swietosci szefuncia zamienia sie w smrod prywaty. A przynajmniej, ze wart Pac Palaca i jedno i drugie stronnictwo polityczne reprezentuje Polakow, ktorzy, niestety, nie sa zbyt silni w uczciwosci politycznej i w odpowiedzialnym obchodzeniem sie z pieniedzmi publicznymi.

     Przyznam sie, ze gdyby szefunciowi udalo sie wybudowac blizniacze wiezowce w Warszawie na czesc jego brata, to by byloby mi wstyd za polska wladze. Tak, ze moge sie tylko ucieszyc ze ten projekt upadl.

     PF


     PF
     • borrka Zawsze sie zastanawiałem 01.02.19, 10:20
      Czy emigracja daje możliwość lepszej oceny polskiej sceny politycznej z daleka, bez bezpośredniego zaangażowania, czy wręcz przeciwnie, trzeba być "tu i teraz", by rozumieć, co jest grane?
      To są dwa różne modele - obserwowanie eksperymentu na królikach i bycie królikiem, co bardzo komplikuje wzaimoponimanie, jak mawiają nad rieką Moskwa:)


      --
      Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
      • polski_francuz Re: Zawsze sie zastanawiałem 01.02.19, 13:46
       Emigracja daje inna perspektywe. Przy czym bym odroznil emigracje europejska i poza-oceaniczna. W emigracji europejskiej, do ktorej naleze, wyjatkiem sa kraje ex-zaborcow, ktore Polakow nacjonalizuja (przyklad jorl, eva, itp). Ogolnie rzecz biorace w tej emigracji Polska jest bliska i wazna w taki czy inny sposob.

       W koncu, porownanie z krolikiem nie jest dobre. Emigrancji sa slabsi niz tubylcy i tez sa krolikami. Innej rasy ale tez kroliki.

       PF

       • zeitgeist2010 Z zewnątrz zauwaza sie przede wszystkim 01.02.19, 16:38
        destruktywną polaryzacje. Podsluchano kompromitujace zwierzenia PO-wco w Sowie ( pewno akcja sluzb amerykansko-zydowskich) to teraz probuje ktos (BND) zastosowac podobna metode, aby zaszkodzic PiSowi.

        Schetyna i spolka nie wygladaja na lepszych od czolowki PiS-u. A trzeciej sily nie ma. Nie wiem kto tam nadaje ton w SLD. Ale to nie ma znaczenia. Polska w dalszym ciagu nie trawi nic na lewo od PO. Czyli pat na 4 lata. DOpiero wowczas moze sie jakas sensowna alternatywa wykrystalizowac.
      • felusiak1 Re: Zawsze sie zastanawiałem 01.02.19, 18:03
       Z daleka inaczej widać pod warunkiem braku emocjonalnego zaangazowania w polskie sprawy. Ale to nie wszystko.
       Obserwator musi być również wyczulony na propagandę. Grzechem pf i innych jest to, ze polykają propagandę. Czytaja coś i nie dostrzegaja czerwonych flag. Wierzą w każde słowo nawet w przeciwstawne tezy.
        • borrka Podstawowa przeszkoda 01.02.19, 19:00
         To nieznajomość rzeczywistej sytuacji w Kraju.
         Tego się nie da wyczytać, czy wysłuchać w TV, bo zawsze zdania będą podzielone, lub tendencyjne.
         Wiec już na początku wychodzi się z założen obarczonych błędem stronniczego przekazu.
         A będzie on zawsze stronniczy, bo bezstronny to jest Duch Święty.


         --
         Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
         • polski_francuz Mozaika 01.02.19, 19:20
          jest moja metoda. Fakty sie zawsze jakos ukladaja w pewien obraz, tak jak w mozaice. Waznym elementem sa rozne zrodla, troche czasu by byc pewnym, ze sie wystarczajaco duzo faktow pozna, dyskusje z innymi i troche skromnosci, ktorej sie nabiera jesli sie tu czy tam popelni blad.

          Przydaje sie tez doswiadczenie, albowiam jak to juz pisal Lee Iaccoca: nie jest mozliwe zeby poznac wszystkie niezbedne elementy potrzebne do podjecia decyzji (a w naszym wypadku wydanie oceny)

          PF
        • felusiak1 Re: Zawsze sie zastanawiałem 01.02.19, 19:25
         Nie chodzi o to, czy mam rację lub jej nie mam. Chodzi o to, że ty kupujesz błyskotki jako złoto.
         Przeczytaj swój wpis inicjujący. Uległeś insynuacji i wpadłeś w sidła tezy nepotyzmu. Artykuł byl paszkwilem i nim jest. Po nim ukazały się inne paszkwile. Ba nawet zaprzężono mecenasa o nazwisku Dubois prezentując go jako bezstronnego piewcę prawdy. Mecenas posunął się nawet do stwierdzenia, że Kaczyński musi być hochsztaplerem skoro został zadenuncjowany do prokuratury. Denuncjatorem jest klient pana mecenasa. Napisano nawet, ze kandydat na prezydenta stolicy bacznie przygladal się naduzycim spólki Srebrna. Nie napisano na czym polegały naduzycia i czy kandydat zlożył wniosek do prokuratora. To czerwone flagi na które ty jesteś nieczuły. Nie widzisz ale nie lubisz prezesa bo on popsuł stosunki z Niemcami i Francją. Rzecz jasna nie wyjaśniles na czym polega zepsucie.
         • polski_francuz Re: Zawsze sie zastanawiałem 01.02.19, 19:51
          Nu, po kolei. Wstepny wpis inicjuje dyskusje. Taka jest jego rola. To dokladnie tak jak Macca inicjowal Bitelsow mowiac "one, two, three, fuck". Z te roznica, ze na watku sie nie wie jak sie potoczy. Czasem jak "All you need is love" a czasem jak "She is leaving home". Jak, dla mnie, poczatkiem sa artykuly, wydarzenie ktore przezylem, albo idee ktore mam z powodu akumulacji jakis wydarzen, ktore sie daja jakos syntetycznie podsumowac.

          Uwazam szefuncia za oszusta i populiste, ktory wydobywa z Polakow ich gorsza strone nie tracac z widzenie korzysci dla wlasnej rodziny (Wawel dla brata). I opozycja nareszcie potrafi te negatywna strone sprzedac wyborcom. Tym lepiej.

          W koncu, i tu wracam do emigracji europejskiej, i polscy Niemcy i polscy Francuzi nie moga sie patrzec obojetnie na zagrywki rzadu PiSu. Nas to dotyka bezposrednio w ten czy w inny sposob. Polska nie jest wyspa ale jest czescia Europy. I mnie nie jest jest, takze z egoistycznych wzgledow, obojetne co szefuncio czy jego podwladni mowia i robia. Tym sie roznimy. Bowiem szefuncio jest na kolanach wobec Stanow i polscy Amerykanie, jak Ty, moga miec poczucie waznosci.

          PF
          • borrka Inaczej jednak rozumujecie 01.02.19, 20:02
           Krajowy przeciwnik PiS nie ma wątpliwości, co do Kaczyńskiego - ja szczególnie, bo go znałem.
           Cieszy się, że kaczy zaliczają ujemne punkty.
           A opcji pośredniej w Polsce w zasadzie już nie ma.
           Wy, rozważacie, czy dobry, czy zły, czy trochę dobry, trochę zły.
           Ja nie mam wątpliwości.


           --
           Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
           • felusiak1 Re: Inaczej jednak rozumujecie 01.02.19, 20:26
            Swego czasu napisałem, że Kaczyński jest bolszewikiem a jego przydupiec Ziobro wspaniałym aparatczykiem i niekompetentnym ministrem. Zdania nie zmienilem. pf jest zwiazany emocjonalnie i takie jego reakcje. Prezes jest zły i wszystko co robi lub nie robi a jedynie o tym myśli jest złe. Wynika to z troski o Polskę. Tak sie troszczy, ze emocja zorała szare komórki do tego stopnia, iż zostałem pomówiony o poczucie wazności bo "szefuncio jest na kolanach wobec Stanow".
            Rzecz w tym, ze przeciwnicy PiSu napili sie szeleju i nadal spozywają w duzych ilościach. Atakują w kazdy mozliwy sposób, niejednokrotnie prymitywny i podobny do tego z czsów PRL. I to stawia mnie w ciezkiej sytuacji. Musze bronić kogoś z kim mi nie po drodze.
         • eva15 Portal Gazeta.pl przeprasza Jarosława Kaczyńskiego 02.02.19, 10:50
          Portal Gazeta.pl przeprasza pana Jarosława Kaczyńskiego za to, że w dniu 29 stycznia 2019 r. w jednym z artykułów napisaliśmy przez pomyłkę, że Jarosław Kaczyński jest podejrzany o popełnienie przestępstwa.

          Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24422157,portal-gazeta-pl-przeprasza-jaroslawa-kaczynskiego-za-blad-w.html


          Mam wrażenie, że przepraszających za "pomyłkę" będzie więcej.
  • szwampuch58 Re: Praca przy tasmie 01.02.19, 14:43
   "Człowiek, który zleca wykonanie prac i po roku nie płaci jest po prostu oszustem" .....nazwisko,stanowisko ,intencje,itp itd nie ma znaczenia
   Oszust to oszust

   --
   www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
   • kalllka Re: Praca przy tasmie 01.02.19, 15:17
    Szwampio, ty jak beniu, wystarczy ci podać nazwisko bądź cytat, a już wynajdziesz stosowny paragraf, który przyklepiesz setka wynajętych IP.
    Ale mniejsza o to, zes niewyuczalny ale o to ze niebezpieczny dla systemu, styl gameonia, na forach gazetowych jest wciąż lansowany.. ty i pf to jakas nieupdatowana pozostałość po sivej.. nikt tego nie sprawdza. Czy ktoś mi podpowie jak to się dzieje, ze wywalane wątki i np skargi nie ida poprawna /zgodnie z zaleceniami RODO/ droga do IODo i naczelnego?
    Hmm, może odpowiedz na w/w pytanie pomoże tez odpowiedzieć skąd się bierze zapotrzebowanie na afery wśród polityków?
   • felusiak1 Re: Praca przy tasmie 01.02.19, 17:51
    Ale żeby podjąć wykonywanie pracy i uzyskać wynagrodzenie wymagana jest umowa/kontrakt jasno określajacy zakres zamówionej pracy, temin wykonania i terminy płatności. Czy taki kontrakt istnieje?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka