Dodaj do ulubionych

Czołem panie ministrze!

09.02.19, 12:28
Tymi słowy "osadzeni" w areszcie w Tarnowie witali Misia-Pysia maciarewiczowego, do niedawna gwiazdę młodej Pislandii.
Postrachu generałów WP nad którym oficerowie parasol trzymali:)
Nalany aptekarczuk z Łomianek poszedł siedzieć i stał się dla mnie symbolem upadku z wysokiego konia.
Więc to nie jest wątek o Polsce, szanowni Moderatorzy, tylko filozoficzny.
Jak nisko można upaść, w jakże krótkim czasie.

Zoszczenko napisał świetną nowelkę o podobnych upadkach i wyszperał w historii masę takich przykładów.
A ja się zastanowię i będę dopisywał nowe.

--
Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
Edytor zaawansowany
  • j-k 09.02.19, 13:10
    i sie rozmylo.
    to obecne rozmyje sie tez.
    - bo to tylko polityczna zagrywka.
    pl.wikipedia.org/wiki/Sprawa_Czechowicza
  • de_oakville 09.02.19, 13:37
    ... zapytala mnie kiedys 3-latka, kiedy ogladalem razem z nia album ze zwierzetami i otworzylem go na stronie przedstawiajacej bialego niedzwiedzia z groznymi zebami. Nie chcialem uchodzic za tchorza, wiec najpierw ja zapytalem, czy ona sie boi. Okazalo sie, ze tak. Dopiero po tym przyznalem sie, ze ja rowniez sie boje.
  • jabbaryt 09.02.19, 13:44
    Trymajac się nutki filozoficznej to takie upadki maja miejsce w dwóch przypadkach:
    Po pierwsze gdy w państwie panuje prawo i sprawiedliwość. I wtedy nie ma swietych krów. Jak ktos jest złodzijem to idzie do pierdla.
    Po drugie takie upadki zdarzaja sie w monarchii , gdy faworyt monrachy traci łaski i staje sie zerem w ciagu jednego dnia.
  • borrka 09.02.19, 14:46
    Pisowski system jest zaledwie paranoją.
    Pisiu-misiu brylował jednak jakiś czas na oczach wszystkich i "prawym i sprawiedliwym" nie przeszkadzał. Padł ofiarą pałacowych rozgrywek, ale zdążył dostać wielki medal.
    Ciekawe za co?

W systemie w miarę normalnym aptekarczuk z apteki Aronia, pozostałby zapewne aptekarczukiem.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • malkontent6 09.02.19, 15:34
    Obecność tego Misia w polskiej polityce jest dowodem słabości państwa. Chłopak bez odpowiedniej wiedzy został szefem gabinetu politycznego MON. Cała Polska wiedziała, że on na tym stanowisku to kpina. Ktoś mu powiedział, że jest mądry i może robić co chce a on w to uwierzył. Jeśli dodamy do tego jego wrodzoną arogancje to mamy to co mamy. Razem n nim powinien siedzieć ktoś, kto go wypromował. Tak, tak Antoni, o tobie mowa.

--
    "Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
  • bywszy2 09.02.19, 16:18
    www.youtube.com/watch?v=QAVGcdRElNQ

--
    Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
    Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
    I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
    Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
  • de_oakville 09.02.19, 16:27
    malkontent6 napisał:

> ował. Tak, tak Antoni, o tobie mowa.

Zobaczylem ostatnio zdjecie mlodszego niz dzis Macierewicza na zdjeciu razem z Olszewskim.
    Porownujac go z Olszewskim zdalem sobie sprawe, ze zawsze mial nosa. Tamten troche mniej.
  • borrka 09.02.19, 20:38
    Nie wymyśliłem jeszcze analogicznej postaci z historii, a tu pędząca rzeczywistość mnie wyprzedza!
    Pisowski minister cyfryzacji oskarżony o fałszowanie podpisów poparcia na listach wyborów samorządowych.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.