Dodaj do ulubionych

Жми, Мик, давай!

17.05.19, 00:19
W późnych latach 80-tych pracowałem często na Wyspach Kanaryjskich i poznałem tam 85-letniego Niemca, aktywnego konsultanta w mojej branży.
Dziadek imponował mi niebywale zawodowo, choć na Kanarach mieszkał, bo pewnie miał niejasna przeszłość wojenna, a wyspy nie należaly wtedy do Unii.
Zdecydowałem wtedy pracowac minimum do 85.

Dziś mam innego idola.
Mick , jak jelonek biega po swoim "gymie" i planuje nowa trasę.

Dawj, Mick!

--
Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
Edytor zaawansowany
  • borrka 17.05.19, 00:23
    Choć częst p...., jak porąbany.
    Bo praca stanowi sens życia mężczyzny rasy kaukaskiej.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • wwwi.gil 17.05.19, 03:22
    A co to za rasa kaukaska?
  • polski_francuz 17.05.19, 08:28
    "Zdecydowałem wtedy pracowac minimum do 85."

Niezly plan. Tyle, ze zdrowie musi mitmachen. Nickowi zazdroszcze wagi bo ma te mlodziencza. Zgaduje, ze nie palil. Ja place do dzis za nalog, ktory rzucilem juz 34 lata temu i z waga walcze.

I to bedzie moj pierwszy cel na emeryturze: stracic te liczbe kg, ktorych mam za duzo. Trzeba uprawiac sport. I tu Nick tem ma racje. Tyle, ze z ciezarami trzeba stonowac i preferowac trening sercowy (biegi, rower...).

Last but not least dobry szpital w poblizu i dobry lekarz. Zeby leczyli.

PF
  • borrka 17.05.19, 08:55
    Już sie tradycyjnie przeniosłem nad jezioro, ale jest apokaliptycznie zimno.

--
  • polski_francuz 17.05.19, 09:37
    Wole biegi/rower bo moge myslec robiac sport i tenis bo to bezposrednia walka i wiesz szybko, czy jestes "selbstbewusst" czy nie.

PF
  • szwampuch58 17.05.19, 10:28
    Opa prosi sie o zawal na scenie.....wielka umiejetnoscia jest umiec powiedziec:Dosc

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • borrka 17.05.19, 10:49

Ale obiektywnie, Jagger ciągle jest świetnym muzykiem i showmanem, i to dobra robota.
    Gdy widzę na koncertach te trzypokoleniowe rodziny, ma to sens.
    Nie darmo mawiają, że Satisfaction jest IX Symfonią XX wieku :)

--
  • szwampuch58 17.05.19, 10:51
    nigdy mnie "jarala" ich muzyka,musze tu dodac,jestem w tym drugim obozie,ale szanuje

--
  • szwampuch58 17.05.19, 10:52
    upssss,"nie" mi ucieklo

--
  • j-k 17.05.19, 17:14
    kilka lat temu (w Kolonii), a byl juz wtedy po 70-tce...

Bite 2 godziny niezlej muzyki.

Skakal po scenie - niczym mlodzieniec.

a potem przeczytalem w wywiadzie, ze schudl po tym koncercie 3 kilogramy...

I badz tu artysta... baletu...
    .
    en.wikipedia.org/wiki/Paul_McCartney#/media/File:Paul_McCartney_in_October_2018.jpg
  • borrka 18.05.19, 09:28
    Do rozważań o rytmie pracy zawodowej.

Pawka Korczagin obiecywał matce przeniesienie "staruszków z ludu pracującego" do Włoch.
    Po ostatecznym zwycięstwie rewolucji proletariackiej we Włoszech, oczywiście.

Korczagina była zapewne w wieku dzieci większości forumowiczów, a już kombinowała, by nic nie robić i dlatego można domniemywać, ze była zeszła niebawem.
    Wszystko w ramach fikcji literackiej czekisty Ostrowskiego.

Nie ma lepszego konserwanta, niż praca i Mick stanowi wzorzec z Sevre pod Paryżem.
    Pamiętajmy - czasy "Jak hartowała sie stal" i Rolling Stonesów dzieli może 60 lat, więc nie jest to porównanie z jaskiniowcami.

Tę pracę należy odpowiednio podzielić i mam swój optymalny rytm:
    R&D do 40-stki;
    marketing, tak do 55
    consulting i tu dochodzimy do sky is the limit:)

--
  • polski_francuz 18.05.19, 10:04
    "wzorzec z Sevre pod Paryżem"

Juz nie jest wzorcem. Ten obecny bazuje na dlugosci fali swiatla. I pewnie trzeba sprecyzowac, ze z daleka od czarnej dziury. Co co consultingu to trza miec dobre opinie. I na nia w poprzednich etapach popracowac.

PF
  • kalllka 18.05.19, 09:56
    On tak ma / pląsanie / z radości.
    wyszl chłop ze szpitala po zrobieniu serca na nowo.
    Ale jasne- niech pląsa pracując i pracuje pląsając i daje przykład emerytowanym cieslom czy murarzom, z ogródkiem działkowym i 40 letnim stażem w „sportach”.
    Mam jeszcze takie a propo pląsającego Micka, a właściwie skrótu widełek rozpowszechnionego na fb- jest kradziony i Mick właśnie dostaje białej gorączki, ze ktoś z „miłości do niego” znowu dobiera mu się, od tylka, do emerytury.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.