Dodaj do ulubionych

Poparcie dla spadochroniarza

02.06.19, 10:31
Prezydent Stanow wyrazil poparcie dla kandydatury Borii Dżonsona na premiera UK . Ten i ow ( m.in. Jeremy Corbyn, szef partii Pracy uznal, ze to jest mieszanie sie w nieswoje sprawy. No, ale ma to zalete rozpoznania kto, gdzie jest. I Dżonson ma tez te blazenskie zdolnosci, ktore sa obecnie w cenie wsrod liderow politycznych.

Czyli Europa ma obecnie nie tylko putinowska Rosje ale i Stany wrogie ich poczynaniom. Przyszlosc latwa nie bedzie, niestety....

PF
Edytor zaawansowany
  • amunicyjny1 02.06.19, 12:39
    A mianowanie Guido, ci przeszkadzało?
  • polski_francuz 02.06.19, 12:55
    Guido zmarl kilka lat temu. Jego nowe wcielenie przyszlo na wiosne.

PF
  • amunicyjny1 02.06.19, 13:39
    polski_francuz napisał:

> Guido zmarl kilka lat temu. Jego nowe wcielenie przyszlo na wiosne.
    >
    > PF

Mogli go zrobić nawet w strefie 51, Chodzi o sam fakt mianowania. Co wcześniej dotyczyło kogoś, kiedyś będzie dotyczyć nas, a wtedy nastąpi płacz
  • monalisa2016 02.06.19, 12:57
    Ciekawy bedzie nastepny tydzien.
    Dojdzie do "przekazania paleczki" byc moze ze w tej konstelacji przejmie ja od Tereski Boris, dojdzie do nowych wyborow w tym wypadku moze byc premierem Nigel.:-)

--
    ......................................
    Inteligentna mlodziez jeszcze nie wyginela i tak jest dobrze.
    www.youtube.com/channel/UCf3Ns5rI0nV4EnO-KNxxtLA
  • kalllka 02.06.19, 13:59
    Tak. Wszyscy maja to na co zasługują.
    Ameryka ma Trumpa, Putin Rosję, a obecnie
    UK- Brexit .
    Ciekawe jaka ty- pf, za lata swojej znojnej forowej pracy;
    reklamiarstwa i żurnalistyki ciętej z metra, otrzymasz zaplate?
    Pewnie zadna bos anonimowy, co?
  • polski_francuz 02.06.19, 14:07
    "Ciekawe jaka ty- pf, za lata swojej znojnej forowej pracy"

Nie wiem czy sw. Piotr mi to zaliczy. W kazdym razie moi Rodzice i Babcia mnie nie objada jak sie znow zobaczymy.

Mnie tez cisna sie pytania na czeska, klawiature w metrze. Dlaczego udajesz kobiete bedac mezczyzna? Pewnie jestes z natury tchorzem, he?

PF
  • kalllka 02.06.19, 15:21
    Dlaczego miałabym udawać inna płeć- na dodatek w necie?
    poziom twojego niemyślenia i błędnego wnioskowania jest rowny mitomanii . Dzięki takim jak ty- luzisom poziom prowadzenia forów, gazety i podległej jej żurnalistyki jest żenujący.
    Właśnie dzieki takim niemądrym facetom,
  • j-k 02.06.19, 16:41
    Kalcia to Piekna Kobieta - ktorej to tajemnicy nie wstydze sie zdradzic.

a wracajac do tematu:- po ukrainskim komediancie (zreszta marnego lotu)

powiekszenie tej blazenskiej trupy - juz nie zaskakuje.
  • polski_francuz 02.06.19, 19:36
    Chyba, ze tak. No pieknych kobietach sie znasz, wiec Ci wierze.

Co do Dzonsona i Faraga to az mi sie ciezkie slowa na czeska klawiature cisna. Wiec sie lepiej powstrzymam...

PF
  • monalisa2016 02.06.19, 16:53
    kalllka napisała:

> Tak. Wszyscy maja to na co zasługują.
    > Ameryka ma Trumpa, Putin Rosję, a obecnie
    > UK- Brexit .
    > Ciekawe jaka ty- pf, za lata swojej znojnej forowej pracy;
    > reklamiarstwa i żurnalistyki ciętej z metra, otrzymasz zaplate?
    > Pewnie zadna bos anonimowy, co?
    .......................
    Przypuscimy ze tym domiemanym spadochroniarzem nie jest Borys tylko to co zarysowywalo sie od dawna w naszym wspolnym zwiazku zwanym unia, znaczy, ze spadochroniarze rodza sie jak grzyby po deszczu. Najpierw Wielka Brytania, pozniej Austriia, po Austrii Grecja oglosili "upadlosc" rzadow, ciekawe co bedzie w Niemczech poniewaz obecna koalicja zwana GroKo stracila poparcie w spoleczenstwie. Co dalej i kto nastepny? :-), :-)

--
  • kalllka 02.06.19, 17:55
    Patrząc na brytyjska politykę, nawet gdybym z kontynentu patrzyła, nie użyłabym /nie mogłabym by nie być out of political context/ słowa spadochroniarz.
    Może i Johnson nie jest konserwatysta, zwłaszcza w niemieckim rozumieniu, ale angielskim na pewno. A o to chodzi brytolom gdy proszą by o Brexicie nie decydowały francuskie pały.
  • monalisa2016 02.06.19, 18:24
    Zgadzam sie z twoim zdaniem kalllka calkowicie. Nie chodzilo mnie o to czy jest konserwatysta czy nie, mnie chodzilo ze zachodza wielkie zmiany w unii, ktore jest trudno w obecnej, przejsciowej chwili okreslic jak i podporzadkowac z punktu widzenia "starszej" gardy ktora nie zrozumiala jeszcze tego ze wyborcy nie zgadzaja sie z tym co oni nam zapropaonowali. Unia tak jak najbardziej ale prosze bardzo w innym wydaniu.

--
  • monalisa2016 02.06.19, 18:28
    Dodam do powyzszego mojego postu, w Wielkej Brytanii wyborcy dali dosc dosadni sposob do zrozumienia Teresce, Jeremy i innym z Brukseli o co im chodzilo. My jeszcze nie doroslismy do tego, niestety!

--
  • j-k 02.06.19, 18:48
    monalisa2016 napisał(a):
    My jeszcze nie doroslismy do tego, niestety!

i nigdy nie dorosniemy.
    W. Brytania jest panstwem Atomowym i platnikiem netto w Unii.

ma zatem jakies karty przetargowe - a mimo to z Bruxelka cienzko jej idzie.

Polska nie ma zadnych asow w rekawie i wlasciwie na dyktat Unii jest skazana.
    moze conajwyzej pewne dyrektywy Unii sabotowac.
    - tez do czasu - gdy Unia nie stworzy wspolnej Armii...

• monalisa2016 02.06.19, 19:12
    J-k przypomnij sobie potrojne slynne "no, no, no" (!!!) Margaret Thatcher kiedy upominala unie do reform wtedy bylo juz wiadome ze WB dlugo nie zagrzeje w Unii.

--
  • monalisa2016 02.06.19, 21:05
    J-k utkwil, przypomne mu trzy punktowy Jacques Delors-plan na ktory Margaret Thatcher odpowiedziala potrojnym "no, no, no". Ten plan jest po dzis aktualny ktoremu sprzeciwili sie po raz kolejny Brytyjczycy, Brytyjczycy tak jak obecna opozycja ktora nieslusznie nazywa sie anty-unijna chce Unii takiej jakiej sprzeciwila sie niezyjaca juz premier Wielkiej Brytanii, unii wolnych, suwerennych panstw z swoja waluta, odpowiedzialnych za siebie jak i wspolpracujacych z soba na europejskiej plaszczyznie. Gdyby Unia sie podstosowala do tego i nie wtracala sie za bardzo w sprawy w ktorych nie powinna na pewno Wielka Brytania pozosalaby w Unii, a teraz mamy to co mamy, niepokoj i niezgoda w unii.

--
  • kalllka 02.06.19, 18:27
    ... w angielskim jest, na pewno.
  • bywszy2 02.06.19, 17:18
    kalllka 02.06.19, 13:59
    Tak. Wszyscy maja to na co zasługują.
    Ameryka ma Trumpa, Putin Rosję, a obecnie
    UK- Brexit .
    Ciekawe jaka ty- pf, za lata swojej znojnej forowej pracy;
    reklamiarstwa i żurnalistyki ciętej z metra, otrzymasz zaplate?
    Pewnie zadna bos anonimowy, co?

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    A czy Polska obecnie ma kogos na kogo zaluguje?
    Czy ten ktos jest nijaki?

--
    Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
    Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
    I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
    Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
  • kalllka 02.06.19, 17:59
    Pewnie ma i podobnie jak każda starszawa pani ma tego kogoś za męża stanu.
  • felusiak1 02.06.19, 19:34
    Skąd takie skojarzenie?
  • polski_francuz 02.06.19, 19:39
    Skoczyl ze spadochronem w zwiazku z olimpiada w Londynie. Wyladowal kolo palacu Buckingham. Znasz wielu burmistrzow co tak lataja?

PF
  • polski_francuz 02.06.19, 19:42
    Tu masz video spadochroniarza:)

www.youtube.com/watch?v=l_-wVK8oOZE

PF
  • felusiak1 02.06.19, 20:28
    To interesujące. Spadochroniarz bez spadochronu. Powiedziałbym że raczej linowy burmistrz.

A Corbyn swego czasu wyraził sprzeciw w kwestii budowy płotu na granicy z Meksykiem. Odnoszę wrazenie, ze wtracal się w nieswoje sprawy.

Kiedyś lubiłem burmistrza Toronto: www.youtube.com/watch?v=8P183mGLvkI
  • polski_francuz 02.06.19, 21:49
    "A Corbyn swego czasu wyraził sprzeciw w kwestii budowy płotu na granicy z Meksykiem. Odnoszę wrazenie, ze wtracal się w nieswoje sprawy."

Ja tez jestem przeciw. I wtracam sie w nieswoje sprawy. Ale nikt mnie prezydentem nie wybral.

PF
  • boomerang 02.06.19, 21:52
    Mnie bardziej utkwił w pamięci gdy zdemolował pokoik Radka Sikorskiego, co było dla studenta Radka zaszczytem i nobilitacją. Gdyby Borys wtedy wiedział że ten Radek to nie z tych Sikorskich, tylko się podszywa, to by zamiast demolować pokoik, zdemolował samego Radka.
  • zeitgeist2010 02.06.19, 21:53
    Kojarzy mi sie smierc Jürgena Möllemanna, szefa FDP.

Ekscentryczny, zaangazowany polityk, hobbystyczny spadochroniarz. Jest przykladem polityka , czlowieka, ktory nie wytrzymal cisnienia. ANglia jest przykladem panstwa, ktore nie wytrzymuje cisnienia z powodu Brexitu. Brexitowa agonia jest przykladem, ze Unia jest wieksza niz zycie.

• polski_francuz 03.06.19, 07:56
    Stare czasy. Liberalowie jeszcze wowczas cos wazyli. Pamietam, ze przed skokiem poproszono Möllemana o zadedykowanie ksiazki. Powiedzial, ze wpierw skoczy. I skoczyl odpinajac pasy.

PF

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.