Dodaj do ulubionych

Trump powoduje próby samobójstwa

06.06.19, 19:08
Niewiasta uderzyła samą siebie trzy razy nożem ponieważ uprzykrzyło się jej zycie w kraju Trumpa. Męzczyźni zwykle są lepsi od kobiet kiedy chcą się zabić. Zwykle im się to udaje.
Nie kłują się nozykiem. Od razu skaczą w przepaść albo rzucają się pod pedzący pociag.
Ale trzeba tę niewiastę pochwalić. Setki celebrytów obiecywało wyprowadzić się z USA do Kanady (dlaczego nie do Meksyku albo Salvadoru?) i zaden nie wyjechał. Ta przynajmniej szturchnęła sie nozem. Ale nie chciała sie zabić. Gdyby chciała to strzeliłaby sobie w glowę.
Edytor zaawansowany
  • szwampuch58 06.06.19, 19:12
    przerzuciles sie na amerykanskie "Pudelki" Felus?????....tez piknie

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • boavista4 06.06.19, 19:20
    to teraz bedzia znana nawet nad Wisla.
  • felusiak1 06.06.19, 19:21
    szwampuch jeśli nie masz nic do powiedzenia to weź mordę w kubel i nie bulgocz. Zaśmiecasz forum.
  • szwampuch58 06.06.19, 19:27
    tracisz nerwy prawaku amerykansko-wolski,hmmmm ciekawe dlaczego,"słoń w składzie porcelany" cie wykancza?

--
  • felusiak1 06.06.19, 20:29
    To ty masz zszarpane nerwy. Kazdego dnia musisz naszczać i narzygać.
    Dlaczego "amerykańsko-wolski"? przecież twierdzisz, ze jestem z podlasia to powinno być "amerykańsko-podlaski"!

A tu masz słonia, który sobie nadepnął na ucho i nie zdołal usłyszeć, ze grają hymn a on nie może przerwać slowotoku.
    www.youtube.com/watch?v=VthH0ybYKF4
  • szwampuch58 06.06.19, 20:41
    "amerykańsko-podlaski" ...oko-doki sorry,choc podlaskie to kwintesencja ciemnoty wolskiej, to twoja decyzja nie moj problem
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24870789,biala-podlaska-dostali-10-butelek-za-brame-weselna-i-poszli.html#a=357&c=159&t=7&g=c&s=BoxNewsImg4

--
  • amunicyjny1 06.06.19, 20:48
    Od Podlasia, proponuje się odpieprzyć, wszystkim
  • szwampuch58 06.06.19, 20:53
    no dobra,a co proponujesz zrobic z tymi ciemniakami na wschod od Wisly?

--
  • kylax4 09.06.19, 23:50
    www.youtube.com/watch?v=zZUcIfCnOb0

--
    Imperial powers are not about democracy. It is all about the tribute in peace and spoils of war. Divide and conquer and the profits.
  • kylax4 09.06.19, 23:49
    powiedzenia".
    Co to za bełkot? Wziąłeś to z jakiegoś brukowca?

--
    Imperial powers are not about democracy. It is all about the tribute in peace and spoils of war. Divide and conquer and the profits.
  • j-k 06.06.19, 20:03
    sluzba zdrowia kwitnie, nie to co w upadlych USA

mam dwoch znajomych blisko granicy Canada-USA...

tez z USA mi pisze: no fakt, ze u nas jest xujowo w porownaniu z Canada...
    ci Canadole przyjezdzaja tylko by taniej zatankowac i zrobic zakupy w US-marketach.

a ten z Canady mi pisze, ze u nas jest wspaniale... :)

no nic, tylko spie*dolic do Canady...
    pod warunkiem - ze znajdzie sie tam godne zatrudnienie.
  • felusiak1 06.06.19, 20:36
    Na MRI czeka się w Kanadzie 6 tygodni a potem 2 tygodnie na wyniki. Faktycznie kwitnie. Tak kwitnie, ze 50 tysiecy kanadyjczykow przyjeżdża do nas na operacje i leczenie.
    Na MRI czekam dwa dni i wynik jest nazajutrz.
    Lekarstwa są w Kanadzie tańsze i to wszystko.
  • magna20000 06.06.19, 21:05
    A ile ubezpieczenie kosztuje ? The best money can buy...….Jak niema money to zdechniesz w miastowym szpitalu…….
  • engine8 07.06.19, 01:02
    Mnie kosztuje $135/mies - full wypas
  • engine8 07.06.19, 01:00
    Zatrudnienie? Amerykanie są bogaci i pracować nie muszą. Służba zdrowia w USA lepsza niż w Kanadzie i w Polsce. Wyjdź z rynsztoka i poszukaj lepszych źródeł informacji
  • kalllka 07.06.19, 09:35
    A właśnie i a propo służby zdrowia w U.S., macie tam u was bardzo praktyczny /porównując z angielskim NHS/ zintegrowanym pakietem ubezpieczeniowo- socjalnie-zdrowotnym, ponoć dostępnym dla każdego AM /bez względu na status społeczny-zarobki/
    kurczęcie, nie pamietam jak się to coś dokładnie nazywa ale jest świetnym przykładem dobrze zorganizowanej wolności= tak oprogramowanego systemu dziedzin (!) by przez przez indywidualne konto moc zarządzać oszczędnościami na ubezpieczenie, pomoc, emeryturę..

• engine8 07.06.19, 19:37
    nie wiem dokladnie o czy mowisz ale u nas kazdy zaklad ma inne ubezpiecenie i jesli zaklad oferowal takie gdzie bylo wyzsze deductable (udzial wlasny ) to rowniez oferowal program HSA (Health savings account) gdzie mozna bylo odkladac czesc zarobkow (chyba do $7 tys rocznie) przed podatkiem ( a wiec oszczedzaac ok 40% ) na to konto ktore bylo moim kontem ale rzad kontroluje jak sie go uzywa.
    Dodatkowo z okazji roznych akcji zdrowotnnych zaklady dorzucaly od czasu do czasu cos za darmo aby ludzi zachecac.
    Tak ze przez lat tam sie dosc nazbieralo..
    No wiec to konto moje i moglem te pieniadze uzywac na wszelkie oplaty medyczne ale gdzybym uzyl na niemedyczne to musialbym zaplaci podatki i kare.. W wieku chyba 59 lat peta kary spadly i moge uzywac bez podatku na cele medyczne albo na cokolwiek innego placac podatek (sklep czy apteka nabija kod tak ze wiedza na co wydano) to jako ze to kasa nieopdartkowana musielbym zaplaci podatek.... A tak to mam odlozna spora kase na cele medyczne ktore mozge uzyc na wszelkie oplaty meisieczne, wizyty, recepty a takze na cele medyczne ktorych bezpiecznie nie pokrywaja albo maj limity... jak np akupunkture, chiroprakte, itp..
    Te wszytkie opcje oszczedzania przed podatkiem - jak np 401k (oszczednosci emerytalne - rowniez odkladane przed podatkiem na moje prywatne konto) byly bardzo dobrym sposobem na to aby nie tylko zaoszczedzic na podatkach ale to wszytko obnizalo ktowwe ogolna do opdatkowania co czesto wrzycalo w nizsyz prog podatkowy...
  • malkontent6 06.06.19, 21:15
    felusiak1 napisał:

> Setki celebrytów obiecywało wyprowadzić się
    > z USA do Kanady (dlaczego nie do Meksyku albo Salvadoru?) i zaden nie wyjechał.

To samo było przed wyborem GWB. Mieli emigrować do Kanady, Europy...

--
    "Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
  • felusiak1 06.06.19, 22:11
    bo ony som patryjoci i kochajom ameryke i codziennie walczom z tym trumpem. teraz już nie impiczment a więzienie.
    dużo szaleju sie najedli i odbiwa im.
  • engine8 07.06.19, 01:01
    Liberalka? No cóż, szkoda ale nie aż tak bardzo
  • engine8 07.06.19, 01:35
    Podejrzewam ze byla pro-choice i mial prawo decydowac o swoim zyciu... Gorzej by bylo jakby o czyims decydowala.
    A mowisz ze sie nie zabila? O to szkoda......tyle zachodu i na nic?
  • monalisa2016 07.06.19, 01:49
    engine8 napisał(a):

> Liberalka? No cóż, szkoda ale nie aż tak bardzo

krotkowzroczna liberalka nie doprowadzila jeszcze do niczego dobrego w swiecie, zrujnowala wiare spoleczenstw w systemy ktore scieraja sie obecnie w swiecie, kto wygra? Zobaczymy.
    Nie sposob jest rujnowac mentalnosci jak i kultury spoleczenstw, sposobem jest budowac cos trwalego na dobrym fundamencie poszczegolnych narodow, co to oznacza? Ano znaczy spoleczenstwo nie jest rowne spoleczenstwu, tak samo z ich korzeniami, kultura jak i mentalnoscia, wiec wiecej respektu dla konserwatywnych narodow ktore chca utrzymac ich twralosc jak i ciaglosc ich istnienia.

--
    ......................................
    Inteligentna mlodziez jeszcze nie wyginela i tak jest dobrze.
    www.youtube.com/channel/UCf3Ns5rI0nV4EnO-KNxxtLA
  • kylax4 09.06.19, 23:53
    Zaraz będziemy mieli peany na cześć wołodii putlera.

--
  • monalisa2016 07.06.19, 01:18
    Etam, kazdy tak samo jak i Donald ma koncert zyczen realnych czy nie realnych ale czlowiek jest od tego by zbudowal sobie tak zycie by nie wadzilo mu z niczym.
    Naiwnych mitomanow nie brak, jednych sie wykorzystuje dla potrzeb innych, drudzy bardziej swiadomi realiow pokazuja fige z makiem mowiac "mnie nie jest z wami po drodze", tacy wygrywaja w zyciu poniewaz zyja swoja rzeczywistoscia na miare wlasnych potrzeb. Wiec o czym ma byc tu dyskusja? :-)

--
  • engine8 07.06.19, 01:38
    No t, ak angielska ksiezniczka - jak jej tam, tez miala uciekac do Kanady jak trump wygra ale widac sie rozmyslila i wybrala GB.... cos mi sie wydaje zwe bedzie zalowac bo teraz bedzie jej trudniej wrocic do Stanow..
  • monalisa2016 07.06.19, 01:51
    engine8 napisał(a):

> No t, ak angielska ksiezniczka - jak jej tam, tez miala uciekac do Kanady jak
    > trump wygra ale widac sie rozmyslila i wybrala GB.... cos mi sie wydaje zwe bed
    > zie zalowac bo teraz bedzie jej trudniej wrocic do Stanow..

A ty wiesz juz wszystko naprzod i za nia myslisz? Czy twoja skromna mentalnosc rowna sie jej? Watpie ale bierzesz sobie prawo wypowiadan ia sie za nia!!! Z czyjej racji, kto cie do tego upowaznia?

--
  • engine8 07.06.19, 02:13
    Ja nie wiem - tylko podejrzewam i tylko tak sobie mysle bo taka liberalna jak ona wpadla w sidla czy wybrala sobie zycie w klatece gdzie wszytko ma byc tak jak Krolowa nakazuje .... to nie wiem jak dlugo wytrzyma.. W Kanadzie to moglaby dalej podskakiwac a tutaj ? Ale i siostra i ojciec ostrzegali.....
    Juz Diana sobie nie mogla z tym poradzic chic nobilnie urodzona a co dopiero ona... I zobacz co sie stalo z Diana.. najpierw sie zlajdaczyla z tym wojskowym - ojcem Harrego a potem z Arabem... i Dwor krolewski nie mogl sobie pozwolic na wiecej skandali.

Zal mi jej po prostu... chociaz tak narawde to nie zal mi jej - wytresuja ja moze..
  • amunicyjny1 07.06.19, 10:14
    engine8 napisał(a):

> Zal mi jej po prostu... chociaz tak narawde to nie zal mi jej - wytresuja
    > ja moze..

A kto jej kazał dawać d dla Karola? Może jednak królewski chleb nie jest taki łatwy, jak myślała. Tam każdy musi czekać na swoja kole,j a nie gwiazdorzyć. A że służby ją w końcu rozwaliły? Jej poprzedniczki gorzej kończyły, wystarczyło się nie puszczać
  • kylax4 09.06.19, 23:56
    UK to bandycki kraj. Przy nich to nawet USA jest krystalicznie czyste.

--
  • kylax4 09.06.19, 23:57
    zabiły Dianę, to jakiś faszysta amunicyjny pisze, że "wystarczyło się nie puszczać", co za chuj.

Może to samo napisz o facetach, co ruchają się na lewo i prawo.

--
  • monalisa2016 07.06.19, 02:06
    Engine8 identyfikujesz sie powoli z poziomem w_jerofiejew a to nie swiadcze dobrze o twoich postach. :-), :-)

--
  • engine8 07.06.19, 02:15
    A jak myslisz ze ja tu pisze zeby sobie wyrobic reputacje? Pisze to co mysle a nie to co jest PC.. ????
  • wwwi.gil 07.06.19, 05:02

Wszystko przez Rzydow.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.