Dodaj do ulubionych

co w tym tekście jest niedozwolonego?

07.06.19, 21:06
@lolik52
nochal mal!
Trump ma na imię Donald(u)...a to hobby bardzo pasiło amerykanom,stąd ten ich stress po rozpadzie ZSRR,biznes zaczął więdnąć i trzeba było coś wymyślić.I znaleźli Czarnego Luda którym zaczęli straszyć Europę!I biznes zaczął się rozkręcać,są nawet tacy co na kolanach..tfu ,stojąc przed panem za biurkiem błagają o trochę żelastwa i okupację wieczną (wieczną bo Rosja będzie zawsze i swoje interesy będzie zawsze preferować.).
A Donaldu faktycznie,powinien myśleć o zmieniającym się klimacie,ale jak powiedział angolom,u niego klimat jest świetny!
Edytor zaawansowany
  • lolik52 07.06.19, 21:07
    administrator albo się upił,albo jest nastawiony baaaardzo anty na Rosję:))blokuje moją odpowiedź świntuch.
  • szwampuch58 07.06.19, 21:15
    polykacze amerykanskiej spermy nie toleruja krytyki debila,nowy jestes to i zdziwiony

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • felusiak1 07.06.19, 22:13
    aby mogła to wyłowić.
    Ale nie zasmucaj się. Pisz dalej. Tu duzo durnych tekstow piszą.
  • lolik52 07.06.19, 22:32
    to jest odpowiedź do komentarza,masz prawo nie znać jakiego,mi chodzi o sam fakt zablokowania właśnie tego tekstu który według cenzora "zawiera treści niedozwolone"
    nie napisałeś więc co tu niedozwolonego.Resztę ci wspaniałomyślnie wybaczam,Młody jesteś i jeszcze do góry sikasz.
  • felusiak1 08.06.19, 01:10
    Napisalem, że w twoim tekscie nie ma nic niedozwolonego wedlug moich standardow. Cenzorzy operują w innej rzeczywistości.
    Młody już dawno nie jestem. Pamietam Kennedy'ego ale Eisenhowera nie pamietam a już byłem na swiecie.
    No i rzecz jasna w moim wieku juz nie sika sie do gory. A za wspanialomyślne wybaczenie dziekuje pieknie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.