Dodaj do ulubionych

Nie olewac mostow!

21.06.19, 22:08
Dziwne rzeczy sie dzieje w Berlinie. Jeden z mieszkancow miasta zaczal sikac z mostu Janowicza na Szprewie w dol. Pech chcial, ze przeplywal pod mostem statek. Kilku pasazerow podskoczylo ze strachu. A ze most jest niski to sie zranilo i zabralo ich pogotowie.

Wniosek? Ano jesli sie juz sika to trzeba po stronie odplywu a nie naplywu Szprewy. Bo sie Berlinerzy jak Kennedy czy ja sam musimy sie za takich bezwstydnikow wstydzic!

PF
Edytor zaawansowany
  • felusiak1 21.06.19, 22:42
    Bardzo słuszna i praktyczna uwaga. Tylko po co podskakiwali. Chcieli siurka zobaczyć?
  • magna20000 21.06.19, 22:45
    A moze to byla smietana ?
  • polski_francuz 21.06.19, 22:47
    Moja analiza jest taka ze ich olano jak statek pod most wplywal. Stad rada dla sikacza: lej po tej stronie mostu gdzie woda wypluwa a nie wplywa.

PF
  • felusiak1 21.06.19, 23:11
    No to powiedziałem, ze dobra rada ale jeśli sikajacy chce aby wszyscy widzieli siurek to nie może sikać na stronie odplywu.
  • karbat 21.06.19, 23:00
    omowic ten problem z doktorantami, albo
    jakis artykul naukowy w tym temacie . d-lu .
  • boomerang 22.06.19, 00:28
    a coś ty, karbowy, taki poważny?
  • karbat 22.06.19, 01:16
    boomerang napisał:
    > a coś ty, karbowy, taki poważny?

co drugi watek splodzony przez tego gostka , taki sam poziom . dno .
  • boomerang 22.06.19, 06:35
    ja tam francuzowi zakładać wątków nie zabraniam, zawsze to mniejsze ryzyko niż strzelić minetę muzułmance
  • boomerang 22.06.19, 00:27
    Zgaduję że ten sikający z mostu nie był muzułmaninem, bo mahomet takich rzeczy zabrania. Wnioskuję że Niemca tylko na taki protest stać, jako że w protestowaniu Niemiec nie ma tradycji, bo zawsze w 100 procentach zgadzał się ze swoim firerem i szedł z nim w ogień bez szemrania, a tu takie czasy nastały demokratyczne...
  • polski_francuz 22.06.19, 08:55
    Tak to juz jest z absolwentami AGH, brakuje im glebokosci analizy. To pewnie nie byl muzulmanin. Bo oni nie ida w piatek po pracy pic piwo. Po pierwsze, nie zawsze maja prace. A po drugie nie pija.

Ot co! (mam nadzieje ze nie ma copyright na te pozdrowienie)

PF
  • j-k 23.06.19, 07:05
    polski_francuz napisał:
    A po drugie nie pija.

bez przesadyzmu
    "allah spi - to nie widzi"

pija po zmroku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.