Dodaj do ulubionych

W poszukiwaniu straconego forumowicza

29.06.19, 12:57
Forum jest takie dobre jak forumowicze na nim piszacy. Jesli ktos ma cos do powiedzenia, potrafi to ciekawie ujac, jest uczciwy tzn. pisze co mysli i, do tego, rzeczywiscie mysli, to jest cennym forumowiczem i forum zyskuje z nim/nia bardzo. Nie tylko forum, ale tez kazdy z nas. Poznajac czyjes poglady i szanujac je zastanawiamy sie i zmieniamy swoj punkt widzenia.

Z drugiej strony, padamy i my ofiara choroby poczatku XXI wieku - fake news i inflacji slowa pisanego. Sa tacy, ktorzy zalewaja forum dokladnymi faktami (w jakim szpitalu sie urodzil Gorbaczow) sprawdzaja uwaznie gramatyke i ortografie wpisow. Ale tak naprawde to chca pisac co im kaze oficer prowadzacy. I na takich szkoda czasu i atlasu.

Odeszlo z tego forum kilku cennych forumowiczow. Z tych czy innych powodow. I to ich staram sie przekonac by wrocili. By podzielili sie z nami swoimi przemysleniami i przekonaniami, swoimi podrozami i obserwacjami.

I by nasz swiat dzieki forum swiat stal sie latwiejszy do zrozumienia.

PF
Edytor zaawansowany
  • bywszy2 29.06.19, 16:30
    Forum jest takie dobre jak forumowicze na nim piszacy. - podciagnij pan poziom forum w gore,bo wraz z panem stacza sie w dol w postepi przyspieszonym.

Jesli ktos ma cos do powiedzenia, potrafi to ciekawie ujac, jest uczciwy tzn. pisze co mysli i, do tego, rzeczywiscie mysli, to jest cennym forumowiczem i forum zyskuje z nim/nia bardzo. Nie tylko forum, ale tez kazdy z nas. - Logika,gdzie?Mamlanie.Z pustego w prozne!
    Pozatym z panem sie raczej traci.A pan sam to chyba nie ma juz dostracenia?

Poznajac czyjes poglady i szanujac je zastanawiamy sie i zmieniamy swoj punkt widzenia. - poznajac panskie poglady,nie szanuje pana.I co do pana rzeczywiscie zmienilem poglady.
    Nie dosc,ze medny,to w dodatku mezny szubrawiec.
    Jednym slowem meska bigota.
    Pardon,ale ja pisze co mysle.I w dodatku mysle.
    I prosze mnie nie wypominac w odpowiedzi,jak poprzednio,ze Hiszpanie zydow w 1492 roku wygonili.Nagle ni stad ni zowad taki watek w wymianie naszych zdan.
    A by uprzedzic pana przypomne,ze ponad tysiac lat wczesniej Awarowie niewolnicze plemie Ukraincow Polan z spod Kijowa wywalili i Polakow z nich zrobili.
    Nu a potem poltora tysiaca lat prawie inni "Awarowie" cala Polske rozwalili.W czym im dobitnie dopomogli potomkowie miejscowych Sarmatow dopomogli.
    Dlaczego o tym pisze?
    Ano,bo chce panu pokazac,ze nie tylko pan ma idiotyczne reminiscencje.
    --
    Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
    Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
    I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
    Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
  • boavista4 29.06.19, 17:36
    Napisz cus wesolego bo przeciez temat panski zakrawa na zart.
  • engine8 29.06.19, 18:25
    Oto zycie..... mamy swoje oczekiwania i poglady i uwazamy ze ona sa wlasciwe.... i w wiekszosci probujemy zmieniac nie siebie ale innych aby myslie podobnie.. A niestety jedyne nad czym mamy kontrole to my sami i jedynie siebie mozemy zmienic :)

Teoretycznie sie zgadzam ale w praktyce to ja obserwowalem ze bylo grupa ludzi elokwentnych, popieracjacych swoje opinie linami do "zrodel" i potrafiacy kojarzyc czy interpretowac fakty... A wg mnie byli zdolni do tego z dwoch powodow - pierwszy to byly sami odpwiednio przygotowani i przeszkoleni do tej roli a drugi to miej sztab pomocnikow pracujacych 24/7 nad materialem... czy wg mnie byla to zorganizowana propaganda ktora przedstawiala "wiarygodny" obrazek systuacji tak jak im pasowalo.
    I teraz Ci co zgadzali sie z ich teoria teskania za nimi a ci co nie podnicali ich madroscia udetchneli z ulga i ze oni sobie poszli.
    A ze poszli zostawiac jednak po sobie grupe "macicieli" operujaca sloganami i "pierdolkami" w ktere nikt nie wierzy to jest co jest.
    Osobiscie nie widze zeby to forum stracilo na "jakosc" - inny jest poziom dyskusji ale jest on bardziej "organiczny"
    Sluchajac fachowcow a firm farmacetycznych nawet lekarzom wcisnie to ze opioids sa baespiecznyn i najlepszym srodkiem kontrolujacym bol.. .. Teraz ich pogoniono i czesc teski za tymi super narkotykami ale wiekszosc odetchnela i bedzie zdrowsza wracajac do srodkow mniej drastycznych...i robiacych mniej szkody dla organizmu...

"I by nasz swiat dzieki forum swiat stal sie latwiejszy do zrozumienia."
    Pobozne zyczenie..... nasze, i strach w oczach tych ktorzy ten swiat probuja zmieniac i kontrolowac i im raczej zalezy na tym zbysmy tego nie tylko nie rozumieli ale wierzyli w to co nam mowia a nie oceniajac po tym co czynia..

• polski_francuz 29.06.19, 18:55
    No coz,myslalem piszac wstepny wpis, o jednym koledze z Debowic Kanadyjskich. Jego opinii mi tu brakuje, chociaz nie zawsze sie z nim zgadzalem.

PF
  • the-great-inuk 29.06.19, 19:02
    polski_francuz napisał:

> No coz,myslalem piszac wstepny wpis, o jednym koledze z Debowic Kanadyjskich. J
    > ego opinii mi tu brakuje, chociaz nie zawsze sie z nim zgadzalem.
    >
    > PF
    ===============================================
    Przecie spowiadał się, dlaczego potrzebuje dłuższego spokoju.

Zgrzeszył pychą i musi pokutować...

BTW

Dąb, to po kanadyjsku Oak...

Wot czto! © 
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • polski_francuz 30.06.19, 09:22
    "Zgrzeszył pychą i musi pokutować... "

Nie sadze, by tym grzeszyl. Sadze raczej, ze i Jemu zdarza sie strata "zimnej krwi" wobec tych, ktorzy sa mniej kulturalni. I tego zaluje.

PF
  • engine8 29.06.19, 20:14
    A co to tak trudno od razu pisac wprost a nie owijac w bawelne? :)
    Ja myslem ze teskinisz za Igorkiem i Evcia... :)
  • amg10 29.06.19, 22:59
    engine8 napisał(a):

> A co to tak trudno od razu pisac wprost a nie owijac w bawelne? :)

Tak dosc trudno. Jesli piszesz wprost i nie owijasz w bawelne to jest wtedy ryzyko, ze twoje poglady moga sie niepodobac cenzorowi tego forum. I wtedy twoj wpis leci do .... "czarnej dziury".
  • polski_francuz 30.06.19, 09:16
    Widze, ze juz zapomniales lekcji polskiego i wysilkow zrozumienia "co autor chcial przez to powiedziec":)

PF
  • engine8 30.06.19, 17:00
    Nigdy wlasnie tego nie mogleem pojac i zwsze mi sie wydawalo ze autor by sie przekreciel slyszac o co to my go posadzamy...
  • polski_francuz 30.06.19, 17:13
    Mialem wsrod kolegow na studiach takich jak Ty (bardziej matematyczno-fizycznych) i takich, bardziej omnibusow:)

PF
  • borrka 29.06.19, 20:49
    Gdzie jest Jorl ?
    Istotnie się stracił!

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • polski_francuz 30.06.19, 09:24
    "Gdzie jest Jorl ?"

W przechowalni u Igorka.

PF
  • karbat 30.06.19, 11:22
    polski_francuz napisał:

> "Gdzie jest Jorl ?"
    >
    > W przechowalni u Igorka.

w ramach naukowych obowiazkow, wszystkow wie . -
    istotnie imopnujaca wiedza, dzialalnosc naukowa
    dniami siedzac przed klawiatura przeglada wszystkie gazetowe fora,
    szpieguje, kapuje, wymazuje . pracowity naukowiec .

• amunicyjny1 30.06.19, 11:38
    karbat napisał:

> w ramach naukowych obowiazkow, wszystkow wie . -
    > istotnie imopnujaca wiedza, dzialalnosc naukowa
    > dniami siedzac przed klawiatura przeglada wszystkie gazetowe fora,
    > szpieguje, kapuje, wymazuje . pracowity naukowiec .
    >
    Jeszcze trochę, a będziemy bić się o tego forumowego odkrywce jak o Skłodowską. Taki umysł nie pospolity
  • blueelvic2 29.06.19, 22:40
    To, ze Forum Swiat jest w "odwrocie" wiadomo bylo juz od dawna (ca 2 lata), a pzyczyn tegoz jest zapewne wiele.

Dlaczego ludzie odchodza? Powiem bardzo krotko: miernosc ... i jest to moje, a wiec subiektywne, odczucie.

"Tam, gdzie w sercach bezmyslnosc i biernosc, ..... krzewic sie moze jedna tylko marnosc".

Nie pamietam juz kto pierwszy to powiedzial, ale musial byc niezlym znawca ludzkich dusz i mial niezaprzeczalny dar sprowadzania rzeczy wielce skomplikowanych do prostej i zawartej w kilku slowach konkluzji.

Tak, tak kolego p-f... Jest to prawda dostatecznie gorzka i nie przesadnie slodka, ironiczna i pelna mojego zadziwienienia nad absurdem niektorych zachowan, a scislej mowiac jego pewnymi fragmentami. Tematyka i rzeczowa dyskusja - to klucz do atrakcyjnosci forum. Glupawa agresja i mialkosc tematyczna to prosta droga do miernosci.

Czasami lepiej zejsc z drogi kiedy "Puste beczki i glupcy robia duzo halasu." i byc moze dlatego brak tu twoich dawnych forumowych kolegow.

• polski_francuz 30.06.19, 09:20
    "Dlaczego ludzie odchodza? Powiem bardzo krotko: miernosc"

Miernosc jest tam gdzie nie ma wysilkow by miernym nie byc. Wszytko w naszych piorach, znaczy sie klawiaturach.

PF
  • blueelvic2 30.06.19, 15:09
    czy tez drugiego forumowicza, to zdecydowanie zbyt malo i dobrze o tym wiesz.

Merytoryka dyskusji sie liczy i tylko ona jest czynnikiem swiadczacym o pozimie forum...

Wyeliminuj (jezeli potrafisz) agresje, dziecinade i zwykla glupote, a zobaczysz, ze nie tylko wroca Ci co odeszli, ale przybedzie jeszcze kilku nowych forumowiczow, ... czego serdecznie Forum Swiat zycze.
  • amg10 30.06.19, 15:13
    polski_francuz napisał:

> "Dlaczego ludzie odchodza? Powiem bardzo krotko: miernosc"

Wsrod powodow odchodzenia ludzi z tego forum jest tez odchodzenie na wieczny odpoczynek.

Wziales i to pod uwage ??
  • polski_francuz 30.06.19, 16:27
    Masz racje. To tez moze byc powodem. Tym bardziej, ze jestesmy nienajmlodsi.

PF
  • engine8 30.06.19, 17:02
    Jak z wiekoszosci innych forow - ida na Fejsbuka...
  • blueelvic2 30.06.19, 19:28
    Tym co na Facebook sie wybieraja zyczyc wypada duzo zdrowia.
  • amg10 30.06.19, 19:40
    blueelvic2 napisał(a):

> Tym co na Facebook sie wybieraja zyczyc wypada duzo zdrowia.

Sadze, ze oni juz maja dobre zdrowie. Podejrzewam, ze wiekszosc ludzi dziala na fejsbuku po to by pochwalic sie przed swiatem jacy to oni sa szczesliwi.
  • caesar_pl 29.06.19, 23:10
    Za co tego forumowicza stracono?I w jaki sposob?Gilotyna albo stryczek????Polska mowa trudna mowa a gramatyka jeszcze trudniejsza...ha,ha,ha.......
    A tym trudniejsza czym bardziej jest sie nachlany...jak ta na ponizej.
    www.youtube.com/watch?v=XyLKWEfl37E
  • polski_francuz 30.06.19, 09:18
    Zaslugujesz na Zielonych. Niezadlugo przyjda do wladze i inaczej zaspiewasz jak ci kaza wszystkie diesle odstawic...

PF
  • caesar_pl 30.06.19, 13:19
    www.welt.de/motor/news/article196032875/CO2-Ausstoss-erneut-gestiegen-Pkw-Flottenverbrauch-in-der-EU.html
    Emisja CO2 w Europie wzrasta.Powodem jest zmniejszona sprzedaz oszczednych diesli na korzysc brudnych benzyniakow a w szczegolnosci benzynowych SUV..dziekuje wam dur...Zielone....
  • polski_francuz 30.06.19, 13:28
    No siehste, gdybys nie byl taki durny nazista, to bym ci przyznal racje i bysmy zrobili apel do Grety z kopia do Habecka i Annymarii. Ale kto chce sie afiszowac z durnowatym neonazim ze Slaska?

PF
  • senioryta13 30.06.19, 13:39
    polski_francuz napisał:

> No siehste, gdybys nie byl taki durny nazista,

i ty sie dziwisz, ze ludzie ochodza ?

tak sie dzieje na wszystkich forach, coraz mniej zainteresowanych, pasje w zyciu zmieniaja sie, nic nie jest wieczne, a poza tym fajnie piszecie.
  • caesar_pl 30.06.19, 15:12
    Mnie przydupasie chadziajski nie musisz przyznawac racji,lecz masz przyznac racje niemieckiemu Statistische Bundesamt,ktory podal ten komunikat.A tam siedza eksperci nie tacy jak ty Gorolu.Widze zes ciu...zjadl wszystkie madrosci,arogancie Poltonski.
  • karbat 29.06.19, 23:15

nowy szef Komisji Europejskiej to …. F. Timmermans .

znaczy sie … najprawdziwszym Polakom, kaczystom , popuszcza zwieracze

p-f, najwieksza polska patriota w calej galaktyce, bedzie bzdecic ,
    ze to byl jej kandydat , ze ona byla zawsze za globalizacja , tolerancja, liberalizacja itp
  • boomerang 29.06.19, 23:46
    czyżbyś dostał jakieś wytyczne z Warszawy?
  • karbat 30.06.19, 00:16
    boomerang napisał:

> czyżbyś dostał jakieś wytyczne z Warszawy?

? .
    martwi cie to … no , energiczny gosc.
    pytanie - wyegzekwuje to, co ... obiecuje
  • boomerang 30.06.19, 03:11
    na tym forum, które jest prawdziwą wylęgarnią talentów, nie tylko literackich, ale też inżynierskich, niczego nie ujmując założycielowi tego wątku. Talenty te, jak przystało na prawdziwe talenty, skłócone są ze sobą, że napomknę konflikt założyciela tego wątku z niejakim Bywszym, inżynierem dwojga narodowości przygarniętym przez trzecią.
  • bywszy2 30.06.19, 11:53
    boomerang napisał:
    że napomknę konflikt
    > założyciela tego wątku z niejakim Bywszym, inżynierem dwojga narodowości przyg
    > arniętym przez trzecią.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    Mala poprawka co do narodowosci:
    jewriejskaja,sowietskaja,russkaja,ukrainskaja,polska oraz przywitany entuzjastycznie przez spolecznosc szwedzka na przekor szmatlamcom moczarowskim raz ludzikow typu P.F ze spolecznosci polskiej.
    Sa na swiecie ludzie dobrej woli,chcacyh dopomoc eksponatom ze swego gatunku.
    A niektorzy robia to w celu wykorzystania:
    Np.pana przygarneli,bo nie bylo chetnych do sprzatania klatek po krolikach - poniewaz nawet Aborygenom to zle pachnie,a jak wyglada rasa biala sie przyznaje do winy i ustepuje im nalezne miejsce w spoleczenstwie kraju.
    A to prac klatkowych zatrudniaja uchodzcow ekonomicznych typu boomerang,czy P.F
    ---
  • boomerang 30.06.19, 23:35
    Podziękuj moczarowcom że możesz dziś bezkarnie doić budżet Szwecji, zamiast straszyć karabinkiem palestyńskie dzieci.
  • bywszy2 01.07.19, 04:02
    boomerang napisał:

> Podziękuj moczarowcom że możesz dziś bezkarnie doić budżet Szwecji, zamiast str
    > aszyć karabinkiem palestyńskie dzieci.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
    Geny sie panskie odezwaly?
    Po tausiu czy mamusi?
    Ktorzy nie straszylina nzabijali dzieci zydowskie.
    P.S
    Przestan pan ssac kangurzyce!

--
  • boomerang 01.07.19, 10:10
    wiem że masz w genach kilof
  • bywszy2 02.07.19, 05:58
    boomerang napisał:

> wiem że masz w genach kilof

ззззззззззззззззззззззззззззззззззззззз
    cymbale,pochwal sie co jeszcze wiesz.
    P.S
    przy takiej gloce raczej niewiele.
    Tyle co krolik?

--
  • boomerang 02.07.19, 11:02
    czuję jak ci popuścił pampers
  • bywszy2 02.07.19, 11:08
    boomerang napisał:

> czuję jak ci popuścił pampers

ззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззз
    a czujesz ze ci ktos w ... ... wstawil?

--
  • karbat 30.06.19, 12:45
    no to …. Unia ma nowego szefa Komisji Europejskiej . gratulacje .

i wyrazy wspolczucia , czeka go piekielna praca .
    musi wspolpracowac z Komisarzami z Wloch , Polski , Wegier , czy Slowacji
    wierze , ze on bedzie gwarantem praworzadnosci w Europie .

pytanie , jaki kompromis , kto bedzie szefem Europ . Banku Centr .
    albo , min spr zagranicznych

• karbat 30.06.19, 12:47
    no , Parlament Europejski musi go jeszcze oficjalnie przyklepac .
  • caesar_pl 30.06.19, 16:40
    Wielu wypowiadajacych sie podpiera swoje poglady linkami.Prawidlowo - utozsamiaja sie z tym co tam stoi.Ale niektorzy wariaci zamiast ustosunkowac sie do tego co w linku stoi - wyzywaja osobe ktora ten link wkleila!!
    Dam wam przyklad.Swierdzam ze Merkel to bezmozgownica.Czuje,ze juz ktos na tym forum mnie zaczyna nienawidziec.Mimo ze to stwierdzenie,czyli ze Merkel nie uzywa swego muzgu nie ja wynalazlem,ale polska swietna dziennikarka,dlugoletnia pracowniczka niemieckich mediow,czesty gosc w niemieckich programach publicystycznych Aleksandra Rybinska
    www.youtube.com/watch?v=GXnF01JROfE
    Wyobrascie sobie ze taki jedn szaleniec na tym forum,bedzie mnie wyzywal ,ponizal a nie pania Rybinska.
    Rybinska to dowod na to,ze niemieckie media to media merklowskie.Masz tak gadac jak ci kaza.
    Pani Rybinska byla niedawno zapytana co sie stalo ,ze uwazana za polska twarz w niemieckiej telewizji zniknela bez sluch?
    www.youtube.com/watch?v=MORHx1mUKxA&t=103s
    Odpowiedziala prawde - nie zgadzala sie z propaganda merklowska.
    Taka to ta wolnosc mediow w Niemczech.
    Pewnie loboz Chadziajski grasujacy na tym forum znow wypomni mi AfD - ktora szykuje z Rosja napad na Polske...ha,ha,ha.....
  • bywszy2 30.06.19, 18:04
    Re: W poszukiwaniu straconego forumowicza
    caesar_pl 30.06.19, 16:40
    Wielu wypowiadajacych sie podpiera swoje poglady linkami.Prawidlowo - utozsamiaja sie z tym co tam stoi.Ale niektorzy wariaci zamiast ustosunkowac sie do tego co w linku stoi - wyzywaja osobe ktora ten link wkleila!!

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    Nie musze podpierac swoich pogladow linkami.
    Ale jwst sytuacja.Jak nizej.
    Wypowiadam sie na temat Polski prawie tylk w jednym temacie:polsko-zydowskim
    Aby nie sadzono mnie o tym,ze jestem antyPolakiem,dolaczam tylko i wylacznie materialy z polskiego internetu i polskich autoroww.Zazwyczaj bez komentarzy.
    Niech Polakow osadza sami Polacy.
    A i tak mnie wyzywaja od Polakozercow.
    Panie i panowie;mnie to g... obchodzi.To sa sprawy wasze.I wasze sumienie.
    I nie robcie z siebie aniolkow - szubrawcow.
    Np.tacy jak F.P

--
  • boavista4 01.07.19, 05:18
    kto tu kogo szuka?
  • bywszy2 02.07.19, 16:52
    boavista4 napisał(a):

> kto tu kogo szuka?

--
  • felusiak1 01.07.19, 09:26
    bywszy. Zwykle wkleja monotematyczną sieczkę ale tym razem wpis byl zaskakujacy choć nieco za mocny i personalny niepotrzebnie.
    A watek jest intelektualnie ulomny.
  • boomerang 01.07.19, 09:57
    o tych Awarach co to przeistoczyli się w Polaków?
  • bywszy2 01.07.19, 19:54
    boomerang napisał:

> o tych Awarach co to przeistoczyli się w Polaków?

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    to juz byc nastepcem walecznego plemienia Sarmatow chcialby pan do Awarow sie przysposobic?
    A bycie potomkiem Ukrainskich Polan,z ktorych warowie stworzyli Polakow,nie napawa pana duma?

--
  • boomerang 01.07.19, 22:33
    Słuchajcie no Bywszyj, to nie moja wina że ci się klepki poprzestawiały po tym jak oberwałeś kilofem.
  • bywszy2 01.07.19, 19:51
    felusiak1 napisał:

> bywszy. Zwykle wkleja monotematyczną sieczkę ale tym razem wpis byl zaskakujacy
    > choć nieco za mocny i personalny niepotrzebnie.
    > A watek jest intelektualnie ulomny.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    jako zwykly technik nie moge rownac sie intelektualnie z absolwentem kierunku filozoficznego,ktorego glownym kierunkiem sa traktaty o d...e Maryny.

--
  • bywszy2 01.07.19, 19:58
    skierowane to jest do P.F

--
  • jerry1989 02.07.19, 16:13
    Hej

film chyba się nazywał "szechter na dachu" czy jakoś tak-
    Gdybym był bogaczem
    Dejdel didel dejdel
    Digu digu didel, dejdel dum
    Cały dzień bym biddy, biddy bum
    Gdybym ja był wielki pan.
    Pracy bym się brzydził
    Dejdel didel dejdel
    Digu digu didel, dejdel dum
    Gdybym ja był biddy, biddy bum
    Digu digu didel, dejdel, pan.

pozdrawiam!

--
    kiSS in ruSSia
    www.youtube.com/watch?v=1XER4gHkE_g
  • bywszy2 02.07.19, 16:47
    orpowiem krotko i wezlowato na to panskie poslanie:
    poacaluj mnie pan w ...!

--
  • jerry1989 02.07.19, 17:28
    Hej

bywszy2 napisał:

>jako bywszy zolnierz LWP

-żołnierz żydokomuny. to przegrałeś wojnę trepie i pocałować to się możesz sam.

pozdrawiam!

--
    kiSS in ruSSia
    www.youtube.com/watch?v=1XER4gHkE_g
  • felusiak1 01.07.19, 09:54
    Leciwi ludzie wspominaja stare, dobre czasy. Kiedyś mnie to dziwiło. Myślalem, ze stare czasy nie były wcale takie dobre. No i sam stałem sie leciwy i coraz bardziej tesknię za dawnymi czasami.
    Świat był w miarę racjonalny. Nawet sowiecki system byl racjonalny aczkolwiek ohydny.
    I oto wkroczyliśmy w XXI wiek. Otworzyły sie drzwi i weszliśmy do surrealizmu. Nawet Salvador Dali nie wyobrazal sobie, że jego fantastyczne wizje staną się rzeczywistościa. Słowa stracily swoje pierwotne znaczenie. Nowomowa kroluje na kazdym polu, nawet w naukach scisłych. Kit leje sie z przekaziorów od rana do późnej nocy. Dzieciaki są indoktrynowane od przedszkola.
    Wszystkie mają smartphony i zgarbione chloną ten kit. Rodzice są zajeci robieniem pieniedzy
    (to znaczy zapie-dalają aby utrzymać "styl życia") i nie maja czasu na odindoktrynowanie.
    I tak 14 letnia siksa robi mi wykład na temat zmiany klimatu. Jeszce pare lat temu chodziła z pieluchą. Magiczny świat. Pstryk i jest swiatlo. Jak nic nie zrobimy to umrzemy zatem musimy zrobić COŚ.
    Być może straceni forumowicze nie sa straceni. Być może odeszli aby odnaleźć się w rzeczywistości, z dala od wirtualnej mgły. Może i ja powinienem sie stracic,
    Wreszcie stać się wolnym czlowiekiem. Olać to wszystko i żyć.
  • polski_francuz 01.07.19, 10:56
    "Być może straceni forumowicze nie sa straceni. Być może odeszli aby odnaleźć się w rzeczywistości, z dala od wirtualnej mgły. "

Sa straceni dla nas i o nas sie martwie. A co do mgly to kiedys opada. Wystarczy zwiekszyc zawartosc wody w niej i mgla sie skondensuje w kropelki wody, ktore osiadna na Twoim trawniku.

Abc termodynamiki, mate!

PF
  • polski_francuz 01.07.19, 11:04
    "Wystarczy zwiekszyc zawartosc wody..."

...albo obnizyc temperature.

PF
  • the-great-inuk 01.07.19, 11:33
    Jodek srebra...

Wot czto! © 
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • polski_francuz 01.07.19, 12:10
    Ruskich mietod nie budem primenjat!

PF
  • boomerang 01.07.19, 12:40
    ...albo zwiększyć ciśnienie, czyli zjechać z trawnikiem z góry w dolinę
  • engine8 01.07.19, 16:54
    No poczekaj, my tutaj cala wiosne mamy poranna mgle ktora utrzymuje sie gdziez do ok 10:00 i znika - wg mnie to chyba wyparowuje bo nic nie spada na ziemie.... a wiec nie zwieksza sie ilosc wody ani nie zminejsza temperatura...
    Cos pominalem czy jest jeszcze 3-cia alternatywa?
  • felusiak1 01.07.19, 18:51
    Nie ma czegoś takiego jak 3-cia alternatywa.

• engine8 01.07.19, 19:25
    LOL wiem ale tu na tym forum to jest nie tylko 3
  • polski_francuz 01.07.19, 18:54
    Moze wyparowac, faktycznie. Ale to troche banalne. Nukleacja jest fizycznie ciekawsza:)

PF
  • boomerang 01.07.19, 22:44
    Obniżenie temperatury nie likwiduje mgły. Wydziela się z niej tylko nadmiar wody i tylko kiedy obniży się temperaturę poniżej punktu rosy. Jeśli punkt rosy jest poniżej zera C, to wydzieli się szron, a nie woda. Parowanie likwiduje mgłę, bez względu na to co jest ciekawsze dla szalonego naukowca.
  • felusiak1 01.07.19, 22:49
    Napisałem o wirtualnej mgle i w odpowiedziach czytam bzdety.
    Nie dziwi mnie, że ludzie nie chca tu pisać. Po co pisać? Żeby otrzymać peczek badziewia na poziomie nauki abecadła?
  • boomerang 01.07.19, 23:20
    na tym właśnie polega wirtualna mgła... to pan profesor zaczął, nie ja :)
  • polski_francuz 02.07.19, 09:45
    "Napisałem o wirtualnej mgle i w odpowiedziach czytam bzdety."

I pomyslec, ze niedawno Amerykaniec dostal Nobla za poezje. Pamietam jego piekny wiersz o lozku z brazu .

PF
  • boomerang 02.07.19, 11:08
    to była moja ulubiona piosenka za czasów hipisów, tylko zdawało mi się wtedy że Dylan śpiewał o łóżku z trawy i to takiej z której robiło się skręty... a brass to technicznie mosiądz, a nie brąz... no ale brąz jest bardziej poetycki
  • bywszy2 02.07.19, 16:50
    Zydzi z gjami tylko nie robia!?
    Chociaz milosnik od kangurzyc udowadniac bedzie,ze Dylan ma korzonki z Zadupia Dolnego!

--
  • boomerang 03.07.19, 11:17
    Robert Zimmerman prosi panią żeby ta na niego sikała. Ja to lubię, a ty? :)
  • kochany-pershing 02.07.19, 08:40
    Byc moze to forum bylo kiedys nieco ciekawsze. Jakie teraz jest kazdy widzi. Paru pro-amerykanskich przyglupow, paru zajobow maltretujacych codziennie Putina i Rrosje...

Zobacz pisze tu codziennie nijaki "wykrywacz klamstw" czyli "wiktor jerofiejew" i kilku innych meneli jego pokroju. I jest ci tu smutno?

Prawda jest taka, ze koordynator tego forum czyli cenzor (lub cenzorka) tnie wszystko ze strachu. Szkoda cokolwiek pisac, bo i tak zostaja tu tylko smieci "wiktora jerofieja". Czasami trafi sie ciekawy watek, pare minut i znika. Chcesz sie denerwowac? Prosze bardzo! Tylko po co psuc sobie nerwy?

Bylem ostatnio na rybach, odpoczelem, zrelakowalem sie, czego ci franca zycze z calego serca.

--
    "Polacy to naród niespokojny i zwariowany, z natury chciwy. Sami siebie zwalczają i rujnują. Czy chodzi im o katolicyzm, o króla, o wolność? Nawet i to nie. Wszędzie bici, jednak nie mądrzeją" - Fryderyk II Wielki, król Prus o Polakach.
  • polski_francuz 02.07.19, 09:41
    "Bylem ostatnio na rybach,..."

Mam nadzieje, ze ryby nie mialy polimerow w zoladkach. Jesli mialy to trzeba napisac donos do Grety. Bywszy pomoze w tumaczeniu na szwedzki.

Franca
  • bywszy2 02.07.19, 11:11
    polski_francuz napisał:

> "Bylem ostatnio na rybach,..."
    >
    > Mam nadzieje, ze ryby nie mialy polimerow w zoladkach. Jesli mialy to trzeba na
    > pisac donos do Grety. Bywszy pomoze w tumaczeniu na szwedzki.
    >
    > Franca

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
    Po co?
    Nasza Gretka polski zna lepiej od pana.

--
  • karbat 02.07.19, 12:50
    polski_francuz napisał:
    > "Bylem ostatnio na rybach,..."

> Mam nadzieje, ze ryby nie mialy polimerow w zoladkach. Jesli mialy to trzeba na
    > pisac donos do Grety. Bywszy pomoze w tumaczeniu na szwedzki

p- f odnosi sie do wpisu kolegi - belkot .
    i nie kazdego trzeba mierzyc wlasna miara, nie kazdy jest kapusiem
  • wykrywacz_klamcow 02.07.19, 09:58
    kochany-pershing napisał:
    > Czasami trafi sie ciekawy watek, pare minut i znika. Chcesz s
    > ie denerwowac? Prosze bardzo! Tylko po co psuc sobie nerwy?

no daj przykład takiego ciekawego wątku co niby zniknął. Jakiś przedruk ze sputnika? ;) czas ruskich na forum dobiegł końca i musisz się z tym pogodzić wania, zawsze możesz sobie pójść do rezerwatu igorka ;)

kochany-pershing napisał:
    > Bylem ostatnio na rybach, odpoczelem, zrelakowalem sie, czego ci franca zycze z
    > calego serca.
    >

może trzeba było nie wracać? czy nie lepiej byłoby zostać tam za uralem? ;)

--
    Jorl napisał 28.12.15, 13:42: "Ty Eva i Igor macie mentalnosc jak tu chytrze chapnac a nie zapracowac. Obydwoje wisicie na jakis garnuszkach socjalnych wiec i wam sie wydaje ze i kraje powinny tak robic. Praca wam smierdzi, zyc z pracy innych to jest fajnie. Ale wasnie wasza argumentacja jest takiego odbiorcy socjalow."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.