Dodaj do ulubionych

Riposta Trumpa, dyplomatola....

10.07.19, 09:48
... tylko potwierdza, że ambasador brytyjski Kim Darroch miał 100 % racji,narcyz to narcyz :
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24978892,trump-nazwal-brytyjskiego-ambasadora-bardzo-glupim-gosciem.html#a=66&c=159&s=BoxNewsLink

--
www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
Edytor zaawansowany
  • senioryta13 10.07.19, 14:14
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24980606,brytyjski-ambasador-w-usa-sklada-dymisje-po-wycieki-raportow.html#a=66&c=159&s=BoxNewsLink
  • szwampuch58 10.07.19, 14:32
    "Powinienem pełnić tę funkcję do końca roku, ale obawiam się, że w obliczu obecnych okoliczności moje obowiązki powinien przejąć nowy ambasador" - oświadczył Kim Darroch.
    Jako doskonaly dyplomata wie ze po atakach personalnych debila jego obecnosc w USA jest kontrowersyjna dla wizerunku jego kraju ,nie chcac stawiac swoj rzad w niezrecznej sytuacji sklada dobrowolnie dymisje.
    To sie nazywa dobra dyplomacja bo debil zadowolony pewno a jego rzad ma czyste rece.Brawo dla tego pana

--
  • engine8 10.07.19, 17:50
    ROTFLMAO.. dokaldnie taki sam dyplomata jak ty.....
    Najpierw super hero a teraz prawdziwy dyplomata bo wie kiedy pomerdac a kiedy ogon schowac pomiedzy nogi....
  • j-k 10.07.19, 14:36
    ze do Londynu moze napisac - to co powinien
    ale jezeli to przecieknie do prasy - to on za to poleci.

• malkontent6 10.07.19, 15:11
    A mnie interesuje w jaki sposób doszło do przecieku poufnych opinii ambasadora? Komuś na tym zależało.

--
    "Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
  • szwampuch58 10.07.19, 15:21
    to jest rowniesz interesujace,nie ma watpliwosci

--
  • j-k 10.07.19, 16:04
    szwampuch58 napisał:
    > to jest rowniesz interesujace, nie ma watpliwosci

Interes w tym mogl miec tylko wywiad rosyjski.
  • amunicyjny1 10.07.19, 18:09
    szwampuch58 napisał:

> ... tylko potwierdza, że ambasador brytyjski Kim Darroch miał 100 % racji,narc
    > yz to narcyz :

USA, zaczyna coraz bardziej przypominać ZSRR z dowcipów, teraz będą szukać kto zdradził tajemnice państwową że teść Jareda jest durniem
  • monalisa2016 10.07.19, 18:31
    Niech sie Anglicy nie oburzaja maja bardzo duzo brudu za paznokciami w stosunku do osoby Trumpa.

--
    ......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • felusiak1 10.07.19, 18:34
    Jak na durnia to on radzi sobie znacznie lepiej niż wielu mondrych przed nim.
  • amunicyjny1 10.07.19, 20:02
    Życzę mu dalszych sukcesów....

• boavista4 11.07.19, 01:27
    antyeuropejskie, to robota naszych wrogow ze wschodu, z Iranu, i PiSu!
    Dlatego potepiam tych na FS, ktorzy nie znaja dobrych manier i ponizaja w kazdy niedozwolony sposob naszego ukochanego prezydenta, wodza, najwiekszego przyjaciela Polski i Izraela.
  • walter622 11.07.19, 17:35
    szwampuch58 napisał:

> ... tylko potwierdza, że ambasador brytyjski Kim Darroch miał 100 % racji,narcyz to narcyz :

Ten przeciek tajnych telegramów to chyba zemsta za te angielskie lotniska, co ich ....
  • boavista4 12.07.19, 02:30
    Ponizanie trumpa powinno byc traktowane jako zdrada i dlatego Ameryka powinna oglosic sankcje na UK podobne do tych na Rosje. to jest poprost swinsrtwo, i rzad angielski powinien byc pierwszy zeby sciac glowe temu ambasadorowi.
  • szwampuch58 14.07.19, 20:40
    nowe sensacje:
    "Według raportu w „Mail on Sunday” prezydent USA Donald Trump miał jednostronnie anulować umowę atomową z Iranem, głównie z powodów osobistych, aby "dowalic" Barackowi Obamie bo to byl jego sukces- Brytyjska gazeta odwołuje się do poufnych przekazów emerytowanego brytyjskiego ambasadora w Waszyngtonie."
    Pasuje mi do debila doskonale,narcyz to narcyz!

--
  • felusiak1 14.07.19, 20:56
    faktycznie to byl niebywaly sukces. taki sukces, ze nikt sie pod tym nie chcial podpisać a kongres nie chciał zatwierdzić.
    Tak się składa, ze przeczytalem anons w Mail on Sunday i tam stoi napisane, ze ambasador przypuszcza. Ni9e jest napisane, ze wie lub zostal tak poinformowany. Angielski czasem bywa trudny do zrozumienia, szególnie dla pismaków w GW.
  • amunicyjny1 14.07.19, 21:07
    Jeżeli powodami osobistymi można nazwać wykonanie polecenia zięcia, to ambasador ma racje
  • felusiak1 14.07.19, 21:24
    Przypuszczasz że ma rację? ale tylko jeśli bo jak nie jesli to nie ma racji? Są ludzie, którzy przypuszczają, ze Danka puszcza się z Wawrzyniakiem ale tylko jesli Lipińska mówi prawdę, ze widziala na wlasne oczy. Jesli byla pod łózkiem to slyszala ale nie widziala. i tak możemy sobie spiewać......
  • amunicyjny1 14.07.19, 21:29
    To stwierdzenie faktu, nie przypuszczenie. Macie prezydenta słupa i tyle
  • szwampuch58 14.07.19, 21:46
    tego "slupa" jeszcze mu nie udowodniono ale ze debil to udawadnia sam nieustanie

--
  • felusiak1 14.07.19, 21:59
    Słup albo debil? Może ale wszystko dziala znacznie lepiej niż kiedy mielismy inteligentnych niedebili.
  • szwampuch58 14.07.19, 22:01
    jedno nie wyklucza drugiego

--
  • j-k 14.07.19, 22:05
    felusiak1 napisał:
    > Może ale wszystko dziala znacznie lepiej niż kiedy mielismy inteligentnych niedebili.

felek, dobrze, ale w "USA" "lepiej" to juz bylo...

Trump na MUR/Fence na granicy z Meksykiem chcial dostac 6 mld.

Kongres przyznal mu 1,3 mld...

- to znaczy, ze jak MUR byl dziurawy - tak takim pozostanie...
  • felusiak1 15.07.19, 09:34
    Na mur przeznaczono kilka lat temu 25 mld ale wtedy nie bylo problemu bo wszyscy kochali Obamę a teraz nie chca dać centa z tych 25 mld bo nie kochaja.
    Trump wzial prawie 8 mld na mur plus te 1.3.
    Nie sledzisz wiadomości.
  • amunicyjny1 15.07.19, 10:02
    Do poczytania
    www.bbc.com/news/world-us-canada-46824649
  • senioryta13 15.07.19, 14:09
    "And despite Mr Trump's claims, any new border barrier is unlikely to stop these migrants legally claiming asylum at a port of entry. "

ale tu chodzi o nielegalnych, ktorym sie spieszy do raju i probuja sie tu dostac 'bez kolejki'.
  • szwampuch58 15.07.19, 14:16
    nie ma pewnosci czy tylko nielegalnych bo wasz debil na stanowisku zasugerowal wczoraj na cwierkaczu zeby senatorowie USA z pochodzeniem latynowskim i innym nie amerykanskim spierdalali do swoich krajow

--
  • senioryta13 15.07.19, 14:58
    (Rep. Alexandria Ocasio-Cortez, D-N.Y.; Rep. Rashida Tlaib, D- Mich.; and Rep. Ayanna Pressley, D-Mass.; Rep. Ilhan Omar, D-Minn; )
    widzisz, wyrywasz cos tam z contekstu i piszesz bzdury. przede wszystkim chodzi o nowe , mlode kongresmenki, jedna z nich pochodzi z Somalii, czy myslisz ze ta ostatnia bedzie walczyc o mnie , o moje prawa w ameryce ? przeciez to jest nonsesns, jakies nieporozumienie.
    Pozostale mysla identycznie jak nasz forumowicz caesar_pl . Wychowany niby w Polsce, ale w jakim duchu ? Doskonaly przyklad, abys zrozumial podejscie tych kongresmenek, z ich ust plynie tylko nienawisc do tego kraju.
  • szwampuch58 15.07.19, 15:14
    Nancy Pelosi podsumowala debila dobitnie w moim stylu, niestety owijajac w bawelne.
    Tak na marginesie :ile milionow Amerykanow wybralo tych co maja spierdalac do swoich krajow?

--
  • felusiak1 15.07.19, 19:50
    Alexandria Ocasio-Cortez 110318 głosów
    Rashida Tlaib 165355 glosów
    Ayanna Pressley 216559 głosów
    Ilhan Omar 267703 glosy
    Aż tyle milionów wybrało te panie. Wszystkie są z bezpiecznych dystryktow w których demokraci zawsze wygrywaja i to wysoko.
  • szwampuch58 15.07.19, 19:55
    759935 amerykanow wypierdolic z Ameryki?

--
  • amunicyjny1 15.07.19, 20:18
    szwampuch58 napisał:

> 759935 amerykanow wypierdolic z Ameryki?
    Zmieszczą się USA, ma relatywnie małe zaludnienie, tak ze trzy razy mniejsze jak Polska. Bardziej się boją rozwarstwienia społecznego, i atrakcji z tym związanych. 123 Meksykanin do koszenia trawy nie jest im potrzebny, Staną się potrzebni gdy odbudują przemysł
  • amunicyjny1 15.07.19, 20:04
    Czyli teść Jareda gada głupoty

Obama settled 43,000 Somalian refugees in Minnesota. As of 2016, there were around 80,000. No wonder Ilhan Omar was elected".

Prawda?
  • felusiak1 15.07.19, 20:14
    To jest dystrykt gdzie demokraci wygrywaja od 1963 roku. Jej poprzednik, Keith Ellison bylo tego samego koloru i wyznania. To jest tzw. bezpieczny dystrykt. Poseł niczym nie ryzykuje chyba, ze narazi się naczalstwu demokratów wtedy jego dni policzone.
  • szwampuch58 15.07.19, 20:33
    Taki dystryk-9 Felus?.....kuzwa wypalic ogniem a debil bedzie wniebowziety
    www.youtube.com/watch?v=DyLUwOcR5pk

--
  • engine8 15.07.19, 20:15
    Nancy Pelosi jest katoliczka ktora popiera i pedalstwo i aborcje.... Wiec ile jest warte to w co ona wierzy?
  • amunicyjny1 15.07.19, 20:39
    engine8 napisał(a):

> Nancy Pelosi jest katoliczka ktora popiera i pedalstwo i aborcje.... Wiec ile j
    > est warte to w co ona wierzy?

W nic, to polityka, czarnego zrobili prezydentem i dali Nobla. lepsze jaja, jak w byłym sojuzie
  • szwampuch58 15.07.19, 20:41
    pedalstwo i pedofilia w kosciele katolickim sukienkowych ci nie przeszkadza ale potrafisz zadac pytanie w co wierzy Nancy Pelosi,hmmmmm,nie chce wiedziec w co ty wierzysz prawaku

--
  • engine8 15.07.19, 20:49
    A kto mowi ze pedalswo w kosciele mu nie przszkadza? Wszytkim przeszkadza..
    I nalezy to tepic i wykorzeniac ale nie tylko w kosciele ale i w szkolach i klubach sportowych i hollywood .... i wszedzie.
  • szwampuch58 15.07.19, 21:45
    Tep durniu,nic mi do tego.....troche szkoda wysilkow w przeszlosci twoich belfrow w szkole, poszo na marne

--
  • engine8 15.07.19, 22:49
    Moze belfry byly niedouczone? I podejrzewam ze tak bo w szkol podstawawowej zaden nie mial studiow...
    Ale jak widac i Twoi nie zablysneli .... a ci pewnie juz nie byli z przydzialu ale z wyksztaleccenia byc moze?
  • amunicyjny1 15.07.19, 15:15
    senioryta13 napisał:
    edna z nich pochodzi z Somalii, czy myslisz ze t
    > a ostatnia bedzie walczyc o mnie , o moje prawa w ameryce ? przeciez to jest n
    > onsesns, jakies nieporozumienie.

A ty walczysz o ich prawa, a może ''polscy kongresmeni to robią? Tromp jest takim samym emigrantem ja one
  • szwampuch58 15.07.19, 15:30
    ooooo,gazeta tez odnotowala
    wyborcza.pl/7,75399,24995100,trump-do-nowych-kongresmenek-wracajcie-skad-przyjechalyscie.html#S.main_topic-K.C-B.1-L.2.duzy#s=BoxWyboImg2

--
  • senioryta13 15.07.19, 15:59
    amunicyjny1 napisał(a):

> A ty walczysz o ich prawa, a może ''polscy kongresmeni to robią? Tromp jest tak
    > im samym emigrantem ja one

ja wychodze z zalozenia , ze najpierw musze zrozumiec amerykanow i nie mieszam sie do ich polityki, a nie walcze o swoje sprawy czy moich ziomkow, widzisz roznice ?

moze najpierw poczytasz o ich zachowaniu w kongresie i co glosza a potem wezmiesz je w obrone. Nawet Pelosi zostala nazwana przez jedna z nich, rasistka.
    rownasz Trumpa z nimi ? doswiadczenie zyciowe nie ma znaczenia ?
  • amunicyjny1 15.07.19, 16:17
    senioryta13 napisał:

> ja wychodze z zalozenia , ze najpierw musze zrozumiec amerykanow i nie mieszam
    > sie do ich polityki, a nie walcze o swoje sprawy czy moich ziomkow, widzisz ro
    > znice ?

Amerykanów to zrozumieją twoje dzieci, a te dziewczęta skoro zostały wybrane, mają nie tylko pełne prawo, ale i obowiązek dbać o dobro swoich wyborców. To ich psi obowiązek

> moze najpierw poczytasz o ich zachowaniu w kongresie i co glosza a potem wezmie
    > sz je w obrone. Nawet Pelosi zostala nazwana przez jedna z nich, rasistka.

To cóż takiego głoszą?

> rownasz Trumpa z nimi ? doswiadczenie zyciowe nie ma znaczenia ?

Gdzieżbym śmiał, to była by dla nich obraza
  • senioryta13 15.07.19, 16:47
    amunicyjny1 napisał(a):

> To cóż takiego głoszą?

to nie wiesz ? a masz tak duzo do powiedzenia w ich obronie ?
  • szwampuch58 15.07.19, 17:12
    "Prezydent sięgnął dna"
    "Nagi rasizm w Białym Romu" -
    "Ciemny rozdział w amerykańskiej historii"

--
  • amunicyjny1 15.07.19, 17:42
    senioryta13 napisał:

> amunicyjny1 napisał(a):
    >
    > > To cóż takiego głoszą?
    >
    >
    > to nie wiesz ? a masz tak duzo do powiedzenia w ich obronie ?

Ja pytam, czemu zabraniasz wykonywać im swój mandat wyborczy, i reprezentowania interesów swoich wyborców. Może tym się własnie różnią od polaków, że nie zapominają skąd pochodzą i kto ich wybrał, bo na pewno nie rednecki z kentucky. Więc może przytocz te ich grzechy
  • senioryta13 15.07.19, 19:12
    amunicyjny1 napisał(a):

>... i reprezentowania interesów swoich wyborców.

"Obama settled 43,000 Somalian refugees in Minnesota. As of 2016, there were around 80,000. No wonder Ilhan Omar was elected".

jesli tego nie rozumiesz, to ja ci nie jestem w stanie wyslumaczyc.

aby rozumiec obecna sytuacje, nalezy sledzic na biezaco wiadomosci, a nie tylko z doskoku, wtedy ma sie zamazany obraz.
  • amunicyjny1 15.07.19, 19:32
    Przed napisaniem postu ''odrób lekcje'' i nie zasłaniaj się wypowiedziami idioty
    www.sos.state.mn.us/election-administration-campaigns/data-maps/historical-voter-turnout-statistics/

Minnesota Demographics

According to the most recent ACS, the racial composition of Minnesota was:

White: 83.75%
    Black or African American: 5.95%
    Asian: 4.66%
    Two or more races: 2.81%
    Other race: 1.74%
    Native American: 1.05%
    Native Hawaiian or Pacific Islander: 0.04%

Obama settled 43,000 Somalian refugees in Minnesota.

A teraz zastanów się kobieto ilu z nich ma prawa wyborcze ...... Teraz spójrz na procent białych mieszkańców
  • amunicyjny1 15.07.19, 19:43
    eu.sctimes.com/story/news/local/2018/12/17/st-cloud-somali-population-minnesota-statistics/2304695002/
    Artykuł sprzed Roku o Somalijczykach w Minnesocie

Amerykanie uwielbiają robić durniów ze swoich wyborców
    Najpierw Putin zmusił ich do głosowania na pomarańczowego, Teraz pomarańczowy robi idiotów z mieszkańców Minesoty, że kongresmenów wybiera im Somalia. Nie rażą cie takie prymitywne zagrywki
  • senioryta13 15.07.19, 22:12
    amunicyjny1 napisał(a):

> Przed napisaniem postu ''odrób lekcje'' i nie zasłaniaj się wypowiedziami idioty

tzn. zacytuj, ja nie moge znalezc.

> A teraz zastanów się kobieto ilu z nich ma prawa wyborcze ...... Teraz spójrz n
    > a procent białych mieszkańców

alez ja ci tylko dalam przyklad, jak oni kochaja murzynow !
  • amunicyjny1 15.07.19, 22:47
    Nie ciągnij tego
  • felusiak1 15.07.19, 23:01
    To ma znaczenie w wyborach senatorow i prezydenta ale nie posla do Izby Reprezentantów.
    Omar jest z Dystryktu 5, Minneapolis a tam:
    67.39% White
    16.64% Black
    6.05% Asian
    8.81% Hispanic
    1.23% Native American

amunicyjny, wy nie macie pojecia jak system działa w Ameryce ale gęba sie wam nie zamyka.
    W tym dystrykcie Hillary wygrała z Trumpem 73:18. To jest najbezpieczniejszy dla demokratów dystrykt.
  • amunicyjny1 15.07.19, 23:13
    Bo

Obama settled 43,000 Somalian refugees in Minnesota. As of 2016, there were around 80,000. No wonder Ilhan Omar was elected".

Jak twierdzi pomarańczowy? Ja tylko chcę usłyszeć tak, nie
  • felusiak1 16.07.19, 00:29
    To bardzo prawdopodobne. Jeśli w dystrykcie Omar jest faktycznie 80 tysiecy somalijczyków to jest prawdopodobne, ze jej wybór jest ich dzielem. A wszystko z powodu prawyborów. W 2018 w prawyborach glosowalo ponad 130 tysiecy ludzi podczes kiedy w poprzednich tylko okolo 50 tysiecy.
    Occasio Cortez w prawyborach zdobyla niecale 17 tysiecy glosów aby zostać posłanką. A w tym dystrykcie ten kto wygral demokratyczne prawybory wygrywa wybory.
  • amunicyjny1 16.07.19, 06:16

To bardzo prawdopodobne. Jeśli w dystrykcie Omar jest faktycznie 80 tysiecy somalijczyków

Niem nie jest nawet możliwe
    Pomarańczowy powiedział że w Minnesocie nie w dystrykcie
    There are between about 42,400 and 55,200 people of Somali heritage living in Minnesota. They live in between about 13,000 and 16,500 households.alf of the Somali population is age 22 or younger.

Czyli mocno zawyżając jakieś 30000 głosów w całym stanie maksymalnie

Jak raczyłeś podać
    Ilhan Omar 267703 glosy
    W USA, jest 72 procent ludzi których uznaje się za białych, wiec dystrykt z populacją 67 procent nie odbiega od normy krajowej, Druga sprawa, biały kandydat przegrał o 50 procent, nie o 5
    Czyli kłamał pomarańczowy i ty, broniąc jego tezy
  • felusiak1 16.07.19, 06:54
    Chyba celowo nie chcesz zrozumieć procesu. Aby zostać poslem do Izby Reprezentantów w dystrykcie Omar trzeba wygrać prawybory partii demokratycznej. W tym dystrykcie republikanin nie ma szans.
    Zatem wystarczy aby mieszkajacy w dystrykcie somalijczycy zaglosowali na Omar w prawyborach i miejsce w Kongresie murowane. Istotne jest 65 tys glosow w prawyborach.
    Pisałem, ze interesujace jest, iż w ostatnich prawyborach frekfencja wzrosla o 200%.
    Podobnie Occasio Cortez. W prawyborach dostała prawie 17 tysiecy glosow i to uczynilo ją poslanką.
    Ona też jest z dystryktu gdzie republikanin nie ma szans.
  • amunicyjny1 16.07.19, 08:18
    Pisałem, ze interesujące jest, iż w ostatnich prawyborach frekfencja wzrosla o 200%.

Noo własnie, co jeszcze bardziej potwierdza że to nie Somalijczycy dali wygraną. Im większa frekwencja, tym więcej ''białych'' idzie do głosowania, a że jest ich 67 procent, a Somalijczyków w stanie 1 procent ... to wnioski są proste
    Robienie z 267 tysięcy ludzi Somalijczyków dla poprawienia sobie humoru,, nie jest zbyt mądre
  • felusiak1 16.07.19, 16:26
    Prawybory i wybory to nie to samo. Dystrykt to nie stan.
  • senioryta13 16.07.19, 13:14
    amunicyjny1 napisał(a):

> Bo
    >
    > Obama settled 43,000 Somalian refugees in Minnesota. As of 2016, there were aro
    > und 80,000. No wonder Ilhan Omar was elected".
    >
    >
    > Jak twierdzi pomarańczowy? Ja tylko chcę usłyszeć tak, nie

Nie
  • senioryta13 15.07.19, 15:07
    szwampuch58 napisał:

> zasugerowal wczoraj na cwierkaczu ...

a to czytales , rowniez pisal wczoraj :

"Think what it would be without the 3 year Witch Hunt and Fake News Media, in partnership with the Democrats! "
  • engine8 15.07.19, 20:14
    A nie mail racji? Ptaszki jak sie tylko wylegna to kuprki wystaiwja poz gniazdko bo juz wiedza ze sie do swojego gniazdka nie sra.
    A my wszyscy przeciez mamy bramy i drzwi i wpuszczamy do domu jedynie tych co chcemy i ktorych sie nie obawaimy. nieprawda?
  • amunicyjny1 15.07.19, 20:28
    engine8 napisał(a):

> A nie mail racji?

To ponawiam pytanie Somalijczycy ja wybrali ? Tak ciężko odpowiedzieć ?
  • engine8 15.07.19, 20:46
    Tego sie nigdy nie dowiesz. Po co wiec spekuplowac...
    A te mlode i glupie gaski wczesniej czy pozniej sie dowiedza ze jak sie wchodzi miedzy wrony to najlepiej krakac tak jak one...
    Co mnie wk ..najbardziej to to ze tacy jak ja prosza sie bardzo aby ich wpuszczono i pozwolono tu zyc i mieszkac bo tak gdzi ebyli bylo im zle..
    A jak zostaja przygarnieci do tego kraju to pierwsze co robia chca go zmieniac i wybrzydzac na gospodarza.
    To tak jak przygarniesz biedaka bezdomnego do domu a on ci zaczyna dyktorwac co masz w domu zmienic zeby jemu bylo wygodniej?
    Co z takim robisz? Ano pokazujesz bramke ktora wszedl.
  • monalisa2016 16.07.19, 00:13
    j-k napisał:

> Trump na MUR/Fence na granicy z Meksykiem chcial dostac 6 mld.
    >
    > Kongres przyznal mu 1,3 mld...
    >
    > - to znaczy, ze jak MUR byl dziurawy - tak takim pozostanie...

Nie martw sie o murek miedzy Stanami a Meksykiem. Trump zanim zostal prezydentem powiedzial wyborcom kto zaplaci ta inwestycje. Sadze ze nie chcial uprzedzic faktow, ale ten fakt ma obecnie u siebie z konfiskata mienia, a to wystarczy na pare murkow.:-)

--
    ......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • amunicyjny1 14.07.19, 22:05
    felusiak1 napisał:

ale wszystko dziala znacznie lepiej niż kiedy mielismy in
    > teligentnych niedebili.

A co jak nie tajemnica ?
  • boavista4 14.07.19, 22:39
    takie szkalowanie naszego ukochanego Prezydenta. Nie bylo i nie bedzie lepszego, bo Trump jjest i bedzie najlepszym i najgenialniejszym okupantem Bialego Domu.
  • felusiak1 15.07.19, 09:36
    A po co ci wiedzieć?
  • amunicyjny1 15.07.19, 10:14
    felusiak1 napisał:

> A po co ci wiedzieć?

Gdybym chciał wiedzieć, to sprawdził bym u źródeł. Więc traktujmy twoje zdanie jako ciekawostkę socjologiczną
  • felusiak1 15.07.19, 18:48
    Jakie "źródla" taka glowy i to widać. Sprawdzajcie sobie.
  • amunicyjny1 15.07.19, 19:00
    felusiak1 napisał:

> Jakie "źródla" taka glowy i to widać. Sprawdzajcie sobie.

Własnie dla tego twoje zdanie jest tylko ciekawostką socjologiczną, nie opinią
  • felusiak1 15.07.19, 23:04
    Ty jesteś ta ciekawostką. Niewiele rozumiesz ale geba ci sie nie zamyka. Jak natretna mucha.
  • amunicyjny1 15.07.19, 23:16
    felusiak1 napisał:

> Ty jesteś ta ciekawostką. Niewiele rozumiesz ale geba ci sie nie zamyka. Jak na
    > tretna mucha.

Ta strona ma pl w linku, co tu robisz, bo ja jestem u siebie
  • felusiak1 16.07.19, 00:32
    u siebie pośród innych natretnych much. ale dlaczego $rasz na moj talerz?
  • amunicyjny1 16.07.19, 06:24
    felusiak1 napisał:

> u siebie pośród innych natretnych much.

To po co się tu męczysz,spróbuj napisać coś na krajowych forach, Może cie zaakceptują

ale dlaczego $rasz na moj talerz?

Twój talerz stoi w USA, tam kieruj pretensje
  • felusiak1 16.07.19, 06:56
    No własnie. Dlaczego przylatujesz do mojego talerza. Opowiadaj o swoim talerzu.
  • amunicyjny1 16.07.19, 08:29
    Może temu, że mój talerz stał tam wcześniej jak twój, a w przeciwieństwie do ciebie nie darłem mordy emigranty wypieprzać z powrotem. Niech twoje dzieci tak jęczą, ale ty zamknij gębę bo nie masz do tego prawa
  • amunicyjny1 16.07.19, 10:41
    Ciekawe wpisy teścia Jaredowego

They are anti-Israel, pro Al-Qaeda, and comment on the 9/11 attack, “some people did something.” Radical Left Democrats want Open Borders, which means drugs, crime, human trafficking, and much more..

Wątpię by daleko najechał w wyborach na takiej retoryce.. Pół roku, temu w użyciu był syndrom oblężonej twierdzy, którą wszyscy chcą skrzywdzić, a sojusznicy okradają. Teraz poszedł krok dalej, wróg już jest w twierdzy, on go zidentyfikował wbrew wszystkim i z nim walczy. Nic nowego to samo było u nas za komuny... Niedługo dojdzie do struktur pionowych i poziomych

USA, czekają ciekawe czasy
  • amunicyjny1 16.07.19, 16:51
    Those Tweets were NOT Racist. I don’t have a Racist bone in my body! The so-called vote to be taken is a Democrat con game. Republicans should not show “weakness” and fall into their trap. This should be a vote on the filthy language, statements and lies told by the Democrat.....

USA, coraz bardziej przypominają...Polskę z topieniem przeciwnika w łyże wody. To już chyba nie jest kraj w którym głosuje się za. Nieważne co samemu się reprezentuje grunt, to dopiec przeciwnikowi, głosuje się [bo taka jest kampania wyborcza] przeciw komuś.To bardzo skuteczna ale też niebezpieczna metoda,
  • felusiak1 16.07.19, 19:10
    Ale nowina. Koń usmiałby się. Ja żyję w Ameryce prawie 40 lat i demokraci zawsze topili przeciwnikow w lyżce wody. Problem w tym, ze nie moga utopić Trumpa i to powoduje nasilenie ich starań. I ciagle nie daja sobie z tym rady. Stąd ich frustracja. Juz wszystkim go obrzucili a on ciągle stoi i nie pada.
  • amunicyjny1 16.07.19, 19:26
    Takie widzenie jest własnie objawem choroby demokracji. Polaryzacja przeciwnika, a co za tym idzie, społeczeństwa. To oni, oni są wszystkiemu wini. Kiedyś myślałem że ta choroba dotyczy wyłącznie europy, bo tu od jakiś, nie wiem 30 lat ? głosuje się nie za kimś, za czymś, tylko przeciw czemuś, komuś, na zasadzie ''mniejszego zła'' Teraz widać [może ja zobaczyłem] że to dotyczy także klasy politycznej w USA, może nawet w większym stopniu niż w europie. Kiedyś ''psy'', też tam się gryzły, ale pod stołem. Dzisiaj to już oficjalna wojna my- oni
  • felusiak1 16.07.19, 19:49
    Dawniej, kiedy nie bylo internetu i 24/7 news było tak samo z tym, ze nie bylo to tak widoczne.
    Wiadomości były o 6 wieczorem a nie 24 godziny na okrągło. 30 lat temu ludzie wiedzieli jak dziala system. W szkolach byla propedeutyka (civics). Dzisiaj mlodzież nie ma najmniejszego pojecia jak to dziala.
  • engine8 15.07.19, 20:11
    Rt.com najlepesze najbardziej wiarygoodne "alternatywne" zrodlo jak sam redaktor rt stwoierdzil zapytany dlaczego przekrecaja fakty.
  • boavista4 16.07.19, 00:27
    Pizdzicie jak najeci, i co wam z tego przyjdzie. Nasz najlepszy wodz, wodz ludzkosci - Donald Trump wczesniej czy pozniej da w siedzenie! Jest was tylko kilku, wasz glosik cienszy jest od pisku i jedynie dojdzie do waszego sponsora! Caly postepowy swiat popiera Trumpa i jego piekna zone Melanie!!
  • karbat 16.07.19, 18:28
    ciekawa ta pierwsza demokracja na swiecie . -

dziewczyny osmielily sie krytykowac hamerykanskiego narcyza ,
    wiec … sie dowiedzialy ,- wypad . tam skad zescie przyszly .

• szwampuch58 16.07.19, 18:39
    krysztalowa,hehehehe

--
  • senioryta13 16.07.19, 19:31
    i dobrze, dosyc tej obludy, nawet nie mozna przeprowadzic spisu ludnosci, jest sprzeciw nie do obalenia, wiec o czym tu w ogole rozmawiac ?
  • amunicyjny1 16.07.19, 19:43
    senioryta13 napisał:

> i dobrze, dosyc tej obludy,

Nie do końca tak jest. Ta nazwijmy ją ''szczerość' nie sprawdza się na tym poziomie władzy, Zauważyli to już starożytni, i wymyślili nowy rodzaj obłudy, nazwali ja dyplomacją. Dla zwykłego zjadacza chleba ta ''szczerość'' może wyglądać na początku ponętnie, ale to złudzenie prowadzące do chaosu
  • senioryta13 16.07.19, 20:07
    oczywiscie , ze masz racje, ale obecnie juz nic sie nie sprawdza, wleka nas sila do dolu.
    W tej chwili ta 'dyplomacja' doprowadzila juz do tego, ze absolutnie nie mozesz zadac pytania o obywatelstwo,
    demokraci tlumacza to zamachem na konstytucje i na demokracje, niestety wygrali.
    Na dzisiaj mam juz dosyc wszelkich wiadomosci, kazde slowo przekrecone, ze wszystkiego musisz sie tlumaczyc, bronic, to jest jakas farsa.
  • amunicyjny1 16.07.19, 20:18
    I zawloką, i to w imię jakiejś cholernie szczytnej idei
  • amunicyjny1 16.07.19, 20:57
    senioryta13 napisał:

> W tej chwili ta 'dyplomacja' doprowadzila juz do tego, ze absolutnie nie mozesz
    > zadac pytania o obywatelstwo,

I to ci nie pasuje? Bo np Polakom bardzo, przy przyjmowaniu do roboty, nie mogą cie pytać o obywatelstwo, przepis z lat 80. Podobnie jak o wiek, picie, czy o stan cywilny
  • senioryta13 16.07.19, 23:42
    ironia jest, ze w 2020 roku beda robic spis ludnosci, cenzus , kosztujacy podatnika 5 albo 15 bilionow $ i nie bedzie mozna dowiedziec sie ilu Amerykanow zamieszkuje USA.
    Do pracy oczywiscie przeswietlenie robia, ale na cenzusie demokraci zabronili. oczywiscie sad uwaza, ze pytanie zbedne jest.
  • karbat 17.07.19, 00:00
    senioryta13 napisał:

> ironia jest, ze w 2020 roku beda robic spis ludnosci, cenzus , kosztujacy poda
    > tnika 5 albo 15 bilionow $ i nie bedzie mozna dowiedziec sie ilu Amerykanow za
    > mieszkuje USA.
    > Do pracy oczywiscie przeswietlenie robia, ale na cenzusie demokraci zabronili.
    > oczywiscie sad uwaza, ze pytanie zbedne jest.

przeciez twoj prezydent wyraznie powiedzial , - nie podoba ci sie … to wypad
    jedz , wracaj do kraju z ktorego przybylas i tam rob porzadek .
  • engine8 17.07.19, 01:30
    I to mi u Trumpa podoba.... jeden co sie odwazyl to powiedziec...
    Widzaly galy gdzie jechly? Nie podoba sie ? Wynocha!!!!!
  • senioryta13 17.07.19, 04:19
    karbat napisał:
    > przeciez twoj prezydent wyraznie powiedzial , - nie podoba ci sie … to wypad
    > jedz , wracaj do kraju z ktorego przybylas i tam rob porzadek .

karbat, sam nie wiesz ci piszesz, wiesz chociaz dlaczego tak powiedzial ?
    do mnie tego nie mowil, zreszta, on czyta w moich myslach, wystarczy tylko logocznie pomyslec i wszystko jest proste, a demokraci wiklaja identycznie jak ruskie.
  • amunicyjny1 17.07.19, 05:10
    Mając takich ''obywateli '' USA nie potrzebuje już wrogów.To jest własnie to o czym pisałem
  • amunicyjny1 17.07.19, 05:43
    ..visible members of the House Democrats, who are now wedded to this bitterness and hate. The Republican vote was 187-4. Wow! Also, this was the first time since 1984 that the Speaker of the House was ruled Out of Order and broke the Rules of the House. Quite a day!

Pan Trump, przekroczył Rubikon. Będzie ciekawie
  • felusiak1 17.07.19, 05:59
    Demokraci przekroczyli Rubikon a stamtąd nie ma powrotu. Ciekawie jest od kilku lat a wesolo to dopiero bedzie. I to bardzo wesolo.
    Do you really understand what you're reading?
  • amunicyjny1 17.07.19, 06:03
    wszyscy przekroczyli. I wcale mi się to nie podoba
  • tanebo6.0 17.07.19, 06:07
    Ludzie od 75 lat nie wachali prochu. Czas na wojne.
  • senioryta13 17.07.19, 06:11
    amunicyjny1 napisał(a):

> Pan Trump, przekroczył Rubikon. Będzie ciekawie

Oooo, teraz to Pan Trump.
    dzieki, chyba piszesz o tym co ja chcialam wlasnie napisac.

Nancy Pelosi miala dzisiaj krotki wystep w kongresie i o malo co nie 'udlawila' sie swoimi slowami nazywajac 2x Trumpa rasista,
    dostalo mu sie za komentarze i za twitter. ale, ze slowo 'rasista' nie nalezy uzywac na salonach, wiec zostala zbanowana, tzn. 3 godz. radzono nad tym, czy rzeczywiscie uzycie slowa 'rasista' w takim kontekscie jaki zastosowala Pelosi, jest uznane ze wychodzi
    poza decorum 'dobre maniery', czy tez nie, 3 godziny radzono, t r z y godziny, niewyobrazalne. (na wynik sie nie doczekalam),
    a zebrano sie, aby debatowac czy Trumpa nalezy uznac za rasiste, czy tez nie. coz za ironia. Juz sami zaczynaja wpadac w dolki wykopane dla opozycji.
    W takim tempie problemy mozemy rozwiazywac az do sadnego dnia.

• amunicyjny1 17.07.19, 06:23
    Oooo, teraz to Pan Trump.

Bo to sprawy wewnętrzne, potrafię to oddzielić
  • senioryta13 17.07.19, 06:41
    amunicyjny1 napisał(a):

> Oooo, teraz to Pan Trump.
    >
    > Bo to sprawy wewnętrzne, potrafię to oddzielić

trudno bylo polapac sie, bo raz to byl tesc, pomaranczowy, a tu wyskoczyl raptem PAN, ok , w takim razie jestem w domu.

• senioryta13 17.07.19, 06:36
    amunicyjny1 napisał(a):

> Mając takich ''obywateli '' USA nie potrzebuje już wrogów.To jest własnie to o
    > czym pisałem

czesto, aby nie napisac zawsze, kiedy slucham lub czytam uszom i oczom nie wierze, ze ludzie moga byc tak pozbawieni rozumu, logiki i chyba wszystkiego po kolei.
  • amunicyjny1 17.07.19, 07:03
    senioryta13 napisał:

> amunicyjny1 napisał(a):
    >
    > > Mając takich ''obywateli '' USA nie potrzebuje już wrogów.To jest własnie
    > to o
    > > czym pisałem
    >
    > czesto, aby nie napisac zawsze, kiedy slucham lub czytam uszom i oczom nie wier
    > ze, ze ludzie moga byc tak pozbawieni rozumu, logiki i chyba wszystkiego po kol
    > ei.

Bo wychodzisz z fałszywego założenia, że jesteś nośnikiem prawd objawionych, a to tylko światopogląd i przekonania. Stąd rozczarowania bliźnimi
  • engine8 17.07.19, 01:28
    Te K liberaly zasrane to protestuje przeciwko pytaniu o obywatelstwo i podobnie o pytanie o dowod tozsamosci przy glosowaniu... bo to niby wystraszy kogos tam? Kogo ? Legalnego nie wystraszy na pewno ani jedno ani drugie..
  • felusiak1 17.07.19, 02:22
    All bullshit. Now everyone with light skin is racist. And if you black and don't sing to the tune you're racist too.
  • szwampuch58 17.07.19, 10:32
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25000887,usa-kongres-potepil-trumpa-za-rasistowskie-slowa-prezydent.html#s=BoxOpLink
    dobre i to choc mul uparty

--
  • karbat 17.07.19, 11:32
    prezydet Trump grozi Turcji sankcjami , gdyz Turcja kupuje
    ( pierwsze dostawy juz w Turcji ) system rakietowy w Rosji

Erdogan mowi , no to teraz sprawdzam ….

a prezydent USA oglasza swiatu , ze ma doskonaly stosunek z Erdoganem
    i, ze on ma pelne zrozumienie dla jego decyzji w sprawie zakupu rosyjskich rakiet

• amunicyjny1 17.07.19, 12:23
    karbat napisał:

> prezydet Trump grozi Turcji sankcjami , gdyz Turcja kupuje
    > ( pierwsze dostawy juz w Turcji ) system rakietowy w Rosji
    >
    Czyli zwykła kara za nieposłuszeństwo, a nie jakieś względy związane z potencjalnym ujawnieniem technologi
    Gdyby chodziło o powyższe, to zablokowanie sprzedaży było by wystarczającym środkiem. Ale sankcje, za co?
  • amunicyjny1 17.07.19, 13:00
    Coś jak tutaj
    www.altair.com.pl/news/view?news_id=28516

Sprzedadzą upadający zakład, dostaną sankcje. To tylko interesy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.