Dodaj do ulubionych

me too czyli ja tez

18.07.19, 19:17
Ale nie o Weinsteina tu chodzi. Tym razem o kolor skóry. Robert Francis O'Rourke znany rownież jako Beto przyznał sie do posiadania niewolnikow. A biały burmistrz Buttigieg ma ojca murzyna chociaż golym okiem tego nie widać i ma doskonala pamieć. Jako dwulatek byl z tatusiem na antyreaganowej demonstracji. Ktoś zauwazył ciemną skorę jego ojca i powiedzial żeby wracal tam skad przyjechal. To byl jedyny przypadek gdzie ktoś zauważyl ciemną skorę. Nigdy przedtem i nigdy potem sie nie zdarzyło.
Edytor zaawansowany
  • amunicyjny1 18.07.19, 19:37
    A biały burmistrz Buttigieg ma ojca murzyna chociaż golym okiem tego nie widać

Jakim murzynem...?? Jest maltańczykiem, a oni wcale nie są czarni
    en.wikipedia.org/wiki/Maltese_people

Genialny dwulatek ? szkoda że homo
  • felusiak1 18.07.19, 20:28
    " a passing sudent noticed Dad's brown skin and unique accent and called out; "Go home"".
    W sobote idę na demonstrację w Socjalistycznej Republice Austin. Moze ktoś zauważy moją "brown skin and unique accent".

• amunicyjny1 18.07.19, 20:53
    W sobote idę na demonstrację w Socjalistycznej Republice Austin.

Jak do wtorku nie napiszesz żadnej durnoty...... To dzwonimy na pały
  • malkontent6 18.07.19, 19:55
    Swgo czasu pani Dolezal ufarbowała włosy na czarno, buzię posmarowała pastą do butów i uznała się za murzynkę.

--
    "Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
  • amunicyjny1 18.07.19, 20:04
    Ale nie o Weinsteina tu chodzi. Tym razem o kolor skóry. Robert Francis O'Rourke znany rownież jako Beto przyznał sie do posiadania niewolnikow.
    www.theguardian.com/us-news/2019/jul/14/beto-o-rourke-slavery-ancestors-interview-family-tree

Mówiłem że USA, upodabnia się do Polski..
    Dla Tuska znaleźli dziadka w wermachcie. A stary -o-rourke miał 150 lat temu dwie murzynki na stanie
    Dziwnie to brzmi, w kraju gdzie za życia jakiejś części amerykanów obowiązywała jeszcze segregacja rasowa...
  • felusiak1 18.07.19, 20:21
    W Polsce dla Tuska znaleźli a w Ameryce nikt nie szukał. "Tusk" sam sie zglosil.
  • szwampuch58 18.07.19, 20:29
    w Ameryce to dopiero szukaja,Polska to pikus
    www.newsweek.pl/wiedza/to-na-pewno-pulaski-ale-czy-na-100-proc-kobieta-sprawdzamy-co-dokladnie-ustalila/lsghtpf

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • zeitgeist2010 25.07.19, 20:09
    ktos cie w tlumie objal czule za jadra ... wierz mi. to fajne uczucie

--
    “...Take me out to the windy beach. Far from the twisted reach of crazy sorrow.
    Silhueted by the sea. With all memory and fate. Driven deep beneath the waves.
    Let me forgot about today until tomorrow. Hey, Mr. Tambourine man! Play a song for me."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka