Dodaj do ulubionych

Przekroczenie Rubikonu

27.07.19, 16:01
Wydarzenia w Bialymstoku, gdzie kibole i prawicowcy zaatakowali demonstracje LGBT, daly pierwszy komentarz przyrownujacy los teczowych do losu Zydow za czasow Hitlera. Komentarz zostal napisany przez Zyda, ktory okupacje przezyl i wie o czym pisze.

Redaktor Passent, bo to o nim mowa, nie przebieral w slowach piszac Miejsce Żydów zajmują dziś osoby LGBT. Oczywiście, nikt nie każe im jeszcze nosić różowych opasek, ale kto wie, czy dla ich „bezpieczeństwa” nie wpadnie komuś do głowy, aby założyli opaski, żeby policjanci mogli odróżnić ich od bandytów, którzy ich atakują.

Potępienie „pederastów, zboczeńców, ciot” nie jest w Polsce karane ani rzadkie. Od prawicowych piśmideł po najbardziej potężnego człowieka w Polsce. Wszak nie kto inny jak prezes Kaczyński powiedział kilka dni temu, że nie musimy chodzić pod tęczowym sztandarem, mamy swój, biało-czerwony.

No coz, slowo sie rzeklo. I ja uwazam, ze dzielenie spoleczenstwa poszlo zbyt daleko. I wydobywa z Polakow takie cechy, ktorych lepiej nie pokazywac nikomu: nietolerancje i niechec wobec innych.

I mam troche stracha pytajac sie samego siebie: co dalej?

PF
Edytor zaawansowany
  • caesar_pl 27.07.19, 17:55
    „Wir erleben in Berlin eine Kokain-Schwemme“
    Sandro Matitioli von „mafianeindanke“ sagt, dass es in Berlin beim Kampf gegen die Mafia „fünf vor zwölf“ steht.
    Ist Berlin ein Zentrum der Organisierten Kriminalität (OK)? Ist es „fünf vor zwölf“?
    Was die Clans betrifft, ist es fünf vor zwölf. Weil hier eine Kultur eingerissen ist, die mit Rechtsstaatlichkeit nichts mehr zu tun hat. Was die Italiener betrifft: Die sind in Berlin präsent.
    A co tam takie drobnostki, kogo one obchodza?Tak malo wazne jak Berliner Flughafen.

Berlin zyje czym innym.

Za 3 tygodnie rozpoczyna sie Christopher Street Day in Berlin.Najwieksze swieto w Berlinie!!!I ma sie udac gdyz caly Swiat patrzy!
    Przebierancow za Arabow z Gürtelbombami wiszacymi od pasa do kolan chyba nie wpuszcza?
  • amunicyjny1 27.07.19, 20:37
    i.iplsc.com/manifestacja-przeciwko-nienawisci-i-przemocy-pod-haslem-wars/00093JDUF8UJ8IUT-C123-F4.webp

A Warszawka swoje. A do mnie pretensja że nie lubię grajdołka. Jedyne co ma do zaproponowania innym, to rzeczy nie nadające się do druku, nawet na tym podrzędnym forum . Teraz zbiorowy płacz że w Białym, nie wyznają się na europejskich wartościach
  • felusiak1 27.07.19, 20:49
    Nie dajmy się omamić. W Bialymstoku teczowi osiagnęli dokładnie to co chcieli. Tłuszcza ich napadla i o to chodziło.
    Teraz teczowi są ofiarami narodowej prawicy. Ofiary wzbudzają sympatię.
  • amunicyjny1 27.07.19, 21:13
    Więcej ofiar widziałem na wiejskich zabawach

W Bialymstoku teczowi osiagnęli dokładnie to co chcieli.

Jeżeli masz na myśli chwytliwe obrazki do TVN, to tak Jeżeli o reedukacje Podlasia, to klęska całkowita, Na następny marsz do Białego, przyjadą ludzie dla których wyjazd do powiatowego miasteczka to ekspedycja. Nie po to by bić się, ale to jak z przydrożnymi kapliczkami u nas Od głodu ognia, choroby i wojny zachowaj nas panie. Ludzie instynktownie czują że to ostatni dzwonek
    Kiboli było tyle dewiantów, a to z reguły niestety debile, patriotyzmem tylko pysk wycierają
  • felusiak1 27.07.19, 21:27
    Mam na myśli efekt. Kibole wzbudzili powszechną dezaprobate a teczowi sympatię. Tak sie robi politykę. Tęczowi są w tym lepsi.
  • amunicyjny1 27.07.19, 21:47
    Dezaprobata warszawki....sympatia warszawki.... Jakoś mnie to nie rusza
  • boomerang 28.07.19, 03:09
    ja bym przyrównał los tęczowych do losu brunatnych (koszul)... no a Daniel Passent, który nie przepuścił żadnej okazji do zrobienia laski Jaruzelskiemu, zna się na temacie jak mało kto
  • europitek 28.07.19, 06:33
    polski_francuz napisał chyba cytując Passenta:
    > Potępienie „pederastów, zboczeńców, ciot” nie jest w Polsce karane ani rzadkie.

Podobnie jak potępianie heteryków i dzieciorobów, czyli symetria (równowaga) jakaś jest.

> Wszak nie kto inny jak prezes Kaczyński powiedział kilka dni
    > temu, że nie musimy chodzić pod tęczowym sztandarem,
    > mamy swój, biało-czerwony.

A gdzie tu potępienie? Ktoś ma taki, a ktoś inny i każdy może sobie chodzić z własnym sztandarem. A może redaktor chce zarządzić, żeby wszyscy chodzili pod cudzymi?

> I mam troche stracha pytajac sie samego siebie: co dalej?

Dawniej na takie pytanie "filozoficzne" odpowiadano standardowo: a dalej sami biedni byli.
  • suender 29.07.19, 09:30
    polski_francuz 27.07.19, 16:0

> Przekroczenie Rubikonu

Przekroczenie Rubikonu jest w innej kategorii!: Mianowicie, że kreatorzy ideologii LHBT ten Rubikon przekroczyli, tym kiedy zabełtali młodym w głowach, że wystarczy jak jeden młodzian krzyknie na ulicy hasło: "Jestem gejem!" i już za takiego społeczność ma go uznać, co za absurd, nad absurdy!

Nikt takiego inkryminowanego nie zbada, nie zweryfikuje medycznie, nie da mu certyfikatu na prawdziwość jego (najczęściej wymyślonego, - bo to modne!) stwierdzenia. Stąd nagle symulowanych (pseudo) homo całe chmary wypączkowały.
    Zachodzi więc teraz najważniejsze pytanie: "Ile jest prawdziwego cukru w cukrze?" -----> "Ile jest prawdziwych Napoleonów w psychiatrykach? -----> "Ile jest prawdziwych homo w LHBT?

Dzięki za uwagę i pozdrawiam.
  • polski_francuz 29.07.19, 10:12
    "Przekroczenie Rubikonu jest w innej kategorii!: Mianowicie, że kreatorzy ideologii LHBT ten Rubikon przekroczyli, tym kiedy zabełtali młodym w głowach, że wystarczy jak jeden młodzian krzyknie na ulicy hasło: "Jestem gejem!" i już za takiego społeczność ma go uznać, co za absurd, nad absurdy!"

Ja widze to troche inaczej. Uwazam, ze Polska jest obecnie rzadzona przez manipulatora, ktora szuka jak dzielic ludzi zgodnie z regula "divide et empera". Zaczelo sie od atakow na przeciwnikow politycznych, z ktorych jeden sie schronil pod niemiecka opieka w Brukseli, obecnie na celowniku sa teczowi.

Kto bedzie nastepny, mozna sie zapytac? Ano, Zydzi moga spac spokojnie. Manipulatorek uznal wyzszosc Amerykancow a Amerykancy popieraja panstwo Zydow. Wiec, bojowki na nich nie rusza. Ruszylyby na imigrantow. Tyle, ze ich w Polsce malo. Troche za malo by moc uznac za cel. To wiec jest pewnie obiektem zastanowienia sie za plotem na Nowogrodzkiej...

PF
  • suender 29.07.19, 13:46
    polski_francuz 29.07.19, 10:12

Uwazam, ze Polska jest obecnie rzadzona przez manipulatora, ktora szuka jak dzielic ludzi zgodnie z regula "divide et empera". Zaczelo sie od atakow na przeciwnikow politycznych, z ktorych jeden sie schronil pod niemiecka opieka w Brukseli, obecnie na celowniku sa teczowi.
    =========================================================

Uderzanie w opozycję jest zwykłą strategią każdej formacji politycznej, więc nie dziwi iż atakują, a punktem najbardziej ulubionym dla nich jest oczywiście PO.

Zupełnie inna sprawa jest z ich godzeniem w środowisko LGBT, którzy nie należy w zasadzie do ich elektoratu.
    Po prostu wysyp ulicznej wrzawy homonidów wpadł im zupełnie przypadkowo do ręki jak trafia się ziarnko ślepie kurze.
    Dla wszystkich logicznie myślących jest wiadome, że "zapachu" tęczowych nie znoszą ludzie różnych opcji światopoglądowych, więc i dobrozmianowcy choć są tępawi też w końcu się skapnęli iż własnie nadarzyła im się świetna okazja by takie "pięknie coś" w ich interesie politycznym wykorzystać.
    Więc stało się: Na temat ideologii LGBT powstały głębokie podziały w PO, PSL, oraz w b. licznym elektoracie tzw. wolnych elektronów. I co?: Teraz PiS tryumfuje i w cale się im nie dziwię. W sumie wielce zabawne jest, jak liderzy PO przed kilkoma dobrymi miesiącami robiło oko do kakaowego towarzystwa, a tera kiedy się ocknęli że im to sporo szkodzi, nagle się dystansują. Ale INFO o homo-nastawieniu PO już poszła w eter i gówienko się im przylepiło, więc teraz dostają bęcki od nie tylko od PIS(u) ale też od samych tęczowych, że się do nich nie chcą przyłączyć (sic!).

Tak się zawsze działo i będzie działo, jak politycy za małe mają Keppele, by unikać niezagazowywania się w spory materialistyczno-konfesyjne. Ale przyjdzie też czas, że PiS dostanie bęcki za instrumentalne przekupywanie purpuratów, - ...... ale to jeszcze potrwa.

Widzisz: Trzeba każdą sprawę oglądać pod różnymi horyzontami, tylko jest jeden mały problem:

Wir leben alle unter demselben Himmel, aber wir haben nicht alle denselben Horizont.
    [Konrad Hermann Joseph Adenauer].

Pozdr.
  • polski_francuz 29.07.19, 14:50
    "Wir leben alle unter demselben Himmel, aber wir haben nicht alle denselben Horizont."

Ja mam za oknem niebieskie niebo jak nalezy. Na szczescie temperature juz nie sa afrykanskie tylko europejskie. Afrykanski klimat ruszyl, za uchodzcami, do Skandynawii. Dobrze im tak:)

A serio, to zgadzam sie ze polityka weszla na slisko-nieprzewidywalny teren obyczajow. Dlaczego nieprzewidywalny? Ano, bo sie front zrobil bardzo ruchliwy: mielismy kosciol za tradycyjnym malzenstwem, ale front ruszyl i ksieza sie okazali pedofilami. A wiec LGBT jak sie patrzy:)

I badz tu madry.

PF
  • boomerang 30.07.19, 10:15
    Gdybyś miał lepsze oko to byś pederastów znalazł nie tylko wsród księży. No ale ty zdaje się myślisz że Prezes jest pederastą (tyle że ukrytym) - taki z ciebie znawca.
  • oszo-lom-z-rm 02.08.19, 07:57
    to było przekroczenia Rubikonia..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka