Dodaj do ulubionych

Trump jest nadal zły. Bardzo zły...

28.07.19, 20:30
Trump bardzo negatywnie wyraził się o Baltimore i za to został nazwany rasistą (nie pierwszy raz) i porównany do nazistów.

Baltimore jest w moim życiu ważnym miejscem, bo właśnie w tam rozpocząłem swoją amerykańską przygodę. Mieszkałem tam bardzo krótko ale sentyment pozostał.

Jakie problemy ma Baltimore? Przestępczość. Przeciętny wskaźnik zabójstw w przeliczeniu na 100 tysięcy mieszkańców (homicide rate) w USA to 5. W Baltimore ten wskaźnik od lat oscyluje wokół 50. Niestety tzw. liberałowie unikają tego tematu a wszystkich, którzy o tym mówią oskarzają o rasizm.

www.cnn.com/2019/07/28/opinions/donald-trump-elijah-cummings-twitter-low-dantonio/index.html

--
"Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
Edytor zaawansowany
  • monalisa2016 28.07.19, 20:42
    Nie tylko on malko, jest ich wiecej tych "bardzo zlych", coz przyzwyczailismy sie do tego ze trzeba to rozumiec odwrotnie.:-)

--
    ......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • amunicyjny1 28.07.19, 20:43
    Wy to w Ameryce macie dobrze, leżące na ulicy psie g.., to nie wina psa, właściciela psa, służb municypalnych, tylko... partii politycznej. Pozazdrościć
  • felusiak1 28.07.19, 20:57
    Bo ta partia w tym mieście rzadzi niepodzielnie. Na wszystkich stanowiskach ma swoich ludzi włacznie ze sluzbami municypalnymi. A byleś ty kiedy w Baltimore? Wiesz co to squeegee?
  • amunicyjny1 28.07.19, 21:06
    felusiak1 napisał:

> Bo ta partia w tym mieście rzadzi niepodzielnie. Na wszystkich stanowiskach ma
    > swoich ludzi włacznie ze sluzbami municypalnymi.

Sprzątanie, to chyba nie jest kwestia Polityki, przynajmniej tak na zdrowy rozum nie powinna

A byleś ty kiedy w Baltimore?
    Tak dawno, że bez znaczenia

> Wiesz co to squeegee?
    Kiedyś tak mówiono na dupków z wiaderkiem i gąbką na światłach

--
    getyarn.io/yarn-clip/67588714-0425-4292-814d-62d0e030fd2e
  • felusiak1 28.07.19, 20:50
    What else is new?
    Media i demokraci powiesili na pomarańczowym wszystkie psy i nic. Teraz dowiesili wiecej takich samych psow spodziewajac się innego efektu.
  • szwampuch58 28.07.19, 22:27
    a nie jest tak?.......Wytrawny polityk nigdy nie "sra na swoje gniazdo" ....wytrawny polityk prubuje wysunac koncepcje zeby cos zlego zakonczyc i ma plan naprawy bo to jest jego "zasrany" obowiazek a ten debil-populista co robi?

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • malkontent6 28.07.19, 22:53
    szwampuch58 napisał:

> Wytrawny polityk nigdy nie "sra na swoje gniazdo"

Baltimore nie jest jego gniazdem. Ponad 60% mieszkańców tego miasta to czarnoskorzy, a oni na niego nie głosują.

en.wikipedia.org/wiki/Baltimore#Demographics

> wytrawny polityk prubuje wysunac koncepcje zeby cos zlego zakonczyc i ma plan n
    > aprawy bo to jest jego "zasrany" obowiazek a ten debil-populista co robi?

Co może zrobić prezytent żeby murzyni przestali do siebie strzelać? Co zrobił Obama?

--
  • monalisa2016 29.07.19, 00:46
    Co do zaoceanicznego Donalda

- nie jestem fanka Donalda
    - nie osadzam go jak tu jeden ciagle na forum wyzywajac go od "xy"
    - nie sadze ze nas oswobodzi z tego co mymy
    - nie sadze ze jest mesjaszem zeslanym na ziemie :-)
    Ale pilnie obserwuje co robi, jak rzadzi poniewaz to co dzieje sie w Stanach za jego kadencji, a szczegolnie w ostatnich tygodniach bedzie mialo wielki wplyw na europejski kontynent, a moze i swiat i tu niejeden z tych czy innych sfer dostanie przyslowiowego kopniaka budzac sie z przyslowiowa reka w ........:-) Swiezy powiew czyszczacego powietrza zza oceanu dobrze zrobi Europie.:-)

--
  • monalisa2016 29.07.19, 01:03
    Dodam, dla mnie zaoceaniczny Donald jest exzellenten strategiem z wizja naprawy "przedsiebiorstwa" Stanow.:-)

--
  • boavista4 29.07.19, 01:32
    Ja prawie sie zgadzam z Monalisa. Jednak zaczyna mnie meczyc jego ciagla walka z Deep State, jego wyslugiwanie sie Zydom i niemozliwosc przwdziwej odnowy USA. Kiedy widze rozrastajacy sie w Gore Manhattan i niezwykly wzrost zaludnienia metropoli amerykanskich , ogarnia mnie wprost przerazenie, taka ekonomia musi kiedys spowodowac apokaliptyczna katastrofe. U steru polityki swiata znajduja sie cyrkowcy, klamcy, nie widac zadnego postepu.
  • malkontent6 29.07.19, 01:33
    monalisa2016 napisał(a):

> Swiezy powiew czyszczacego powietrza zza oceanu dobrze zrobi Europie.:-)
    >

Swieże powietrze potrzebne było też w USA. Dlatego głosowałem na Trumpa.

--
  • malkontent6 29.07.19, 01:29
    Na ulicy w Baltimore pracownik policji (to ten muzułmanin) został niedawno zaatakowany przez młodzież. Dedykuję ten krótki film tym wszystkim, którzy są oburzeni słowami Trumpa na temat tego miasta.

www.cnn.com/videos/us/2019/07/27/baltimore-police-employee-assault-caught-on-camera-bpb-orig-vpx.cnn/video/playlists/top-news-videos/

--
  • polski_francuz 29.07.19, 19:13
    Drogi malkontencie. Jak pewnie wiesz i lubie Cie i szanuje. Ale Czarnuchy w Stanach tak jak Palestynczycy w Izraelu czy Polacy w Niemczech jakos musza zyc. I, moim zdaniem, lepiej byc pozytywnym w stosunku do szans ich integracji. To pomoze i im i Tobie.

Pozdro

PF
  • felusiak1 29.07.19, 19:26
    Murzyni są całkowicie zasymilowani. Są amerykanami ale z rożnych względów żyją w subkulturze.
    A to co widzisz to domniemanie bezkarności. Szczególnie wśrod mlodziezy i to nie tylko kolorowej.
    To sprzed kilku dni przy wejsciu do hotelu Marriott w Waszyngtonie:
    www.youtube.com/watch?v=MQx5vHLRl5Y
  • polski_francuz 29.07.19, 19:39
    Stosunek do nich powinien byc taki sam jak stosunek do innych. Co do joty. Oni, moim zdaniem, odreagowuja rasizm, mniej czy bardziej podskorny. Procent idiotow jest u czarnuchow, zgrubsza, taki sam jak w PiSie (moze z wyjatkiem Zoliborza), Polakow w Niemczech (z wyjatkiem Slazakow piszacych na forach) czy wsrod Palestynczykow w Izraelu.

Ludzie sa rowni felusiak. Tylko tyle i az tyle.

Pozdro

PF
  • engine8 30.07.19, 00:15
    No tak, ale ja jak widze dwoch czarnych stojacych na chodniku to wole przejsc na druga strone a przyczyna jest prosta - ja sie po prostu boje. I co mam byc za to ukarany? Gowna sa rowni - ni epracuja, wola handlowac narkotykami szukac okazji aby kogos obrabowac czy dac leb.... Oczywisci eni ewszyscy ale wystarczy ze duzo i ze jest takie odczucie..
    Ja sie nie dziwie ze policjanci czescieje strzlaja do nich poniewaz wiem ze potrafi si ezachwywac prowokacyjbie a policjant tez ma rodzine i sie po prostu boi jak kazdy z nas...
    Ostatnio ludzi na naszych soiedlach wpadli w panike i co drugo ma kamery dookola domow i pokazuja zdjecia...
    90% wlaman do samochdow to czarni, 90 % wlaman do domow to czarni.... Dlczego ? Dlatego co napisalem powyzej - onie nie chca pracowac uczciwie i ciezko zwlasezcza podejmowac zajecia za male pieniadze bo dostana wiecej zapomogo i jak sprzedadza troszke czegos tam to majq lepiej..Tak zyj oni, ich koledzi , rodzina i tak zyli rodzice....
    Ale ci co sie zachwuja normalnie - co wg nich jest nienormalne bo "to jest takie jakie biali ustalili" a oni nie chca tego.... to sa traktowani jak kazdy inny ...
  • tanebo6.0 30.07.19, 06:16
    OK. A ile przyjetych do pracy w twojej firmie to czarni?
  • felusiak1 30.07.19, 07:49
    A jakie to ma znaczenie? Myślisz, ze nawet jak ma kwalifikacje to go nie przyjmą bo czarny?
  • senioryta13 30.07.19, 12:45
    tanebo6.0 napisał:

> OK. A ile przyjetych do pracy w twojej firmie to czarni?

przyznaj sie, miales ty kiedy do czynienia z czarnymi ze zadajesz takie naiwne pytanie ?
  • malkontent6 30.07.19, 15:53
    senioryta13 napisał:

> przyznaj sie, miales ty kiedy do czynienia z czarnymi ze zadajesz takie naiwne pytanie ?

Zauważyłem, że generalnie ludzie, którzy są negatywnie nastawieni do USA nigdy w tym kraju nie byli i znają go tylko z przekazów miedialnych.

--
  • amunicyjny1 30.07.19, 16:34
    A to jest zarzut gdy rozmawiamy o USA, czy innych krajów też dotyczy.? Bo jak ja pytam jakiegoś osobnika, czy był w Rosji, że rozpisuje się z takim znawstwem. To odpowiedz jest typu '' pod grunwaldem też nie byłem, a wszystko o bitwie wiem''

--
  • zdziwiony6 31.07.19, 00:23
    amunicyjny1 napisał(a):

> A to jest zarzut gdy rozmawiamy o USA, czy innych krajów też dotyczy.? Bo jak j
    > a pytam jakiegoś osobnika, czy był w Rosji, że rozpisuje się z takim znawstwem.

Prawdopodobnie masz rację. Ja koryguję wypowiedzi na temat mojego kraju, ty możesz robiś to samo gdy ktoś się głupo wypowiada na temat twojej ojczyzny.

• zdziwiony6 31.07.19, 00:52
    Przepraszam, to miała być odpowiedź do kogoś innego, na innym forum, na innym portalu.
  • amunicyjny1 30.07.19, 07:53
    engine8 napisał(a):

> No tak, ale ja jak widze dwoch czarnych stojacych na chodniku to wole przejsc n
    > a druga strone a przyczyna jest prosta - ja sie po prostu boje. I co mam byc za
    > to ukarany?

Twoja mieścina wyróżnia się jakoś na minus, odbiega od standardu w regionie?
  • malkontent6 29.07.19, 23:34
    polski_francuz napisał:

> Drogi malkontencie. Jak pewnie wiesz i lubie Cie i szanuje.

Dziękuję za miłe słowa. Niestety mam na te sprawy inne zdanie. Mamy tu do czynienia z inną skalą problemów. Baltimore to miasto wielkości Wrocławia (mam wrażenie, że znasz Wrocław :)). Rocznie dochodzi tu to ponad 300 morderstw. W tym roku było już 191, w samym lipcu 38. Jak to wygląda we Wrocławiu?

homicides.news.baltimoresun.com/

--
  • senioryta13 29.07.19, 06:40
    Nikt jeszcze nie napisal skad taki nagly atak Trumpa na Elijah Cummings (przewodniczący of the United States House Committee)
    Otoz, 10 dni temu, na Kapitolu, pod przysiega zeznawal Kevin K. McAleenan -Secretary of Homeland Security, (swietny facet wie dokladnie co nalezy zrobic na granicy z Mexykiem). Przesluchanie trwalo 3-4 godziny. Jak sie mozna bylo spodziewac demokraci slownie torturowali Kevina, czepiajac sie wszystkiego, 'ach, te biedne gwatemalskie dzieci', republikanie natomiast tak formuowali pytania, aby Kevin mogl przedstawic z jak wielkim kryzysem mamy do czynienia. 100 000 tys. nielegalnych miesiecznie i brak pieniazkow, to wyzwanie dla wszystkich pracujacych na granicy, nie wiadomo jak by sie nie starac to zawsze bedzie mozna sie do czegoc przyczepic. Jak zwykle demokraci okazali sie niezbyt ogarnieci z przyswajaniem prawdy. W polowie przesluchania, Elijah Cummings, zaczal krzyczec na Kevina i obwiniac go za istniejacy kryzys , od razu stanal mi przed oczyma film 'Planeta Malp ' sorry, niestety, tego krzyku nie da sie zapomniec. Przez rok, demokraci wmawiali wszystkim , ze nie ma mowy o zadnym kryzysie itd.
    Teraz dopiero zostal przyznany dodatkowy, emergency pakiet w wysokosci 4,6 bilionow $, w celu rozwiazania kryzysu humanitarnego na poludniowej granicy. 100 tysiecy nielegalnych miesiecznie mowi samo za siebie wszystkim, oprocz demokratom.
    Miesiac temu w tv. obszernie zdano raport ze skorumpowanego miasta Baltimore, pod wzgledem przestepczosci Baltimore jest # 1 w calych Stanach, pobilo nawet Chicago. Dzieki Trumpowi teraz wiem, kto reprezentuje to miasto, az mi nie chcialo sie wierzyc. Juz wczesniej ten czlowiek , Elijah Cummings, nie podobal mi sie, udaje baaaardzo madrego, az dziwne, ze wszyscy bija mu brawo.
    Tym razem brawo dla Trumpa, ze ma odwage nazwac rzeczy po imieniu. Nie wiem co stalo sie z ludzmi, ze boja sie wlasnego cienia.

-“The Democrats hate this President so much, they’re forgetting about their duty to secure our Border.”
    -“If the Democrats would have closed the Loopholes two years ago when President Trump asked them to do so, none of this stuff would have happened.”
    -Trump -"If racist Elijah Cummings would focus more of his energy on helping the good people of his district, and Baltimore
    itself, perhaps progress could be made in fixing the mess that he has helped to create over many years of incompetent leadership.

Obecnie jest strzelanina w Gilroy, na poludnie od San Francisco, California.
  • szwampuch58 29.07.19, 12:14
    Tja prawaczki ,swieze powietrze waszego debila
    i0.gmx.net/image/186/33886186,pd=1,f=teaser-xxl/trump-twitter-karikatur.jpg

--
  • amunicyjny1 29.07.19, 12:29
    senioryta13 napisał:

> Nikt jeszcze nie napisal skad taki nagly atak Trumpa na Elijah Cummings (przewo
    > dniczący of the United States House Committee)

Odliczanie końca cywilizacji w Ameryce, można uznać za rozpoczęte
  • monalisa2016 29.07.19, 13:59
    amunicyjny1 napisał(a):

> senioryta13 napisał:
    >
    > > Nikt jeszcze nie napisal skad taki nagly atak Trumpa na Elijah Cummings (
    > przewo
    > > dniczący of the United States House Committee)
    >
    Ktorej cywilizacji, moze okresl to blizej?

--
  • amunicyjny1 29.07.19, 14:23
    Tego co kiedyś było nazywane Ameryką, a teraz USA

--
  • monalisa2016 29.07.19, 14:26
    Ja ci prosilam o to bys przyblizyl problem (cytat z twojego postu) "Odliczanie końca cywilizacji w Ameryce, można uznać za rozpoczęte".

--
  • amunicyjny1 29.07.19, 16:20
    Samo destrukcja. na kształt republiki rzymskiej
    Pisałem, jak USA ma takich obywateli, to już wrogów nie potrzebuje

Ludzie stracili wiarę w system, teraz są na łasce demagogów. To własnie rozwaliło Rzym, : państwo stało się chaotyczne; wpływ pieniędzy i prywatnych interesów zepsuł instytucje publiczne, dalej poszło z górki. To moje prywatne zdanie, nikt nie musi się z nim zgadzać

--
  • monalisa2016 29.07.19, 18:52
    W kazdym kraju sa ludzie i ludziska w roznym znaczeniu amunicyjny1, jakie poparcie ma w Stanach Donald? Jak zaden dotychczasowy prezydent! Dostaje to za darmo czy? Poparcie nie przychodzi za darmo tylko wedlug zaslug, podzielone spoleczenstwo zaczyna sie skupiac obecnie wokolo Donalda, jednym slowem zaczyna sie mozolne jednoczenie jego.
    Nie powoluj sie na Rzym i jeszcze inne historyczne rzeczy oceniaj rzeczywistosc, Donald ma duzo pracy by uzdrowic zniszczony, podzielony kraj przez innych.

Powtorze:
    - nie jestem fanka Donalda
    - nie osadzam go jak tu jeden ciagle na forum wyzywajac go od "xy"
    - nie sadze ze nas oswobodzi z tego co mymy
    - nie sadze ze jest mesjaszem zeslanym na ziemie :-)

--
  • szwampuch58 29.07.19, 18:57
    ten debil dzieli ten kraj jak nikt przednim,zapamietaj to sobie a o pracy to on nie ma zielonego pojecia

--
  • felusiak1 29.07.19, 19:18
    Demokraci i media dzielą ten kraj. Oszaleli kiedy ich Hillary przegrała i szał ich nie opuszcza.
    To ona, pierwsza kobieta, najmadrzejsza kobieta miala być a tu taki ch_j, pomarańczowy wepchnał sie.
    I to dzieki wyborcom-pólgłowkom, rasistom i faszystom. Ale my go zdejmiemy. No i to zdejmowanie trwa już 2 i pol roku.
    Historycznie, kraj byl bardziej podzielony tuż przed wojna secesyjną i długo po niej. Moze doczytaj sobie troche historii.
  • amunicyjny1 29.07.19, 19:27
    Moze doczytaj sobie troche historii.

Może dlatego tak piszę że niezłe historie znam, Ale jak pisałem, to jest moja prywatna ocena

W kazdym kraju sa ludzie i ludziska w roznym znaczeniu amunicyjny1, jakie poparcie ma w Stanach Donald?

Największe poparcie, mają zawsze demagodzy

Ja nie wieszcze jakiś upadków, krachów, czy czegoś tam, po mi kraj czy osoba nie pasuje. Zauważam tylko podobieństwa

--
  • monalisa2016 29.07.19, 20:55
    amunicyjny1 sa to twoje argumenty na (cytat z twojego postu) "Odliczanie końca cywilizacji w Ameryce, można uznać za rozpoczęte"?
    Piszesz cos na co nie masz przekonujacych argumentow poza blabla. :-)
    Jak sie cos pisze trzeba rozumiec co, co powinno byc uzasadnione dobrymi argumentami, a tu?

--
  • amunicyjny1 29.07.19, 21:11
    monalisa2016 napisał(a):

> Piszesz cos na co nie masz przekonujacych argumentow poza blabla. :-)

Argumenty służą do przekonywania, a ja nie mam zamiarunikogo przekonywać. Nie pasuje ci moja opinia, trudno.Mogę sobie na to pozwolić, bo jest to moja prywatna opinia

> Jak sie cos pisze trzeba rozumiec co, co powinno byc uzasadnione dobrymi argume
    > ntami, a tu?

A tu, niestety musisz zaglądnąć do książek

--
  • monalisa2016 29.07.19, 21:21
    Tu nie chodzi o przekonywanie tylko, o rzeczowe poparte faktami uzasadnienie wlasnego twierdzenia.

--
  • felusiak1 29.07.19, 22:04
    >>jakie poparcie ma w Stanach Donald?

Takie jakie mial Obama.
    Nie jest też prawdą, ze demagodzy maja najwieksze poparcie. Reagan i Nixon nie byli demagogami.
    Amerykanie glosują portfelem w 90% i na codzień nie interesuje ich polityka. Tym róznią się od europejczykow, którzy politykuja nieustannie.
    Z zauważaniem podobieństw też nie jest zbyt dobrze. Nie zauważyleś, że Trump jest poddawany innym standardom. 3 lata śledztwa, miliony dolarów, rewizje, wezwania i przesluchania ponad 500 świadkow i nic.
    Ale w raporcie napisali, ze nie mogą Trumpa uniewinnić. Czyli jest winien dopóki nie udowodni swojej niewinności? To nie jest standard obowiazujacy w prawie. Nawet w oskarzeniu 14 rosjan napisali, ze są niewinni dopoki sąd nie udowodni im winy.
    Ja tu zyję bardzo długo i widzialem wiele ciekawych rzeczy ale czegoś takiego nigdy.
    I powiedz mi jak to jest, ze kiedy Tlaib i Omar mówią "Go back to your country" to jest OK.
    Kiedy Sanders mowi, ze Baltimore to zaszczurzone miasto trzeciego swiata to jest OK.
    Ale kiedy Trump coś podobnego powie to jest rasistą, faszystą, skurvysynem itd? I media nagłaśniają tą linię.
    Jeszcze 5 lat temu udawali bezstronność. Przestali. Media są partyjniackie ale tylko po jednej stronie.
  • amunicyjny1 29.07.19, 22:27
    Wróćmy do tej rozmowy za rok, dwa.Wtedy porozmawiamy o dokonaniach. Teraz to tylko bicie politycznej piany

--
  • monalisa2016 29.07.19, 22:38
    Nie jest to bicie politycznej piany i nie ma co rozmawiac za rok albo dwa skoro wydarzenia w Stanach przybieraja niesamowity rozmach. Mala uwaga dla ciebie amunicyjny1 trzeba cos niecos rozumiec, rozgryzc powiazania, historie ich oraz ich cele.

--
  • amunicyjny1 29.07.19, 23:01
    Żółte kamizelki ci zbrzydły. to znalazłaś sobie nowy front walki o uszczęśliwienie świata

Nie żartuj,i nie rób tu za najmądrzejszą we wsi, gdybyś wszystko rozgryzła i zrozumiała, to byś rządziła światem, nie tłukła po nocy w klawiaturę. Tak samo zresztą jak ja i reszta towarzystwa

--
  • monalisa2016 29.07.19, 23:15
    Glupio ci teraz amunicyjny1 wiec siegasz do personalnego napadu. Jak sie cos pisze trzeba to rozumiec co sie pisze jak i umiec udokumentowac, a nie pisac z powietrza by komus przygryzc albo latke na niego czy do czegos przyczepic. Kto tak postepuje by zaistniec na forum?

--
  • amunicyjny1 29.07.19, 23:36
    Dlaczego ma być głupio? I to nie był personalny napad, tylko konstatacja. Po co ci mam referować historie Rzymu, skoro i tak Olejesz to jednym zdaniem. Mogę ci polecić bardziej współczesną książkę. Przeczytasz ją ? Jestem pewien że nie
    Przeszkadza ci że napisałem do felka, wróćmy do rozmowy w przyszłości? Bo takie mam prawo, to rozmowa miedzy nami dwoma. Uważam że swojej strony że wszystko zostało powiedziane i tyle, dałem czas na przemówienie czynom. Wy sobie rozmawiajcie, ja nie mam wpływu na amerykańską politykę wewnętrzną, więc po co mam tłuc piane. Ciekawość zaspokoiłem, czyjeś zdanie poznałem, starczy

--
  • monalisa2016 29.07.19, 23:44
    Ja nie chce ksiazek, ja nie chce historii tylko odpowiedz na twoje twierdzenie ktore dwa razy juz je cytowalam i prozba o argumentacje twojego twierdzenia.

--
  • amunicyjny1 29.07.19, 23:55
    Skoro nie chcesz historii, to oczekiwanie na ''odpowiedz na twoje twierdzenie'' jest szczytem absurdu. Bo odpowiedz jest własnie w historii

--
  • monalisa2016 30.07.19, 00:12
    Ja tylko cie prosze o udokumentowanie (cytat z twojego postu) "Odliczanie końca cywilizacji w Ameryce, można uznać za rozpoczęte". Tu nie chodzi o historie tylko o polityke Doanalda jak i ich poprzednikow w slowach (cytat) "można uznać za rozpoczęte" czyli czas terazniejszy a nie przeszly z historii. Czlowieku ty juz sam nie rozumiesz co piszesz, taka jest prawda! Twoje uciekanie od rzeczywistowci nie jest absurdem? Wiec kto, co?

--
  • amunicyjny1 30.07.19, 07:34
    monalisa2016 napisał(a):

> Ja tylko cie prosze o udokumentowanie (cytat z twojego postu) "Odliczanie końca
    > cywilizacji w Ameryce, można uznać za rozpoczęte". Tu nie chodzi o historie

To jest własnie problem wszystkich rewolucjonistów, im historia nie jest potrzebna, Bo oni stworzą nową
  • monalisa2016 30.07.19, 14:05
    amunicyjny1 napisał(a):

> To jest własnie problem wszystkich rewolucjonistów, im historia nie jest potrze
    > bna, Bo oni stworzą nową

Dalej brniesz w zaparte glupotami nie potrafiac nic udokumentowac, a tym dajesz nam wszystkim do zrozumienia ze nie masz pojecia o czymkolwiek, gdybys mial wiecej rozeznania w sprawie przyznal bys Donaldowi racje. Bernie S (demokrata) w roku 2015 powiedzial to samo co wlasnie obecnie Donald (info: Baltimore Sun) i co nie zostal okrzykniety rasista bo to przeciez demokrata ale Doanald owszem. Dziwne ze my Europejczycy mamy wiecej pojecia na ten temat jak osoba z sasiedniego dla USA kraju, znaczy Kanady. Pisanie glupot na forum ublzajacych spoleczenstwom (cytat sloganu: cywilizacja!) w tym wypadku Amerykanom nie poplaca!!!

--
  • amunicyjny1 30.07.19, 14:27
    monalisa2016 napisał(a):

> amunicyjny1 napisał(a):
    >
    > > To jest własnie problem wszystkich rewolucjonistów, im historia nie jest
    > potrze
    > > bna, Bo oni stworzą nową
    >
    > Dalej brniesz w zaparte glupotami nie potrafiac nic udokumentowac, a tym dajesz
    > nam wszystkim do zrozumienia ze nie masz pojecia o czymkolwiek,

Skoro tak twierdzisz.
  • monalisa2016 31.07.19, 00:35
    amunicyjny1 napisał(a):

> Skoro tak twierdzisz.

Ja nie musze twierdzic, ja operuje faktami, to czego ty nie potrafisz. Nie sztuka jest pisac jakies slogany, jakies twierdzenia ktorych nie potrafi sie podlozyc dowodami. Wiec masz nauczke ze bezsensowne trollowanie jak wiele osob tu uprawia jest bledna droga i nie poplacalna, sa tacy ktorzy troszeczke wiecej sa w sprawie zorientowani i potrafia vettowac, a ze padles ofiara > masz wielkiego pecha z wlasnej winy > pomysl tylko o twoich wczesniejszych bezwstydnych postach w moim kierunku.:-) :-) Rache ist süß!:-), :-)

--
  • amunicyjny1 31.07.19, 08:51
    monalisa2016 napisał(a):
    wczesniejszych bezwstydnych
    > postach w moim kierunku.:-)

To, że od zarania dziejów uważam cię za nawiedzoną rewolucjonistkę, nie czyni postów bezwstydnymi

--
  • monalisa2016 29.07.19, 22:33
    felusiak1 napisał:

>Amerykanie glosują portfelem w 90% i na codzień nie interesuje ich polityka.
    ...................
    To jest wlasnie zle, ze glosuja portfelem, druck pieniadza to zadluzanie panstwa z rownoczesnym wyciaganiem pieniedzy spoleczenstwu z kieszeni w postaci inflacji.
    Spoleczenstwa zaczynaja sie interesowac polityka jak biednieja wtedy budza sie z letargu, szkoda ze nie wczesniej, dlaczego nie caly czas.

--
  • szwampuch58 29.07.19, 19:37
    jasne Felus nie ma to jak zelazna zasada prawactwa:to nie my to oni.....pasuje zawsze i do kazdej sytuacji

--
  • felusiak1 29.07.19, 22:10
    Cienko ci idzie. W tym przypadku to oni. I to widać każdego dnia. Ale trzeba śledzić na bieżaco i rozumieć mówiony angielski. A ty tego nie potrafisz.
  • szwampuch58 29.07.19, 22:26
    ty to wiesz,bo ty prawak... a prawak nigdy sie nie myli zawsze ma racje i zawsze niewinny jak ta biala lilija.... pizdzisz Felus te stara lajere nie nudzi cie to?

--
  • senioryta13 29.07.19, 19:48
    dzisiejszy Trump’s Twitter :
    -"Szalony Bernie Sanders ostatnio utożsamiał miasto Baltimore z KRAJEM TRZECIEGO ŚWIATA! Opierając się na tym stwierdzeniu, zakładam, że Bernie musi być teraz oznaczony jako rasista, tak jak republikanin, gdyby użył tego terminu i standardu! "
    -"Jeśli Demokraci będą bronić Radykalnej Lewicy i Baltimore Króla Eliasza, to będzie długa droga do 2020 roku. Dobrą wiadomością dla Demów jest to, że mają w kieszeni fałszywe media informacyjne!"
    -"Baltimore, pod kierownictwem Elijah Cummingsa, ma najgorsze statystyki dotyczące przestępczości w kraju. 25 lat wszelkich rozmow, bez akcji! Jestem zmęczony słuchaniem tego samego starego byka ... Następnie wielebny, Al Sharpton (kolejny czarny-Baptysta i działacz polityczny, obywatelski i społeczny ) pojawi się, by narzekać i protestować. Nic nie zostanie zrobione dla potrzebujących. Smutne!
  • amunicyjny1 29.07.19, 19:54
    Także wypadało by, gdyby USA zajęły się najpierw swoim burdlem, zamiast pouczać wszystkich naokoło

--
  • senioryta13 31.07.19, 05:57
    Sędzia federalny w Południowym Dystrykcie N.Y. całkowicie odrzucił pozew wniesiony przez Demokratyczny Komitet Narodowy DNC przeciwko kampanii Trumpa w 2016 roku. Szczegolnie wazne, ze to szanowany sędzia, który został mianowany przez prezydenta Clintona.
    Dobrze, ze sa jeszcze ludzie ktorym 'kolor' nie przeslonil rozumu.
    The Witch Hunt Ends !
  • felusiak1 31.07.19, 07:16
    It's not over. They can't help themselves.
  • senioryta13 31.07.19, 13:58
    felusiak1 napisał:

> It's not over. They can't help themselves.

niestety krotka byla moja radosc. Myslalam, ze chodzi o sprawe Impeachmentu, otoz democraci z Nadlerem przewodniczacym, maja wniesc sprawe do sadu o udostepnienie im calego raportu Muellera, beda kopac, grzebac az sami sie pewnie tym udlawia, a nas beda truc tym bez konca, a Chiny przebiegle, niestety sluchaja i beda czekac z podjeciem decyzji az do wyborow.
  • senioryta13 07.08.19, 20:58
    Joaquin Castro, kongresman, demokrat, kandydujacy na prezydenta 2020, oglosil liste darczyncow dla Trumpa z San Antonio, Texas.
    "Ich wkład podsyca kampanię nienawiści, która określa latynoskich imigrantów jako „najeźdźców”."

Jedno jest pocieszajace, ze ci darczyncy to wlasciciele malych biznesow, czyli nie wszystko jest jeszcze stracone, nie wszystko w rekach imigrantow.
    Dodam, ze przynaleznosc partyjna w Ameryce jest to czesto temat tabu. Juz zostal pogoniony nawet przez swoja partie demokratyczna.
  • kylax4 11.08.19, 23:20
    omawiana na forum publicznym. To nie dyktatura, że problemy są zamiatane pod dywan.

Dlatego dla obserwatora z Polski, czy Rosji może to sprawiać wrażenie "chaosu".

--
    Imperial powers are not about democracy. It is all about the tribute in peace and spoils of war. Divide and conquer and the profits.
  • felusiak1 12.08.19, 00:23
    Nic się nie omawia. Mamy jednostronną nagonkę w stylu wolnoamerykańskim. Wszystkie chwyty dozwolone.
    Orange man bad.
  • amunicyjny1 14.08.19, 06:05
    W takim razie jest to cykliczny teatrzyk dla gawiedzi

--
  • kylax4 14.08.19, 16:42
    A tak, zapomniałem, nie stać Cię. No to Twój problem.

--
    Imperial powers are not about democracy. It is all about the tribute in peace and spoils of war. Divide and conquer and the profits.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka