Dodaj do ulubionych

Strzelanie strzelaniu nierówne

03.09.19, 21:28
W sobotę w Midland, TX pracownik zostal wylany z pracy. Wsiadl do samochodu i odjechal. Po drodze zatrzymala go policja. Strzeli do policjantów i zaczela sie gonitwa. Po drodze strzelal do ludzi. Potem zastrzelil listonoszkę, ukradl jej samochod i dalej strzelal. Zabil 7 osób i zranił 25.
Wszystkie media o tym trąbią. Rzecz jasna zewsząd wezwania do ograniczenia dostepu do broni poprzez skrupulatne sprawdzanie ludzi nabywajacych broń. Okazuje się, że strzelec nie kupił broni legalnie bo nie przeszedł przez sprawdzian zatem mial broń nielegalną.

W Chcago podczas weekendy zastrzelono 7 osob i postrzelono 36. W mediach cisza.

W Alabamie 17 letni uczeń postrzelil 20 osób na stadionie po meczu. Uczeń ma kolor. W mediach cisza.

Zatem są dobre strzelaniny i zle. Ta w Midland i Odessa byla dobra. Chicago i Alabama nie dobra. El Paso = dobra, Dayton = nie dobra.

Antytrumpiści a jest ich dużo kazdego dnia modlą się o strzelaniny, najlepiej w szkolach, o recesję i o huragan, ktory uderzy w Mar-A-Lago i zniszczy trumpowy pałac. Huragan raczej już nie zniszczy palacu to pozostaje "dobra" recesja, ale musi być przed wyborami bo po wyborach bedzie zla.
Edytor zaawansowany
  • amunicyjny1 03.09.19, 21:40
    W Ameryce wszystkie są dobre, nie rozumiem tych ograniczeń co do broni, Jest przecież poprawka,a zakaz sprzedaży automatów, to już kuriozum

--
    getyarn.io/yarn-clip/67588714-0425-4292-814d-62d0e030fd2e
  • szwampuch58 03.09.19, 22:18
    ale trupy zawsze rowno do do kisty pokryta amerykanska flaga

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • engine8 03.09.19, 22:31
    No i kto wie, moze ta flaga "made in china" ?
  • engine8 03.09.19, 22:30
    No bo w Chicago to strzelaja biedni i uciemiezeni czarni ktorzy posiadja najczesciej niekontrolowan i nierejestrowan bron wiec im taam mozna ograniczac co sie chce bo to i tak nic nie zmieni
    No i co tu pisac - znudzilo sie bo to sie dzieje na codzien
    A w Teksasie to rednecki ktore maj bron najczescije legalna i za nic nie oddadza prawa czy zaakcetuje ograniczenie w posiadaniu broni wiec jak sie tu ograniczy to bedzie dopiero osigniecie ktore pociagnie mase innych...
  • eva15 03.09.19, 22:44
    Trupy zawsze są wykorzystywane politycznie, tak przez jedną jak i drugą stronę barykady. Po obu stronach to tylko narzędzie, przedmiot nie podmiot.

Ciekawe jest co innego:
    amerykańska destrukcyjna agresja, wynikająca z frustracji i poczucia beznadziejności, nie ma sobie równych. W USA agresja ta jest albo autoagresją albo (często) przeciw Bogu ducha winnym współbraciom. W drugim przypadku i tak z reguły kończy się autoagresją (samobójstwem). Innymi słowy:
    W USA przegrani, gnębieni obywatele atakują sami siebie i swych braci. ˛

W Europie zaś obywatele atakują tych, których identyfikują jako sprawców i robią rewolucje...

W USA obywatele eliminują sami siebie, w Europie obywatele eliminują tych, których uważają za sprawców swego nieszczęścia.

W obu przypadkach świat nie staje się lepszy.
  • j-k 03.09.19, 22:54
    eva15 napisała:
    w Europie obywatele eliminują tych, których uważają za sprawców swego nieszczęścia.

wez mnie nie smiesz.
    moja ulubienica , Angela, jest u wladzy - Bog wie ile.

i bedzi drugie tyle - jezeli z niej nie zrezygnuje.
  • wykrywacz_klamcow 03.09.19, 23:14
    A w rosji?
    W rosji strzelają do siebie pewnie dlatego, że są wygrani, mają cara i imperium i ogólnie są szczęśliwymi ludźmi i z tej radości strzelają tak do siebie :p

wiadomosci.wp.pl/10-krajow-z-najwyzszym-wskaznikiem-zabojstw-6038642943722113g

--
    Jorl napisał 28.12.15, 13:42: "Ty Eva i Igor macie mentalnosc jak tu chytrze chapnac a nie zapracowac. Obydwoje wisicie na jakis garnuszkach socjalnych wiec i wam sie wydaje ze i kraje powinny tak robic. Praca wam smierdzi, zyc z pracy innych to jest fajnie. Ale wasnie wasza argumentacja jest takiego odbiorcy socjalow."
  • magna20000 03.09.19, 23:30
    Jak wygra Trump to ekonomia bedzie ciezko bo ciezko ale jakas funkcjonowala. Jek wygraja te dupki zoledne to mamy depresje…..
  • j-k 03.09.19, 23:49
    tam strzelaja do siebie, bo lubia seks pod palmami ?
  • malkontent6 04.09.19, 11:45
    eva15 napisała:

> amerykańska destrukcyjna agresja, wynikająca z frustracji i poczucia beznadziej
    > ności, nie ma sobie równych.

Ewciu, z czego wynika jeszcze większa od amerykańskiej agresja rosyjska?

USA - 5.3
    Rosja - 9.2

en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_intentional_homicide_rate

--
    "Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
  • senioryta13 04.09.19, 14:56
    felusiak1 napisał:

> W Chicago podczas weekendy zastrzelono 7 osob i postrzelono 36. W mediach cisza.

wczoraj przeczytalam, ze jednak zastrzelono 25 osob. Pani, Lori Lightfoot, mayor chicago,
    pierwszą w historii miasta Afroamerykanką, zaczela juz kogos czy cos winic za ten stan, ale ja juz stracilam zainteresowanie, wiec nie wiem, co, kto, kogo.

• amunicyjny1 04.09.19, 15:18
    Make America great again, M60 w każdej chacie, to wasze obywatelskie prawo

--
  • senioryta13 04.09.19, 19:53
    amunicyjny1 napisał(a):

> Make America great again, M60 w każdej chacie, to wasze obywatelskie prawo

ja nie mam i nie zamierzam miec, okolica spokojna, kolory tylko na jesien, zyc nie umierac.
  • amunicyjny1 04.09.19, 20:33
    Komunistka, i woda na młyn demokratów....

--
  • malkontent6 04.09.19, 16:45
    senioryta13 napisał:

> Pani, Lori Lightfoot, mayor chicago,
    > pierwszą w historii miasta Afroamerykanką, zaczela juz kogos czy cos winic za t
    > en stan, ale ja juz stracilam zainteresowanie, wiec nie wiem, co, kto, kogo.

Prawdopodobnie white supremacy, KKK, NRA itp.

--
    "Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
  • magna20000 04.09.19, 16:47
    Jak by nikogo nie zastrzelili to dopiero by byla sensacja…..
  • kylax4 04.09.19, 17:31
    A na poważnie, to piszesz bzdury.

--
    1. Polski tzw. kościół katolicki, to nic innego jak banda faszystów.
    2. Democracy such as America needs an adversary or a conflict as George Orwell said, “To keep the fabric of society intact.”
  • boavista4 04.09.19, 18:20
    www.youtube.com/watch?v=bjqUuZefMW0
  • felusiak1 04.09.19, 20:38
    Z kim sie modlisz? I po co skoro nie mam czyrakow.
    A napisałem ci jak jest a nie jak chcialbyś aby bylo.
    Jesli nie rozumiesz to zapytaj. Przed zapytaniem wyjmij glowę z doopy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka