Dodaj do ulubionych

Jak inni moga szanowac Polske?

15.10.19, 18:04
Skoro Polski znany polityk uwaza ze przeciętny Polak nie jest czlowiekiem inteligentnym???

A stare i znane powiedzonko mowi ze nikt nas nie bedzie szanowal bardziej niz my sami siebie szanujemy.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,25311054,janusz-korwin-mikke-przecietny-wyborca-pis-nie-jest-czlowiekiem.html
Tzn używa tego okreslenia to przeciętnego wyborcy PiS ale przeciez na PiS glosowala wiekszosc i przecietny glosujacy na PiS statystycznie powinien byc bardzo bliski przecietnemu Polakowi?
Oczywiście nie wszyscy Polacy glosowali i ktos powie ze wyporcy PiS nie reprezentują calego społeczeństwa ale Ci co nie glosuja daja prawa decydowania w swoim imieniu glosujacym..
No i nieglosujacy a narzekający (a takich jest bardzo duzo) sa chyba jeszcze mniej inteligentni?
Ja nie glosowalem bo uwazam ze mieszkajc za granica nie powininenem i tak naprawde to jest mi dokladnie wszytko jedno kto wygra. Ale nie jest milo sluchac jak Polacy Polakow obrzucaj łajnem.
No i podejrzewam ze Pan KM uwaza ze Ci najbardzije intelignetni glosowali na jego partie?
Ilu ich tam mozna naliczyc? Nie za duzo.

Mapa wyborcza pokazuje ze juz tylk zostalo niewile okregow gdzie nie wygrywal PiS moze dlatego ze opozycja nie przedstawila absolutnei zadnego konkurencyjnego programu poza "PiS jest BE"
Dlaczego nie mozna zaakceptowac woli wiekszosci i pogodzis sie z tym zamiast ich obrazac?
Obserwuj wątek
    • polski_francuz Polityk 15.10.19, 19:53
      o ktorym piszesz juz raz publicznie w parlamencie europejskim stwierdzil, ze kobiety sa gorsze w pracy. Lagodnie mowiac - wariatuncio, mniej lagodnie - indiota, a serio to powinien sie zajac czyms innym.

Czy jak wolisz to jest ten szlachcic typowy przez ktory mielismy rozbiory. I szlag mnie trafia zesmy tego samego herbu :)

PF
      • amunicyjny1 Re: Polityk 15.10.19, 20:06
        polski_francuz napisał:

> o ktorym piszesz juz raz publicznie w parlamencie europejskim stwierdzil, ze ko
        > biety sa gorsze w pracy.

Bo są gorsze w większości przypadków, a chcą takiej samej wypłaty, bo nie mogą wysikać się na stojąco
      • felusiak1 Re: Polityk 15.10.19, 20:36
        Mikke jest swego rodzaju dziwakiem ale twierdzac, ze kobiety sa w pracy gorsze ma calkowitą rację.
        Z kobietami pracuje sie znacznie gorzej niż z mezczyznami. O dziwo moja corka tez tak uwaza.
        Baby są zawistne a kiedy wskocza na kirownicze stanowisko to pieklo sie zaczyna.
        Ale jak mówią bez kobiet źle a z kobietami jeszcze gorzej.
        • kylax4 Bredzisz tak, że głowa boli. 16.10.19, 00:23
          Nie wiem z jakimi kobietami Ty współpracowałeś? Takimi z wąsami o imieniu Janusz?

Felusiak, pierdolisz tak, że głowa boli.

--
          1. Polski tzw. kościół katolicki, to nic innego jak banda faszystów.
          2. Democracy such as America needs an adversary or a conflict as George Orwell said, “To keep the fabric of society intact.”
          • engine8 Re: Bredzisz tak, że głowa boli. 16.10.19, 03:25
            Kobiety niestety nie potrafia sie jeszcze znalezc i przebic w branzach meskich.... Daja sobie rade w medycynie itp ale w technicznych to 80% sa do kitu. Albo prubujanasladowac zachwanie mezczyzn - co im nie wychodzi albo zachwuja sie jak w jakim koklu zenskim gdzie mozna sie obrazac i nalezy zwwsze sie zachwywac przykladnie..
            Ja mialem 2 bosow kobiety i neistety w obu wypadkach musialem sie zwolnic bo sie po prostu nie dalo..
            Ot taki przyklad... Moja szefowa siedziala po drugiej stronie scianki takiej na 1.2m...tak ze jak siedzila na krzesle to widzialem jej pol glowy ale komunikacja ze mna byla jedynie mozliwa przez emaile (ktore rzadko czytala i odpwiadalo po kilku dniach albo jak chcialem po prostu porozmawiac to radzila mi zarezerwowac czas w jej kalendarzu ktory na kazda godzine i tak mial juz 3 rownolegle rezerwacje/spotkania a wiec bylo nonsesnem wpisywanie 4-go... i nawet na proste pytanie "przez sciane" nie reagowala.. a po 3 miesiacach na "REVIEW" powiedzila mi ze nie dosc ze nie wykonalem planu ktory mi dal to jeszcze jej o tym nie informowalem na biezaco... Mowiez ze chcialem i nawet emaile pisalem wiec ona ze to moj problem a on nie ma czasu wszytkiego czytac bo jest zajeta.... I co z tak K zrobic? Poszedlem do jej bosa to mi powiedziala ze ona tak jest i zeby z nim sie porozumiewac wiec na nastepnym review mnie znow podsumowala ze ja omijam i ....
    • czizus Re: Jak inni moga szanowac Polske? 16.10.19, 09:35
      Nie wiem jak to wygląda w całym kraju ale w moim otoczeniu potwierdza się to co powiedział Korwin i ja podobnie to widzę. Ale powtarzam,. . . . . . , potwierdzam tylko w odniesieniu moich obserwacji z mojego otoczenia a nie całego kraju.
      Oczywiście to subiektywna ocena ale ja tak właśnie to widzę. Dodam tylko, że w zdecydowanej większości to ludzie mocno rozmodleni i pod dużym wpływem kościoła a wiemy co ten kościół wyprawia: sianie nienawiści do różnych mniejszości, do imigrantów, do in vitro, do otwartości na świat, ukrywanie pedofilii . . . etc.
      • bywszy2 Re: Jak inni moga szanowac Polske?+ 16.10.19, 11:22
        A pan sie mnie pytal,na jakiej planecie zyje.

--
        Да здравствует мир во всем мире!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
        Да здравствует дужба между народами!Niech zyje przyjazmiedzynarodami!
        I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
        Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
        • czizus Re: Jak inni moga szanowac Polske?+ 16.10.19, 12:23
          bywszy2 napisał:

> A pan sie mnie pytal,na jakiej planecie zyje.
          >
          >

Tylko, że tamta sprawa a ta omawiana w tym wątku to bardzo różne sprawy.

Generalnie Polska jest mocno podzielona.
          Na tę nowoczesną, oświeconą, otwartą na UE i świat i na tę mocno konserwatywną, rozmodloną, zachowawczą, bojącą się zachodu, bojącą się edukacji seksualnej, nie ufającą np. Niemcom, . . . etc.
          Ale to nie oznacza, że wszyscy którzy chodzą do kościoła to wyborcy PIS. Tak nie jest a wśród tych chodzących jest wielu oświeconych i nie głosujących na PIS. Wieś jako ta mocno konserwatywna, . . . . gdzieś tak w około w 70% głosuje na PIS.
          • bywszy2 Re: a ja myslalem,ze to juz wiek XXI+ 16.10.19, 15:40

--
            • czizus Re: Jak inni moga szanowac Polske?+ 16.10.19, 20:26
              felusiak1 napisał:

> Interesujace. A czy jest możliwe, ze osoby oświecone i nie chodzace do koscioła
              > glosują na PiS?
              > Czy osoby oświecone mogą chodzić do kościola? I na koniec czy jest mozliwe, ze
              > osoby tepe nie chodza do kościoła?

Nie rozumiesz specyfiki polskiego społeczeństwa, jego zachowań i preferencji a te są badane i to co napisałem z grubsza odpowiada prawdzie. .

• felusiak1 Re: Jak inni moga szanowac Polske?+ 16.10.19, 23:01
                Jest oczywiste, że nie rozumiem specyfiki polskiego społeczeństwa bo gdybym rozumial to nie zadawałbym głupich pytań, prawda? Zatem musze być nieoświecony i pewnie rozmodlony. Wszystkiemu winne są pomarańcze, jak w starym kawale.
                Zatem jak wytłumaczyć fakt, ze 30% ludzi z wyższym wyksztalceniem głosowalo na PiS? Widocznie są nieco mniej wyksztalceni niż ci, którzy głosowali na KO. No i ci w wioskach od 200 do 500 tysiecy mieszkańców też głosowali na PiS w 37%. Widocznie mieszkają bliżej kościoła.
                czizus ja ciebie lubię bo zwykle piszesz z sensem ale tym razem chyba nieco przesadziłeś.

• czizus Re: Jak inni moga szanowac Polske?+ 17.10.19, 09:01
                  felusiak1 napisał:

> Jest oczywiste, że nie rozumiem specyfiki polskiego społeczeństwa bo gdybym roz
                  > umial to nie zadawałbym głupich pytań, prawda? Zatem musze być nieoświecony i p
                  > ewnie rozmodlony.

Tu masz analizę głosowania wg. różnych kryteriów:

www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2019-fakty/najnowsze/news-wyniki-wyborow-jak-glosy-rozkladaly-sie-wedlug-wieku-plci-wy,nId,3276136

Więc jest trochę inaczej niż to co ty podałeś. Generalnie PIS wygrywa zdecydowanie na wsi a KO w dużych miastach.
                  Kościół opowiedział się zdecydowanie po stronie jednej partii - PIS i wspiera tę partię we wszystkich absurdalnych działaniach: blokada in vitro, nienawiść do LGBT, blokada edukacji seksualnej, ukrywanie pedofilów i zamiatanie sprawy pod dywan, aborcja, zniechęcanie do imigrantów i straszenie nimi, . . . . etc. Ci rozmodleni utożsamiają się z takimi poglądami ale oczywiście nie wszyscy chodzący do kościoła je popierają. Polacy zostali nieprawdopodobnie podzieleni a uczynił to J. Kaczyński wspólnie z KK. W Polsce ludzie(głównie młodzi) odchodzą od kościoła i to wręcz masowo.

Ps. Samo wyższe wykształcenie nie wiele jeszcze mówi. Z mojego otoczenia ci z wyższym wykształceniem którzy głosowali na PIS to ludzie którym się w życiu zawodowym nie powiodło, są sfrustrowani i od zawsze obwiniali o to polskie państwo. Nie siebie a państwo!!!!!! Mogę tylko domniemywać, że podobnie jest w całym kraju z tymi z w.w. głosującymi na PIS.
                  • polski_francuz Zgorzknienie i lekarstwa 17.10.19, 10:27
                    "Samo wyższe wykształcenie nie wiele jeszcze mówi. Z mojego otoczenia ci z wyższym wykształceniem którzy głosowali na PIS to ludzie którym się w życiu zawodowym nie powiodło, są sfrustrowani i od zawsze obwiniali o to polskie państwo"

Znam kolegow, ktorzy z tego samego powodu glosuja na PiS. Ale to zgorzknienie jest tez dosc "polska" cecha. Ludzie nie maja pozytywnego stosunku do siebie, do zycia i do wydarzen i niezbyt wierza, ze sami sa w stanie cos zmienic. Rozumie to szefuncio, ktory w te karte z rozmyslem gra.

Jak to zmienic? Zaczalbym od czytania Prusa i innych pozytywistow i od grania w tenisa. W tenisie tez trzeba umiec "pozytywowac" jak sie zaczyna przegrywac.

PF
                  • felusiak1 Re: Jak inni moga szanowac Polske?+ 17.10.19, 19:53
                    czizus, ja doskonale rozumiem twoja frustracje. Nie potrafie jednak zrozumiec dlaczego tworzysz scenariusz do rzeczywistości. Szukanie winnego nie poprawi tej rzeczywistości. Obiektywnie PiS ma wieksze poparcie elektoratu niż pozostałe partie. Nawet wśród nierozmodlonej mlodzieży, która odeszła od kościola.
                    Na twoim miejscu odrzuciłbym dyrdymały w stylu "Kaczyński podzielił naród". W kwestiach politycznych naród jast zawsze podzielony. A intensywność jest wynikiem nagonki opozycji a nie Kaczyńskiego. To opozycja dzieli bo jest to w jej interesie. Ja widzę codziennie jaka propagande uprawia Wyborcza. Jak selektywnie dozuje kit.
                    Naczytałem sie o aferze Srebrnej. Niedawno afera Banasia. Wszedzie afery i skandale.
                    I jeszcze jedno. PiS przetrwał w opozycji nienaruszony. PO rozsypalo sie w drobny mak. Jako formacja nie istnieje.
                    A to oznacza, ze w Polsce faktycznie nie ma opozycji poza zagubionymi frustratami. Najwazniejsze jest, ze Polska jest demokratyczna gdzie obywatel jest suwerenem.

• kalllka Re: Jak inni moga szanowac Polske? 16.10.19, 12:36
      Z moich obserwacji-emigracji /się rymnelo/ i polskiego otoczenia, wynika ze na PiS wszyscy głosują po cichu.
      Oficjalnie, przytłoczeni językiem argumentami inteligencji/ sztucznej?/ są za demokracja.
      Taki dysonans poznawczy, no i imperatyw- „my musimy być w podziemiu jeśli nie w opozycji”
      • engine8 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 16.10.19, 18:02
        No i patrzac z boku widzi sie ze:
        - wiekszosc narodu znow poparla PiS. Moze to ta biedniejsza wiekszosc (ci "madrzy" nazywaja ich mniej inteligneentna" czescia ) ale widocznie wiekszosc ludzi jest biedniejsza i PiS robi to co w takiej sytuacji kazdy robic powinien.
        - Posunieniecia PiS mialy doprowadzic Polske do ruiny ekonomicznej ale jakos tego nie widac. Wyglada ze ludzi sa bardziej zadowoleni niz poprzednio.
        - Lud mial okazje uwierzyc ze PiS robi to co mowi.
        - PiS sie nie plaszczy przed EU i jak na razie chyba raczej zyskuje a przyajmnije nie widac aby tracila.
        - opozycja ( i to wszyscy graja na ta sam nute) nie ma nic lepszego do zaoferowania poza tym ze nie lubia PiS
        - Nawet jak opozycja zaproponuje cos lepszego to nikt w to nie uwierzy ...
          • engine8 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 16.10.19, 19:46
            A generalnie ludzi sa ciagle biedni.
            Wiekoszosc albo wiaze koniec z koncem albo oszczedza na wszystko..
            No i czym takim zaimponowac? Tym ze mozna studiowac za granica? czy tym ze moga oszczedzac przez 10 lat aby mogli pojechac na 10 dniow tani objazdowke po Wloszech?
            Nie, Ci ludzi najbardzieje potrzebuja kasy.
            No jest grup ktora stac na wiecej i nawet sa tacy stac ich na wile wiecej ale to ciagle maly procent... I ci to chyba nawet nie glosuja bo maja w D kto rzadzi...

• buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 16.10.19, 22:49
            PIS rozdaje kradzione. Uczy że aby mieć, nie trzeba pracować, PIS demoralizuje społeczeństwo. Po to, by jeszcze więcej kraść.

--
            Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
            Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
            Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
            Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
            • engine8 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 00:17
              Za branie swiadomie rzeczy kradzionych jest podobny paragraf jak za kradziez?
              Ilu tych nie zdemoralizowanych opozycjonistow sprzeciwilo sie temu i nie przyjelo tego co dostali wg nich nieslusznie i wbrew ich etyce i pogladom?
              • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 00:51
                "Ilu tych nie zdemoralizowanych opozycjonistow sprzeciwilo sie..."
                Była o tym rozmowa na forum Kraj. Ci którzy się sprzeciwiają, to w ogromnej większości rabowani na rzecz PISowców. I nie ma najmniejszego powodu, by choćby części zrabowanych im pieniędzy odzyskali w podziale. A teraz, komunisto, won!

--
                Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
                • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 00:56
                  Poprawka:
                  Konkluzja rozmowy była następująca: Nie ma najmniejszego powodu, by części zrabowanych im pieniędzy nie odzyskali w ich podziale. A teraz, komunisto, won!

--
                  • engine8 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 01:23
                    No to teraz nalezaloby udowadnic ile to Tobie kasy ukradli ile dostales w podziale...

No i moze to Ci pomoze aby jak sie tu mowi
                    "jak ci zycie rzuca kwasne cytryny to sie nie wsciekaj tylko to wykorzystaj w sposob pozytywny - np zrob z tego cytrynade i sprzedaj"
                    pomorska.pl/top-5-sposobow-zeby-z-500-plus-zrobilo-sie-150-tysiecy-zlotych-sprawdz/ar/c3-13315604
                    • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 01:33
                      Ja nie dostałem nic. A ile mi ukradli, dokładnie nie wiem.

--
                • engine8 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 01:32
                  Tak sie K zastanawiam jak moglem zostac komunista... Przeciez zasada komunistyczna to "od kazdego wg jego mozliwosci i kazdemu wg jego potrzeb"
                  A PiS mi wprawdzie 500+ nie daje ale placi emeryture i nawet podatkow nie zabiera a do tego daje 13-ki ... moze nawet 14-ke chociaz ja ich nie potrzebuje. Ale jak daja to ich popieram... nie glosuje ale chwale bo jakos te darmowe pieniadze lubie :)

Wiec ani ode mnie nie biora - bo jakby brali wg mozliwosci to bylaby masakra,,,ani nie daja wg potrzeb bo ja nie potrzebuje?
                  Co to za komunizm? Buldogowi sie cos popierniczylo?

Eh, nigdy nie lubilem buldogow ...jakies takie wstretne odrazajce geby maja...
                  • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 01:39
                    Kiepsko znasz historię, zaczynało się od "wojna lemingom, pokój ludowi PISowskiemu" (w wolnym przekładzie) i "grab [lemingom] zagrabione [zapracowane]".

--
                    • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 01:43
                      To co cytowałeś, to zasłona dymna realnego socjalizmu, dla naiwnych, tak jak wioska potiomkinowska.

--
          • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 00:04
            Opozycja potrafi tylko powtarzać obietnice PISu i nie nadaje się do niczego.
            Opozycja powinna obiecywać ciężką pracę, wydatki na rozwój - R&D, naukę, kulturę, oświatę. I żadnej grabieży pieniędzy jednym i rozdawania zagrabionego motłochowi.
            Oczywiste jest, że motłoch głosuje na PIS. W Polsce i Jackowie.

--
        • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 16.10.19, 22:56
          Niech nie wierzy, poczuje na własnej skórze. Stopa inwestycji najniższa w historii i nie rośnie, dekoniunktura już zbliża się do granic. Firmy wyprowadzają się z Polski, nie chcą mieć do czynienia z przestępcami, których argumentem jest "przecież był telefon z urzędu wojewódzkiego do prezesa sądu" itd., PISowski prezes NIK ma majątek kwestionowany nawet przez PISowskie służby, prowadzi z gangsterami prowadzi burdel, świadkowie przestępstw PIS mordowani w więzieniach i aresztach.
          Gratulacje.

--
            • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 16.10.19, 23:09
              Wyliczyłem konkrety. W którym miejscu skłamałem?

--
                • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 01:35
                  Konkrety, o niektórych (Kostecki, Banaś) nawet popularne media piszą. Konkrety, f1.

--
                • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 01:44
                  Rżniesz głupa, f1.

--
                  • felusiak1 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 03:59
                    A gdzie tam głupa. Mówią jak chcesz psa uderzyć to kij znajdziesz. Zatem istnieje potrzeba tworzenia afer.
                    I tak jest afera srebrnej, afera banasia i jakiegoś kosteckiego. Scenariusz o dziwo ten sam na całej ziemi. intryga jest uniwersalna.
                    • czizus Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 09:11

felusiak1 napisał:

> A gdzie tam głupa. Mówią jak chcesz psa uderzyć to kij znajdziesz. Zatem istnie
                      > je potrzeba tworzenia afer.
                      > I tak jest afera srebrnej, afera banasia i jakiegoś kosteckiego. Scenariusz o d
                      > ziwo ten sam na całej ziemi. intryga jest uniwersalna.

Skąd u ciebie takie brednie???? Banaś kłamał w oświadczeniach majątkowych co zostało już udowodnione nawet przez PIS-owskie służby, bo zdaje się nie mieli już innego wyjścia. Całą sprawę ujawniły jednak niezależne media a nie żadne służby podległe pod Ziobrę. O burdelu w swojej kamienicy też nic nie wiedział ale bandyta "Paolo" prowadzący ten burdel jakoś dobrze go zna!!!!
                      Taaaaak, te afery zostały stworzone przez opozycję. Pewnie Schetyna wspólnie z Kidawą Błońską to obmyślili.
                      Starzejesz się felusiak1!
                      • felusiak1 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 22:28
                        Idziesz po bandzie. Zmyslasz. Nie wiadomo czy Banaś klamal w oswiadczeniach majatkowych a nawet jesli skłamal to udowodnienie kłamstwa jest trudne jesli nie niemozliwe. Nie wyszlo ze Srebrna to teraz Banasia kopią.
                        A te niezalezne media są niezwykle antypisowskie i wymyslaja afery. A potem zaczynaja spekulować. A to cena za niska, a to za malo podatku zaplacil. Dajcie mi coś lepszego.
                        • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 23:42
                          No to powiem, że dziś PIS już oficjalnie, wcześniej nieoficjalnie, żąda dymisji Banasia. Bo dowody są nieodparte, popularne (i bynajmniej nie lewackie) media trąbią o tym na okrągło, a suweren lubi takie rzeczy.
                          PIS potwierdza już, że Banaś przestępca i żąda, a Banaś nic, ma urząd na 6 lat i immunitet. I, przynajmniej w teorii, może kontrolować PISowców.
                          Może odwiedzi go PISowski seryjny gość niedzielny i wszystko dobrze się skończy. Ale nie wiadomo, Banaś ma dobre układy z kolegami z burdelu i zabezpieczenia może też mieć, nie tylko przed niechcianą ciążą.

A Sąd Najwyższy właśnie stwierdził nielegalność i nieważność ułaskawienia czekisty Kamińskiego przez Dudę.

Jeden z zastępców (sprawdź sobie nazwisko) Wolfgangowej powiedział, że zajmuje ona urząd prezesa Trybunału Konstytucyjnego nielegalnie (coś w tym stylu). PISowski sędzia-dubler, nie jakiś inny.

--
                        • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 23:46
                          Niby co nie wyszło ze Srebrną? Wyszło, że ją ukradł, do tego na własną korzyść układając prawo. Typ bardziej obmierzły, niż ścigany w całym praworządnym świecie przestępca-insider.

--
                      • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 23:48
                        Mało tego, podrzuciły mu 50.000, mniej więcej tak jak Słodki Gigolo i jego pan, nielegalnie i nieważnie ułaskawiony Kamiński, chcieli wcisnąć łapówkę Kwaśniewskiemu.

--
                        • felusiak1 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 18.10.19, 00:49
                          Nie ma mozliwości dyskusji z czlowiekiem calkowicie opanowanym przez emocje.
                          Tupanie i machanie raczkami nie zmienia faktów a te są na twoja niekorzyść buldog.
                          Tworzenie własnych faktów też nie licuje, na przykład Kamiński albo Srebrna. I dopisywanie,że ktoś komuś chcial dać łapówkę dyskwalifikuje interlokutora i czyni dyskusję niemożliwa.
                          Z drugiej strony doskonale rozumiem, ze twoja niezdolność wynika z głebokiej nienawiści do PiSu i pewnie też do Kaczyńskiego. Nienawiść zabiera zdolność racjonalnego myslenia.
                          • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 18.10.19, 09:04
                            Póki co to ja podaję konkrety, zarzuty stawiane przez prokuratora i oskarżenia nawet rodziny JARa. I żadnego tupania nóżkami, same fakty. O tym, że PIS chciałby mieć własne fakty, od dawna jest już głośno w Europie. No pasaran!
                            I nie myśl, że o tych aferach, złodziejstwach, oszustwach itd. będę pisał z sympatią, beznamiętnie o swołoczy też mi się nie chce. A jest o czym, długo.
                            I do tej rozmowy wrócimy.

--
                            • buldog2 Kamiński, Srebrna? 18.10.19, 09:09
                              Kamiński? Przedwczoraj Sąd Najwyższy orzekł, że został przez Dudę ułaskawiony nielegalnie. I, skoro nielegalnie, to i nieważnie.
                              Srebrna? JAR osobiście ustanowił "prawo", zgodnie z którym Ekspres Wieczorny mu się należał.
                              FOZZ...
                              SKOKi... Najbardziej aferalny SKOK Wołomin reklamował sam JAR. Osobiście.

--
                              • wykrywacz_klamcow na pewno przedwczoraj? 18.10.19, 09:35
                                buldog2 napisał:

> Kamiński? Przedwczoraj Sąd Najwyższy orzekł, że został przez Dudę ułaskawiony n
                                > ielegalnie. I, skoro nielegalnie, to i nieważnie.

możesz podać link do żródła?

--
                                sowieci dawali z siebie wszystko, żeby wesprzeć Hitlera:
                                pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1939)
                                potem sowieci uznali, że mogą dać Hitlerowi jeszcze więcej, więc zawarli kolejną umowę:
                                pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1940)
                                • buldog2 Re: na pewno przedwczoraj? 18.10.19, 23:20
                                  Przedwczoraj czytałem na Kraj, jako nowinkę i się nabrałem, a sprawa z 2017:
                                  wiadomosci.wp.pl/sad-najwyzszy-andrzej-duda-nie-mogl-ulaskawic-mariusza-kaminskiego-6128559360444033a
                                  Tu mój błąd. Ale fakt, że tak było i o ten fakt mi chodziło.

--
        • kalllka Re: Jak inni moga szanowac Polske? 18.10.19, 13:16
          No właśnie. Wyglada na to ze polska polityka opiera się na lubię- nie lubię. zwycza.
          Nie lubiliśmy związku radzieckiego ale lubiliśmy siebie, jako najnowocześniejszy pośród KDL owych, naród. Polak potrafi to dobrze skonstruowany frazes.
          A spadkobierca PRL frazesów jest PiS. Dlatego wygrywa.
          Ale wystarczy popatrzeć jak szybko adoptujemy nowe technologie, by wiedzieć, ze jeśli mamy problem, z równowaga polityczna- opozycja, to leży on w zaburzonym języku- komunikacji.

Wystarczy popatrzeć na tutejsze forum; A gdyby spróbować je uporządkować, układając według-politycznych reguł, to jakich reguł byś użył?
          • amunicyjny1 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 18.10.19, 14:47
            kalllka napisała:

; A gdyby spróbować je uporządkować, układ
            > ając według-politycznych reguł, to jakich reguł byś użył?

Polityka nie jest nauką ścisłą , więc nie wymagaj by reguły logiczne sterowały preferencjami politycznymi ....
            Nie wiem czy to polska specjalność, ale zainteresowanie polityką naszego kraju przypomina mi taki wzór
            E = I cos α / r2
            • kalllka Re: Jak inni moga szanowac Polske? 18.10.19, 16:07
              ...polityka nie jest nauką /niestety/ tym bardziej ścisła.
              Pisząc o regułach politycznych, o ich zastosowaniu-myślałam o zasadach jakimi rządzą się zachodnie systemy polityczne czerpiące z „Księcia”-/ N.Macchiavellego... w starciu (!) z chińska „Sztuka wojny” według Sun Tzu.

Obie pozycje dostępne w necie, tyle ze
              „Księcia” trzeba sobie załadować/ wymagania- minimum 564KB powierzchni/ a Sun Tzu- opracowany w PDF, dostępny od ręki, w trzynastu rozdziałach.

• amunicyjny1 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 18.10.19, 17:23
                    Skoro nie jest nauką, to właściwie o czym chcesz dyskutować? O gustach, wyobrażeniach,przekonaniach. niby można tylko że to jest socjologia, i twoja ''literatura'' w tym momencie wiedzie na manowce

Takie mam bezmyślne przemyślenia....

--
                    getyarn.io/yarn-clip/67588714-0425-4292-814d-62d0e030fd2e
                    • kalllka Re: Jak inni moga szanowac Polske? 18.10.19, 17:37
                      No wlasnie pisze, ze bezmyślnie „fanzolisz”
                      ale co chyba gorsze lekceważąco- w stosunku do zasad logiki , nie wspominając o współrozmówcy.
                      Nie chciało ci się nawet, złożyć odpowiedzi, logicznie korzystając z mojej.. Tym samym oszczędzając, na czasie, innych, a sobie- śmieszności.

• amunicyjny1 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 18.10.19, 17:49
                        kalllka napisała:

> No wlasnie pisze, ze bezmyślnie „fanzolisz”

Pewnie tak, tylko jakiej własciwie odpowiedzi się spodziewałeś, pisząc
                        cytuje
                        ''Wystarczy popatrzeć na tutejsze forum; A gdyby spróbować je uporządkować, układając według-politycznych reguł, to jakich reguł byś użył? ''

Zawsze możesz mnie bezmyślnego oświecić,napiszesz sensownie podziękuje z pokora

> ale co chyba gorsze lekceważąco- w stosunku do zasad logiki , nie wspominając o
                        > współrozmówcy.
                        > Nie chciało ci się nawet, złożyć odpowiedzi, logicznie korzystając z mojej..
                        > Tym samym oszczędzając, na czasie, innych, a sobie- śmieszności.
                        >

Więc masz spore pole do popisu
                        Zaczynaj

--
      • kalllka Re: przeciętny Polak zna lub powinien znać 18.10.19, 18:51
        Odwrocilabym logikę zdania,
        a to z powodu bez ciągu przyczynowo- skutkowego;
        Idiotom niezdiagnozowanym , zanim wynaleziono internet, sprzyja jego anonimowość.

Tym samym ,słynne już zdanie Lema, nawet wyjęte z kontekstu, a w którym wyraża zdziwienie, ze w internecie spotkał tylu idiotów, ilu przed jego wynalezieniem nie byłoby mu dane znaleść, uważam za szalenie refleksyjne bo autoironiczne.
    • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 16.10.19, 22:47
      Ależ nie przeciętny Polak, tylko wyborca PIS. To, cytuję JARa, "odmienna formacja kulturowa".

--
        • boavista4 Re:Polska powinna sie wstydzic za swoich obywateli 17.10.19, 22:12
          Bo polscy obywateli brali udzial w eksterminacji Zydow, w policyjnej kontroli zydowskich Gett, w terrorze komunistycznym i rzadzie komunistycznym.
          Obuwateli ci w wiekszosci byli pochodzenia zydowskiego i wielu z nich wyemigrowalo do Izraela i na Zachod.
          Polska powinna sie wstydzic za swoich obywateli!
          • bywszy2 Re:ma pan absolutna racje+ 18.10.19, 10:15
            szczegolnie powinna sie wstydzic tych obywateli,ktorzy uciekli z e Swojej Ojczyzny,opuszczajac ja w pierwszej klasie LOTU.
            Trudnili sie po tym tym,ze notorycznie odwiedzali konsulaty PRL,bedac zaproszeni tam na kawe i ciasteczka.
            Co przy kawie robili?Nietrudno sie domyslic.
            Zywym przedstawicielem tej kasty jest niejaka boawista.
            Ja osobiscie tego ... sie nie wstydze.
            Mam go gleboko w ...!

--
          • bywszy2 Re:niu,jak ka moge sanowac Polske,+ 18.10.19, 16:26
            ktora z siebie wydala taka ... boawista?
            Czynnikiem lagodzacym,moze byc,ze jest potomkiem zolnierza radzieckiego,ktory upodobal sobie jedna z tych kilkusettysiecznych Polek,ktore sie im spodobaly.

--
            • boomerang Re:niu,jak ka moge sanowac Polske,+ 18.10.19, 23:31
              Gdy żołnierz radziecki wkraczał do Polski to wszystkie Polki były pochowane, a na ich straży stali chłopi z siekierami. Żołnierz radziecki brał się więc za Niemki, bo te nie wiedziały jeszcze co to za zwierzę ten żołnierz radziecki.
              • bywszy2 Reczy jest cos bardziej nedzne niz sikiera wyrobu+ 19.10.19, 03:03
                boomerang napisał:

> Gdy żołnierz radziecki wkraczał do Polski to wszystkie Polki były pochowane, a
                > na ich straży stali chłopi z siekierami. Żołnierz radziecki brał się więc za Ni
                > emki, bo te nie wiedziały jeszcze co to za zwierzę ten żołnierz radziecki.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                polskiego w reku przecietnego polskiego szmalcownika.

--
                  • bywszy2 Re:niu,jak ka moge sanowac Polske,+ 19.10.19, 10:40
                    boomerang napisał:

> no i zegarki też...

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                    szczegolnie te,ktore wczesniej zydom odszmalcowano.

--
                • bywszy2 Re:niu,jak ka moge sanowac Polske,+ 19.10.19, 10:38
                  engine8 napisał(a):

> Nie tylko Polki ale i rowery byly pochowane.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                  czy to te rowery,ktore u zydow zostaly zeszmalcowane?

--
                    • bywszy2 Re:niu,jak ka moge sanowac Polske,+ 21.10.19, 13:41
                      engine8 napisał(a):

> A gdziez tam zydzi mieli kiedy rowery? Wozem drabiniastym jezdzili jak zbieral
                      > i szamty i butelki albo z torba na plecach chodzili handlowac starymi ciuchami.

> ззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззззз
                      to skad polacy te rowery mieli?
                      Przeciez na kradziezy samochodow do Niemiec pozniej zaczeli jezdzic?
                      A co do wozow drabiniastych?
                      To zydzi do nich konie zaprzegali.A polacy swoje baby.
                      Jak zydzi starymi ciuchami handlowali,to polki w jedwabnych koszulkach nocnych o czwartej nad ranem krowy doili i swinia sniadania podawaly.
                      A zydzi te butelki to po poöllskich wieczerzacjh z szampanem i kawiorem zbierali.
                      Ot zycie.I nie rozumiem,czemu polacy szmalcowali?

--
                      • amunicyjny1 Re:niu,jak ka moge sanowac Polske,+ 21.10.19, 14:10
                        Sprowadzasz wszystko do absurdu. Jeden z bardzo znanych [polskich] przedwojennych działaczy syjonistycznych. Rzekł kiedyś tak, być może najbogatszym człowiekiem w Polsce jest żyd [nie był, najbogatszy był w drugiej dziesiątce] ale jest pewne, że najuboższy człowiek w Polsce, jest żydem

A co do wozow drabiniastych?
                        To zydzi do nich konie zaprzegali.A polacy swoje baby.

Jak mieli to zaprzęgali, ale częściej, sami wózek ciągneli

--
    • boomerang Re: Jak inni moga szanowac Polske? 17.10.19, 22:35
      JKM, który jak wiemy jest ponadprzeciętnie inteligenty, jakoś nie dał rady opanować języka angielskiego i kompromituje się za każdym razem gdy w tym języku zabiera w parlamencie europejskim głos. Za to świetnie włada językiem rosyjskim. Czy to nie jest czasem ślad do poznania źródła jego zamożności. Jest jednym z najbogatszych posłów, choć logicznie to powinien być biedny, przy tej ilości kobiet z którymi był/jest związany i dzieci, których narobił, no i tej jego działalności opozycyjnej w PRLu, do której się przyznaje, choć po prawdzie to nie był wtedy zbyt widoczny.
      • amunicyjny1 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 18.10.19, 10:55
        boomerang napisał:

> JKM, który jak wiemy jest ponadprzeciętnie inteligenty, jakoś nie dał rady opan
        > ować języka angielskiego

Jakimi językami włada pan Kaczyński? jego tytuł naukowy zobowiązywał do znajomości 2 języków obcych
          • amunicyjny1 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 18.10.19, 12:42
            boomerang napisał:

> Zdaje się że rozmawiamy o Korwinie a nie o Kaczyńskim.

No i sprawdzamy czy JKM, to taki ewenement, czy raczej norma w tym zakresie

.. no ale jak już to nie
            > można wykluczyć że Kaczyński zna francuski, bo przecież chwaliły go różne panie
            > za te minety które im serwował

Za materac robiłeś? bo nie słyszałem by ktoś normalny chwalił się takimi rzeczami

--
    • 1.melord Re: Jak inni moga szanowac Polske? 19.10.19, 10:40

Zwiedzilem i wypoczywalem przed laty na wyspach Pacyfiku ...Thaiti ,New Caledonia ,Samoa ,Fiji i Hawajach wlacznie,duzo podrozowalem po swiecie zawodowo i prywatnie.
      Ostanie 7-8 lat spedzalem wakcje wylacznie w Polsce.
      To piekny i urozmaicony kraj,Tutaj sie urodzilem,tutaj spedzilem najpiekniejsze lata mojego zycia,urodzilem sie Polakiem i takim umre....20 lat w USA,kolejne 10 w AU to zapier...nie od switu do nocy by podazac za systemem ,ktory toleruje jedynie posiadane pieniadze...ktorych zarazem ciagle malo.

Z roku na rok po zwyciestwie PiS widzialem natezenie nienawisci do inaczej myslacych,negujacych pomoc dla wszechobecniej biedy (pincet),ktora jak sie chce to mozna nie widziec (idac jak tabun turystow Krakowskim Przedmiesciem na Stare Miasto)...a Praga?? to tez Warszawa.
      Te wszystkie strajki sponsorowane przez PO,ten balagan wrecz uliczna anarchie,ktora blokowala wazne warszawskie arterie to tzw."opozycja" wspierala,ciagle bez skutku,z idiotycznymi zadaniami by tylko robic zamet..
      Gdy Sikorski rzekl (wybrali gnoja agenta MI6 i CIA,pewnie SB rowniez do EU) "dorznac watache" to byl sygnal,ze podzial Polski nastapil,w kregach PO zaczeto spiewac...ojczyzne dojna racz nam zwrocic Panie.
      Oszolomy PO zniszczyly Polske,nie wierze,ze znow sie podniesie z kolan.
      PiS z Maciarewiczem,Blaszczakiem,innymi budujacymi wylacznie wlasne EGO ,dolozyli swoje

W tym roku wreszcie (bylem ponad 4 miesiace) przyszlo przesilenie...nie mogac znalezc wspolnego jezyka (nawet przy sniadaniu polityka) z ludzmi z ktorymi wychowywalem sie dziesiatki lat temu,czescia rodziny tez,otumanionych propaganda
      Po raz pierwszy daty wylotu doczekac sie nie moglem....przykre to,przezywam bardzo.
      Postanowilem.....to byl chyba moj ostani pobyt w Polsce ,emerytura w cieplej,spokojnej i bezpiecznej Australii to je to.

--
      Nie nalezy sadzic ludzi wedlug ich przekonan ,lecz wedlug tego,co przekonania te z nich czynia
      • senioryta13 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 19.10.19, 11:56
        1.melord napisał(a):

> Zwiedzilem i wypoczywalem przed laty na wyspach Pacyfiku ...Thaiti ,New Caledon
        > ia ,Samoa ,Fiji i Hawajach wlacznie,duzo podrozowalem po swiecie zawodowo i pry
        > watnie.
        > Ostanie 7-8 lat spedzalem wakcje wylacznie w Polsce.
        > To piekny i urozmaicony kraj,Tutaj sie urodzilem,tutaj spedzilem najpiekniejsze
        > lata mojego zycia,urodzilem sie Polakiem i takim umre....20 lat w USA,kolejne
        > 10 w AU to zapier...nie od switu do nocy by podazac za systemem ,ktory toleruje
        > jedynie posiadane pieniadze...ktorych zarazem ciagle malo.

> Postanowilem.....to byl chyba moj ostani pobyt w Polsce ,emerytura w cieplej,sp
        > okojnej i bezpiecznej Australii to je to.

jak zawsze , ciekawe jest zycie emigrantow i ich spojrzenie na otaczajacy swiat.
        Co za powod 'wygnal' cie z USA (jakie okolice) ?

• senioryta13 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 19.10.19, 12:26
            1.melord napisał(a):

> >Co za powod 'wygnal' cie z USA
            >
            > zona Australijka

za dlugo zatem wypoczywales na przepieknych plazach Bora Bora , australijczycy maja ten raj znacznie blizej niz my , zadowolony teraz , ze chodzisz do gory nogami ;) ?
            W Polsce za dlugo siedziales i prawdopodobnie nie rozumiesz juz ich raptownego wygorowanego spojrzenia na swiat , Polska to niestety jeszcze 'miasteczko' w skali europejskiej, czego sami Polacy nie potrafia zrozumiec, zapominajac, przy tym , ze to tylko dzieki UE ...

• 1.melord Re: Jak inni moga szanowac Polske? 19.10.19, 13:07
              >W Polsce za dlugo siedziales i prawdopodobnie nie rozumiesz juz ich raptownego wygorowanego spojrzenia na swiat

Posiadamy wady nie wieksze czy mniejsze niz inni....jedna dosc przykra to notoryczne kompleksy
              Mieszkamy/pracujemy w Polsce w TOWERS lub osiedlach nazwanych Miami,Las Vegas,ostatnio reklamuja Hamptons (jedna z najbogatrzych czesci NY mieszczaca sie na Long Island) na Wilanowie W-wa....w apartamentach of course
              Kolezanka mojej siostrzenicy jest BARBERKA ...bron boze fryzjerka
              W badziewnych filmach/serialach kopiuja styl zycia elit w Ameryce lub EU gdzie miernoty artystyczne udaja ,ze spiewaja oczywiscie po angielskiemu gdyz po polsku nie wypada.
              Znajoma-emerytka w Polsce byla na CASTINGU na cieciowa w bloku mieszkalnym....dowiedziala sie juz wczesniej ,ze bedzie musiala "mapowac "itd itp
              Faktycznie,trudno pewne rzeczy zrozumiec.

--
              Nie nalezy sadzic ludzi wedlug ich przekonan ,lecz wedlug tego,co przekonania te z nich czynia
              • krabat Re: Jak inni moga szanowac Polske? 19.10.19, 17:26
                1.melord napisał(a):
                > >W Polsce za dlugo siedziales i prawdopodobnie nie rozumiesz juz ich raptow
                > >nego wygorowanego spojrzenia na swiat

> Posiadamy wady nie wieksze czy mniejsze niz inni....jedna dosc przykra to notor
                > yczne kompleksy
                > Mieszkamy/pracujemy w Polsce w TOWERS ...w apartamentach of Course

no, teraz juz nie ma w katolandzie normalnych mieszkan, wszedzie apartamenty
                nawet w Krakowie jest Tower - grfa co za brzydota, ludzie placa ciezkie pieniadze
                by w tym syfie mieszkac

> Kolezanka mojej siostrzenicy jest BARBERKA ...bron boze fryzjerka
                > Znajoma-emerytka w Polsce byla na CASTINGU na cieciowa w bloku mieszkalnym....d
                > owiedziala sie juz wczesniej ,ze bedzie musiala "mapowac "itd itp

i gdzie sie nie obrocisz wszedzie dealer`y, dodaj wczechobecne badziewie- reklamy, zasrywanie przestrzeni .

> Faktycznie,trudno pewne rzeczy zrozumiec.

ktos wmawia ludzikom, ze tak ma byc .. ale dlaczego ludziki kupuja to bezkrytycznie
                Zakompkeksieni … sfrustrowani .. musza jakos sobie udowodnic, ze sa w Europie
                naleza do wielkiego swiata - dealer, apartamenty, Tower, casting, salony … itd

duzo ludzi -roznych expertow ( jeden wymadrza sie przed drugim ) ktorzy otarli sie
                o zachod, troche tam popracowali (jezyk znaja na poziomie kaleki - ciezkostrawnego dukania ) opowiadaja takie bzdury, mity np o Niemczech, ze az uszy bola od sluchania
                tego pieprzenia.
              • senioryta13 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 22.10.19, 16:06
                1.melord napisał(a):

> Mieszkamy/pracujemy w Polsce w TOWERS....

musialam przeczytac 2 x aby cokolwiek zrozumiec z tego ich dzisiejszego jezyka polskiego.
                humoru dostrczyles na caly dzien.
                Sa jednak w tyle, bo zapomnieli o 'condach' .
                Dorzuce do tego mix, jeszcze 'Manhattan' w Lodzi, blisko Piotrkowskiej, w centrum, doslownie 3 budynki na krzyz, a i do 'towers' im jeszcze daleko.
                Dodam jeszcze, ze Polacy, bardzo wstydza sie, ze jako 'jedyne' panstwo w Europie jest pozbawione bezwizowego podrozowania do USA . O innych panstwach cisza, potulnie wyrabiaja i placa i jakos wstydu im to nie przynosi.
                pamietam kiedys w w-wie przywitaly mnie olbrzymie reklamy na budynkach
                "american ice cream' w roli glownej.
                Normalne to nie jest.
      • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 19.10.19, 15:57
        Z grubsza mogę się z tym co napisałeś, zgodzić, z zastrzeżeniami, że moja opinia o PO, choć bardzo krytyczna, w żadnym razie nie stawia PO na równi ze zdrajcami, aferzystami, oszustami i złodziejami z PIS. Nawet na superpisowskiej australijskiej stronce www.rodaknet.com są tego samego zdania, choć ostatnio starają się stawiać znak równości pomiędzy wszystkimi partiami. Co jest bzdurą. A ich autorytetem jest zasłużony dla kłamstw IV RPPIS i "dochodzenia do prawdy" o Zamachu Ścios.

--
        • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 19.10.19, 16:15
          Ale opowiadasz bzdury (wierzę, że nie kłamiesz), kiedy mówisz o rozwalających Polskę demonstracjach organizowanych przez PO. Takich masowych demonstracji prawie nie było. Natomiast były masowo organizowane przez PIS. Na których po nocy, na spędzie z pochodniami JAR krzyczał swoje kłamstwa i oszczerstwa o "Zamachu": "Mówią że to była katastrofa. Ale my - tu JAR zawiesił głos - wiemy, jak było naprawdę!' Skur..syn. I było wiele demonstracji organizowanych przez PIS i PISowską tzw. Solidarność, na które autobusami zwożono ludzi z całej Polski, na miejscu rozdawano karkówkę i nie tylko, nawet płacono sprzedajnym demonstrantom. Co nie dziwi, bo i PIS, i Solidarność, to naciągacze, oszuści i złodzieje.

--
      • monalisa2016 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 19.10.19, 21:13
        1.melord napisał(a):

> ..., ze podzial Polski nastapil,w kregach PO zaczeto s
        > piewac...ojczyzne dojna racz nam zwrocic Panie.
        > Oszolomy PO zniszczyly Polske,nie wierze,ze znow sie podniesie z kolan.
        >

Ten fenomen nie wystepuje tylko i wylacznie w Polsce, on ogarnal cala Europe wraz z Stanami.
        Sklocone spoleczenstwa rozgrywa sie przeciw sobie, a tym prowadzi sie wygodniej do wiadomego celu.

--
        ......................................
        www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
        • boavista4 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 19.10.19, 21:49
          Masz szanowac Polske tylko tak jak wam powie Gazeta Wyborcza: Polacy byli winni za 2 wojne swiatowa, byli odpowiedziali za Holokaust, za niewolnictwo w Europie Wszchodniej, za komune, przywlaszcenie sobie wlasnosci zydowskich i niemieckich, za ksenofobie, za pedofilie, za wstretna religie katolicka, litania jest dluga!
          • bywszy2 Re: zmadrzal pan?+ 20.10.19, 11:18
            ze prawde rznie?
            Tak trzymac!

--
      • buldog2 Re: Jak inni moga szanowac Polske? 19.10.19, 21:52
        Pozwolę sobie dodać, że "z dużej litery" to także rusycyzm. Po polsku to będzie "dużą literą".

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka