Dodaj do ulubionych

rosja - strzelanina w bazie wojskowej

25.10.19, 18:54
Nie wiem dlaczego nikt nie napisał o strzelaninie w rosji. W przypadku takich sytuacji w USA jest zwykle komplet rosyjskich trolli na posterunku. Być może w instrukcjach brakuje informacji z rosji, więc pomogę im nadrobić zaległości w wiadomościach.

Osiem osób zginęło w bazie wojskowej w obwodzie czytyjskim w Rosji, gdy jeden z żołnierzy otworzył ogień ze swej służbowej broni. Sprawca został zatrzymany - podało rosyjskie ministerstwo obrony.

--
sowieci dawali z siebie wszystko, żeby wesprzeć Hitlera:
pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1939)
potem sowieci uznali, że mogą dać Hitlerowi jeszcze więcej, więc zawarli kolejną umowę:
pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1940)
Obserwuj wątek
    • kylax4 Czyżby skutek fali? 27.10.19, 00:31
      Prześladowany postanowił zemścić się na oprawcach?
      Albo alkohol miał tutaj rolę.

Jedno z dwóch.

--
      1. Polski tzw. kościół katolicki, to nic innego jak banda faszystów.
      2. Democracy such as America needs an adversary or a conflict as George Orwell said, “To keep the fabric of society intact.”
      • wykrywacz_klamcow z pewnością fala 05.11.19, 09:15
        putin teraz zarządził, by poborowi nie stali na straży ;) mają służbę wartowniczą pełnić kontraktowi ;) w sumie dobry ruch, kontraktowi zamiast się ćwiczyć będą się obijać, morale spadnie i sowiecką armię przeżre degrengolada

--
        potem sowieci uznali, że mogą dać Hitlerowi jeszcze więcej, więc zawarli kolejną umowę:
      • wykrywacz_klamcow da, da serioża może u was to normalne :P 05.11.19, 13:58

Rosyjski portal 72.ru przekazuje wypowiedź byłego żołnierza – poborowego tej jednostki Dmitrija D., z której wynika, że powodem tragedii mogło być fatalne traktowanie podwładnych przez oficerów, a szczególnie poniżanie żołnierzy przez zabitego starszego lejtnanta Piankowa. Krótko przed tragicznym wydarzeniem miał on rozkazać Szamsutdinowowi mycie podłóg. Gdy ten odmówił, Piankow polecił zmusić go do wykonania rozkazu dowolnymi metodami.

--
          • wykrywacz_klamcow ciekawe, ruscy są teraz dokładnie w tym samym 05.11.19, 15:54
            miejscu co LWP 50 lat temu ;)
            I nie wiem jasiu czy oczekujesz, że teraz mam wam bić brawo z tego osiągnięcia? ;)

--
    • wykrywacz_klamcow Re: rosja - strzelanina w bazie wojskowej 08.11.19, 11:34
      Tekst linkuSzeregowy Ramil Szamsutdinow powiedział komisji śledczej, że oddał śmiertelne strzały, gdyż tego samego dnia miał zostać zgwałcony.

– Tego dnia zapowiedzieli, że mnie poniżą. Ostrzegli, że zgwałcą. Porucznik powiedział mi tego dnia, że stanie się to podczas warty. Wiedziałem, że wszyscy młodzi żołnierze zostali już poniżeni. I tego wieczoru była moja kolej. Nie miałem do kogo pójść, bo oficerowie sami mnie bili. Nie wiedziałem, co mam robić, uciekać nie mogłem, bo wszystko było zamknięte – cytuje szeregowego kanał Baza w komunikatorze Telegram.

okazuje się, że tam w tej rosji to w armii są w większośći LGBT :P

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka