Dodaj do ulubionych

Matematyka jest rasistowska

27.10.19, 19:36
W Seattle najmądrzejsi ludzie doszli do wniosku, ze matematyka jest rasistowska i należy zmienić sposób nauczania. Idzie nowe. Zaniedługo 2+2=5 nie, no może 6 albo 3 i pół.
Obserwuj wątek
    • blueelvic2 Malo ktora dziedzina jest tak obiektywna i ... 27.10.19, 20:25
      apolityczna jak matematyka.

Z drugiej strony, biorac pod uwage wklad arabski, perski czy chinski w matematyke ... nalezy z calym szacunkiem szanowac Pitagorasa i liczbe "Pi".

W zwiazku z czym powiem tak: rasizm niskich oczekiwan to tez rasizm o czym nie wolno zapominac. I w tym miejscu nalezy podkreslic, ze tego rodzaju rasizm jest powszechnie akceptowany i propagowany w cywilizowanym swiecie. Amen.
    • kylax4 Felusiak zapomniał tabletek. 27.10.19, 20:51
      Wynajduje coraz większe bzdury w prawicowych portalach.

--
      1. Polski tzw. kościół katolicki, to nic innego jak banda faszystów.
      2. Democracy such as America needs an adversary or a conflict as George Orwell said, “To keep the fabric of society intact.”
      • buldog2 Re: Felusiak zapomniał tabletek. 27.10.19, 22:00
        kajlaks, ja tu w Polsce spotkałem się z żądaniem, żeby walczyć z seksizmem i żeby liczba ocen 5 i 6 była taka sama uczniów i uczennic. To popularne żądanie w kręgach postępowych.

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
        • kylax4 Z seksizmem należy walczyć. 27.10.19, 22:31
          Uważasz to za coś złego? Jesteś muzułmaninem?

--
          1. Polski tzw. kościół katolicki, to nic innego jak banda faszystów.
          2. Democracy such as America needs an adversary or a conflict as George Orwell said, “To keep the fabric of society intact.”
          • buldog2 Re: Z seksizmem należy walczyć. 28.10.19, 21:47
            Powtórzę tak, żebyś miał większą szansę załapać:
            kajlaks, ja tu w Polsce spotkałem się z żądaniem, żeby liczba ocen 5 i 6 była taka sama uczniów i uczennic. To popularne żądanie w kręgach postępowych.

Może zrozumiesz.

--
            Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
            • felusiak1 Re: Z seksizmem należy walczyć. 28.10.19, 23:38
              Trud twój daremny. kajlaks nie rozumie prostych rzeczy. On popiera propagowaną przez radykalnych leftystów równość efektów (equality of outcome). Nie może być tak, ze Jaś uczyl się pilnie i duzo czytał i ma lepsze stopnie niż Basia, która preferowała swoją piekność i aparycję. Oboje dostają dobre stopnie i Jaś ma przestać tyle czytać bo yebie statystykę.
    • eva15 Matematyka jest życiowo nielogiczna:-) 29.10.19, 01:00
      felusiak1 napisał:

> W Seattle najmądrzejsi ludzie doszli do wniosku, ze matematyka jest rasistowska
      > i należy zmienić sposób nauczania. Idzie nowe. Zaniedługo 2+2=5 nie, no może 6
      > albo 3 i pół.

Ha, ha, matematyka jest jednak życiowo nielogiczna:-).
      Wszak faktem jest, że 1+1= 3, a nawet więcej - jeśli chodzi o płodne małżeństwa/pary heteroseksualne. Tylko u homo 1+1=2.
        • boomerang Re: Matematyka jest rasistowska 29.10.19, 06:44
          Bez przesady, tak od razu nie zniknie. Gdy się Rzym chylił ku upadkowi, złote monety zawierały coraz mniej złota, więc co sprytniejsi, zamiast je wydawać, chowali je w garnkach i zakopywali, dzięki czemu mamy szansę na znalezienie skarbu. Dziś bardziej się opłaca trzymać papierowy pieniądz w materacu (zauważył to nawet sam Warren Buffett), niż na koncie w banku, do którego wgląd ma poza tym Government.
          • amunicyjny1 Re: Matematyka jest rasistowska 29.10.19, 09:18
            boomerang napisał:

. Dziś bardziej się opłaca trzymać papierowy pieniądz w materacu (zauważył to n
            > awet sam Warren Buffett),

Biedny dziad, Zli panowie wpadli na chatę do chińczyka, i wygarnęli mu z pod łózka 13 ton złota. Też nie dowierzał bankom
          • senioryta13 Re: Matematyka jest rasistowska 29.10.19, 11:47
            boomerang napisał:

> . Dziś bardziej się opłaca trzymać papierowy pieniądz w materacu (zauważył to n
            > awet sam Warren Buffett), niż na koncie w banku, do którego wgląd ma poza tym Government.

a sprobuj tylko przelac swoje pieniazki do polskiego banku, nawet nie wiem ile ich zostanie, procenciki ida ciagle w gore.
      • buldog2 Re: Matematyka jest rasistowska 31.10.19, 22:29
        Tak, tak, szczególnie modulo 2.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka