Dodaj do ulubionych

Z ulicy Lipowej do reklamy

13.11.19, 13:26
Rzadko oglądam komercyjne programy, więc gdy wczoraj zobaczyłem Annę Nowak-Ibisz reklamującą spożywkę w TVN Style, wspomnienia opadły mnie jak harpie :)

Skojarzenia mam jednoznaczne - Nowakówna grała jedna z głównych ról w mydlanej operze ARD Lindenstrasse w czasach, gdy ja najpierw mieszkałem w Rajchu, a potem z rozpędu długie lata oglądałem serial w rodzimej Polackei.

Powiedzmy szczerze, każdy wie, że Lindenstrasse, najstarszy chyba tasiemiec rajchowy, to dużo więcej, niż zwykły serial.
To deklaracja ideowa liberalnej Bundesrepubliki, a Mutter Beimler jest niczym Dolores Ibarruri poprawnego politycznie Niemca.

To dla p. Nowak był pewny chleb do końca życia, a jednak zrezygnowała.
Sądzę, że z nudów.
Tak, jak ja i dlatego mnie to interesuje.

Radzi sobie świetnie, bo poza reklamą, jest "moderatorką" różnych programów TVN, a to telewizja przyszłości.
Więc wypada życzyć dalszego powodzenia.

--
Andrzej Duda nam się udał !
Obserwuj wątek
    • the-great-inuk Re: Z ulicy Lipowej do reklamy 13.11.19, 16:04
      borrka napisał:

> To dla p. Nowak był pewny chleb do końca życia, a jednak zrezygnowała.
      > Sądzę, że z nudów.
      > Tak, jak ja i dlatego mnie to interesuje.
      ==========================================

>>Miłość ją ściągnęła<<

Ot co...
      --
      www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
      wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
      • borrka Być może po części tak 13.11.19, 18:26
        Ale przecież nie musiała rezygnować z Lindenstrasse - wystarczyło co jakiś czas pokazać się w Rajchu.
        Chyba miała po prostu dość monotonnej pracy.

--
        Andrzej Duda nam się udał !
        • the-great-inuk Re: Być może po części tak 13.11.19, 19:27
          borrka napisał:

> Ale przecież nie musiała rezygnować z Lindenstrasse - wystarczyło co jakiś czas
          > pokazać się w Rajchu.
          > Chyba miała po prostu dość monotonnej pracy.
          ====================================>
          Ja przez 20 lat wyświetlania tej serii 0,00 raza ją oglądnąłem...

Przysięgam na Brodę Allaha, że mówię prawdę i tylko prawdę!
          --
          www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
          wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
          • vermieter Re: Być może po części tak 13.11.19, 21:09
            Tobie nie wypadało jako absolwentowi MIT oglądać tego arcydzieła. Co innego borrka wychowana na Matysiakach i sołtysie Kierdziołku.

P.S. 29 marca 2020 borrka obejrzy ostatni odcinek lindenstrasse. A.Nowak będzie miała 54 lata. I to miał być jej chleb do końca życia? burrek miał chyba na myśli swoje życie.
            • the-great-inuk Re: Być może po części tak 13.11.19, 22:34
              vermieter napisał(a):

> Tobie nie wypadało jako absolwentowi MIT oglądać tego arcydzieła.
              ==========================================================
              Dlaczego zdradziłeś, że jestem z Massachusetts Institute of Technology?

Ja chciałem Polskie Fora Patriotyczne incognito oglądnąć...

Teraz moja misja jest spalona...
              --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka