Dodaj do ulubionych

czy wykrywacz_klamcow to polski_francuz ?

05.01.20, 05:31
polski_francuz nigdy nie uczestniczy w wątkach zakładanych przez wykrywacz_klamcow i vice versa... są też i inne poszlaki
Obserwuj wątek
    • wykrywacz_klamcow Re: czy wykrywacz_klamcow to polski_francuz ? 05.01.20, 08:45
      Zabawne ;)
      Mi wątki pf nie pasują ze względu zbyt filozoficzne podejście do tematu, a pefci moje prawdopodobnie ze względu na zbyt dosadne moje ujęcie tematu, ot i cała tajemnica.
      Przyciągam za to ruskie trolle, bo lubię je drażnić krytyką kraju rad i dzięki temu wyraźnie widać kim oni są, a ponieważ ruskie trolle nie lubią zbyt długiej krytyki matuszki uciekają z podkulonymi ogonami do rezerwatu.

--
      sowieci dawali z siebie wszystko, żeby wesprzeć Hitlera:
      pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1939)
      potem sowieci uznali, że mogą dać Hitlerowi jeszcze więcej, więc zawarli kolejną umowę:
      pl.wikipedia.org/wiki/Radziecko-niemiecka_umowa_handlowa_(1940)
          • wykrywacz_klamcow Re: czy wykrywacz_klamcow to polski_francuz ? 05.01.20, 09:37
            Nie ma sprawy ;)
            Ja jeszcze jakiś czas powykrywam klamcow, a potem już nie będę potrzebny i zabiorę się stąd, bo to nie moje naturalne środowisko, zauważyłem jednak, że zalała to forum swego czasu ruska propaganda i trzeba było obnażyć ich kłamstwa.

--
            potem sowieci uznali, że mogą dać Hitlerowi jeszcze więcej, więc zawarli kolejną umowę:
            • jorl Re: czy wykrywacz_klamcow to polski_francuz ? 05.01.20, 09:53
              wykrywacz_klamcow napisał:

> Nie ma sprawy ;)

najwiecej to Ty drogi w_k klamiesz.
              Nieprawda?
              1. Jak tam odleglosc do Aleppo znad Morza Srednioziemnego?
              2. Jak tam wyspa niby estonska nad ktora lecil Putin?

I mnostwo wiecej twoich klmstw

--
              Pozdrowienia

czizus dnia 12.12.17, 13:17 napisał:
              > Czy Polak zawsze musi udowadniać że jest kompletnym idiotą???
              • wykrywacz_klamcow da, da sierioża 05.01.20, 10:06
                zawsze jest tak, że jak uderzam w stół to ruskie trolle się odzywają ;)
                ten Pawłow miał rację, jak was się dobrze wyszkoli to reagujecie automatycznie 😋

Lepiej mi powiedz, kiedy tego Kuzniecowa wreszcie skończycie?
                Co z tymi Su-57, które nie mają analoga?
                Gdzie te 2300 czołgów T-14 Atrapa, które miały być w 2020?

--
    • ola.z.opola Re: czy wykrywacz_klamcow to polski_francuz ? 06.01.20, 11:00
      Ja tez mam wrazenie ze to ta sama osoba. Wspolne cechy to : inteligencja, ten sam poziom rusofobii, ta sama obsesja w poszukiwaniu prawdy, identyczna argumentacja w ich postach do majacych inne zdanie niz oni, identyczny zakres wiedzy ogolnej, ilosc czasu przebywania na tym niby forum, autorytet - jakim tutaj sie ciesza, jeden bez przerwy podkresla ze jest zagranicznym profesorem, drugi o tym nie pisze poniewaz jest przekonany ze dla wszystkich jest to ewidentne, autorytet jakim sie tutaj ciesza, niesamowita latwosc operowania jezykiem… i jeszcze wiele, wiele innych podobienstw.
      • wojciech.2345 Re: czy wykrywacz_klamcow to polski_francuz ? 12.01.20, 00:57
        ola.z.opola napisała:

> Ja tez mam wrazenie ze to ta sama osoba. Wspolne cechy to : inteligencja, ten s
        > am poziom rusofobii, ta sama obsesja w poszukiwaniu prawdy, identyczna argument
        > acja w ich postach do majacych inne zdanie niz oni, identyczny zakres wiedzy og
        > olnej, ilosc czasu przebywania na tym niby forum, autorytet - jakim tutaj sie c
        > iesza, jeden bez przerwy podkresla ze jest zagranicznym profesorem, drugi o tym
        > nie pisze poniewaz jest przekonany ze dla wszystkich jest to ewidentne, autory
        > tet jakim sie tutaj ciesza, niesamowita latwosc operowania jezykiem… i jeszcze
        > wiele, wiele innych podobienstw.
        --------------------
        Olu,
        miło cię widzieć.

• herr7 pytanie do cenzora? 06.01.20, 11:32
      boomerang napisał:

> polski_francuz nigdy nie uczestniczy w wątkach zakładanych przez wykrywacz_klam
      > cow i vice versa... są też i inne poszlaki

Usunęliście mój post, w którym zwracam uwagę na kulturę i poziom polemiki polskiego-francuza oraz na brak takich cech w tym co wypisuje tu wykrywacz_klamcow. Trudno mi zrozumieć kryteria, którymi się kierujecie w usuwaniu postów, skoro nie usuwacie wpisów jawnie obraźliwych, czy ksenofobicznych?
      • wykrywacz_klamcow Re: Komu przeszkadzala?????? 07.01.20, 22:30
        szwampuch58 napisał:

> Opcja na forum "od najnowszego"?????
        > Kurka wodna,moderator prosciej kasowac?

Ej... przecież jest opcja sortowania postów wg drzewka, najnowszego i najstarszego

--
          • wykrywacz_klamcow tutaj 09.01.20, 13:41
            tak przynajmniej mam na iPadzie, ale chyba wygląd jest taki sam wszędzie, no poza smartfonami

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka