Dodaj do ulubionych

Polacy lubią Amerykę

09.01.20, 19:29
Niezależna nie jest pismem z mojej bajki ale publikują tam dzisiaj artykuł o wynikach badań Pew Research Center dotyczących oceny polityki USA i Trumpa w 33 krajach. Okazuje się, że:

"Trumpowi ufa 51 proc. Polaków, a pozytywną wizję rządzonego przezeń państwa podziela 79 proc."

Ciekawsze jednak jest następne zdanie:

"Więcej zwolenników USA na świecie jest tylko w Izraelu (83 proc.) i na Filipinach (80 proc.)"

niezalezna.pl/305253-polacy-przychylni-stanom-zjednoczonym-co-z-reszta-europy-sondaz-wskazuje-na-inny-kierunek

--
"Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
Obserwuj wątek
      • malkontent6 Re: Polacy lubią Amerykę 09.01.20, 19:43
        Przeczytaj to co napisałem. Powołuję się na artykuł, w którym cytują wyniki badań Pew Research Center.

Na Niezależną zaglądam żeby poczytać komentarze pod artykułami. Takich tekstów jak ten o Grodzkim nie znajdziesz nigdzie:

" Brawo ! Ta Lekarska Hiena Zagryzie Się z Żalu Że Dolce Nie Są Prawdziwe :)) 09.01.2020 00:24
        ******************************************************************************************************** Brawo ! Brawo ! Brawo ! Ta putinowska, pro-UBecka Lekarska Hiena - co żerowała na umierających Polakach - narobi w gacie i zagryzie się sama z żalu, że te 100-dolarówki nie są prawdziwe :) Ten pazerny, żydo-komunistyczny łajdak idzie w zaparte ta jak SB-cka gnida Bolek ! Sejm powinien ustawowo nie tylko odebrać Senatowi 200 mln zł funduszu polonijnego, ale także zmniejszyć pensję masrałka Senatu oraz wszystkich senatorów ! Senatorowie Polacy (z PIS) przebolą to, ale ta żydo-komusza, pazerna swołocz z PO, PSL i SLD zdechnie ze zgryzoty :) "

--
        "Life doesn't imitate art, it imitates bad television" - Woody Allen
    • czizus Re: Polacy lubią Amerykę 09.01.20, 19:35
      Ja zaliczam się do tych którzy lubią Amerykę. Zdecydowanie mógłbym tam mieszkać, . . . . . . . ale teraz oczywiście jest już za pózno.
      Niemniej, planuję kolejny wypad turystyczny, tym razem gdzieś na wschodnie wybrzeże.
      • szwampuch58 Re: Polacy lubią Amerykę 09.01.20, 19:44
        Ja zaliczam się do tych którzy lubią ludzi ludzkich, sympatycznych ,goscinych , kulturalnych,.....a jaki ma paszport w kieszeni jest mi absolutnie obojetne.....co nie jest takie normalne nad Wisla od pewnego czasu
        www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/uprzedzenia-i-agresja-kogo-polacy-nie-lubia-najbardziej/reg59nt

--
        www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
        • engine8 Re: Polacy lubią Amerykę 09.01.20, 19:47
          "Ja zaliczam się do tych którzy lubią ludzi ludzkich, sympatycznych ,goscinych , kulturalnych"

Come on.. Nie wstydz sie i nie owija w bawelne tylko napisz wprost ze tez lubisz amerykanow...
            • engine8 Re: Polacy lubią Amerykę 09.01.20, 21:51
              Kurde te szwampuchy i korbaty zaskoczyles tym postem...zupelnie nie przygotwani as smiechu warte :))
              Jutro bedzie lepiej jak sztab wysle uaktualnione skrypty.. bo te wyswiechtane typu
              "masz klopoty z logicznym mysleniem?" czy o amerykanach w Wietnamie, Syrii czy afganistanie nie za bardzo pasuja. Co ciekawe ze jakos przypadkiem z tych krajach Rosja mial czy ma swoje interesy?
              Chyba to zwykly przypadek?
              • amunicyjny1 Re: Polacy lubią Amerykę 10.01.20, 09:09
                engine8 napisał(a):

> Kurde te szwampuchy i korbaty zaskoczyles tym postem...zupelnie nie przygotwani
                > as smiechu warte :))
                > Jutro bedzie lepiej jak sztab wysle uaktualnione skrypty.. bo te wyswiechtane t
                > ypu
                > "masz klopoty z logicznym mysleniem?" czy o amerykanach w Wietnamie, Syrii cz
                > y afganistanie nie za bardzo pasuja. Co ciekawe ze jakos przypadkiem z tych k
                > rajach Rosja mial czy ma swoje interesy?
                > Chyba to zwykly przypadek?

Nie, emigracyjni neofici tak mają.Niby wyjechali, ale ich mózgi zostały a polskim lotnisku
                Od zwykłego Amerykanina nie usłyszysz o Rosji, to domena ''amerykanów z pod Rzeszowa'' Ostatnio miałem wystarczająco dużo czasu i sposobności by się o tym przekonać

--
                borrka napisał:

> Ty nie znasz historii Polski w "polskiej" wersi i to jest najbardziej znamienne
        • senioryta13 Re: Polacy lubią Amerykę 09.01.20, 19:51
          szwampuch58 napisał:

> Ja zaliczam się do tych którzy lubią ludzi ludzkich, sympatycznych ,goscinych
          > , kulturalnych,.....

ale sam sie do takiej kategorii nie zaliczam - tak powinienes dokonczyc swoja jakze gornolotna mysl.

---
          -caesar_pl: Polacy to zruszczeni Slowianie
          -boomerang: Póknij się w łeb, Cysorzu
        • karbat Re: Polacy lubią Amerykę 09.01.20, 20:05
          malkontent6 napisał:

> Amerykę lubią ludzie, którzy spędzili tu trochę czasu i poznali ten kraj i ludz
          > i.

no , … b. wiele ludzi na swiecie poznalo Ameryke , nawet tam nie bedac , -
          np w Iraku , w Afganistanie , Libii , Syrii nie mowiac o Wietnamie

• szwampuch58 Re: Polacy lubią Amerykę 09.01.20, 20:14
          jak mozna lubic kraj jako taki?....kraj zamieszkuja ludzie i tych mozna lubic albo nie....to zalezy od indiwidualnych przezyc ale nawet najstraszniejsze doswiadczenia rozsadny czlowiek nie zrzuca gornolotnie na cala nacje, prymityw tak robi

--
          www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
          • amunicyjny1 Re: Polacy lubią Amerykę 09.01.20, 20:33
            Dawno temu, będąc w pewnym dziwnym mocno ortodoksyjnym kraju. spotkałem dwóch Irlandczyków. Czekaliśmy na wizy do jeszcze dziwniejszego kraju. Przez cały tydzień chlaliśmy po cichu. Ale do rzeczy, ludki byli braćmi, każdy z nich odsiedział po dyśie za Irlandię [IRA] Spytałem w którymś momencie, dlaczego tak nienawidzą Anglii, Naprawdę..... dłużą chwilę patrzyli na mnie jak na debila z kosmosu, jeden rzekł tak. Ja Anglię lubię, nic do nich nie mam. Nienawidzę pier..... imperium Brytyjskiego, a to dwie różne rzeczy

--
            borrka napisał:

> Ty nie znasz historii Polski w "polskiej" wersi i to jest najbardziej znamienne
      • amunicyjny1 Re: Polacy lubią Amerykę 09.01.20, 19:51
        senioryta13 napisał:

> informuje, ze taki jeden tu, pochodzacy z Podlasia, nie lubi ameryki.
        ''

Kiedyś zaczynałaś, Uprzejmie donoszę.. ale niech ci będzie. Zaliczone
        > -caesar_pl: Polacy to zruszczeni Slowianie
        > -boomerang: Póknij się w łeb, Cysorzu

--
        borrka napisał:

• czizus Re: Polacy lubią Amerykę 10.01.20, 11:07
        senioryta13 napisał:

> informuje, ze taki jeden tu, pochodzacy z Podlasia, nie lubi ameryki.

On nie pochodzi z Podlasia a z Rosji. Tylko podszywa się pod Polaka.
        >
        > ---
        > -caesar_pl: Polacy to zruszczeni Slowianie
        > -boomerang: Póknij się w łeb, Cysorzu
        • amunicyjny1 Re: Polacy lubią Amerykę 10.01.20, 11:14
          czizus napisał:

> senioryta13 napisał:
          >
          > > informuje, ze taki jeden tu, pochodzacy z Podlasia, nie lubi ameryki.
          >
          > On nie pochodzi z Podlasia a z Rosji. Tylko podszywa się pod Polaka.
          > >

Spóźniłeś się cizusku,
    • engine8 Re: Polacy lubią Amerykę 09.01.20, 19:48
      No przeciez nie da sie ukryc ze wizy byly najwazniejszym punktem wszelkich dyskusji na najwyzszych szczeblach.. i nie byloby to tematem dyskusji gdyby nie lezalo na sercu wiekszasci narodu?
      • boavista4 Re: Polacy lubią Amerykę 09.01.20, 20:03
        Lubia i jezdza na przepiekna Floryde zeby zasmakowac McDonaldsa i zobaczyc z daleka chalpe Trumpa. Czy to poprawi status Polaka w USa jako globalnego medrca A co moze brzmiec lepiej niz medrzec?
      • amunicyjny1 Re: Polacy lubią Amerykę 09.01.20, 20:59
        karbat napisał:

> lubia tez … lody , co nie ulega watpliwosci
        >
        > i nie jest az tak istotnynym co Polacy lubia , ale …. kto ich lubi . to b, int
        > eresujace

Nic tu istotnego i interesującego nie ma, Bezinteresowne lubienie, jest tylko domeną psów, resztę ignorują. Wszyscy cię będą lubić jeżeli masz kupę forsy, lub plecy jak Schwarzenegger, a najlepiej to i to. I nie łudźmy się, nikt wtedy tego ''Lubienia'' od strachu, czy włażenia w tyłek nie odróżni

--
        borrka napisał:

• jorl Re: Polacy lubią Amerykę 10.01.20, 18:46
      A ja jak?
      A wiec ja USA jako panstwa nie lubie ale Amerykanow, srednio rzecz biorac oczywiscie, jako ludzi lubilbym.
      Calkiem odwrotnie jak chodzi o Rosje. Rosje jako panstwo lubie, Rosjan, znowu srednio rzecz biorac, juz nie.

--
      Pozdrowienia

czizus dnia 12.12.17, 13:17 napisał:
      > Czy Polak zawsze musi udowadniać że jest kompletnym idiotą???
        • jorl Re: Polacy lubią Amerykę 10.01.20, 22:01
          engine8 napisał(a):

> A nie mowiles czsami ze Rosjanki lubisz bzykac?
          Bzykam Polki, kiedys w jednej polskiej agencji towarzyskiej pracowala Rosjanka z Kaliningradu, ze dwa razy ja mialem, to wszystko.
          Zreszta Polakow tez nie lubie ale Polki bzykam. Polacy jak Rosjanie mniej wiecej dla mnie. Chamy podobne

--
          Pozdrowienia

czizus dnia 12.12.17, 13:17 napisał:
          > Czy Polak zawsze musi udowadniać że jest kompletnym idiotą???
    • karbat Re: Polacy lubią Amerykę 10.01.20, 20:33
      malkontent6 napisał:

> "Trumpowi ufa 51 proc. Polaków, a pozytywną wizję rządzonego przezeń państwa po
      > dziela 79 proc."

Polacy lubia Ameryke … ty tez , twoj problem
      ja mam Amerykanow … tam , gdzie Amerykanie maja mnie

i ciebie tez , ale ……… ty jeszcze o tym nie wiesz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka