Dodaj do ulubionych

Skutki takie i inne

12.01.20, 08:56
Prezydent Trump szuka poparcia ewangelikow na Florydzie dla swojej polityki tworzac koalicja Ewangelicy dla Trumpa . Czy sie to wlasnie ewangelikom mial atak na Iran podobac?

W kazdym razie racjonalna szefowa sasiadow wyciagnela inne wnioski i wznoszac oczy ku niebu, proszac o wybaczenie za te wizyte, pojechala do Moskwy by porozmawiac o przyszlosci Libii, sasiada Europy, na temat ktorej chce porozmawiac na konferencji w Berlinie.

Wole, i o wiele, takie rozmowy. Tym bardziej, ze znalazlem na LinkedIn, wpisy o smierci iranskich kolegow z uniwersytetu w Albercie w Kanadzie, ktorzy byli w samolocie ukrainskim startujacym z Teheranu. Takze, w Iranie, mlodzi studenci, przedsiebiorcy protestuja przeciwko temu zestrzeleniu tego samolotu przez militarny organ religijnej wladzy w Iranie.

PF
Obserwuj wątek
  • jk2007 Putin i Merkel rozwazali los Polski 12.01.20, 18:58
   Putin zapewnił na konferencji prasowej po rozmowach, że Rosja zdoła samodzielnie ukończyć Nord Stream 2, pytanie polega tylko na terminach. „Zdołamy zakończyć (gazociąg) samodzielnie, bez zaangażowania partnerów zagranicznych” – zapowiedział. Wyraził nadzieję, że „do końca bieżącego roku lub w pierwszym kwartale przyszłego roku praca będzie ukończona i gazociąg zacznie działać”. Podkreślił, że Moskwa ceni stanowisko Niemiec w sprawie tego gazociągu. Berlin mimo sankcji amerykańskich nadal popiera Nord Stream 2 – powiedziała Merkel. Wyraziła opinię, że projekt należy doprowadzić do końca, a kraje europejskie zyskają na tym gazociągu. Szefowa niemieckiego rządu oceniła Nord Stream 2 jako projekt ekonomiczny.
   • caesar_pl Re: Putin i Merkel rozwazali los Polski 12.01.20, 20:33
    Niemcom,mnie i mi podobnym zalezy na dostawie taniego gazu ,gdyz od 32 lat ogrzewam gazem i to bez zaklocen.W Polsce z kilkuset moich krewnych tylko paru ogrzewa gazem.Oni sa obiektem zawisci pozostalych moich krewnych Polakow.Gdyz na opalanie gazem w Polsce stac nielicznych,a tych co nie stac protestuja przeciw Nord Stream2.
    • czizus Re: Putin i Merkel rozwazali los Polski 13.01.20, 11:51
     caesar_pl napisał:

     > Niemcom,mnie i mi podobnym zalezy na dostawie taniego gazu ,gdyz od 32 lat ogrz
     > ewam gazem i to bez zaklocen.W Polsce z kilkuset moich krewnych tylko paru ogrz
     > ewa gazem.Oni sa obiektem zawisci pozostalych moich krewnych Polakow.Gdyz na op
     > alanie gazem w Polsce stac nielicznych,a tych co nie stac protestuja przeciw No
     > rd Stream2.

     Kłamiesz jak najęty, no powiedzmy jak klasyczny kacap bo ci jak nie nakłamią to mają zmarnowany dzień. W mojej małej miejscowości pod Wa-wą prawie wszyscy mieszkańcy mają ogrzewanie na gaz. Moi znajomi, moje liczne rodziny, znajomi rodzin, znajomi znajomych . . . . etc., mają ogrzewanie na gaz. Ale nie chcemy gazu rosyjskiego bo Polska płaci za niego najdrożej w Europie. Dla nas to drogi gaz, a ten LNG(min. z USA) dużo tańszy. Więc z wielką przyjemnością powiemy kacapii - baj, baj po 2022 r. Będziemy i niezależni od chuligana ze wschodu i będziemy płacić mniej a kacap straci rocznie około 20 mld dol., bo tyle płaciliśmy rocznie kacapowi, co ten wykorzystywał na budowanie kolejnych rakiet którymi cały czas nas straszy. Ten zbir z Kremla to wspaniały strateg!!!
     A Niemcy niech sobie robią co chcą, to ich sprawa. My robimy swoje.
  • felusiak1 cesarpl jest jak jorel light 12.01.20, 23:11
   Podobny tok rozumowania ale nieco bardziej chamski w elokwencji. jorel jest dobrze wychowany i nie rzuca mięsem. Zwykle w "wysublimowany" sposob da do zrozumienia, ze jesteś na nizszym poziomie i pozdrowi.
   cesarpl to jakby mlodszy brat, przyrodni. Ta sama matka ale ojce inne. cesarpl zastosuje mniej wyszukane slownictwo.
  • senioryta13 Re: Skutki takie i inne 13.01.20, 13:36
   polski_francuz napisał:

   > W kazdym razie racjonalna szefowa sasiadow wyciagnela inne wnioski i wznoszac o
   > czy ku niebu, proszac o wybaczenie za te wizyte, pojechala do Moskwy by porozm
   > awiac o przyszlosci Libii, sasiada Europy, na temat ktorej chce porozmawiac na
   > konferencji w Berlinie.
   >
   > Wole, i o wiele, takie rozmowy.

   glownym celem rozmow jest Nord Stream 2 , trump powiedzial , ze nie pozwoli na ukonczenie i w przyszlosci na szantazowanie Europy przez wspolnego 'wroga'.

   ---
   -caesar_pl: Polacy to zruszczeni Slowianie
   -boomerang: Póknij się w łeb, Cysorzu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka