Dodaj do ulubionych

МакДональдз®

13.01.20, 19:40
Jako zasłużony pracownik McDonald's na Sveavägen w Sztokholmówku, śledzę uważnie rozwój kotleciarni.

Ostatnio mam pod lupą sieć ukraińską.
Nie jest duża - na spory kraj 90 riestoranów, to umiarkowanie, ale start był dość późno - w 1997.
Płaca cieniutko, bo za pełny etat poniżej 500$ brutto.
Jeden posiłek dziennie wliczony.
Frytki "made in Poland", bo postsowiecki producent kartofli, Białoruś, nie nadąża, albo chodzi o coś innego.
Np. o politykę, bo McDonald's dość twardo postawił się przeciw aneksji Krymu i podobno kotleciarni Ronalda nie ma ani na półwyspie, ani w Donbasie.
A Bat'koland to jednak kolonia Matuszki.

I oczywiście małolatom obiecują karierę dyrektora generalnego, ale z tym różnie bywa - ja czekam już ładnych parę lat:)

--
Jarek, myśmy ran twych całować niegodni !
Obserwuj wątek
    • czizus Re: МакДональдз® 14.01.20, 08:39
      Mc Donald jest bardzo dobry i wygodny dla zmotoryzowanych. Często podróżuję i po Polsce i po całej Europie i korzystam z Mc Donalda bo wszędzie jest, do tego można zjeść szybko, tanio i dość smacznie. Ale korzystam w zasadzie tylko w czasie podróży samochodem.
    • borrka МакДональдз® w Matuszce 14.01.20, 21:44
      Więcej, tak pod 600 restauracji i to mimo sankcji.
      To już dawno nie nowość, ale Ruscy nie są genetycznie antyamerykańscy.
      Wielu właśnie USA uważa za równorzędnego partnera dla Rosji i lubi takie amerykańskie bajery.
      Co prawda w całodobowym Macu w Moskwabadzie o 6 rano siedziały same Czurki, czyli obywatele "stanów" (ale nie amerykańskich, tylko środkowo- azjatyckich).
      --
    • amunicyjny1 Re: МакДональдз® 19.01.20, 13:17
      borrka napisał:

> Jako zasłużony pracownik McDonald's na Sveavägen w Sztokholmówku, śledzę uważni
      > e rozwój kotleciarni.
      >

>

ile kotletów należy sprzedać, by zasłużyć na takie miano?

--
      borrka napisał:

> Ty nie znasz historii Polski w "polskiej" wersi i to jest najbardziej znamienne
    • karbat Re: МакДональдз® 19.01.20, 13:35
      borrka 13.01.20, 19:40
      >Jako zasłużony pracownik McDonald's na Sveavägen w Sztokholmówku, śledzę uważnie rozwój kotleciarni.

zasluzony pracowniku … zjadles kiedys te swoje super
      wyroby kotlety, po godzinie , po kilku godzinach ..

nie ?. to ty nie wiesz, jakie g... m handlowales …. ?, jakie g... robiles , … sprzedawales …
      ( robie sam kotlety , jem je z apatytem na drugi dzien )

ja bym ci kazal, tego firmowego, przez ciebie zrobionego kotleta, zjesc na drugi dzien
      • amunicyjny1 Re: МакДональдз® 19.01.20, 13:42
        karbat napisał:

> ja bym ci kazal, tego firmowego, przez ciebie zrobionego kotleta, zjesc na d
        > rugi dzien

To by było nie uprzejme

--
        borrka napisał:

> Ty nie znasz historii Polski w "polskiej" wersi i to jest najbardziej znamienne
        • karbat Re: МакДональдз® 19.01.20, 13:52
          amunicyjny1 napisał(a):
          > karbat napisał:

> > ja bym ci kazal, tego firmowego, przez ciebie zrobionego kotleta, zjes
          > c na drugi dzien

> To by było nie uprzejme

niech sam zje to , na drugi dzien, co sam wyprodukowal, sprzedal
          gdyby sie tym porzygal … jego problem

• amunicyjny1 Re: МакДональдз® 19.01.20, 14:02
            karbat napisał:

> amunicyjny1 napisał(a):
            > > karbat napisał:
            >
            > > > ja bym ci kazal, tego firmowego, przez ciebie zrobionego kotleta,
            > zjes
            > > c na drugi dzien
            >
            > > To by było nie uprzejme
            >
            > niech sam zje to , na drugi dzien, co sam wyprodukowal, sprzedal
            > gdyby sie tym porzygal … jego problem
            >
            >

Niby tak, ale na takie ''propozycje'' jest art. 157 kk

--
            borrka napisał:

• borrka Ignorancie 19.01.20, 14:34
              Kotletów w barze McDonalds nie "robi się", a jedynie rozmraża.
              Zresztą tak daleko nie zaszedłem, bo pracowałem dwa dni - skończyłem na frytkach.

• karbat Re: Ignorancie 19.01.20, 17:44
                borrka

>Kotletów w barze McDonalds nie "robi się", a jedynie rozmraża.
                >Zresztą tak daleko nie zaszedłem, bo pracowałem dwa dni - skończyłem na frytkach.

tak … szybko sie poznali , i … w doo.e wykopali ..
                no , fakt . - trzeba byc niezlym palantem

• denirus Re: МакДональдз® 19.01.20, 17:27
      Jak by kto nie psioczyl na McD, ale kilka razy na swiecie on mnie uratowal od smierci glodowej.
      Teraz juz jest duzo lepiej, ale 10 lat temu bialy czlowiek co trafil do malo cywilizowanej Azji poludniowo-wschodniej mogl miec duzo klopotow ze znalezieniem zjadliwego zarcia. W 2009 roku w Suzhou biegalem glodny po miescie i to akurat w McD moglem zjesc cos europejskiego. W Moskwie McD to nie tylko zarlodajnia. To jeszcze bezplatna toaleta, to miejsce spotkan, to punk orientacyjny.
      A jedzenie? Dosyc srednie. Konkurencji jest bardzo duzo. A McD zajmuje swoja nisze i zapewne to jeszcze na dlugo..
    • denirus Re: МакДональдз® 19.01.20, 17:30
      Borrka, special4you!
      Pamietasz twoje klasyczne "bazzebne babuszki z Miedwiedkowo"?
      Teraz mieszkam w tych okolicach :-)
      Fajny rejon, ale temperatura jest tu srednio o 2-3 stopnie nizsza niz w centrum lub na poludniowym zachodzie.
      • walter622 Kuncewo 19.01.20, 19:04
        denirus napisał:

> Teraz mieszkam w tych okolicach :-)

Mieszkałem w Kuncewo i Sokoł.

> temperatura jest tu średnio o 2-3 stopnie niższa niż w centrum
        > lub na południowym zachodzie.

Ciesz się - w Moskwie teraz jest cieplej niż w Warszawie/.
        Choć z drugiej strony Nowy Rok w Moskwie bez śniegu to kompletny odlot.

• denirus Re: Kuncewo 19.01.20, 19:47
          Chcialem byc na Nowy Rok na placu czerwonym, ale okazalo sie ze to kosztuje 2000 rub. No to pomyslalem ze Manieznaja tez pasuje, bo obok. Ale wejscia tam tez zamkneli o 22:00. No to pozostalo nam skrzyzowanie Twerskoj. Ale nawet tam zeby trafic, to trzeba przejsc ramki wykrywacza metali. I tam wlasnie capneli moje szampanskoje. No to ja powiedzialem ze nie oddam i wracam z powrotem. Wrocilismy we trojke za stragan i szampan sie schowal pod kurtka puchowa.Po raz drugi butelki policjanci juz nie znalezli :-) W ten sposob wypilismy o polnocy miedzy Duma i Manieznoj, z widokiem na Plac Czerwony. I to po kryjomu, bo TV filmowala nas z gory!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka