Dodaj do ulubionych

wesele i pogrzeb

04.04.05, 14:46
Królewskiego dworu nie stać na zmianę terminu ślubu księcia Karola z Camillą
Parker Bowls.
Tak więc ślub odbędzie się 8 kwietnia, w dniu pogrzebu Jana Pawła II.
Obezwładniające :(
Obserwuj wątek
    • gucio60 Re: wesele i pogrzeb 04.04.05, 15:06
      no tak, wytlumacz jednak co ma ksiaze Karol i Camilla wspolnego z Papiezem,
      wedle Twojego rozumowania, nie powinnismy isc do pracy a jednak poszlismy,
      przynajmniej ja, musze sie w pracy usmiechac, zartowac i wogole byc normalnym
      jakby nic sie nie stalo, nikt w tym czasie nie powinien umierac a jesli juz mu
      sie to przytrafi, to nie powinnismy go w tym czasie grzebac, moze nie powinno
      sie chorych operowac, moze powinno zamknac sie wszystkie teatry swiata,
      wszystkie stacje TV na swiecie powinny nadawac zalobna muzyke, påaranoja i
      tylko dlatego, ze umarl Papiez Polak
      ludzie, nie dajmy sie zwariowac
      smutne to jak kazda smierc jest smutna, tym smutniejsze, ze zmarl czlowiek
      znany i powszechnie szanowany ale na Boga, wszyscy umrzemy i nad nami zaplacze
      tylko najblizsza rodzina i nikt nie bedzie nadawal zalobnej muzyki w TV czy
      radiu
      bylem troszke dumny i jestem bardzo smutny, ze skonczylo sie cos wspanialego
      za mojego zycia, ze dane mi bylo zyc w momencie, ktory moze sie juz nigdy w
      historii nie powtorzy ale zycie musi toczyc sie dalej i nie popadajmy w
      skrajnosci, jak Anglicy mowia show must go, zy musi toczyc sie dalej
      • aurita Re: wesele i pogrzeb 04.04.05, 15:39
        Co maja wspolnego Karol, Camilla i Papiez (to ze on byl Polakiem to detal) : sa
        osobami publicznymi a to niestety zobowiazuje.
        Papiez byl glowa Kosciola Katolickiego, Karol ,jezeli zostanie krolem , bedzie
        glowa Kosciola Anglikanskiego: powinni nawzajem sobie okazywac respekt. Na
        pogrzeb Papieza przyjedzie wiele znanych osob (i wielu nieznanych) a Karol jako
        potencjalny nastepca tronu niewatpliwie powinien oddac czesc Papiezowi.
        Specjalnie mnie jednak nie bulwersuje slub w dniu pogrzebu: tego nie mogli
        przewidziec a ich slub to nie bedzie huczne weselisko z pytupami.

• kropekuk Royal wedding 'may be postponed' 04.04.05, 15:52

The wedding of Prince Charles and Camilla Parker Bowles may be postponed
        because it clashes with the funeral of Pope John Paul II.

Vatican officials have announced that the Pope will be laid to rest on Friday
        at 9am.

And Royal sources have suggested the couple may delay their marriage by 24
        hours as a result.

The Prince may wish to attend the funeral along with other British VIPs,
        including Prime Minister Tony Blair and Archbishop of Canterbury Dr Rowan
        Williams, who are also due at the royal wedding...

--
        Kocham Arabow w Arabii.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka