Dodaj do ulubionych

Everything's back to normal ,...

12.08.05, 23:13
Musia w domu po 8-miu dniach , pies dostal jebca na widok pani , przedtem
zdazyl zezrec polowe zaluzji w living room (cheap shit , made in China )
corcia jezdzi po mnie jak kiedys , junior wyzywa siem na sis ,...

Wszystko cacy :)))

uklony
Obserwuj wątek
      • explicit Re: Everything's back to normal ,... 12.08.05, 23:44
        Brakuje ci towarzystwa , to widac i to wylazi jak sloma z butow , pomijajac
        slome , nie wazne jaki nick uzywasz , smierdzisz jak ,... Get a job my boy ,
        get busy , do something ,...

uklony

Ps. Klaniam siem kazdemu sku..elowi z wiara , ze dopoki oddycha , ma szanse
        zeby przestac nim byc ,...

==============================================================================

juz wszyscy nasladuja rachelke, explicite po tobie spodziwalem sie wiecej niz
        kopiowanie, ale widac notre dame de forum swiat i ciebie wchlonela
        milo ze sie klaniasz:/
    • i-love-2-bike Re: Everything's back to normal ,... 12.08.05, 23:48
      explicit napisał:

> Musia w domu po 8-miu dniach , pies dostal jebca na widok pani , przedtem
      > zdazyl zezrec polowe zaluzji w living room (cheap shit , made in China )
      > corcia jezdzi po mnie jak kiedys , junior wyzywa siem na sis ,...
      >
      > Wszystko cacy :)))
      >
      > uklony

he,he splicie,cosik jak moj dom,ale u mnie jeden bro leje drugiego,wiec nie
      musimy miec psa co zre non cheap,made in USA drewniane zaluzje:)) mam
      nadzieje,ze ja jakos przywitales porzadnie chlebem i sola:)))
      --
      Właściwością jednych umysłów ograniczonych jest przypisywanie ciasnoty duchowej
      wyłącznie innym osobom.
      • explicit Re: Everything's back to normal ,... 13.08.05, 00:35
        Tez takie mialem , znaczy siem drewniane , niestety jej mama pogryzla , przezula
        i wyplula , nie znasz jajnikow , som kochane dopoki nie poczujom siem zaniedbane

I tak z kulturkom w twoim domu , ja mialem dwoch mlodszych i sis - Mlodszy sie
        sluchal nie powiem , a ten next in line , nie zawsze - Jak mim gowniarz zalazl
        za skore czy szwendal sie za mna , to mu zakladalem obie nogi na kark i mialem
        spokoj na pare godzin ,...

uklony

Przywitalem rosolkiem , masazem i pachnacom posciela wysuszonom na sznurku na
        swiezem powietrzu - Spi like a baby , pies pod jedna pacha , junior pod druga

==============================================================================

he,he splicie,cosik jak moj dom,ale u mnie jeden bro leje drugiego,wiec nie
        musimy miec psa co zre non cheap,made in USA drewniane zaluzje:)) mam
        nadzieje,ze ja jakos przywitales porzadnie chlebem i sola:)))
        • i-love-2-bike Re: Everything's back to normal ,... 13.08.05, 00:44
          explicit napisał:

> Tez takie mialem , znaczy siem drewniane , niestety jej mama pogryzla , przezul
          > a
          > i wyplula , nie znasz jajnikow , som kochane dopoki nie poczujom siem zaniedban
          > e
          >
          > I tak z kulturkom w twoim domu , ja mialem dwoch mlodszych i sis - Mlodszy sie
          > sluchal nie powiem , a ten next in line , nie zawsze - Jak mim gowniarz zalazl
          > za skore czy szwendal sie za mna , to mu zakladalem obie nogi na kark i mialem
          > spokoj na pare godzin ,...
          >
          > uklony
          >
          > Przywitalem rosolkiem , masazem i pachnacom posciela wysuszonom na sznurku na
          > swiezem powietrzu - Spi like a baby , pies pod jedna pacha , junior pod druga
          >
          >to sie nazywa porzadny chlop,moi jeszcze sie tak ostro nie bija,ale moze
          dlatego,ze ja zawsze z szerokim paskiem czatuje nad nimi:)))

--
          wyłącznie innym osobom.
    • i-love-2-bike Re: Everything's back to normal ,... 12.08.05, 23:53
      spliciku,tylko nie zapraszaj bezdomnych wyrodnychmatek do siebie,bo jeszcze zle
      na tym skonczysz:

Beer, gambling, golf and sex...

A man was walking down the street when he was accosted by a particularly dirty
      and shabby-looking homeless man who asked him for a couple of dollars for dinner.

The man took out his wallet, extracted ten dollars and asked, "If I give you
      this money, will you buy some beer with it instead?"

"No, I had to stop drinking years ago," the homeless man replied.

"Will you use it to gamble instead of buying food?" the man asked.

"No, I don't gamble," the homeless man said. "I need everything I can get just
      to stay alive."

"Will you spend this on greens fees at a golf course instead of food?" the man
      asked.

"Are you NUTS!" replied the homeless man. "I haven't played golf in 20 years!"

"Will you spend the money on a woman in the red light district instead of food?"
      the man asked.

"What disease would I get for ten lousy bucks?" exclaimed the homeless man.

"Well," said the man, "I'm not going to give you the money. Instead, I'm going
      to take you home for a terrific dinner cooked by my wife."

The homeless man was astounded. "Won't your wife be furious with you for doing
      that? I know I'm dirty, and I probably smell pretty disgusting."

The man replied, "That's okay. I just want her to see what a man looks like who
      has given up beer, gambling, golf, and sex."

--
      wyłącznie innym osobom.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka