Dodaj do ulubionych

Mirmat poczytaj sobie -to nie koran ale....

• Gość: mirmat Nic nowego: NIE uwielbia patologicznych mordercow IP: *.dialup.eol.ca 28.08.02, 16:08
      calipso napisała:

> <a href="www.nie.com.pl/main.php?
      dzial=akt&id=773"target="_blank">www.ni
      > e.com.pl/main.php?dzial=akt&id=773</a>

GRATULUJE ZRODLA "INFORMACJI". Nijaki Zawodny odzwierciedla w swoim artykule
      swoje nazwisko. Zawiodl mnie zupelnie. Wiedzial a NIEpowiedzial. Gdyby Husejn
      byl prawicowcem o znacznie mniejszych zbrodniczych instyktach, jak naprzyklad
      hunta wojskowa w Haiti, ktora obalil Clinton to cala ta holotka z NIE wolala by
      o Amerykanska interwencje. Trzeba gazowac tysiace swoich ludzi zeby zdobyc
      sympatie Zawodnego.

Innym slowem opinie NIE sa NIE dla mnie.
      • calipso Re: Nic nowego: NIE uwielbia patologicznych morde 28.08.02, 16:14
        Gość portalu: mirmat napisał(a):

> calipso napisała:
        >
        > > <a href="<a href="http://www.nie.com.pl/main.php?"target="_blank">www.n
        > ie.com.pl/main.php?</a>
        > dzial=akt&id=773"target="_blank">www.ni
        > > e.com.pl/main.php?dzial=akt&id=773</a>
        >
        > GRATULUJE ZRODLA "INFORMACJI". Nijaki Zawodny odzwierciedla w swoim artykule
        > swoje nazwisko. Zawiodl mnie zupelnie. Wiedzial a NIEpowiedzial. Gdyby Husejn
        > byl prawicowcem o znacznie mniejszych zbrodniczych instyktach, jak naprzyklad
        > hunta wojskowa w Haiti, ktora obalil Clinton to cala ta holotka z NIE wolala
        by
        >
        > o Amerykanska interwencje. Trzeba gazowac tysiace swoich ludzi zeby zdobyc
        > sympatie Zawodnego.
        >
        > Innym slowem opinie NIE sa NIE dla mnie.

Ale co masz do powiedzenia o Amerykanach?To mnie interesuje .Ja nie pytam o
        pana Zawodnego tylko o konkretne fakty podane w artykule.To nie jest opinia NIE
        tam sa podane fakty panoe kolego.
        • Gość: mirmat Re: Nic nowego: NIE uwielbia patologicznych morde IP: *.dialup.eol.ca 28.08.02, 16:41
          Calipso napisal:"Ale co masz do powiedzenia o Amerykanach?To mnie
          interesuje .Ja nie pytam o pana Zawodnego tylko o konkretne fakty podane w
          artykule.To nie jest opinia NIE tam sa podane fakty panoe kolego."

Przede wszystkim jakie "fakty". Trudno te "fakty" oddzielic od Zawodnego, gdyz
          on je umiescil na blyszczacym papierze NIE. Jezeli chodzi ci o stanowisko
          Waszyngtonu w czasie wojny Iracko-Iranskiej to nie roznilo sie ono od
          stanowiska Ameryki w czasie wojny Hitlera z Sowietami. Nikt nie moze
          kwestionowac faktu, ze Stalin byl wiekszym mordercem niz Hitler. Ale Ameryka
          calkiem slusznie pomagala Rosji. W interesie wolnego swiata bylo by bestie
          wymordowaly sie nawzajem. Hitler byl mocniejszy wiec nalezalo wspomoc Stalina.
          Problem jest, ze Amerykanie przecholowali z ta pomoca no ale to juz
          polityka "demokratow".

Iran ze swoimi Ajatolami i wsciekla nienawiscia do Ameryki byl wrogiem No1. Ale
          jak kazdy wie Amerykanie rowniez slusznie pomagali Ajatolom (w co byl wmieszany
          moj ulubiony Amerykanski bohater Oliver North). W rezultacie obie bestie
          zostaly wyraznie oslabione. Osobiscie zalatwil bym Hussejna i Ajatole Chomeni
          razem ale na poczatku lat 80-ty Kreml mial jeszcze cos do gadania i co by na
          to powiedzieli tzw "sojusznicy" czyli europejskie apatarczyki. JEDNYM SLOWEM
          BIORAC POD UWAGE SYTUACJE W LATACH 80-TYCH, BYL TO AMERYKANSKI STRZAL W
          DZIESIATKE.
          Teraz jest inna sytuacja i przyszedl czas na Husejna.

A W OGOLE KTO POWIEDZIAL, ZE POLITYKA NAJWIEKSZEJ DEMOKRACJI NIE MOZE BYC CWANA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka