Dodaj do ulubionych

Banda pederastów sprofanowała katedrę Notre Dame

21.11.05, 00:15
I co? Czy był to problem dla kogoś? Dlaczego więc niektórym przeszkadza nielegalna demonstracja w Poznaniu? Czy nie lepiej poczekać na bardziej odważne wystąpienia? Aż takim ciemnogrodem przecież nie jesteśmy i nie musimy się Francuzów wstydzić.

"Od kilku tygodni cała światowa prasa dyszy z oburzenia, że w amerykańskiej bazie Guantanamo profanowano Koran. Nikt nie ma wątpliwości, że położenie świętej księgi muzułmanów na sedesie czy zgoła wrzucenie jej tam to ohyda i podłość.

W ostatni poniedziałek znalazłem w naszych dziennikach dwa artykuły na ten temat. Nie znalazłem natomiast żadnej wzmianki o niedzielnym sprofanowaniu przez bandę pederastów paryskiej katedry Notre Dame.

Wspomniana banda wdarła się tam w czasie mszy, urządziła sobie z niej pośmiewisko, "odprawiając" przy głównym ołtarzu cudaczny "ślub", a na odchodne skopała księdza - staruszka, który z typowym dla faszystów brakiem tolerancji usiłował w manifestowaniu "gejowskiej dumy" przeszkodzić.

Wszystko to redaktorów polskich gazet (poza "Naszym Dziennikiem"), o mediach światowych nie mówiąc, nie oburzyło, ani nawet nie wydało im się godnym odnotowania, choć w ogóle dla tematyki "gejowskiej" znaleźli miejsce, publikując obszerne lamenty nad martyrologią pp. Niemca i Biedronia, którym straszny Kaczyński nie pozwala pokręcić pupkami przed oczyma warszawiaków.

Ale cóż, od Araba można zarobić nożem, a o sprofanowaną katolicką świątynię nikt się nie odważy upomnieć, bo zaraz wsiądą na niego, skopią, oplują i wdepczą w glebę wszystkie intelektualne ciotki rewolucji z salonów, redakcji i wyższych uczelni.

Chyba trzeba będzie przejść na islam. Co prawda, obrzezanie w tym wieku trochę boli, ale za to wreszcie będę miał wrażenie, że moja wiara jest darzona należytym respektem.

Rafał A. Ziemkiewicz"

--
przestań mówić do mnie gazetą wyborczą
powiedz coś od siebie
Edytor zaawansowany
  • kropekuk 21.11.05, 00:16

--
    Sygnaturka zaktualizowana:
    Ein Volk, IV Reich, Zwei Katchoren!
  • zosia04 21.11.05, 00:34
    SPRAWA PROSTA.
    TRZAEBA BIC PEDERASTOW W MORDE NA KAZDYM
    KROKU I PRZY KAZDEJ OKAZJI.
    BIC W MORDY DOPUKI Z POWROTEM NIE PO
    URYWAJA SIE W SWYCH SZAFACH

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.