Dodaj do ulubionych

Atlas Wrocław - Unia Tarnów 54:35

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.04, 22:35
No to mi się podoba, ale myślałem, że będzie jeszcze więcej jak prowadzili
41:19, świetne starty i piękna rozważna jazda !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: jaskolka Re: Atlas Wrocław - Unia Tarnów 54:35 IP: 195.58.97.* 17.05.04, 09:18
      znow preparowanie toru we Wroclawiu niestety i co tu mowic o sportowej walce,
      Rusce po prostu zalezalo aby wygrac, wiec spreparowali tor, ale musza sie
      liczyc, ze w rewanzu w Tarnowie bedzie podobnie i Jaskolki rozniosa klejowcow.
      Coz Unia przegrala tylko z klejowcami a z innymi wygrywa, czego nie mozna
      powiedziec o klejowcach i zaprawach tynkowych. Mistrz i tak bedzie w Tarnowie w
      tym roku.
          • Gość: Jazon Re: I tak Unia zacznie dostawać teraz baty po kol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.04, 10:31
            W Toruniu to wygraliscie bo nasz trener nie potrafi przygotowac toru i zbyt
            goscinni przez to bylismy. A WTS was ponizył, bo jadąc bez Hancock'a rozniósł
            Unie jak chciał. Tarnów jest zespołem własnego toru i zdecydowanie nie te progi
            na DMP. Poza tym jeżeli para Gollob- Rickardsson jest objeżdżana przez Hampela
            i Słabonia to gdzie tu myslec o zwycięstwie?
            A do Cieślaka to inni trenerzy powinni jeździc po nauki przygotowywania toru- w
            Toruniu na przykład Ząbik zawsze przygotowuje tor 'do walki'- efekt jest często
            taki że walczą przeciwnicy...
            • Gość: jaskolka Re: I tak Unia zacznie dostawać teraz baty po kol IP: 195.58.97.* 17.05.04, 10:54
              Unia w pierwszej rundzie przegrala tylko z Wrockiem, to jednak cos znaczy, a
              same wyniki mowia ze nie jest tylko zespolem swojego toru.
              Odnosnie objezdzania Riccardssona to w zuzlu nie takie rzewczy sie zdarzaja i
              nie po tym ocenia sie zespoly. Unia ma bardzo mocnych mlodziezowcow (wlasnych)
              i to jest jej atut, co mozna przesledzic w analizach z wielu meczy i nawet
              gorsze starty Tonka Golloba czy Riccardsona nie znaczenia dla wynikow, bo
              mlodzi to nadrabiali.
              Ja chcialbym tylko zauwazyc, ze w zuzlu pomiedzy Extraliga a nizsza liga jest
              przepasc i wedlug tych prawidel Unia powinna bronic sie przed spadkiem, a tak
              nie jest. Natomiast starzy wyjadacze w extralidze jak Atlas, Apator czy
              Wlokniarz maja nowego preterndenta i z tym nie moga sie oswoic jak na razie.
              Bedac zwolennikiem Jaskolek nie wpadlem w euforie po transferze T.Golloba, bo
              to jest wzmocnienie ale nie takie, ze od razu przechyla korzysc na szale
              Jaskolek, zwlaszcza ze bedacy w pakiecie Jacek to raczej oslabienie na dzien
              dzisiejszy. Jezeli chodzi o obcokrajowcow, to z nimi Unia miala raczej
              pocieche, bo do tych tranferow miala szczesliwa reke. Riccardson w Unii zreszta
              zaczynal.
              Unia Tarnow to jeden z tych klubow, ktorzy tworzy historie polskiego zuzla, a
              ze czasy sie zmieniaja i glowny sponsor (Azoty) stracil moc sponsoringu to i
              nam przyszlo przezywac smutne chwile w ostatnich latach, ale to nie jest powod
              aby ktos pisal, ze Unia to nie te progi. Wrocla niech dziekuje ze ma takiego
              fascynata zuzla i sponsora jak Rusko, bo tez Sparte spotkalby byc moze podobny
              los jak nas.
              Zobaczymy co bedzie dalej, zuzel to niebezpieczny sport i nie tylko od ludzi
              zalezy wynik, ale sporo od sprzertu i duzo od szczesci, bo jakis pech i
              wszystko moze ulec zmianie w kalkulacjach, a zawodnicy niemalze wszystkich
              czolowych druzyn jezdza w czterech ligach jednoczesnie i w dodatkowych
              imprezach roznej ranki. Zatem oby nikomu nic sie nie stalo, a ja jestem dumny z
              Jaskolek, ze tak sie prezentuja i widze dla nich dobra przyszlosc, mimo tej
              porazki we Wroclawiu. W koncu Wrocek tez musi przyjechasc do Tarnowa.
              • Gość: JJ. Wind i Wrocek przyjedzie, tylko czy Unia odrobi 19 pkt. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.04, 11:13
                straty ? Mecz byl niezly ale Wasi mlodziezowcy zawiedli mnie. Naprawde wiecej
                spodziewalem sie po Kolodzieju i Burzy, a oni nie pokazali nic, a w 8 biegu,
                kiedy to Miskowiak i Swiderski zrobili Rickardssona i Burze to juz w ogole byl
                wstyd. Faktem jest, ze tor byl pod nas przygotowany ale taki juz to przywilej
                gospodarzy, Unia przeciez robi u siebie to samo, nie mow, ze nie. Zreszta tacy
                zuzlowcy jak Gollob czy Riki powinni szybko spasowac sie z torem, nie na takich
                juz jezdzili, a tymczasem cieniowali caly mecz na czym tylko ucierpialo
                widowisko, bo te wygrane w ostatnich biegach to dostali w prezencie od Sparty,
                kiedy mecz byl juz rozstrzygniety. Pozrdrawiam Tarnow i licze, ze walka o
                mistrza bedzie zazarta i bedzie trwac do samego konca rozgrywek. Jak
                przyjedziemy do was nie zapomnijcie przygotowac toru pod siebie, zobaczymy, czy
                nasi tez caly mecz nie beda mogli spasowac sie z torem ;-))))))))
                • Gość: Jaskolka Re: i Wrocek przyjedzie, tylko czy Unia odrobi 19 IP: 195.58.97.* 17.05.04, 12:28
                  Jezeli Unia i Wrocek beda jezdzili dalej jak do tej pory to wcale Unia nie musi
                  odrabiac 19 malych punktow, wystarczy, ze wygra, bo wtedy Wrocek bedzie mial 2
                  porazki, a Unia jedna. Wtedy my bedziemy gospodarzami, a jak sam zaznaczyles
                  gospodarzom zawsze latwiej. Ale to plany daleko wybiegajace w przyszlosc i
                  zanim do tego dojdzie to wiele moze sie zmienic. Zreszta w zuzlu tez sa play-
                  offy na koncu i wtedy bilanse sa porownywane.
    • Gość: fazi Re: Atlas Wrocław - Unia Tarnów 54:35 IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 17.05.04, 23:18
      przegralismy i nie da sie tego ukryc.dziwi mnie jednak,ze kibice
      popieraja "przygotowanie toru pod siebie",traci na tym widowisko,a co za tym
      idzie kibic.najlepsze jednak jest to,ze ci co teraz popieraja jak ich druzyna
      przez to dostala w tylek mowili calkiem co innego.ale jak ktos jest za
      slaby,zeby wygrac po sportowemu,to robi co moze.nie uwazam,ze Unia,Apator,czy
      Czestochowa sa gorsze od WTS,a wrecz przeciwnie.moj typ na zakonczenie ligi:
      1:Unia T
      2:Apator
      3.Czestochowa
      4:WTS
      • Gość: vratislavius Re: Atlas Wrocław - Unia Tarnów 54:35 IP: *.core.lanet.net.pl 18.05.04, 08:40
        Zdaje mi się, że już raz zalecałem Ci "więcej pokory", ale zlekceważyłeś moją
        radę i widzisz jak bolało!? Wykazujesz naiwność gimnazjalisty myśląc, że paru
        juniorów jest w stanie pokonać niezłych seniorów i to na ich torze. Inna
        sprawa, że kupieni za ciężką forsę seniorzy Tarnowa, także się skompromitowali.
        Natomiast śpiewkę o preparowaniu toru należy włożyć między bajki - był równy
        jak stół. A co do tego, czy był przyczepny czy nie, to powiem tyle, że w końcu
        jakiś musi być i zawsze można powiedzieć, że przyjezdni spodziewali się innego.
        Poza tym z tonu twojej wypowiedzi przebija taki żal, jakby w Tarnowie tego nie
        robiono. Czy chcesz powiedzieć, że na rewanż przygotujecie tor "pod Spartę"?
        Mam też pytanie co do zamieszczonych przez Ciebie typów: ile postawiłbyś na to
        u bookmachera? Czy Twoje typy są wynikiem znajomości rzeczy i dogłębnych
        analiz, czy raczej reakcją na wysoką porażkę (mogła być jeszcze wyższa)
        przereklamowanej drużyny?
        Nie martw się! W Tarnowie wasz toromistrz zrobi tor pod Unię i wy sobie
        wygracie :-). 3maj się!
    • Gość: wts Re: Atlas Wrocław - Unia Tarnów 54:35 IP: *.os.kn.pl 18.05.04, 21:20
      po co tyle krzyku wygralismy i juz.jesli ktos mowi ze tor byl spreparowany to
      po prostu nie wie co to znaczy.tor byl rowny bez dziur tyle ze ubity .biedny
      tomek mowi ze byl jakis zdradliwy tak jakby pierwszy raz tam jezdzil.a wogole
      to wtym sezonie po kazdym meczu we wroclawiu wszyscy narzekaja na tor A WIECIE
      DLACZEGO??? bo dostaja sromotne baty i wygodnie jest powiedziec ze to
      tor.popieram to co powiedzial vratislavus.my pojedziemy do tarnowa zrobicie tor
      pod siebie i sobie wygracie AMEN ale ja czuje ze i w tarnowie RUSKO Z
      CIESLAKIEM spreparuja tor i znowu wygra wroclaw :}
    • Gość: fazi Re: Atlas Wrocław - Unia Tarnów 54:35 IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 19.05.04, 03:41
      do vratislavius:u bookmachera?-nic.postawil bym na :1-Unia,2-WTS,lub Apator,4-
      Czestochowa,lub Leszno,zalezy jak Leszno pojedzie u siebie z Unia i z WTS.Unia
      w rundzie zasadniczej przegra jeszcze raz z Czestochowa,WTS w Tarnowie i
      Toruniu.Uwazam po prostu,ze sklad Torunia jest teoretycznie lepszy niz Wrocka i
      sadze,ze to udowodni.co do Czestochowy -za duzo zawalila w 1 rundzie.jesli Unia
      przegra u siebie z WTS uznam wyzszosc WTS,ale jak na razie NIE.co do
      poprzednich typow byly reakcją na wysoką porażkę,ale z tym: "przereklamowanej"
      to przesadzasz,poza tym kto ja reklamuje?prawda jest taka,ze Ricki i Tomek sa
      elita,co do Jacka,to nie bede nic pisal,a Janusz,Marcin,Staszek to dopiero
      juniorzy(wiem ze Staszek nie jest juniorem,ale podobny okres czasu dopiero
      jezdzi)i jeszcze wszystko przed nimi,poza tym jest to dopiero ich pierwszy
      sezon w ekstralidze.dla przypomnienia:Ricki w Unii zaczynal w polskiej
      lidze,tak wiec mozna powiedziec,ze tez "wychowanek" haha.pozdrowienia.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka