Dodaj do ulubionych

Nr. 1712 Marvin Gaye!

23.10.11, 21:30
Oraz Tammi Terrell. To właśnie lubimy kolego super-mądry Lotam (czytany wspak). Cepeliny i Grand Funk Railroad - też lubimy... Ale nie tylko.
aint no mountain high enough - nie straszne dla nas wysokie góry...
--
Ha, ha - said the clown!
Edytor zaawansowany
  • krol-czy-krolik 24.10.11, 19:16
    This is it! Na tych murz.... to jest czarn.... eee to jest Afro- Amerykanów - zawsze można liczyć!

DB (multikulti) od Rabbita.
  • lotam 24.10.11, 19:59
    to nazwa z całkiem innej bajki. Rzecz nieosiągalna dla ludzi o Twoim poziomie inteligencji.

Nawiasem mówiąc, gdybyś potrafił logicznie myśleć, to byś zauważył, że zawsze używam polskich znaków diakrytycznych. W końcu jestem Polakiem (z dziada pradziada). Gdyby więc Twoje "wspakowanie" (a może i nie wspakowanie smile???) miało sens, to nazwałbym się chyba łotam?
    Palindromy, kalambury, homonimy to dla Ciebie zdecydowanie zbyt trudne wyzwanie. Do tego trzeba ludzi inteligentnych smile
  • billy.the.kid 25.12.11, 14:26
    a to że faktycznie jesteś MATOŁ to już zupełnie inne bajka.
    --
    rzecz się dzieje w POLSCE- czyli NIGDZIE.
  • ilnyckyj 25.12.11, 12:55
    Wspaniały duet, ja ich najbardziej pamiętam z "Real Thing". Tammi miała raka mózgu i zmarła w 70. Marvin też już nie żyje - od 28 lat.
    --
    nonkonformiści
  • basilisque 24.12.12, 23:24
    Swoją drogą ten wspaniały kawałek jest zbyt nisko na tej liście... Ale nie mam na to wpływu. Na usprawiedliwienie mogę stwierdzić, że inne ich pieśni są bliżej szczytu!
    --
    Ha, ha - said the clown!
  • basilisque 24.12.13, 21:30
    Cóż... przypominam ten wspaniały duet...
    --
    Ha, ha - said the clown!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka