Dodaj do ulubionych

Kiedy jesteście podejrzliwi?

15.12.10, 20:41
Czy zbytnia wylewność może świadczyć o złych intencjach?
--
"Jeżeli będę zajmował się tym, co myślą głupcy, nie będę miał czasu na to, o czym myślą ludzie inteligentni."
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytor zaawansowany
  • lilidae 15.12.10, 20:53
    Nie, nie zawsze tak jest.
    Ale wiem z własnego doświadczenia, że powinna przynajmniej być zastanawiająca i prowokująca pewną ostrożność w nawiązywaniu bliższego kontaktu. Niby to wiem, ale nadal jestem ufna i daję duży kredyt zaufania.
  • zak-1 16.12.10, 09:39
    Nie zawsze , są ludzie sami z siebie wylewni . Mnie jednak takie osobniki onieśmielają , moze dlatego ,ze sam za bardzo wylewny nie jestem . Podejrzliwy nie jestem , chyba , ze ktos da mi jakis powód.
  • rena-ta49 16.12.10, 13:50
    Też daję kredyt zaufania ludziom.
    Czasem przekonujemy się na własnej skórze ,ze
    intencje kogoś nie były bezinteresowne?

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/12ludek.gif
  • lilidae 16.12.10, 17:04
    Kilka razy dostałam po głowie przez tę moją ufność. Ale wolę zaleczyć takiego "guza", niż przedwcześnie kogoś zaszufladkować. Wiem, że jest bardzo dużo ludzi, którzy są naprawdę bezinteresowni smile
  • irene.jg 16.12.10, 18:27
    Wylewność to łatwość rozmawiania o sobie, swoich odczuciach i uczuciach, emocjach, życiu, to pewna gadatliwość na każdy temat, łatwość komunikowania się i otwierania nawet przed obcą osobą. Tak to pojmuję.
    Nie jest to zagadywanie kogoś by odwrócic jego uwagę i zrobić coś złego.
    Ostatnio, po pewnych doświadczeniach netowych stałam się mniej rozmowna i wylewna wink
    --
    Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.