Dodaj do ulubionych

Darima-ka...

12.07.13, 16:32
poprosze o interwencje.
To juz jest chyba czwarty-piaty raz na Twoim forum.

Bez Granic

założyciel: darima_ka
Re: Wały ministry sportu,to już ponad 7mln.
Autor: czarek_sz ☺ 12.07.13, 16:06
Dodaj do ulubionych
Odpowiedz cytując Odpowiedz
Spadaj. I nie łaź za mną /odczep się w końcu/ bo na widok wpisów tak chamskich i ksenofobicznych jak twoje robi mi się niedobrze.

--
"robta co chceta, ja nie pije....."
Obserwuj wątek
    • 1zorro-bis Re: Darima-ka... 12.07.13, 16:37
      prosze....

Bez Granic

Autor: czarek_sz ☺ 12.07.13, 14:58
      Dodaj do ulubionych
      Takim jak Ty Zorro w okupację podziemie goliło głowy na żarówkę. Nie 'za karę' ale po to by sąsiedzi i ulica wiedzieli kto zacz.
      Ps. Twój pobyt na salonie wisi na włosku. Za Twój chorobliwy antypolonizm i anty klerykalizm, za ciągłe i chorobliwe oskarżanie Narodu polskiego o antysemityzm. Człowiek lecz się albo zamilknij bo wstyd czytać co wypisujesz.

--
    • 1zorro-bis Re: Darima-ka... 12.07.13, 16:38
      dalej...

Bez Granic

Autor: czarek_sz ☺ 11.07.13, 19:24
      Dodaj do ulubionych
      'Nie chce byc swinia zlosliwa' napisał Zorro. Nie chcesz ale jesteś. I nie sądzę by jakakolwiek resocjalizacja pomogła by Ci wyjść z upodlenia w jakie sam się wpakowałeś i w jakim tkwisz po uszy, Ty dawno już straciłeś poczucie czym jest być porządnym i uczciwym człowiek .Emigracja tak Ciebie odmieniła ? szczerze współczuję.

--
    • 1zorro-bis Re: Darima-ka... 12.07.13, 16:40
      voila!
      #

Bez Granic

Autor: czarek_sz ☺ 11.07.13, 17:58
      Dodaj do ulubionych
      'Rząd należy krytykować jak robi wały, to m/n dobrodziejstwo demokracji ,
      i będę krytykować jakiej by nie był opcji politycznej! '
      Dokładnie. Władza niekontrolowana /jak teraz/ stacza się, demoralizuje się w coraz większym stopniu na czym cierpią nie tylko wyborcy tej władzy ale także Ci którzy byli i są jej przeciwni. Zorro chwali się że mieszka w demokratycznym państwie a tu zachowuje się jak zwolennik i wyznawca państwa totalitarnego. W jakim celu ? bo źle życzy Polsce ? na to wygląda. Wstyd że ta ziemia wydała kiedyś takich ludzi..
      --
      • 1zorro-bis Re: Darima-ka... 12.07.13, 16:41
        wystarczy?

Bez Granic

Re: Izraelska gazeta donosi, jak Żydzi mordowali
        Autor: czarek_sz ☺ 11.07.13, 15:58
        Dodaj do ulubionych
        Nie mogę zapomnieć Prezydentowi Kaczyńskiemu że uległ presji lobby żydowskiemu i polecił wstrzymać prace ekshumacyjne w Jedwabnem na kategorycznie żądanie Żydów. Dziś odbija nam się to czkawką, także poprzez wpisy na forach różnych rodzimych polonofobów którzy srają we własne gniazdo byle wpisać się w bardzo modny dziś w pewnych kręgach antypolski nurt. Także tych będących na emigracji w Niemczech bo i wśród nich nie brak zawziętych polonofobów czego przykładem choćby Zorro.
        Polecam Jego teksty o rzekomym antysemityzmie Polaków choćby na forum 'salon odrzuconych'.
        --
    • darima_ka 1zorro-bis 12.07.13, 19:01
      Zorro czy wiesz jak działa „ignor”?
      Jeśli nie interesuję cię dyskusja z Czarkiem ,to wystarczy zaznaczyć taką opcje i po sprawie.
      Już Twój pierwszy post kiedy na forum przyszedłeś był prowokacją.
      polemika z czarek_sz
      Autor: 1zorro-bis 25.06.13, 16:52
      Dodaj do ulubionych
      Odpowiedz
      o kurcze.....!big_grin
      Czarus....az tutaj Ciebie zagnalo? Wszedzie ban a tutaj....hulaj dusza?big_grinbig_grinbig_grin

Ewidentnie to Ty za Czarkiem chodzisz i prowokujesz.Kiedy wytykasz komuś drzazgę w oku ,
      u siebie nie widzisz belki?

--
      Bez Granic

" "Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował." Mark Twain
      • czarek_sz Re: 1zorro-bis 12.07.13, 20:08
        Nie wspomnę że w przeszłości, na różnych forach, bez żadnego powodu /właściwie to powód był, by sprowokować/ bo nie zaczepiany przeze mnie wielokrotnie wyzywał mnie od antysemitów, faszystów, alkoholików, meneli. Że na tym poprzestanę smile na takiego najlepszy lek to ignorancja.
          • czarek_sz Re: 1zorro-bis 12.07.13, 21:09
            Są ludzie do których gdy odezwiesz się dobrym słowem albo wyciągniesz rękę nabluzgają Ci, wbiją Ci w plecy nóż. Wielu takich poznałem na forach. Z tym gościem dialog jest wykluczony. Oby tylko za mną nie chodził bo gdzie się nie pojawię zaraz pojawia się i On. Zakochał się we mnie czy jak ? big_grin
            • darima_ka Re: 1zorro-bis 13.07.13, 11:09
              Czarek Ty też możesz skorzystać z możliwości i zastosować "ignora"w ustawieniach wpisujesz nicka "nieprzyjaciela " zaznaczasz nie pokazuj postów i masz antagonistę z głowy.
              Radzę te opcje stosować,żeby sobie niepotrzebnie nerw nie szargać.
              --
              Bez Granic

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
              • 1zorro-bis Re: 1zorro-bis 13.07.13, 11:16
                dobra rada. Ale do czasu....smirk
                Sama zobaczysz.big_grin
                darima_ka napisała:

> Czarek Ty też możesz skorzystać z możliwości i zastosować "ignora"w ustawieniac
                > h wpisujesz nicka "nieprzyjaciela " zaznaczasz nie pokazuj postów i masz antago
                > nistę z głowy.
                > Radzę te opcje stosować,żeby sobie niepotrzebnie nerw nie szargać.

--
              • czarek_sz Re: 1zorro-bis 13.07.13, 12:26
                W sumie to namolność i nachalność /także poglądy/ tego osobnika wiszą mi jak kilo kitu, ale zastanowię się. Dzięki za podpowiedź smile
                darima_ka napisała:

> Czarek Ty też możesz skorzystać z możliwości i zastosować "ignora"w ustawieniac
                > h wpisujesz nicka "nieprzyjaciela " zaznaczasz nie pokazuj postów i masz antago
                > nistę z głowy.
                > Radzę te opcje stosować,żeby sobie niepotrzebnie nerw nie szargać.
                • 1zorro-bis Re: 1zorro-bis 13.07.13, 16:31
                  to czemu z tej opcji nie korzystasz?...smirk
                  czarek_sz napisał(a):

> W sumie to namolność i nachalność /także poglądy/ tego osobnika wiszą mi jak ki
                  > lo kitu, ale zastanowię się. Dzięki za podpowiedź smile
                  > darima_ka napisała:
                  >
                  > > Czarek Ty też możesz skorzystać z możliwości i zastosować "ignora"w ustaw
                  > ieniac
                  > > h wpisujesz nicka "nieprzyjaciela " zaznaczasz nie pokazuj postów i masz
                  > antago
                  > > nistę z głowy.
                  > > Radzę te opcje stosować,żeby sobie niepotrzebnie nerw nie szargać.

--
          • 1zorro-bis Re: 1zorro-bis 12.07.13, 21:24
            ja mu X razy dawalem szanse. Ale Czarus jest jak kameleon.....smirk
            zak-1 napisał:

> A może tak sobie dacie buzi na zgodę ?smile
            > Bez żadnych podtekstów smile

--
        • 1zorro-bis Re: 1zorro-bis 12.07.13, 21:23
          Czarus....nie bede tego forum zapaskudzal Twoimi tekstami z innch for. Bo nie wypada. Ty i ja jestesmy tutaj goscmi.
          Nie minie pare tygodni-miesiecy a dasz sie poznac. Predzej czy pozniej....smirk
          czarek_sz napisał(a):

> Nie wspomnę że w przeszłości, na różnych forach, bez żadnego powodu /właściwie
          > to powód był, by sprowokować/ bo nie zaczepiany przeze mnie wielokrotnie wyzywa
          > ł mnie od antysemitów, faszystów, alkoholików, meneli. Że na tym poprzestanę :-
          > ) na takiego najlepszy lek to ignorancja.

--
      • 1zorro-bis Re: 1zorro-bis 12.07.13, 21:21
        pytanie sie Czarka o to ze on na tym forum jest jest prowokacja???!smirk
        Wiesz co? To jak ja kichne to moze to bedzie wypowiedzenie wojny? Wiesz co, dalabys sobie spokoj....
        A tak miedzy nami - ten osobnik na poczatku na kazdym forum mial adwokatow.
        Na poczatku....smirk

darima_ka napisała:

> Zorro czy wiesz jak działa „ignor”?
        > Jeśli nie interesuję cię dyskusja z Czarkiem ,to wystarczy zaznaczyć taką opcje
        > i po sprawie.
        > Już Twój pierwszy post kiedy na forum przyszedłeś był prowokacją.
        > polemika z czarek_sz
        > Autor: 1zorro-bis 25.06.13, 16:52
        > Dodaj do ulubionych
        > Odpowiedz
        > o kurcze.....!big_grin
        > Czarus....az tutaj Ciebie zagnalo? Wszedzie ban a tutaj....hulaj dusza?big_grin
        > big_grinbig_grin
        >
        > Ewidentnie to Ty za Czarkiem chodzisz i prowokujesz.Kiedy wytykasz komuś drzazg
        > ę w oku ,
        > u siebie nie widzisz belki?
        >
        >
        >

--
        • czarek_sz Re: 1zorro-bis 12.07.13, 21:30
          Zmień taktykę /w prowokacjach/ bo to co kiedyś to już anachronizm - zgrana płyta. Na wielu forach jesteś rozpracowany i nie tylko przeze mnie. Wielu Cię przejrzało i wie w co pogrywasz. Więc albo zachowuj się tu przyzwoicie albo.....pożegnasz się jak z innymi forami.
          • 1zorro-bis Re: 1zorro-bis 12.07.13, 21:35
            Czarus...dla Ciebie KAZDY kto ma odmienne zdanie niz Ty jet prowokatorem. Wyleciales ze wszystkich for za CHAMSTWO. I to nie tyklko do mnie ale rowniez do tych, ktorzy byli Twoimi adwokatami. Na poczatku. Nawet z ukochanej Twojej Melyny (z ktoa ja sie wczesniej pozegnalem bo mi styl nie odpowiadal) z hukiem wyleciales. A na forum.....A...?
            Tak ze oppowiadaj tutaj dalej swoje bajki a czas pokarze. bo Ty sie niestety nie zmienisz a wiesz dlaczego....Krzoki? Wiesz o co chodzi.
            Wiec jedyna mozliwosc - odpusc dobry czlowieku, akceptuj odmienne zdanie innych i nie przechodz od razu do chamskich wyzwisk.
            czarek_sz napisał(a):

> Zmień taktykę /w prowokacjach/ bo to co kiedyś to już anachronizm - zgrana płyt
            > a. Na wielu forach jesteś rozpracowany i nie tylko przeze mnie. Wielu Cię przej
            > rzało i wie w co pogrywasz. Więc albo zachowuj się tu przyzwoicie albo.....poże
            > gnasz się jak z innymi forami.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka