Dodaj do ulubionych

A teraz o Watykanie

27.07.13, 09:07
a konkretnie o wyborach kolejnych papieży. Nie będę sięgał zbyt daleko, cofnę sie tylko do naszego JPII. Po nim był "nieśmiały" Benedykt XVI a teraz mamy Franciszka. Czy są większe zastrzeżenia do ich pontyfikatów? No proszę się wypowiedzieć. To jest praktyka! nie jakieś tam głupkowate teoryjki o demokracji. PRAKTYKA pokazuje która forma wyłaniania przywódców jest lepsza. Bez cienia wątpliwości - watykańska!
--
Obserwuj wątek
  • tadeusz_ski.51 Re: A teraz o Watykanie 27.07.13, 09:13
   Obecna demokracja oparta na kadencyjności, to patologie, złodziejstwo i ograbianie narodu. Właśnie dlatego, że kolejne zgraje głodnych pasożytów zwanych politykami nie wiedzą jak długo będzie im dane siedzieć na wysokich stołkach, grabią w myśl zasad "póki tu jestem trzeba się nachapać" i "po nas choćby potop". Pamiętajcie, to widać gołym okiem! Czy Wy ślepi jesteście? Czy ponad miarę głupi!?
   --
   • darima_ka Re: A teraz o Watykanie 27.07.13, 10:54
    Mnie się wydaje ,że nie ma idealnego systemu wyborów.
    Do naszego sejmu pchają się gołodupce ,
    dlatego chcą się szybko "ustawić" oczywiście grabiąc
    co tylko się da.
    --
    Bez Granic


    "Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
    • tadeusz_ski.51 Re: A teraz o Watykanie 27.07.13, 19:24
     A znasz takiego człowieka, który piastując wysokie stanowisko i nie mając pewności jak długo utrzyma się na nim, będzie działał z priorytetem dla społeczeństwa?
     W takiej sytuacji, czyli demokracji, każdy w pierwszym rzędzie zadba o siebie. Każdy Darimko. Tym bardziej, że wiadomo jakiego typu ludzie wygrywają wybory.
     • czarek_sz Re: A teraz o Watykanie 27.07.13, 20:42
      A ja bym to odwrócił i zapytał nie jakiego typu ludzie wygrywają wybory ale jakiego typu są ludzie którzy na tę patologię głosują. I to już od ćwierć w wieku niemal non stop na tych samych cwaniaków i szabrowników naszego mienia !!
      W/g mnie jest to pytanie dla socjologów tudzież dla psychologów i psychiatrów.
      Ps. Podobno bywa że zgwałcona kobieta /nawet brutalnie/ broni gwałciciela przed wymiarem sprawiedliwości a nawet zakochuje się z nim. Coś jak nasze lemingi smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka