Dodaj do ulubionych

Polakożercy

27.12.13, 12:22
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15192010,Holland__W_Polsce_uderza_mnie_fala_niedobrego_powietrza_.html#BoxWiadTxt
Jak dla mnie to Agnieszka Holland puszcza bąki w moim kraju, śmierdziuchy że tak powiem. Bo co Jej do mojej wiary ? czy ja czepiam się że AH ma córkę lesbijkę ? nie obchodzi mnie to więc wara od moich przekonań nietolerancyjna babo z piekła rodem.
Edytor zaawansowany
  • czarek_sz 27.12.13, 12:39
    Nie jestem odosobniony :
    v_kolumna_v 16 minut temu Oceniono 3 razy 3
    Reżyser filmowa Agnieszka Holland należy do najbardziej fanatycznych wyrazicielek fobii antyreligijnych i antypatriotycznych. Łączy je z ciągłym tropieniem antysemityzmu, zajadłą wrogością do prawicy i grubiańskimi atakami na rządzących dziś polityków PiS. W wywiadach udzielanych przez Holland wciąż spotykamy się z negatywnymi uogólnieniami na temat Polaków jako Narodu, który jest rzekomo niedojrzały, antysemicki i ksenofobiczny, przesycony płytką nierozumną religijnością, etc., etc. Z taką werwą karcąca Polaków A. Holland faktycznie kontynuuje metody fanatycznej agitacji komunistycznej swych rodziców Henryka Hollanda i Ireny Rybczyńskiej. Ta para stalinowców z zajadłością uczestniczyła w nagonkach na nonkonformistycznych naukowców, m.in. w haniebnym donosie na znakomitego polskiego naukowca – profesora Władysława Tatarkiewicza.
  • zak-1 27.12.13, 13:20
    Młodych wygania brak pracy , nic nierobienie rządu a nie kwestie poruszane przez KK.
    Ona chyba spadła z księżyca . Bogaty biednego nie zrozumie . To po cholerę tu wraca ? tez mnie wkurza jak ktoś sr.... do swojego gniazda.
  • rena-ta49 27.12.13, 13:44
    Ona tak ma ,ze od czasu do czasu musi zasmrodzić.
    Nie dawno pluła bedąc obrażoną bardzo ,że nie dostała nagrody,
    a głównym powodem jest właśnie córcia lasba,dla której nie przepchnięto przez
    parlament ustawy o związkach partnerskich?
    forum.gazeta.pl/forum/w,50394,142461936,142494253,Pani_Holland.html
  • czarek_sz 27.12.13, 16:05
    Niech Jej córka będzie se less /co mi do tego/ tylko niech nie pluje na Polskę i na moją religię :

"Agata : Pani Holland, mieszkam w USA i tutaj dopiero co innego ludzie mysla i co innego robia, z przylepionym usmiechem na twarzy, Pani chyba tez tu bywa/mieszka, wiec moze porownac. Jak Pani smierdzi Polska bakiem, to prosze tam nie jezdzic i tyle. Tesknie za moim krajem , az po krance nerw, jak to kiedys powiedziala Pani Markowska, ale ja po prostu kocham moja rodzine, ktora jest Polska i tyle. A na obczyznie zarabiam na chleb. Wszyscy jasnie swiatowi, nie plujcie na kraj, ktory Was wykarmil. Siedzcie, tam gdzie pojechaliscie, skoro Wam rodzinny kraj smierdzi, a Wy szanowni redaktorzy zacznijcie promowac osoby, ktore cenia Polske, jesli laska. Pozdrawiam. "
  • darima_ka 27.12.13, 20:07
    I to jest głos który ja popieram.

--
    Bez Granic
  • lvova 31.12.13, 11:10
    czarek_sz napisał:

> Niech Jej córka będzie se less /co mi do tego/ tylko niech nie pluje na Polskę
    > i na moją religię :

A niby dlaczego jej nie wolno a tobie wolno,w czym jesteś lepszy od A.H. i kto dał tobie prawo do opluwania obecnej Polski
    ,do opluwania Polaków o innych poglądach politycznych?
    --
    Prosto
  • lvova 31.12.13, 11:36
    rena-ta49 napisała:

córcia lasba

Cóż za wyszukane słownictwo,co za wytworne określenie.
    --
    Prosto
  • rena-ta49 31.12.13, 13:30
    Czyżby nieprawdziwe?
  • lvova 31.12.13, 21:13
    Nie wiem jaką ma orientację seksualną córka A.H.,może i inną,ale nazwanie jej lesbą jest bardzo obraźliwe,wulgarne i prymitywne. Czy gdyby Twoje dziecko miało inne preferencje seksualne to też nazywałabyś je lesbą lub pedałem ?
    --
    Prosto
  • tadeusz_ski.51 27.12.13, 19:10
    Skoro w Polsce źle, świat stoi otworem. Nie rozumiem tego masochizmu pani Holland?
    Czyżby "zapomniała" że to nie PRL? Ludzie którzy chcieliby w Polsce wąchać to "niezdrowe powietrze" z konieczności muszą emigrować za chlebem a toto siedzi i mąci. Jaka nieszczęśliwa, popatrzcie i współczujcie... A co, może wiadoma diaspora nie chce się kompromitować obecnością w swym gronie reżyserki o stalinowskim rodowodzie? Więc dano do zrozumienia, siedź babo w Polsce i nie rób nam wstydu. No i siedzi...
    --
    http://www.emotikony.friko.pl/emots/1/zdziwko.gif  
  • czarek_sz 27.12.13, 19:20
    Hej Tadziu, fajnie że wpadłeś bo poruta tu jakaś wink
  • zak-1 31.12.13, 13:33
    Mobilizacja przed sylwkiem smile
  • czarek_sz 31.12.13, 15:42
    Na jeden wieczór i noc mnóstwo zachodu i kasy też smile każdy niech bawi się jak lubi i na co go stać. Bo życie jest krótkie a bawić się i pić się chce smile
  • rena-ta49 31.12.13, 16:34
    U mnie nie am żadnej mobilizacjismile
  • czarek_sz 31.12.13, 17:03
    Bo najlepszy jest luz.
  • rena-ta49 31.12.13, 17:05
    Wrzućmy na luz, chociaż dzisiajsmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka