Dodaj do ulubionych

Brawo Kaczyński!

01.10.14, 17:35
Kilka dni temu nazwałam go bucem ,a jednak stać go było na podanie ręki Tuskowi.
Muszę zmienić zdanie,doceniam dzisiejszy gest Kaczyńskiego.
--
Bez Granic

Bezbarwne życie zawsze można pokolorować
Edytor zaawansowany
  • czarek_sz 01.10.14, 18:39
    Na marginesie tego podania ręki to bezczelność i perfidia rzeczniczki Putina Ewy Kopacz mnie nie zaskoczyła /po tym jak łgała publicznie i fałszowała stenogramy sejmowe/ podobnie jak Kaczyńskiego. Już widzę tytuły w gównianych gdyby ręki nie podał - Kaczyński wciąż zionie nienawiścią Kaczyński odtrącił podaną do zgody dłoń itp. Teraz gówniane rozmyślają jak owo podanie ręki określić jako nienawistne i fałszywe smile
  • tropem_misia1 02.10.14, 08:16
    Noooooo wszyscy w TV się tym nacierają, ale przeca to normalny , kulturalny odruch ( u co poniektórych ). Jakby na chwilkę odrzucono łopatki czy grabki.

--
    -
    Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której trochę się znam.
  • al.1 02.10.14, 10:36
    Ja bym go bardziej docenil, gdyby nie podal. Powód: zrujnowanie gospopdarki i zapewnienie sobie wraz z kolezkami i rodzina dozywotniego dostatku. Przez te jego rzady zostalismy wpedzeni w dziadostwo i zadluzenia nie majace sobie równego w naszej historii. bez perspektywy na poprawe na pokolenia i stalismy sie wrogim obywatelowi panstwem, którego zasadniczym celem jest wyciaganie pieniedzy od ludzi o niskich zarobkach (mrówy), przy jednoczesnym zapewnianiu sobie jak najwiekszych przywilejów (rycerstwo).
  • skuter46 02.10.14, 14:21
    O kim piszesz ?
  • czarek_sz 02.10.14, 15:51
    A dlaczego pierwszy nie przeprosił i nie podał ręki ten który w 2005 r po przegranych wyborach podzielił Polaków i rozpętał trwającą do dziś wojnę polsko polską ? ja na miejscu Jarka też ręki bym nie podał temu kolaborantowi i sprzedawczykowi ale wiadomo co działo by się wówczas w głównym ścieku.
  • skuter46 02.10.14, 17:00
    Jeśli Kaczyński przeprosił, to chyba wiedział za co i przyznał się do winy.

A Ty chcesz zmieniać bieg czasu i manipulować kaczyńskim ?
  • admarela 03.10.14, 10:46
    Jeśli Kaczyński przeprosił, to chyba wiedział za co i przyznał się do winy.
    Kaczyński powiedział, że nie nienawidzi Tuska i gratulował sukcesu. Nie było nic o przepraszaniu. A poza tym niby za co maiłby przepraszać.
  • al.1 03.10.14, 20:53
    O Tusku
  • darima_ka 02.10.14, 17:07
    Do podanie ręki Tuskowi sprowokował go Kopacz,
    od początku swego expoze plotła coś o nienawiści.
    Dobrze zrobił ,pokazał ,ze stać go na taki gest.
    Tusk mimo że odchodzi nie przeprosił w Sejmie za to co spieprzył
    nikogo ,
    ani wyborców ,ani posłów.
    --
    Bez Granic

• czarek_sz 02.10.14, 17:48
    Dla Skutera nawet taki 'drobiazg' jak to dlaczego Kaczyński podał Tuskowi rękę jest zbyt trudne do ogarnięcia. Za to majaczy że Kaczyński przeprosił Tuska chociaż żadnych przeprosin nie było. Pomieszanie z poplątaniem.

darima_ka napisała:

> Do podanie ręki Tuskowi sprowokował go Kopacz,
    > od początku swego expoze plotła coś o nienawiści.
    > Dobrze zrobił ,pokazał ,ze stać go na taki gest.
    > Tusk mimo że odchodzi nie przeprosił w Sejmie za to co spieprzył
    > nikogo ,
    > ani wyborców ,ani posłów.
  • skuter46 02.10.14, 22:04
    Dlaczego podanie ręki jest dla mnie zbyt trudne do ogarniecia ? Ja poszedłem dalej. Uznałem, że przekazana bezpośrednio Tuskowi informacja Kaczyńskiego (na powitanie , przez podejście do Tuska, przez podanie ręki) o tym, że nie jest prawdą to, że go nienawidzi a potem
    gratulacje z okazji awansu Tuska do UE ..... jest formą zakończenia okresu wiecznej niezgody.
    Jest formy przeproszenia się.
    A co masz cos przeciwko temu ? Taki z ciebie katolik ?
  • czarek_sz 02.10.14, 22:24
    Skuter napisał : 'Jeśli Kaczyński przeprosił, to chyba wiedział za co i przyznał się do winy.'
    Czemu skłamałeś /jak kiedyś Kolęda Zaleska o prawdziwych Polakach/ wiedząc że Kaczyński podając rękę Tuskowi wcale go nie przepraszał ?

• ravenheart1 02.10.14, 15:47
    Chciałbym wierzyć, że ten człowiek naprawde się zmienił, ale ... nie potrafię.
    Pół godziny później oklaskiwał bełkot Zielińskiej, więc jak mu wierzyć ?

Poza tym skoro przybijanie żółwików Tuska z Putinem, to wyraz ich niecnych knowań, to dlaczego ten gest Kaczyńskiego nie może być tłumaczony np.:

"Wsadziliśmy Kopacz na minę - hurra!. A teraz będę Ci zawsze wierny i zawsze będę Cię wspierał Donaldku" ?

wink

--
    Galeria osobliwości wink
    takie sobie obrazki v 2.0....
  • admarela 02.10.14, 22:20
    Swoją droga takiej perfidii po Kopacz nie spodziewałam się, nawet Smoleńsk bym jej wybaczyła. A tu niby wzywa do pojednania, a tymczasem prowokacyjnie obarcza winą Kaczyńskiego za wojnę polsko-polską, a o przeprosinach za Smoleńsk ani mru, mru. Tak, czy siak czerwona lampka mi sie się zaświeciła.
  • skuter46 02.10.14, 22:30
    Za wprowadzenie w błąd w Smoleńsku .....przeprosiła.
    Wg mnie. Zwracała się do Kaczyńskiego jako starszego i mądrzejszego a także (nieukrywajmy) inspiratora spięć na linii PiSi PO, w tym ciągłym sporze osobistym i partyjnym. Szkoda, że tego jasno nie powiedziala. Głupio wyszło, bo było odebrane jako obwinianie tylko Kaczyńskiego za te spory.

Ja widzę, żólte światło a czekam na korzystanie przez p. Kopacz z zielonego. Ściślej na poprawną jej jazdę.
  • czarek_sz 02.10.14, 22:45
    Pamiętam jak Religa chorował na raka płuc i wszyscy wiedzieli że zbliża się koniec Kopacz w niezwykle chamski sposób zaatakowała tego człowieka a wszystko to dla zdobycia władzy. W tej sytuacji nazwać ją hieną cmentarną /bo jeszcze dochodzą ofiary z katastrofy smoleńskiej z którym cynicznie okazała pogardę/ to żadna obraza tylko cała prawda o tej kobiecie.

skuter46 napisał:

> Za wprowadzenie w błąd w Smoleńsku .....przeprosiła.
    > Wg mnie. Zwracała się do Kaczyńskiego jako starszego i mądrzejszego a także (ni
    > eukrywajmy) inspiratora spięć na linii PiSi PO, w tym ciągłym sporze osobistym
    > i partyjnym. Szkoda, że tego jasno nie powiedziala. Głupio wyszło, bo było
    > odebrane jako obwinianie tylko Kaczyńskiego za te spory.
    >

> Ja widzę, żólte światło a czekam na korzystanie przez p. Kopacz z zielonego. Ś
    > ciślej na poprawną jej jazdę.
  • skuter46 02.10.14, 22:55
    Ty pamiętasz, piszesz. A ja chcę to sobie przypomnieć. Wolałbym znać źródła Twoich ocen/wypowiedzi.
  • czarek_sz 02.10.14, 23:14
    Nie mam wpływu ani na Twoją pamięć Skuter ani na to żebyś sięgnął do źródeł które są bardzo łatwo dostępne w necie.
  • skuter46 02.10.14, 23:27
    Mogłem nie zauważyć tego jakoby chamstwa w stosunku do Religi. Jest zwyczaj, że to co piszemy
    czy opiniujemy , potwierdzamy linkami. Nie chcesz , to nie musisz. Ale w ten sposób stajesz się mniej wiarygodnym.
  • czarek_sz 02.10.14, 23:40
    Nie zależy mi na niczyjej opinii, nie przykładam do tego żadnej wagi. Jeśli nie pamiętasz jak po chamsku Kopacz odnosiła się i to wielokrotnie do prof Religi m.in z trybuny sejmowej bądź wizytując tzw białe miasteczko gdzie w chamski sposób imiennie szczuła na profesora protestujące pielęgniarki to ja nic na Twoją niepamięć w tej sprawie nie poradzę. Gotowych linków w w/w temacie jest multum wystarczy tylko wpisać odpowiednie hasło w wyszukiwarce czego nie mam zamiaru inteligentnemu jak sądzę człowiekowi ułatwiać.
  • skuter46 03.10.14, 03:41
    Chciałem naklonić Cię do stosowania tradycji forumowej. Nie ? To podaję te linki, z kłamstwami posłanki Kopacz:

Pierwszy
    Posłanka PO Ewa Kopacz zarzuciła ministrowi zdrowia Zbigniewowi Relidze, że jego słowa w spocie wyborczym PiS dotyczącym prywatyzacji szpitali są "zupełnym kłamstwem" w stosunku do tego co głosił jeszcze w sierpniu.
    Spot, który przestrzega przed prywatyzacją szpitali - jaką, według PiS chce przeprowadzić PO - kończy się deklaracją ministra zdrowia: "Nie zgodzimy się na prywatyzację szpitali. W każdym
    kraju europejskim służba zdrowia opiera się na szpitalach publicznych".
    "To co pan profesor Religa w tej chwili wygłasza w swoim spocie jest zupełnym kłamstwem w stosunku do tego co mówił 12 sierpnia w +Newsweeku" - mówiła Kopacz na konferencji prasowej, pokazując artykuł z tygodnika ze zdjęciem Religii i tytułem "Prywatyzujemy, ale nie za 1 zł".
  • skuter46 03.10.14, 03:46
    Drugi
    "Te projekty powstały, gdy byłem w ministerstwie" - powiedział prof. Zbigniew Religa w
    TVN24
    o projektach ustaw, które obecna szefowa resortu zdrowia nazwała początkiem
    "powaŜnej reformy zdrowia" rządu Tuska. "Gdyby była uczciwa, powinna powiedzieć, Ŝe
    to projekty PiS, a ona je tylko firmuje” – mówił były minister."
  • skuter46 03.10.14, 03:57
    Trzeci z Salonu 24:

..."Tytuł omawianego punktu w oświadczeniu to:
    Zobowiązania pieniężne o wartości powyżej 10000 złotych, w tym zaciągnięte kredyty i pożyczki oraz warunki na jakich zostały udzielone (wobec kogo, w związku z jakim zdarzeniem, w jakiej wysokości).
    Jak widać w oświadczeniu Kopacz w przypadku 2 z 5 kredytów podany jest cel kredytu. W 3 przypadkach cel kredytu podany nie jest.
    Warto też wskazać, że oświadczenie Kopacz to ewidentne złamanie wyż. wym. przepisu. Nie ma bowiem wskazanego celu kredytu (zdarzenia w związku, z którym został zaciągnięty kredyt). Czy przepis został złamany przez Kaczyńskiego to rzecz dyskusyjna. "
  • skuter46 03.10.14, 04:08
    Czwarty , w tym bezpośrednie starcie na antenie tvn24
    „- Pani mówi rzeczy, które ja już wcześniej mówiłem... - atakował rozemocjonowany Zbigniew Religa, po czym zwrócił się do prowadzących. - Wszystko co ona mówi, to myśmy zrobili. Minister zdrowia odpowiedziała krótko i ze spokojem.
    - Ja nagabywałam wręcz pana ministra, żeby te projekty realizował. Więc dlaczego ma teraz pretensje, że realizujemy to, czego minister nie mógł, bo nie miał zaplecza - powiedziała Ewa Kopacz.”
    www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zdrowy-duet-kopacz-i-religa,46921.html
  • skuter46 03.10.14, 04:29
    Czwarty – fragment wywiady E.Kopacz. Bez komentarza. Sama się broni. I podaję ten fragment wywiadu jedynie dla zachowania obiektywizmu w sprawie. Podkreślenia moje.

www.newsweek.pl/ewa-kopacz-o-smolensku--te-obrazy-wciaz-wracaja,103839,1,1.html
    Newsweek: Zdarzyły się jednak pomyłki. Pomylono ciała Anny Walentynowicz i prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego. Co pani myślała, gdy zaczęły się ekshumacje?
    Ewa Kopacz: Pierwsze ekshumacje nie wykazały błędów przy identyfikacji. Pomyłki... Nie próbuję i nie chcę być tym, kto wyrokuje, po której stronie jest wina. Wszyscy, którzy tam byli, chcieli dobrze.
    Newsweek: Czy z perspektywy tych trzech lat inaczej ocenia pani pracę Rosjan? Wtedy mówiła pani, że układała się bez zarzutu.
    Ewa Kopacz: To był inny czas. Oceniałam tę współpracę i dziś mogę oceniać tylko na tym wąskim odcinku, na którym współpracowaliśmy w Moskwie. A wtedy było tak, że poza chwilami w hotelu, gdzie wpadałam, aby zmienić ubranie i spotkać się z rodzinami na omówienie działań następnego dnia, cały czas przebywałam w budynku medycyny sądowej. Do nas nie docierały nawet informacje o tym, co dzieje się w kraju. Pracowaliśmy w swoim rytmie. Robiliśmy to, co trzeba było zrobić. Wtedy inaczej oceniało się sytuację. Oceniało się to, co się widziało. Rodziny miały pełną obsługę hotelową, transport na każde życzenie. Rosjanie przygotowali ubrania i trumny. Reagowali na każdą sugestię, że trzeba uruchomić kolejne punkty przesłuchań prokuratorskich, że przesłuchania trwają zbyt długo. W mojej obecności nie zdarzyło się, by ktoś z obsługi medycznej, z osób, które były tam na miejscu, zachował się w sposób nietaktowny. Tak to wtedy odbierałam.
    Newsweek: Ale potem przyszedł raport Anodiny, przetrzymywanie czarnych skrzynek, wrak do dziś nie wrócił do Polski.
    Ewa Kopacz: Potem zaczęła się wyłącznie polityka.
    Newsweek: Pani wypowiedź o przekopywaniu ziemi smoleńskiej na metr uznano za jej część.
    Ewa Kopacz: Powiedziałam tylko to, o czym byłam święcie przekonana. Usłyszałam od Rosjan, którzy przywozili szczątki ciał z ziemią, może bardziej ziemię ze szczątkami ciał, że tak właśnie pracują. Mówiłam to w najlepszej wierze, z perspektywy osoby, która pracowała w Moskwie, nie w Smoleńsku.
    Newsweek: Pamiętam, jak tłumaczyła pani potem w Sejmie, że Rosjanie dowozili wciąż kolejne szczątki, mówiąc o przekopywanej ziemi. Że ostatnia skrzynia z 200 kilogramami szczątków przyjechała do Polski, gdy trwały już uroczystości pogrzebowe.
    Ewa Kopacz: I każdy z tych skrawków został przebadany genetycznie. Tu, w Polsce, dotarto do każdej z rodzin. Część w dostawkach do trumien trafiła do grobów, część spopielono zgodnie z wolą najbliższych.
    ----------------------------------------------------
    PS. Czy przy ocenie człowieka nie powinniśmy postępować jak ludzie ? Oto jest pytanie.
  • m.maska 03.10.14, 11:54
    skuter46 napisał:

> "To co pan profesor Religa w tej chwili wygłasza w swoim spocie jest zupełny
    > m kłamstwem w stosunku do tego co mówił 12 sierpnia w +Newsweeku"
    - mówiła
    > Kopacz na konferencji prasowej, pokazując artykuł z tygodnika ze zdjęciem Re
    > ligii i tytułem "Prywatyzujemy, ale nie za 1 zł".

To ja sie odniose wylacznie do tego co powiedziala Kopacz... "To co pan profesor Religa w tej chwili wygłasza w swoim spocie jest zupełny
    > m kłamstwem w stosunku do tego co mówił 12 sierpnia w +Newsweeku"

Rozbierzmy to na czesci pierwsze... to co mowi/wyglasza jest klamstwem w stosunku do tego co mowil - toz to zdanie nie ma sensu. Co bylo prawda? co bylo klamstwem? wtedy mowil prawde? teraz klamie? wtedy klamal? teraz mowi prawde?... moze nalezaloby powiedziec w sprzecznosci... ale klamstwem? oczekiwalabym wiekszej logiki wypowiedzi od pani ktora miala juz wtedy aspiracje polityczne.
    --
    http://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-o4-e97e.gif
  • m.maska 03.10.14, 11:54
    i jeszcze do tego "zupelnym klamstwem" - hehehe... bo moze byc jeszcze klamstwo niezupelne big_grin
    --
    http://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-ly-288c.gif
  • m.maska 03.10.14, 11:55
    a dla mnie jej wypowiedz jest kompletnym bzdetem...
    --
    http://s7.directupload.net/images/120410/klvh35gq.jpg
  • skuter46 03.10.14, 12:52
    Faktycznie , co za zwrot - ZUPEŁNE KŁAMSTWO" ? A , te relacje ze Smoleńska i potem uścislania i tłumaczenia są jakieś mętne, mało wiarygodne.
    Poza tym, ten wyjazd min.Kopacz , prywatny a nie rządowy, bez doradców, bez prawnego umocowania i pełnomocnictw rzadowych jest dowodem na calkowity chaos w centrum kierowania państwem. Nie miał kto prowadzić z ruskimi rozmów, uzgodnień , negocjacji, współpracy, koordynacji działań. Było do przewidzenia, że Kopacz padnie ofiara tego bałaganu
    i nieodpowiedzialności Tuska, który skupił się dzialaniach pogrzebowych i przejmowaniu władzy prezydenckiej w Polsce.
  • tadeusz_ski.51 03.10.14, 07:36
    darima_ka napisała:
    > Kilka dni temu nazwałam go bucem ,a jednak stać go było na podanie ręki Tuskowi.
    > Muszę zmienić zdanie,doceniam dzisiejszy gest Kaczyńskiego.
    ----------------------
    Buhahaaa, zmieniła zdanie bo Jarek dla pijaru podał rękę Donaldowi..... On podałby rękę nawet kangurowi jeśli to poprawiłoby jego wizerunek!
    --
    http://emoty.blox.pl/resource/ok.gif
  • admarela 03.10.14, 10:42
    Odpowiedział pustym gestem na pusty gest. Zręcznie zagrał politycznie.
  • rena-ta49 03.10.14, 13:23
    admarela napisała:

> Odpowiedział pustym gestem na pusty gest. Zręcznie zagrał politycznie.

Też tak sądzę ,że to nic nie znaczący gest.
    Takich nieszczerych gestów ze strony polityków mamy sporo.
  • tadeusz_ski.51 03.10.14, 15:52
    Więc czym tu się zachwycać?
    --
    http://emoty.blox.pl/resource/ok.gif
  • darima_ka 03.10.14, 17:23
    się nie zachwycam,ale pozytywnie to przyjęłam.
    Lepiej to wyglądało ,niż kiedy ostentacyjnie wychodzi.
    --
    Bez Granic

• skuter46 03.10.14, 18:09
    Oceniamy ten gest , że był dobry - zły, formalny a nie szczery, pozytywny - nie znaczący.

A już zapominamy (o sednie sprawy) jaka była prośba, apel p.Premier. ????
    A nie oceniamy faktu , że ten apel/prośba nie została przyjęta przez PiS i jego satelity ???
  • czarek_sz 03.10.14, 18:33
    A czy nie zdziwiło Cię Skuter dlaczego Kopacz z owym apelem zwróciła się do Kaczyńskiego a nie do Tuska ? ja wiem że dla leminga to co zrobiła Kopacz było oczywiste i jedynie słuszne ale podobno Ty lemingiem nie jesteś smile
    Poza tym miałeś wyjaśnić - dlaczego twierdzisz że Kaczyński podając rękę przeprosił Tuska ,skąd i od kogo masz taką wiedzę ?
  • skuter46 03.10.14, 20:34
    Czarek domaga się - „Poza tym miałeś wyjaśnić - dlaczego twierdzisz że Kaczyński podając rękę przeprosił Tuska ,skąd i od kogo masz taką wiedzę ?”

Wyjaśniłem już oględnie. Czytaj uważnie. Nie dam się sprowadzić do parteru.
    Wyjaśnię na przykładzie.
    Jeśli ja nie mam żądnych kontaktów z kimś z rodziny.
    Gdybym przyjechał do tego kogoś , przywitał się, rozmawiał z nim….
    To jak by ocenili to spotkanie (tę rozmowę) sąsiedzi i członkowie rodziny ? Zastanów się.

Jeśli Kaczyński miał zrobić taki świetny gest aktorski, teatralny podania ręki , (uznawany powszechnie jako gest przyjaźni, uznania i poważania) i to tak by nie był odbierany jako zakończenie sporów osobowych , koniec wzajemnego poniżania …… to powinien to zrobić
    inaczej; np. konkretnie powiedzieć o co mu chodzi, nie podawać ręki Tuskowi, tylko mu pogratulować wyboru do UE. Wtedy nie było by obiekcji i domysłów oraz różnych ocen zachowania Kaczyńskiego wobec Tuska.

Pisałem, że (wg mnie) zwróciła się jako do starszego, mądrzejszego i inicjującego ataki opozycji na PO. I nic w tym dziwnego, że inicjującego tylko forma ataków nie jest tolerowana przez wielu Polaków.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.