Dodaj do ulubionych

Wybierzemy jedynego słusznego prezydenta

06.02.15, 14:06
Bronisława Komorowskiego - zapowiedziała Ewa Kopacz.

Podobno PKW już rozpoczęła liczenie głosów, aby na 10 maja się wyrobić....
Jedyna słuszna była tez PZPR!!
Edytor zaawansowany
  • ravenheart1 06.02.15, 15:27
    Przyznam, że na razie nie widzę alternatywy dla Komorowskiego.

--
    Galeria osobliwości wink
    takie sobie obrazki v 2.0....
  • darima_ka 06.02.15, 17:42
    ravenheart1 napisał:

> Przyznam, że na razie nie widzę alternatywy dla Komorowskiego.

Mam dosyć pokomuszych starych dziadów,każdy lepszy byle nie Komoruski,
    niech będzie ktoś młody.
    Nikt się nie rodzi prezydentem,ale niech już nas nie kompromituje ta swołocz.

--
    Bez Granic

Bezbarwne życie zawsze można pokolorować
  • ravenheart1 06.02.15, 21:54
    "Każdy" lepszy ?

No to może po kolei:

Duda - nieuczciwy
    Ogórek - kto to jest ?
    Jarubas - j.w. ?
    Palikot - pajac
    Korwin-Mikke - palant

rzeczywiście jest w kim wybierać ...

--
    Galeria osobliwości wink
  • darima_ka 07.02.15, 10:48
    Sumliński: Kiedy świadek zapoznał się z aneksem?
    Komorowski: W ogóle się nie zapoznałem, szczerze mówiąc nie pamiętam tego momentu, ale nigdy nie odczuwałem potrzeby zapoznawania się z dokumentem, który - miałem głębokie przekonanie - że jest budowany głównie po to, żeby zaatakować w sposób kompletnie oderwany o rzeczywistości mnie, konkretnie, ze względu na to, że wyraziłem swoją krytyczną opinię, którą podtrzymuję do tej pory, co do likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych, w taki sposób w jaki zrobił to rząd PiSu.
    www.youtube.com/watch?v=TZHPjcTRUNA
    Nie zapoznał się, ale wie co tam było????

--
    Bez Granic

• m.maska 07.02.15, 12:37
    darima_ka napisała:

> Sumliński: Kiedy świadek zapoznał się z aneksem?
    > Komorowski: W ogóle się nie zapoznałem, szczerze mówiąc nie pamiętam teg
    > o momentu, ale nigdy nie odczuwałem potrzeby zapoznawania się z dokumentem, któ
    > ry - miałem głębokie przekonanie
    - że jest budowany głównie po to, żeby zaatako
    > wać w sposób kompletnie oderwany o rzeczywistości mnie, konkretnie, ze względu
    > na to, że wyraziłem swoją krytyczną opinię, którą podtrzymuję do tej pory, co d
    > o likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych, w taki sposób w jaki zrobił to rz
    > ąd PiSu.
    > www.youtube.com/watch?v=TZHPjcTRUNA
    > Nie zapoznał się, ale wie co tam było????
    >
    Super wypowiedz... jasnowidz po prostu

--
    http://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-o3-3d8e.gif
  • al-szamanka 07.02.15, 12:47
    m.maska napisała:

> darima_ka napisała:
    >
    > > Sumliński: Kiedy świadek zapoznał się z aneksem?
    > > Komorowski: W ogóle się nie zapoznałem, szczerze mówiąc nie
    > pamiętam teg
    > > o momentu, ale nigdy nie odczuwałem potrzeby zapoznawania się z dokume
    > ntem, któ
    > > ry - miałem głębokie przekonanie
    - że jest budowany głównie po to, że
    > by zaatako
    > > wać w sposób kompletnie oderwany o rzeczywistości mnie, konkretnie, ze wz
    > ględu
    > > na to, że wyraziłem swoją krytyczną opinię, którą podtrzymuję do tej pory
    > , co d
    > > o likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych, w taki sposób w jaki zrobił
    > to rz
    > > ąd PiSu.
    > > www.youtube.com/watch?v=TZHPjcTRUNA
    > > Nie zapoznał się, ale wie co tam było????
    > >
    > Super wypowiedz... jasnowidz po prostu
    >
    >
    I do tego "godna" prezydenta.

--
    http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg

AL
  • darima_ka 06.02.15, 17:55
    Przecież on ma zaniki pamięci przed sądami niczego nie pamięta,
    Ten "ożeu" nigdzie nie poleci , bo to nielot dukający z kartki wypisane przez doradców frazesy typu "zgoda buduje"
    --
    Bez Granic

• m.maska 06.02.15, 15:44
    rena-ta49 napisała:

> Bronisława Komorowskiego - zapowiedziała Ewa Kopacz.
    >
    > Podobno PKW już rozpoczęła liczenie głosów, aby na 10 maja się wyrobić....
    > Jedyna słuszna była tez PZPR!!

hahaha... na palcach licza big_grin
    --
    http://fs1.directupload.net/images/user/150112/w8kfc76t.gif
  • darima_ka 06.02.15, 17:45
    Wyobrażasz sobie ,że w dwa i pół miesiąca po wyborach nie ma wyników wyborów w Warszawie?
    Taka Ukraina czy Grecja, oni potrafili podać wyniki wyborów u siebie następnego dnia?
    --
    Bez Granic

• m.maska 15.02.15, 15:02
    Czepiasz sie... uncertain po co liczyc, skoro i tak wiadomo kto mial wygrac... w ogole po co wybory? taki wydatek jesli wynik wiadomy...
    --
  • czuk1 27.02.15, 16:17
    "Oświadczenie lustracyjne Komorowskiego prawdziwe
    Warszawski sąd orzekł, że oświadczenie lustracyjne prezydenta Bronisława Komorowskiego o braku związków ze służbami specjalnymi PRL jest prawdziwe. Taką sądową procedurę przechodzą wszyscy kandydaci w wyborach prezydenckich, urodzeni przed 1972 r.
    Orzeczenie wydał Sąd Okręgowy w Warszawie. Wnosili o nie zgodnie prokurator pionu lustracyjnego IPN oraz pełnomocnik prezydenta (który składa obecnie wizytę w Japonii - red.).
    Sędzia Izabela Szumniak powiedziała w uzasadnieniu orzeczenia, że nie ma żadnych dowodów wskazujących na związki Komorowskiego ze służbami specjalnymi PRL."

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/raport-wybory-prezydenckie-2015/kandydaci/news-oswiadczenie-lustracyjne-komorowskiego-prawdziwe,nId,1680299#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Czyżbyś miała rację ?
  • rena-ta49 27.02.15, 20:47
    "Czyżbyś miała rację ?"

Do kogo to pytanie,i czego dotyczy?
  • czuk1 27.02.15, 21:03
    Q układzie "drzewka" widać, że piszę do M.maski.
  • m.maska 27.02.15, 23:09
    czuk1 napisał:

> Q układzie "drzewka" widać, że piszę do M.maski.

Ale do czego ta uwaga? ja pisalam o tym, ze po co te wybory, skoro wszystko jasne... wink a Ty o oswiadczeniu lustracyjnym Komorowskiego...
    --
    http://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-ly-288c.gif
  • rena-ta49 28.02.15, 08:31
    Ja też nie widzę związku,a to ,że miał teściów wysokich funkcjonariuszy ,to przecież fakt.
  • czuk1 28.02.15, 09:47
    Tytuł wątku - Wybierzemy jedynego słusznego prezydenta. (zgryźliwa mowa o Komorowskim).
    Dyskusja na wątku , krytyka osoby kandydata. Rozwinięty temat rzekomej współpracy jego z służbami PRL.
    Ja teraz pokazuję postanowienie sądu, że Komorowski złozył prawdziwe oswiadczenie lustracyjne
    a w nim przecież nie ma mowy o współpracy z tymi służbami.

To co ? związku (z treścią wątku) nie mają moje tu wpisy. Chcecie mnie osmieszyć ?
  • rena-ta49 28.02.15, 10:28
    Przecież to nie moje słowa ,a słowa Kłamacz:
    "My na pewno wybierzemy na kolejną kadencję jedynego, słusznego, najlepszego prezydenta Rzeczypospolitej – Bronisława Komorowskiego”, mówiła Ewa Kopacz."

Bolek też takie oświadczenie miał wiesz,i co się okazało?
    Zresztą wskaż kto tu pisał o jego współpracy,za PRL ze służbami,
    jeśli już to z WSI,wiec nie mieszaj jak nie masz pojęcia o czym mowa!
    Albo daj konkretne linki!
  • czuk1 28.02.15, 10:43
    WSI - to służby z czasów PRL. Slużby zlikwidowane. Mozna więc utożsamiać te dwa pojęcia.
    Skąd moge wiedzieć czy nazywasz wątek slowami premiera czy swoimi. Nie zastrzeglaś tego.... cytując.
    Na tym forum ci sami uczestnicy dyskutują (na innych wątkach) o przesłuchaniu Prezydenta o podejrzenia go o wspólpracę ze służbami PRL, z WSI. O takiej wspólpracy (jeśli miał) powinien
    napisać w oświadczeniu. Nie napisał. Ktoś go oskarżał , że współpracował. Badano to oswiadczenie, sąd uznał - jest prawdziwe. A więc uznał , że Komorowski nie współpracował.

I o co Wam tu chodzi ?

PS. Jak mozesz pisać, że wybierzemy (w tym TY) jedynie słusznego prezydenta. Kiedy przecież
    masz na mysli inną osobę a tu cytujesz (nie wyjaśniając) zdanie innej osoby/premierki. ?
  • m.maska 28.02.15, 11:47
    czuk1 napisał:

> WSI - to służby z czasów PRL. Slużby zlikwidowane. Mozna więc utożsamiać te dwa
    > pojęcia.
    > Skąd moge wiedzieć czy nazywasz wątek slowami premiera czy swoimi. Nie zastrzeg
    > laś tego.... cytując.
    > Na tym forum ci sami uczestnicy dyskutują (na innych wątkach) o przesłuchaniu P
    > rezydenta o podejrzenia go o wspólpracę ze służbami PRL, z WSI. O takiej wspól
    > pracy (jeśli miał) powinien napisać w oświadczeniu. Nie napisał. Ktoś go oskarżał , że współpracował. Badano to oswiadczenie, sąd uznał - jest prawdziwe. A więc uznał , że Komorowski nie współpracował.

> I o co Wam tu chodzi ?

> PS. Jak mozesz pisać, że wybierzemy (w tym TY) jedynie słusznego prezydenta. Ki
    > edy przecież masz na mysli inną osobę a tu cytujesz (nie wyjaśniając) zdanie innej osoby/pre
    > mierki. ?

No ale jak sam napisales, odpowiedz byla skierowana do mnie "Czyżbyś miała rację ?" - to moze wyjasnij mi co miales na mysli i w czym, akurat ja(na podstawie moich wypowiedzi na tym watku) mialabym miec racje.
    --
  • czuk1 28.02.15, 17:47
    Masko pytasz : No ale jak sam napisales, odpowiedz byla skierowaną do mnie "Czyżbyś miała rację ?" - to moze wyjasnij mi co miales na mysli i w czym, akurat ja(na podstawie moich wypowiedzi na tym watku) mialabym miec racje.
    [[[[[Przypomnę napisałaś ale nie do mnie : Czepiasz sie... uncertain po co liczyc, skoro i tak wiadomo kto mial wygrac... w ogole po co wybory? taki wydatek jesli wynik wiadomy... ]]]]]

Odpowiadam : Uważałem, że prawdopodobnie/być może masz rację - jesli potwierdzasz - jak wyżej ? Dlatego tak napisałem. zastanowiłem się - Komorowski ma zbyt dużą przewagę by mógł przegrać.
  • m.maska 28.02.15, 18:13
    czuk1 napisał:

> Odpowiadam : Uważałem, że prawdopodobnie/być może masz rację - jesli potwierdz
    > asz - jak wyżej ? Dlatego tak napisałem. zastanowiłem się - Komorowski ma zby
    > t dużą przewagę by mógł przegrać.

Ok... no to mamy jasnosc - o co Ci szlo... z tym, ze ja pisalam to z ironia...
    Skad pomysl, ze ma przewage? bo tak twierdza media podporzadkowane? wlasciwa propaganda moze skutecznie zniechecic jego przeciwnikow do pojscia na wybory: skoro ma juz wygrana w kieszeni, to mozna sobie to darowac... i chyba o to wlasnie chodzi. Wmowic wyborcom, ze nikt inny nie ma szans... a nie dalej jak wczoraj zademonstrowal absolutny brak kindersztuby i zachowal sie jakby przyjechal z buszu. Wyobraz sobie, zapraszasz do siebie goscia, a ten zaczyna chodzic z buciorami po Twoich fotelach, pchac sie na pierwszego do drzwi Twoich pokoi... blamaż na calej linii.
    --
  • m.maska 28.02.15, 18:14
    A pisalam z ironia, bo ostatnie wybory pokazaly jak manipuluje sie glosami wyborcow.
    --
  • czuk1 28.02.15, 18:20

Maska pisze : Ok... ....". z tym, ze ja pisałam to z ironia... "

Ostatnio Panie cząsto nie podają komu odpowiadają i każą się domyślać co jest prawdą , co ironią ,...? Nic dziwnego, że dziadek nie wyczaja.
  • m.maska 28.02.15, 18:54
    czuk1 napisał:

>
    > Maska pisze : Ok... ....". z tym, ze ja pisałam to z ironia... "
    >

> Ostatnio Panie cząsto nie podają komu odpowiadają i każą się domyślać co jest
    > prawdą , co ironią ,...? Nic dziwnego, że dziadek nie wyczaja.

Czuk, nie ma sie co domyslac... po tej wypowiedzi byl emot... "Czepiasz sie... uncertain"
    --
  • czuk1 28.02.15, 19:01
    A to przepraszam. Tu akurat był , w powtórkach treści nie było. Do drugiej mojej prośby uwagi nie masz . smile
  • m.maska 28.02.15, 19:45
    czuk1 napisał:

> A to przepraszam. Tu akurat był , w powtórkach treści nie było. Do drugi
    > ej mojej prośby uwagi nie masz . smile

O czym piszesz?
    --
  • m.maska 28.02.15, 19:47
    A przepraszac nie potrzebujesz... wink ja sie nie obrazam, bo nie ma powodu... miedzy ludzmi rozsadnymi mozna sobie wszystko wyjasnic smile
    --
    http://s7.directupload.net/images/120410/klvh35gq.jpg
  • czuk1 28.02.15, 22:43
    Jest to stała prośba do nas wszystkich. Piszemy (podajemy) komu imiennie odpowiadamy a w miarę mozliwości (potrzeby) cytujemy te fragmenty wpisu , na który odpowiadamy.
  • czuk1 28.02.15, 22:46
    Poniżej odpowiedź Masce.
  • darima_ka 14.02.15, 18:58
    29 prezydentów miast z całej Polski podpisało deklarację poparcia dla Bronisława Komorowskiego.
    Czysta komuna bo za ich rządów też były listy oraz wiece popierające władzę. Stare wraca
    --
    Bez Granic

• al-szamanka 14.02.15, 19:58
    darima_ka napisała:

> 29 prezydentów miast z całej Polski podpisało deklarację poparcia dla Bronisław
    > a Komorowskiego.

> Czysta komuna bo za ich rządów też były listy oraz wiece popierające władzę. St
    > are wraca

Co za mafia!
    --

AL
  • rena-ta49 15.02.15, 08:37
    Ustawka Belki z Sienkiewiczem w/s niedopuszczenie PiS do władzy,
    potem PKW i liczenie głosów ,które do tej pory nie są policzone ,czy to Wam coś mówi?
  • darima_ka 15.02.15, 11:34
    Pytanie dlaczego boi się debat?
    --
    Bez Granic

• m.maska 15.02.15, 11:59
    Bo w takiej debacie z Duda czy Ogorek nie ma szans... kto mu przygotuje na karteczce odpowiedzi, jesli nie zna pytan?
    --
  • czuk1 28.02.15, 09:50
    Pisząc tak ; "Bo w takiej debacie z Duda czy Ogorek nie ma szans... kto mu przygotuje na karteczce odpowiedzi, jesli nie zna pytan? ".......dajesz opinie o sobie a nie o Prezydencie Polski, który (jak twierdzi większość Polaków) ma dobrze w głowie. .; )
    --
  • rena-ta49 28.02.15, 10:22
    twitter.com/Samueljrp/status/571591648314040320
  • czuk1 28.02.15, 10:32
    No tym razem Prezydent dał plamę ...
    vod.gazetapolska.pl/9359-kolejna-wpadka-komorowskiego-nie-wiedzial-gdzie-stanac-na-kozieja-wolal-szagun
    Ośmieszenie na cały świat. I to zapoznawanie się z mikrofonami (niby dla odwrócenia uwagi) jak człowiek z dzungli. wink
    Dla pocieszenia (własnego). Kilka podobnych filmików mozna by znaleźć dla innych przydentów, w tym dla naszych byłych.
  • m.maska 28.02.15, 18:19
    czuk1 napisał:

> No tym razem Prezydent dał plamę ...
    > vod.gazetapolska.pl/9359-kolejna-wpadka-komorowskiego-nie-wiedzial-gdzie-stanac-na-kozieja-wolal-szagun
    > Ośmieszenie na cały świat. I to zapoznawanie się z mikrofonami (niby d
    > la odwrócenia uwagi) jak człowiek z dzungli. wink
    > Dla pocieszenia (własnego). Kilka podobnych filmików mozna by znaleźć dla innyc
    > h przydentów, w tym dla naszych byłych.

tym razem?

naszymzdaniem.dlastudenta.pl/artykul/10_najwiekszych_wpadek_Bronislawa_Komorowskiego,95954.html
    a to notka sprzed dwoch lat... ile jeszcze przybylo?
    --
  • m.maska 28.02.15, 18:17
    czuk1 napisał:

> Pisząc tak ; "Bo w takiej debacie z Duda czy Ogorek nie ma szans... kto mu pr
    > zygotuje na karteczce odpowiedzi, jesli nie zna pytan? ".......dajesz opinie o
    > sobie a nie o Prezydencie Polski, który (jak twierdzi większość Polaków) ma do
    > brze w głowie. .; )

Jak on ma w glowie, pokazal wczoraj w Japonii... tak sie sklada, ze akurat bylam przed laty w Japonii, mam przyjaciol Japonczykow z ktorymi od ponad 30 lat utrzymuje kontakty i mniej wiecej wiem jaka maja mentalnosc i jak patrza na obcokrajowcow...
    Nie, ja nie wystawiam opinii o prezydencie Polski, on juz sam o to dawno zadbal i jaka ona jest, kazdy widzi.
    --
  • al-szamanka 28.02.15, 20:11
    m.maska napisała:

> czuk1 napisał:
    >
    > > Pisząc tak ; "Bo w takiej debacie z Duda czy Ogorek nie ma szans... kto
    > mu pr
    > > zygotuje na karteczce odpowiedzi, jesli nie zna pytan? ".......dajesz opi
    > nie o
    > > sobie a nie o Prezydencie Polski, który (jak twierdzi większość Polaków)
    > ma do
    > > brze w głowie. .; )
    >
    > Jak on ma w glowie, pokazal wczoraj w Japonii... tak sie sklada, ze akurat byla
    > m przed laty w Japonii, mam przyjaciol Japonczykow z ktorymi od ponad 30 lat ut
    > rzymuje kontakty i mniej wiecej wiem jaka maja mentalnosc i jak patrza na obcok
    > rajowcow...
    > Nie, ja nie wystawiam opinii o prezydencie Polski, on juz sam o to dawno zadbal
    > i jaka ona jest, kazdy widzi.

Oj, nie każdy, w końcu wybierają go tacy sami jak i on, więc ci, z których sypie się słoma nie zauważą jak bardzo jest nieokrzesany.
    --

AL
  • rena-ta49 01.03.15, 08:10
    Bo on jest z WSI ,to słoma z butów wyłazi.
  • rena-ta49 01.03.15, 08:11
    Kuriozalne, gdy demokratycznie wybrany prezydent mówi, iż kampania wyborcza to czas politycznego szaleństwa. To istota demokracji.
  • tadeusz_ski.51 01.03.15, 08:23
    przyznać, że ta nasza Renia to dobra polityczka! big_grin Wyłapuje różne potknięcia przedstawicieli sitwy i wyśmiewa się. I krytykuje! Bo Reni nic nie pasuje! Nawet ja!? Malkontentka wybredna, wrrrrrrrrrr.... Do Czarka się podlizuje bo oni oboje psy wieszają na "jedynie słusznej władzy"
    --
    http://emoty.blox.pl/resource/podejzenie.gif
  • rena-ta49 01.03.15, 18:48
    tadeusz_ski.51 napisał:

> przyznać, że ta nasza Renia to dobra polityczka! big_grin Wyłapuje różne potknięcia p
    > rzedstawicieli sitwy i wyśmiewa się. I krytykuje! Bo Reni nic nie pasuje! Nawet
    > ja!? Malkontentka wybredna, wrrrrrrrrrr.... Do Czarka się podlizuje bo oni obo
    > je psy wieszają na "jedynie słusznej władzy"

Nie podlizuj siętongue_out
  • rena-ta49 01.03.15, 18:51
    Gdyby ktoś zapomniał ,to ta wczorajsza nie była pierwszą.
    wiadomosci.wp.pl/gid,13154121,kat,1342,title,Grzechy-prezydenta,galeria.html
  • czuk1 01.03.15, 11:10
    Dlaczego kuriozalne ? . Sama renato piszesz, że "kampania wyborcza to czas politycznego szaleństwa. To istota demokracji."

W Twoich ustach nie jest to kuriozalne. A kiedy Komorowski pisze prawdę, że nadchodzi kampania wyborcza czas politycznego szaleństwa .... to już jest kuriozalne. wink
    Nie rozumiem.
  • rena-ta49 01.03.15, 18:33
    Zauważ ,że ja nie jestem prezydentem i nie staram się o reelekcję.
    To co wypada mówić każdemu przeciętnemu obserwatorowi nie wypada mówić komuś kto
    chce piastować ważne stanowisko w państwie,kto ma przekonać wyborców/społeczeństwo ,
    że jest on godny tego stanowiska.To co mówi jest lekceważeniem was, jego wyborców!!
  • czuk1 01.03.15, 19:12
    Zauważ ,że ja nie jestem prezydentem i nie staram się o reelekcję. Stawiałem was na równi.
    To co wypada mówić każdemu przeciętnemu obserwatorowi nie wypada mówić komuś kto
    chce piastować ważne stanowisko w państwie,kto ma przekonać wyborców/społeczeństwo ,
    że jest on godny tego stanowiska
    .Ale tu nie było nic niegodnego (wg mnie)

To co mówi jest lekceważeniem was, jego wyborców!! Mamy po prostu inny odbiór tej wypowiedzi. Mnie załamało zachowanie Prezydenta w Japonii..
  • m.maska 01.03.15, 19:44
    czuk1 napisał:

> Zauważ ,że ja nie jestem prezydentem i nie staram się o reelekcję. St
    > awiałem was na równi.

> To co wypada mówić każdemu przeciętnemu obserwatorowi nie wypada mówić komuś
    > kto
    > chce piastować ważne stanowisko w państwie,kto ma przekonać wyborców/społeczeńs
    > two ,
    > że jest on godny tego stanowiska
    .Ale tu nie było nic niegodnego (wg mnie
    > )

>
    > To co mówi jest lekceważeniem was, jego wyborców!! Mamy po prostu in
    > ny odbiór tej wypowiedzi. Mnie załamało zachowanie Prezydenta w Japonii..

A nie zalamalo Cie jego zachowanie podczas spotkania z Merkel i Sarkozym? kiedy jako pierwszy poosadzil ciezkie d...ko na fotelu a jego ogscie stali i nie wiedzieli co robic? ten czlowiek nie umie sie zachowac... a juz dzisiejsze wystapienie kiedy to: ,uczcił ofiary czasów stalinowskich,
    które były ofiarami właśnie tych "Żołnierzy Wyklętych" - to juz szczyt... czyzby odezwaly sie geny?
    --
  • czuk1 01.03.15, 20:16
    Teraz słucham w TVP INFO, że:
    - wypowiedź Prezydenta w Białymstoku odnosiła się wyłącznie do krzyczącej grupy narodowców.
    - w Japonii nie było nietaktu, Prezydent stanął na podseście spikera parlamentu a nie na jego
    krześle..... jak było interpretowane w spocie/filmiku.

"Bądź tu mądry i pisz wiersze". Chyba nie warto było mi wydawać pochopnego sądu (o złym zachowaniu Komorowskiego) w parlamencie Japonii.

• m.maska 01.03.15, 20:24
    czuk1 napisał:

> Teraz słucham w TVP INFO, że:
    > - wypowiedź Prezydenta w Białymstoku odnosiła się wyłącznie do krzyczącej grupy
    > narodowców.
    > - w Japonii nie było nietaktu, Prezydent stanął na podseście spikera parlamentu
    > a nie na jego
    > krześle..... jak było interpretowane w spocie/filmiku.
    >
    > "Bądź tu mądry i pisz wiersze". Chyba nie warto było mi wydawać pochopnego sądu
    > (o złym zachowaniu Komorowskiego) w parlamencie Japonii.
    >
    >

A wiesz dlaczego stanal na tym podescie? zeby sie upozowac do zdjecia, ktore robil mu "szogun"... ze juz nie wspomne, ze zablokowal swoja postura przejscie gospodarzom bo musial sie upozowac...
    Czy jak ktos przychodzi do Ciebie do domu, to nie Ty prowadzisz go do pokoju, w ktorym chcesz goscia przyjac? on sie nie umie zachowac na poziomie zwyklego czlowieka a co dopiero jak prezydent, ktory reprezentuje caly kraj... obciach po prostu.

W Japonii obowiazuje etykieta a ta nie odbiega specjalnie od ogolnie przyjetej na swiecie... pisalam o tym przed rokiem.

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,156795423,156809965,Do_Tannawe.html
    --
  • czuk1 01.03.15, 21:18
    Nie zauważyłem panoszącego się na sali generała.
  • rena-ta49 03.03.15, 17:31
    który Wam się podoba,nie da się ukryć ,że net ma niezły ubaw z Bronka,
    najlepszego prezydentasmilesmile
    deser.pl/deser/56,111858,17506674,Szogun__general__Japonia_i_krzesla,,1.html
  • m.maska 04.03.15, 11:34
    rena-ta49 napisała:

> który Wam się podoba,nie da się ukryć ,że net ma niezły ubaw z Bronka,
    > najlepszego prezydentasmilesmile
    > deser.pl/deser/56,111858,17506674,Szogun__general__Japonia_i_krzesla,,1.html

Ale to najdibitniej swiadczy, ze wiekszosc internautow ma lepsze maniery niz zamozwanczy hrabia...
    --
  • m.maska 04.03.15, 11:35
    A o tym nawet nie wiedzialam....

wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kolejna-gafa-Komorowskiego-Zabral-kieliszek-krolowej,wid,13384859,wiadomosc.html?
    --
  • al-szamanka 04.03.15, 12:24
    rena-ta49 napisała:

> który Wam się podoba,nie da się ukryć ,że net ma niezły ubaw z Bronka,
    > najlepszego prezydentasmilesmile
    > deser.pl/deser/56,111858,17506674,Szogun__general__Japonia_i_krzesla,,1.html

Cudne... aż się zakrztusiłam ze śmiechu big_grin
    --

AL
  • rena-ta49 04.03.15, 13:39
    www.youtube.com/watch?v=IAQ_6jJYfFk
  • rena-ta49 04.03.15, 13:39
    Bronuś rusza z kampanią:
    twitter.com/10murzynkow/status/573047601051922433
  • rena-ta49 03.03.15, 17:38
    " w Japonii nie było nietaktu, Prezydent stanął na podseście spikera parlamentu
    > a nie na jego
    > krześle..... jak było interpretowane w spocie/filmiku."

Co ty bredzisz,ze nie było nietaktu?
    To dlaczego go ściągano z tego podestu?
    Dlaczego cała Polska się śmieje?
    Dlaczego ten Japończyk go ściąga z tego podestu?
    twitter.com/Samueljrp/status/571591648314040320
  • czuk1 03.03.15, 18:07
    Niedaj Bóg miec coś takiego w domu.

Piszę tu :

Teraz słucham w TVP INFO, że:
    - wypowiedź Prezydenta w Białymstoku odnosiła się wyłącznie do krzyczącej grupy narodowców.
    - w Japonii nie było nietaktu, Prezydent stanął na podseście spikera parlamentu a nie na jego krześle..... jak było interpretowane w spocie/filmiku.
    "Bądź tu mądry i pisz wiersze". Chyba nie warto było mi wydawać pochopnego sądu (o złym zachowaniu Komorowskiego) w parlamencie Japonii.

I od Adminki czytam na to miłe słowo:
    Co ty bredzisz,ze nie było nietaktu?

Przecież nie bredzę a tylko piszę/relacjonuję/zastanawiam się, że komu tu wierzyć - kiedy inni w TV twierdzą, że nie było tu obciachu ?
  • rena-ta49 03.03.15, 18:14
    To dlaczego znikł z netu film z Japonii,cenzura działa kochany Czuku,tak jest cenzura!!!
    nie znajdziesz już tego filmu,by nie zaszkodził bulowi w kampanii swoim obciachem???
  • rena-ta49 03.03.15, 19:56
    Jacek Wan - japoński korespondent - wyjaśnił dziś w „Faktach TVN”, o co dokładnie chodziło:

Wchodzi niestety na siedzenie dla spikera… Tam jest siedzenie wyłożone poduszką, powiedzmy… A między tym siedzeniem a mównicą jest mały korytarzyk - pewnie tamtędy proszono, by prezydent przeszedł. Ale na tyle niewysokie było, że stanął…
  • czuk1 03.03.15, 22:41
    Dlatego pisałem, ze zgłupieć można. Dopiero obciach a potem tłumaczenie w mozliwych do wykorzystania mediach. Kiedy dokladnie przyjrzeć się reakcjom Japończyków i zachowaniu Prezydenta to nie było to zachowanie gościa a niesfornego gospodarza, którym nie był.
  • rena-ta49 04.03.15, 14:05
    czuk1 napisał:

> Dlatego pisałem, ze zgłupieć można. Dopiero obciach a potem tłumaczenie w mozli
    > wych do wykorzystania mediach. Kiedy dokladnie przyjrzeć się reakcjom Japończyk
    > ów i zachowaniu Prezydenta to nie było to zachowanie gościa a niesfornego gospo
    > darza, którym nie był.

W kulturze japońskiej obowiązują jakieś rytuały i należy je uszanować ,w naszej kulturze tez nie chodzi się buciorami po poduszkach ,chyba że takie zwyczaje panują w ruskiej kulturze.
  • rena-ta49 04.03.15, 14:08
    Żartujecie? Ciężko mi uwierzyć, że bronicie Komorowskiego jako znanego konesera kultury. „Platforma nawet nie ukrywa swojej pogardy dla kultury…”

Ale żartujecie, prawda? Bo ciężko mi uwierzyć, że bronicie prezydenta Komorowskiego jako znanego konesera i konsumenta kultury

— mówi Zygmunt Miłoszewski w rozmowie z „Polityką”, której dziennikarze próbowali bronić kulturalnego zaangażowania prezydenta Bronisława Komorowskiego.
    wpolityce.pl/kultura/235969-miloszewski-do-polityki-zartujecie-ciezko-mi-uwierzyc-ze-bronicie-komorowskiego-jako-znanego-konesera-kultury-platforma-nawet-nie-ukrywa-swojej-pogardy-dla-kultury
    No to ma prze..ane ,żadnego odznaczenia od prezydenta nie będziesmilesmile

• m.maska 04.03.15, 16:15
    rena-ta49 napisała:

> Żartujecie? Ciężko mi uwierzyć, że bronicie Komorowskiego jako znanego konesera
    > kultury. „Platforma nawet nie ukrywa swojej pogardy dla kultury…&#
    > 8221;
    >
    >
    > Ale żartujecie, prawda? Bo ciężko mi uwierzyć, że bronicie prezydenta Komor
    > owskiego jako znanego konesera i konsumenta kultury
    >
    > — mówi Zygmunt Miłoszewski w rozmowie z „Polityką”, której dz
    > iennikarze próbowali bronić kulturalnego zaangażowania prezydenta Bronisława Ko
    > morowskiego.
    > wpolityce.pl/kultura/235969-miloszewski-do-polityki-zartujecie-ciezko-mi-uwierzyc-ze-bronicie-komorowskiego-jako-znanego-konesera-kultury-platforma-nawet-nie-ukrywa-swojej-pogardy-dla-kultury
    > No to ma prze..ane ,żadnego odznaczenia od prezydenta nie będziesmilesmile
    >

Mysle, ze mu na tym nie zalezy - bo to obciach zostac przez takiego odznaczonym... juz byl jeden, ktory mu powiedzial na sali, ze ma tupet sie tam pokazywac...
    --
  • m.maska 04.03.15, 16:17
    no tak, to ten sam smile
    --
  • rena-ta49 04.03.15, 16:20
    To chyba mówi samo za siebie:
    "Spójrzmy na Amazon, największą księgarnię świata. Jesteśmy dla nich za głupi i za biedni, żeby otworzyli tu swój sklep. Ale wystarczająco tani, żeby otworzyć tu magazyn i mieć tanich robotników do noszenia pudełek
  • rena-ta49 04.03.15, 15:20
    twitter.com/Samueljrp/status/573121055574900736
  • ravenheart1 05.03.15, 08:25
    Wypociny tego pana raczej nie zasługują na żaden komentarz (jak zwykle zresztą).

--
    Galeria osobliwości wink
  • rena-ta49 05.03.15, 16:27
    ravenheart1 napisał:

> Wypociny tego pana raczej nie zasługują na żaden komentarz (jak zwykle zresztą
    > ).
    >

Ależ oczywiście,na uwagę w TVN-ie zasługują ci co chwalą władzuniesmile
  • rena-ta49 07.03.15, 15:44
    Po 8-latach rządów PO-PSL Komorowski chce Polski nowoczesnej i bezpieczniejsmilesmile
  • m.maska 07.03.15, 16:05
    rena-ta49 napisała:

> Po 8-latach rządów PO-PSL Komorowski chce Polski nowoczesnej i bezpieczniejsmilesmile

i jak on zamierza to zrealizowac? shock najpierw musialby cale sadownictwo oczyscic, a to jak stajnia Augiasza jest... o komornika taktownie trzeba milczec...
    --
  • czuk1 07.03.15, 16:22
    Propaganda sukcesu, truizmy, obietnice których spełnienie nie zależy od prezydenta panstwa.
    Podobnie wypowiadają się inni kandydaci. Różni ich ton, forma wypowiedzi (kartka <->szybka), akcenty, tupet, doswiadczenie.
  • rena-ta49 08.03.15, 16:28
    Dzisiaj w Nowym Targu Komorowski nie wytrzymał presji. Wygwizdany zaczął rzucać "żarty" o użyciu ciupagi gdy ktoś nie chce "zgody".
  • m.maska 08.03.15, 16:40
    rena-ta49 napisała:

> Dzisiaj w Nowym Targu Komorowski nie wytrzymał presji. Wygwizdany zaczął rzucać
    > "żarty" o użyciu ciupagi gdy ktoś nie chce "zgody".

no... "sprawiedliwosc sprawiedlwoscia, ale racja musi byc po naszej stronie"... znowu "Sami Swoi"
    --
  • rena-ta49 08.03.15, 16:30
    Tak go wczoraj przyjmowali Korwinisci:
    "Chodź szogunie znowu bul" smilesmile
  • m.maska 08.03.15, 16:41
    a kiedy bedzie juz tonął, to bedzie "bul, bul, bul"...
    --
  • zak-1 08.03.15, 17:18
    smile Kopacz chce znowu wszystkich straszyć PISem , strasznie się boją schowanego Kaczyńskiego smile
    a sposób Ogórek ,żeby nie rozmawiać z mediami , doprowadza ich do rozstroju nerwowego .Nie za bardzo wiedzą jak się do niej .
  • zak-1 08.03.15, 17:18
    dobrać smile
  • rena-ta49 08.03.15, 17:38
    W necie ubaw pt "ciekawa rodzina"
    twitter.com/AC_Sobol/status/574590350351818753
  • rena-ta49 08.03.15, 17:39
    Jak nie żona, którą trzeba sprawdzać, czy nie zdradza, to rodzina z nieumytymi nogami. Skąd PBK bierze te bon moty?
  • zak-1 08.03.15, 17:51
    Skąd mu się wzięły te nieumyte nogi ? czy to jakaś aluzja ? wszystkiego na kartce nie napiszą wink
  • m.maska 08.03.15, 17:52
    rena-ta49 napisała:

> Jak nie żona, którą trzeba sprawdzać, czy nie zdradza, to rodzina z nieumytymi
    > nogami. Skąd PBK bierze te bon moty?

Sorry, ale co on pieprzy?
    --
  • rena-ta49 11.03.15, 19:03
    wtedy tez zganiało się na wiece dzieci, te cieszyły się bo nie miały lekcji,
    ciekawe czy rodzice wiedzieli ,że ich zagoniono na wiec poparcia?
    pbs.twimg.com/media/B_0hb2GUcAAg2iY.png:large
    pbs.twimg.com/media/B_0f--tU8AE2Mo8.png:large
  • rena-ta49 11.03.15, 19:31
    To już lepiej było puścić dzieci do domu, niech który rodzic chce - z nimi przyjdzie na wiec Komorowskiego. Nie, masówka i plakietki w dłoń
    pbs.twimg.com/media/B_0oL1sUgAArWMu.jpg:large
  • m.maska 11.03.15, 19:43
    stary i wciaz aktualny...

nczas.com/publicystyka/ziemkiewicz-pedofilia-polityczna/
    --
  • rena-ta49 11.03.15, 19:50
    Najbardziej masakryczny obraz ostatnich dni. Te, zagonione ze szkoły, dzieciaczki z materiałami wyborczymi Komorowskiego. ŻAŁOSNE.
  • rena-ta49 11.03.15, 19:52
    m.maska napisała:

> stary i wciaz aktualny...
    >
    > nczas.com/publicystyka/ziemkiewicz-pedofilia-polityczna/

Absolutnie aktualny!
  • rena-ta49 11.03.15, 19:45
    Dzieci dla Bronka załatwiała sławna posłanka Domicella. nomen omen, Kopaczewska:
    www.fakt.pl/polityka/pijana-kopaczewska-wymiotowala-w-drodze-do-domu,artykuly,484102.html
  • m.maska 11.03.15, 19:58
    polska elita polityczna... potomkowie chlopow panszczyznianych wlezli w gumiakach na salony... bleeeeeeeeee
    --
  • czuk1 11.03.15, 20:38
    Nie wiem czy z tymi dziećmi to była jakąś masówka. Nie sądzę.
    Bo do czego mozna przy kampanii wyborczej wykorzystać dziecko ?
    Wiem jak było przed wyborami samorządowymi. Dyrektorzy szkół
    mieli zakaz włączania się szkół i uczniów do kampanii. Aby odbyło
    się spotkanie kandydatów u nas na uczelni (PWSZ) musiało być
    potraktowane jako spotkanie polityków z studentami politologii.
  • rena-ta49 12.03.15, 14:04
    czuk1 napisał:

> Nie wiem czy z tymi dziećmi to była jakąś masówka. Nie sądzę.
    > Bo do czego mozna przy kampanii wyborczej wykorzystać dziecko ?
    > Wiem jak było przed wyborami samorządowymi. Dyrektorzy szkół
    > mieli zakaz włączania się szkół i uczniów do kampanii. Aby odbyło
    > się spotkanie kandydatów u nas na uczelni (PWSZ) musiało być
    > potraktowane jako spotkanie polityków z studentami politologii.

Co to jest ,ja się pytam? Okularów specjalnych potrzebujesz?
    pbs.twimg.com/media/B_0oL1sUgAArWMu.jpg:large
    pbs.twimg.com/media/B_0f--tU8AE2Mo8.png:large
  • czuk1 12.03.15, 16:59
    Zaczyna byc jakaś dziecinada na tym forum.
    Pisze mi Adminka.:

Co to jest ,ja się pytam? Okularów specjalnych potrzebujesz
    ?

Podaje jakieś linki. Jeszcze ich nie oglądałem. Pierwszy raz je widzę. Nie muszę widzieć,
    oglądać wszystkiego co oglądają inni. Nie potrzebuję tych filmików .

A czytam polecenie nauczycielki wink : Co to jest ,ja się pytam?
    I zaraz : Okularów specjalnych potrzebujesz wink

Nie życze sobie. wink Poza tym jestem w wieku pozaszkolnym i poza ewidencją wojskową.
    Jedno tylko jest w tym wpisie prawdziwe, tytuł wpisu - Jak za komuny. wink
  • rena-ta49 12.03.15, 17:48
    czuk1 napisał:

> Zaczyna byc jakaś dziecinada na tym forum.
    > Pisze mi Adminka.:
    >
    > Co to jest ,ja się pytam? Okularów specjalnych potrzebujesz
    ?
    >
    > Podaje jakieś linki. Jeszcze ich nie oglądałem. Pierwszy raz je widzę. N
    > ie muszę widzieć,
    > oglądać wszystkiego co oglądają inni. Nie potrzebuję tych filmików .
    >
    > A czytam polecenie nauczycielki wink : Co to jest ,ja się pytam?
    > I zaraz : Okularów specjalnych potrzebujesz wink
    >
    > Nie życze sobie. wink Poza tym jestem w wieku pozaszkolnym i poza ewidencją wojsk
    > ową.
    > Jedno tylko jest w tym wpisie prawdziwe, tytuł wpisu - Jak za komuny. wink

Jeśli ty piszesz na kilka moich postów,gdzie są fotki dzieci wykorzystanych w kampanii takie słowa:
    Nie wiem czy z tymi dziećmi to była jakąś masówka. Nie sądzę.
    Bo do czego mozna przy kampanii wyborczej wykorzystać dziecko ?

to trudno się nie zdenerwować i nie zapytać o okulary.
  • rena-ta49 12.03.15, 18:12
    www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20150311%2FAUTODRANIE%2F150319923
  • czuk1 12.03.15, 17:09
    Widziałem te zdjęcia.
    Istotnie. Zaczyna się jak w Korei Pólnocnej.
    Nie przyszło mi na myśl , że tak może być. U nas w grajdole szkoły
    nie brały udział w kampanii wyborczej (poza wydzieleniem lokali na komisje).
    Miałem podstawy mieć wątpliwości. Nie wiedziałem o takiej klace w Polsce i obecnie.
    Mogłem się o nich dowiedzieć, być objaśniony przez kogoś z grona forumowiczów .:
    np . tak , po ludzku:
    Nie sądzisz... to zobacz. Tu - link do zdjęć.

I było by okej. Nie lubię słuchać rozkazów.
  • rena-ta49 12.03.15, 14:00
    Rzecznik MEN: Nic nie wiedzieliśmy o takim zaangażowaniu uczniów 10 marca.
  • al-szamanka 12.03.15, 23:11
    rena-ta49 napisała:

> To już lepiej było puścić dzieci do domu, niech który rodzic chce - z nimi przy
    > jdzie na wiec Komorowskiego. Nie, masówka i plakietki w dłoń
    > pbs.twimg.com/media/B_0oL1sUgAArWMu.jpg:large

Te chorągiewki w dłoniach nieświadomych dzieci (popieram Komorowskiego)... aż odruchu wymiotnego dostałam, bo kojarzy mi się to z najgorszym.
    Kto z nas, dorastających w socjalizmie, kochał takie durne spędy? Wszyscy byliśmy przeciw!
    A tu gajowy aż błyszczy ze szczęścia, że ma takie poparcie. Tfuuuuuuuu... komuch.
    --

AL
  • rena-ta49 13.03.15, 06:56
    Pamiętam jaki był wrzask kiedy Kaczyński z rodziną się fotografował w kampanii,
    ale spędu nie zrobił:
    www.fakt.pl/Jaroslaw-Kaczynski-z-dziecmi-Lans-,artykuly,114115,1.html
  • al-szamanka 12.03.15, 23:06
    rena-ta49 napisała:

> wtedy tez zganiało się na wiece dzieci, te cieszyły się bo nie miały lekcji,
    > ciekawe czy rodzice wiedzieli ,że ich zagoniono na wiec poparcia?
    > pbs.twimg.com/media/B_0hb2GUcAAg2iY.png:large
    > pbs.twimg.com/media/B_0f--tU8AE2Mo8.png:large

Fatalne.
    Jako dziecko musiałam uczestniczyć w takich spędach.
    Historia się powtarza, ale czemu się dziwić, w końcu Komorowski to komunista.
    --

AL
  • rena-ta49 12.03.15, 14:13
    Burmistrz wykorzystał system powiadamiania mieszkańców o zagrożeniach do agitacji "popieramKomorowskiego"? Zero barier
    twitter.com/P_S_Milano/status/575748505966415872
  • rena-ta49 12.03.15, 14:17
    Jeśli sztab Dudy ma jaja, powinien udać się teraz do Aleksandrowa tylko po to, żeby sprawdzić czy na ich prośbę burmistrz też zaesemesuje?

Tak dla jajsmilesmile
  • m.maska 12.03.15, 19:04
    Wyglada na to, ze spoleczenstwo musi uczyc swojego prezydenta dobrych obyczajow... uncertain
    --
  • rena-ta49 12.03.15, 20:59
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17562998,Komorowski_na_spotkaniu_wyborczym__a_na_wiecu_tlum.html
    I komentarz:
    wodakrolewska

"Dzieci pewnie są ciekawe jak taki analfabeta tak wysoko awansował. "
  • m.maska 12.03.15, 21:02
    rena-ta49 napisała:

> wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17562998,Komorowski_na_spotkaniu_wyborczym__a_na_wiecu_tlum.html
    > I komentarz:
    > wodakrolewska
    >
    > "Dzieci pewnie są ciekawe jak taki analfabeta tak wysoko awansował. "

No jak? swoj jest... swojaka wybrala wiekszosc...
    --
  • m.maska 12.03.15, 21:05
    A raczej inaczej... byl ci on sobie marszalkiem sejmu, niby druga osoba w panstwie, ale niewidoczna... stuknie mlotkiem od czasu do czasu, dla pokazania waznosci. Podobnie jak obecnie Sikorski - nie widac go, zniknal.
    Po tragedii smolenskiej wlasciwie zbedna byla jakakolwiek kampania prezydencka i tym sposobem wsliznal sie na pozycje, na ktora absolutnie sie nigdy nie nadawal....
    --
  • czuk1 13.03.15, 07:09
    Faktycznie, upolitycznienie weszło do armii nauczycieli. Będą dzielić naród od dziecka na : lewych i prawych, wiernych i niewiernych a także konfrontować społeczeństwo.
    Renata przedstawia nizej dowód na to, że miałem rację pisząc, że Ministerstwo Edukacji zakazało (juz dawno) udziału szkolnych dzieci i szkół w kampaniach wyborczych ?

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17562998,Komorowski_na_spotkaniu_wyborczym__a_na_wiecu_tlum.html
    I komentarz:
    wodakrolewska
  • czuk1 13.03.15, 07:34
    Skandal na spotkaniu potencjalnych wyborców z kandydatem PiS na prezydenta Andrzejem Dudą. Jeden z uczestników został w brutalny sposób wyrzucony z sali tuż po tym jak wyraził żal wobec polityków PiS
    Do skandalu doszło 2 marca podczas spotkania Andrzeja Dudy z Elblążanami. Jeden z uczestników spotkania postanowił wygarnąć obecnemu na sali byłemu już prezydentowi miasta Jerzemu Wilkowi, co leżało mu na sercu. Przedstawił się jako przedstawiciel młodego pokolenia, który już siedmiokrotnie wyjeżdżał za granicę w celu zarobkowym. Dał też wyraz niezadowoleniu ze sposobu w jaki niegdyś potraktował go Wilk.

www.fakt.pl/polityka/skandal-na-spotkaniu-z-andrzejem-duda-duda-bezdomny-skandal,artykuly,530719.html
    Szkoda, że kandydat na Prezydenta patrzył na brutalną interwencję spokojnie a więc akceptował sposób jej przeprowadzenia przez organizatorów (miał okazję zyskać powszechną przychylność) a tak to został niesmak i ryska na całym pisowskim spotkaniu - nie tylko- na pisowskim b.prezydencie Elbląga. Nadal przecież czołowym działaczu lokalnym PiS.
    Z obywatelem postąpiono wg hasla - spieprzaj dziadu.

• ravenheart1 13.03.15, 08:51
    To na pewno była ustawka zwolenników Komorowskiego - to przecież niemożliwe żeby ktoś był przeciwko PiS i jego kandydyatowi wink

--
    Galeria osobliwości wink
  • rena-ta49 13.03.15, 14:30
    "Fakt" jest tak samo wiarygodny jak Czuchnowski w GW!
    Ale przejdźmy do tego co napisał w swej ustawce:
    "Przedstawił się jako przedstawiciel młodego pokolenia, który już siedmiokrotnie wyjeżdżał za granicę w celu zarobkowym."

To ja się pytam czy ten przedstawiciel młodego pokolenia jeździ na wycieczki za granicę ,czy pracować?

" Wracam do Pana bezdomny."
    Jeśli siedmiokrotnie pracował za granicą,to powinno go być stać na wynajęcie najtańszego mieszkania?Do kogo ten pan ma pretensje o bezrobocie w Polsce ,kto w tym kraju wszystko sprzedał ,zlikwidował, i wygonił Polków za granicę?
    Bezdomni młodzi ludzie w Polsce to najczęściej patologia ,której nie chce się pracować.
    Ktoś mu obiecał jabola za zrobienie zadymy na konwencji Dudy?
  • al-szamanka 12.03.15, 23:34
    m.maska napisała:

> Wyglada na to, ze spoleczenstwo musi uczyc swojego prezydenta dobrych obyczajow
    > ... uncertain

No i co z tego, że uczy, jeżeli on ma tyle braków, że ciągle produkuje nowe wpadki
    --

AL
  • m.maska 12.03.15, 21:17
    Newsweek jest tuba Lisa, a jego trudno posadzac o wrogosc wobec Komorowskiego... jednak sondaz niezalezny, nic niekosztujacy sondaz Newsweeka(czytaja go chyba tez zwolennicy) pokazuje, ze te nielukrowane wyniki jednak nieco inaczej wygladaja...
    Od kilku dni obserwuje te wyniki.... roznica miedzy kandydatami Komorowskim i Duda maleje w b.szybkim tempie - obecnie nie przekracza juz 4%... oby tak dalej.

polska.newsweek.pl/andrzej-duda-zapowiada-w-umowie-programowej-cofne-reformy,artykuly,358051,1.html
    --
  • rena-ta49 13.03.15, 14:32
    twitter.com/APanczyk/status/576351088317755392
  • rena-ta49 13.03.15, 14:50
    https://pbs.twimg.com/media/B_g-AFsXAAAAM7m.jpg:large
  • czuk1 13.03.15, 15:47
    Teraz w TV INFO jest filmowa relacja z Londynu. Polka ma pretensję, ze na spotkanie z kandydatem drem Dudą zaproszone zostały i spotkały sie 3 wybrane rodziny, niepowiadomiono rodzin polskich które chętnie by sie spotkały (gdyby ich powiadomiono) . Dodała (aż wierzyć się nie chce), że ich na to spotkanie nie wpuszczono.
    Jest też , mętne jakoś , wyjaśnenie tej sytuacji przez p. Dudę.

Trzeba będzie to obejrzeć ... z dwóch stron.

A więc wpadki każdemu sie zdarzają.
    Ja sobie wyobrażałem, że p. Duda odbędzie duże spotkanie z wszystkimi Polakami i kilka mniejszych w Domach Katolickich przy parafiach. A tu czytam .... spotkania były w warunkach bezpiecznych, w małych gronach sympatyków kandydata. ?
  • czuk1 13.03.15, 15:56
    twitter.com/APanczyk/status/576351088317755392
    Przeczytaj komentarze. A swoją drogą nie pierwszy to "naukowiec" godnie wpisujący się w retorykę, atmosferę, poglady i działność partii politycznej...
  • rena-ta49 13.03.15, 20:16
    Za głośno krzyczał,nie wolno?
    pikio.pl/zaklocal-spotkanie-z-komorowskim-zakleili-mu-usta-tasma-video/
  • opuncja.figowa.1 13.03.15, 21:28
    TVPInfo to tuba prezydencka.
  • czuk1 13.03.15, 21:36
    Państwowa telewizja. Najliczniej ogladana. Nie zauważyłem w niej tuby. Ciągle są wielopartyjne wywiady, rozmowy. Nie tak nieprofesjonalnie, jak w TV TRWAM i TV Republika. Te ostatnie oglądam mimo to , po to by wyostrzyć sobie krytyczne spojrzenie na parlament, prezydenta, rząd ,...
  • rena-ta49 13.03.15, 21:59
    Zaraz ,to nie wpuszczono czy nie powiadomiono?
    bo ja na fotkach widzę sporo osób.
    https://pbs.twimg.com/media/B_hLxltW8AMCHmH.jpg
    pbs.twimg.com/media/B_fVGlvWIAA1ioU.jpg:large
    pbs.twimg.com/media/B_fUDAVWYAAp6TT.jpg:large
    pbs.twimg.com/media/B_fYEJiWcAANu-I.jpg:large
    Nie zgoniono dzieci z lekcji na wiec ,tylko widać dzieci z rodzicami,widzisz różnicę?

• m.maska 13.03.15, 22:06
    rena-ta49 napisała:

> Zaraz ,to nie wpuszczono czy nie powiadomiono?
    > bo ja na fotkach widzę sporo osób.
    > https://pbs.twimg.com/media/B_hLxltW8AMCHmH.jpg
    > pbs.twimg.com/media/B_fVGlvWIAA1ioU.jpg:large
    > pbs.twimg.com/media/B_fUDAVWYAAp6TT.jpg:large
    > pbs.twimg.com/media/B_fYEJiWcAANu-I.jpg:large
    > Nie zgoniono dzieci z lekcji na wiec ,tylko widać dzieci z rodzicami,widzisz ró
    > żnicę?
    >

No przeciez Czuk pisal, ze tylko trzy rodziny... jakies takie liczne te rodziny, jak na emigracyjne...
    --
  • m.maska 13.03.15, 22:09
    i nikt nie żre z rozdziawiona geba...

deser.pl/deser/1,111857,9128043,Kolejna_wpadka_Komorowskiego__Znowu_chcial_byc_pierwszy.html
    --
  • czuk1 13.03.15, 23:02
    O pretensji Polki, że społeczność nie wiedziała o spotkaniu słyszałem/widzialem z filmiku w TV INFO. Powtórzylem to dosłownie. Nie możesz wiec mieć do mnie pretensji. Tymi Twoimi zdjęciami potwierdza się, że obiadek był dla malej liczby osób. A więc prawdopodobnie Polka miała sluszne pretensje , że uniemozliwiono dużej liczbie Polaków spotkania sie z p. Dudą. Spotkanie w malym gronie tę pretensję uwiarygadnia.

Ale to nie ważne. Drobiazg. Strata p.Dudy. Przekazałem tę informację by pokazać, że wpadki
    zdarzyć się mogą kazdemu kandydatowi. Nie prześciguję się w pokazywaniu wpadek.
    Nie ma tu mojego kandydata, a więc moja chata skraju. Każda wpadka głownych kandydatow
    utwierdza mnie w moim postanowieniu,
  • m.maska 14.03.15, 00:49
    czuk1 napisał:

> O pretensji Polki, że społeczność nie wiedziała o spotkaniu słyszałem/widzialem
    > z filmiku w TV INFO. Powtórzylem to dosłownie. Nie możesz wiec mieć do mnie pr
    > etensji. Tymi Twoimi zdjęciami potwierdza się, że obiadek był dla malej liczby
    > osób. A więc prawdopodobnie Polka miała sluszne pretensje , że uniemozliwiono d
    > użej liczbie Polaków spotkania sie z p. Dudą. Spotkanie w malym gronie tę prete
    > nsję uwiarygadnia.
    >
    > Ale to nie ważne. Drobiazg. Strata p.Dudy. Przekazałem tę informację by pokazać
    > , że wpadki
    > zdarzyć się mogą kazdemu kandydatowi. Nie prześciguję się w pokazywaniu wpadek.
    > Nie ma tu mojego kandydata, a więc moja chata skraju. Każda wpadka głownych kan
    > dydatow
    > utwierdza mnie w moim postanowieniu,

Czuk, sa spotkania i spotkania... myslisz, ze znalazlaby sie sala nawet w Wielkiej Brytanii, gdzie pomiesciliby sie wszyscy chetni emigranci? jak z tego wynika, bylo to spotkanie kameralne... widocznie miala pretensje, ze nie zostala zaproszona na kalcje/obiad czy cokolwiek to bylo. A na tej wyzerce z Komorowskim w tle na Litwie, myslisz, ze wszyscy chetni byli?
    Wyobraz sobie, ze przyjezdza Komorowski, tam gdzie mieszkasz, jest spotkanie w ratuszu przy obiedzie - i nie zostales zaproszony, a chcialbys byc... i co? dostaniesz takie zaproszenie? on bedzie gadal gdzies na Rynku i to jest dla wszystkich chetnych, ale przy stole nie kazdy chetyn z nim usiadzie, tylko wybrani.
    Skad takie nielogiczne pretensje? kazda sala ma pewne gabaryty i wiadomo, ze nie kazdy sie tam dostanie.
    --
  • czuk1 14.03.15, 08:02
    Przepraszam . Duda jedzie za nasze pieniądze. Poza tym jaka jest efektywność takiego wyjazdu ? Zjeść obiad z 30 rodzinami w Londynie ? wink Mam rodzinę w Wolverhampton , przy kosciele parafialnym jest Dom Polski . Mieści się tam kilkaset osób. Dalej .... pani na filmie nie mówiła w swoim imieniu, powiedziała, bardzo wielu Polaków wyrażała chęć spotkania z p.Dudą.
    Liczyłem na kilka duzych spotkań w tysiacami Polaków w Londynie. Nikt mnie nie przekona, że w zorganizowaniu i odbyciu takich spotkan były by jakiekolwiek problemy a z frekwencją to już napewno nie.
    Byłem zbulwersowany kiedy usłyszałem wypowiedź tej pani , prowadzoną w ramach ulicznego wywiadu.
    Nie rozumiem dlaczego
  • rena-ta49 14.03.15, 08:47
    Jakoś takie brutalne działania ciebie nie bulwersują,to już kolejne po krześle,
    ale bulwersuje cię brak spotkania z twoją rodziną?
    twitter.com/APanczyk/status/576482166110097409
    twitter.com/Samueljrp/status/576482251103404033
  • czuk1 14.03.15, 13:23
    Martwi mnie niepotrzebny bo niewykorzystany we własciwym celu a tylko marketingowy wyjazd kandydata.
    Nie pochwalam zachowań opozycji w stosunku do BK która organizuje w różny sposób zakłócanie jego spotkań. Nie zauważam zakłócania spotkań AD, choć PO ma tu wielkie
    mozliwości. Na mnie robi to duże wrażenie , na plus.
    Szkoda , że nie pokazałaś interwencji BOR z kolejnych 3 kamer i w ujęciu z góry. Wtedy bym sobie zsumował działania : 1 z krzesłem + 10 innych działań (by wyolbrzymić i zrobić z jednej interwencji 11 działań brutalnych BK w stosunku do zachowań dzialaczy PiS zgodnych z prawem, zamykajacych usta ludziom i wolnośc słowa.

Możesz te argumenty użyć do rozmowy z małolatem, mnie to ani nie bulwersuje ani dziwi.
    Wiem jaką fałszywą propagandę/promocję stosują liczący się kandydaci na prezydenta.
    Nie dam się nabrać ani zakrzyczeć ich zwolennikom ani samym kandydatom.

• m.maska 14.03.15, 14:26
    czuk1 napisał:

> Martwi mnie niepotrzebny bo niewykorzystany we własciwym celu a tylko marketin
    > gowy wyjazd kandydata.
    > Nie pochwalam zachowań opozycji w stosunku do BK która organizuje w różny sposó
    > b zakłócanie jego spotkań. Nie zauważam zakłócania spotkań AD, choć PO ma tu wi
    > elkie
    > mozliwości.

A to nie Ty pokazales spotkanie z A.Duda, na ktorym A.D chyba ze 30 razy mowil "prosze panstwa" i nie mogl dojsc do glosu?... bo na niego spadly pretensje ludzi a moze prowokatorow... o co? przeciez PiS i A.D. nie rzadza... czyzby ludzie mieli dzisiaj pretensje do PiS-u o to co robili 8 lat temu? no to PO mialo osiem lat czasu na to zeby to naprawic i powinno byc juz pieknie... osiem lat rzadow PO i rozsypka sluzby zdrowia jest kompletna, nepotyzm i korupcja na miare republiki bananowej - zanim ta sitwa nie zaczela rzadzic, bylo jeszcze jako tako...

--
  • czuk1 14.03.15, 16:19
    Wszystko wiem. Tylko spotkania są z sympatykami a zakłócają nie ludzie z ulicy ale grupy zorganizowane (np. kibole, narodowcy, konkurencja) albo pojedyncze osoby. Ludzie nie zadowoleni z rżądów nie przynieśli wielkich plakatów, bilbordów, plakatów osmieszajacych kandydata partii rzadżacej .
    Nie widziałem brutalnego dzialania zagrazającego bezpieczeństwu gościa. Pojedyncze, nieorganizowane głosy przeciwne kandydatowi chyba nie naruszają jego majestatu.
    Pokrzyczeli i zaprzestali. I kandydat mówił dalej.
    Te zachowania są nieporównywalne to wczesniej omawianych sytuacji z BK.

To o czym piszesz dalej ....jest prawdą.
  • rena-ta49 14.03.15, 16:38
    "Ludzie nie zadowoleni z rżądów nie przynieśli wielkich plakatów, bilbordów, plakatów osmieszajacych kandydata partii rzadżacej."

To te plakaty przynoszą zadowoleni z rządzących i z urzędującego prezydenta?
  • czuk1 14.03.15, 17:32
    Porównywałem organizatorów fachowego i wszechstronnego zakłócania przez konurencję wyborczą spotkań BK z pojedynczymi głosnymi głosami pojedynczych obywateli przeszkadzającymi, na spotkaniach z AD. Porównanie jest "na korzyść działaczy PiS", pokazują
    wysoką kulturę prowadzenia kampanii.
    Na spotkaniach z AD nie powinno być jednak żadnych krytycznych głosów ,przecież AD nie rządzi Polską ..... chyba, że uwagi dotyczyć by miały programu wyborczego kandydata. Faktycznie nie ma ich dużo. Nie widzę też by byly organizowane przez PO. A te co były dotyczyły były nieliczne i dotyczyły spraw osobistych.
  • czuk1 14.03.15, 17:51
    Większość społeczeństwa (prawdopodobnie) jest niezadowolona z rzadów PO_PSL . Ale nie uda się ukryć, że w imieniu tej części społeczeństwa która popiera walczących , chorych na wladzę
    kandydatów stara się zdyskredytować konkurencyjnego kandydata. Przygotowanie takich akcji majacych na celu zmniejszenie elektoratu BK a następnie fachowo i dokładnie ich przeprowadzenie jest (wg mnie) mozliwe wyłącznie przez przeciwników poliytcznych PO , BK. Akcje te mają także na celu promowanie kandydata delegowanego przez partię dażącą do przejecia władzy w panstwie.
    Niczemu się nie dziwię.
    Dziwię się jedynie temu, że na forum zauważa się jedynie minusy kandydatury BK i jednocześnie same plusy AD. Podobnie jednostronna jest ocena organizacji kampanii obydwu kandydatów do II tury.
  • m.maska 14.03.15, 18:36
    czuk1 napisał:

> Większość społeczeństwa (prawdopodobnie) jest niezadowolona z rzadów PO_PSL .
    > Ale nie uda się ukryć, że w imieniu tej części społeczeństwa która popiera walc
    > zących , chorych na wladzę
    > kandydatów stara się zdyskredytować konkurencyjnego kandydata. Przygotowanie ta
    > kich akcji majacych na celu zmniejszenie elektoratu BK(...)

o nie, zmniejszenie elektoratu BK? to bez sensu, postkomuna ma sie dobrze i ten elektorat grzecznie bedzie glosowal na tego samozwanczego "hrabiego", ktoremu brak znajomosci podstawowych zasad dobrego wychowania.... hrabia.... hahaha... przeciez tym ktorzy go popieraja bardzo zalezy zeby to bezholowie w panstwie trwalo...
    --
  • czuk1 14.03.15, 19:51
    Rządzą ludzie z postsolidarnosci. Polacy nie eliminują BK za przypadki złego zachowania. Wiedzą, że w waarunkach polskich prezydent mało może. Cenią sobie jego spokój, rozpoznawalność, ugodowość, konserwatyzm. Nie wierzą obietnicom nie do spełnienia a takich BK nie głosi . Za PO i BK "stoi" duża część społeczeństwa.
    Źle oceniasz Polaków pisząc ...."przeciez tym ktorzy go popieraja bardzo zalezy zeby to bezholowie w panstwie trwalo ".
    Ocena tak nietrafiona, nieobiektywna, stronnicza , że nie chcę nawet podejmować dziś próby dyskusji na ten temat.
  • rena-ta49 15.03.15, 09:51
    Sztab Komorowskiego w ramach zgody i bezpieczeństwa planuje -cytuję-
    "Odpowiemy przekazem o sile bomby atomowej"
  • rena-ta49 15.03.15, 09:55
    Podobno PBK właśnie skierował do Sejmu projekt likwidujący tajne głosowanie niewidomych, choć konwencja im to gwarantuje.
  • m.maska 15.03.15, 18:28
    rena-ta49 napisała:

> Sztab Komorowskiego w ramach zgody i bezpieczeństwa planuje -cytuję-
    > "Odpowiemy przekazem o sile bomby atomowej"

swietne...
    --
  • rena-ta49 14.03.15, 08:37
    czuk1 napisał:

> O pretensji Polki, że społeczność nie wiedziała o spotkaniu słyszałem/widzialem
    > z filmiku w TV INFO. Powtórzylem to dosłownie. Nie możesz wiec mieć do mnie pr
    > etensji. Tymi Twoimi zdjęciami potwierdza się, że obiadek był dla malej liczby
    > osób. A więc prawdopodobnie Polka miała sluszne pretensje , że uniemozliwiono d
    > użej liczbie Polaków spotkania sie z p. Dudą. Spotkanie w malym gronie tę prete
    > nsję uwiarygadnia.
    >
    > Ale to nie ważne. Drobiazg. Strata p.Dudy. Przekazałem tę informację by pokazać
    > , że wpadki
    > zdarzyć się mogą kazdemu kandydatowi. Nie prześciguję się w pokazywaniu wpadek.
    > Nie ma tu mojego kandydata, a więc moja chata skraju. Każda wpadka głownych kan
    > dydatow
    > utwierdza mnie w moim postanowieniu,

Bo w Londynie nie uruchomiono systemu alarmowego powiadamiania,jak dla Komorowskigo w Polsce.To dlatego widocznie tak mało osób wiedziało o spotkaniu z Dudą? smilesmile
  • m.maska 14.03.15, 10:34
    Jak sie robi wywiady, to chyba juz Laskowik pokazal... www.dailymotion.com/video/x6oe90_768-tey-wywiad-z-przechodniem_fun
    --
  • rena-ta49 15.03.15, 18:47
    Powinien chyba być wrzask ,ze ma być rozdział kościoła od państwa?
    https://pbs.twimg.com/media/CAIc5uOUcAAtKEQ.jpg
  • rena-ta49 15.03.15, 21:00
    No to mamy już prezydentasmile
    https://pbs.twimg.com/media/CAJ7nEHWsAAyAPm.jpg
  • m.maska 15.03.15, 23:25
    Wielkie mecyje... JKM mial 200tys....
    --
  • al-szamanka 15.03.15, 23:28
    Pani Magdalena ma już 250tys.
    --

AL
  • rena-ta49 16.03.15, 06:51
    nie zauważyliście błędu miliarda
  • m.maska 16.03.15, 11:30
    rena-ta49 napisała:

> nie zauważyliście błędu miliarda

hahaha.... swietne... potrzebowali 100tys. aale chcieli wiecej - to sie nazywa zachlannosc.
    --
  • rena-ta49 17.03.15, 17:00
    https://pbs.twimg.com/media/CATvNnXUgAISicr.jpg
  • ravenheart1 18.03.15, 08:54
    Widzę że prawica zwiera szeregi .... i zwieracze w intencji wygranej jedynego słusznego kandydata A. Dudy ...

--
    Galeria osobliwości wink
  • rena-ta49 18.03.15, 13:53
    ravenheart1 napisał:

> Widzę że prawica zwiera szeregi .... i zwieracze w intencji wygranej jedynego s
    > łusznego kandydata A. Dudy ...
    >

A komuchy nie zwierają,uciekną się do sfałszowania wyborów?
    forum.gazeta.pl/forum/w,50394,157010423,157010423,Nalecz_jak_prawdziwy_stary_komuch_klamie_w_zywe.html
  • rena-ta49 18.03.15, 14:01
    https://pbs.twimg.com/media/CANcOVnXEAAHMrJ.jpg
  • m.maska 22.03.15, 02:32
    rena-ta49 napisała:

> No to mamy już prezydentasmile
    > https://pbs.twimg.com/media/CAJ7nEHWsAAyAPm.jpg

Czysta kpina... rzeczywiscie hahaha...

--
  • rena-ta49 23.03.15, 14:01
    twitter.com/Rybitzky/status/579922621581639680?lang=pl
  • m.maska 18.03.15, 15:28
    Boooosz, czy ja popelniam jakis nietakt, kopiujac to? ale to bylo publiczne...

Maciek Tesla czy wg Pana wpadki Bronisława Komorowskiego to wynik jego indolecji czy celowe działania? można być aż tak nieudolnym??

Rafał Ziemkiewicz Można. Gdyby był inteligentniejszy, Tusk w życiu nie pozwoliłby mu zostać prezydentem
    --
  • rena-ta49 19.03.15, 07:04
    m.maska napisała:

> Boooosz, czy ja popelniam jakis nietakt, kopiujac to? ale to bylo publiczne...
    >
    > Maciek Tesla czy wg Pana wpadki Bronisława Komorowskiego to wynik jego indolecj
    > i czy celowe działania? można być aż tak nieudolnym??
    >
    > Rafał Ziemkiewicz Można. Gdyby był inteligentniejszy, Tusk w życiu nie pozwolił
    > by mu zostać prezydentem

Dlatego to Tusk pierwszy powiedział ,że prezydentura to pilnowanie żyrandola!
  • rena-ta49 18.03.15, 19:34
    Czy nie lepiej żeby czytał z kartki?
    Komorowski dzisiaj w/z z tragedią w Tuznezji:

"Pragnę złożyć wyrazy współczucia rodzinom, bo jeszcze nie wiadomo kto zginął"
  • m.maska 18.03.15, 21:25
    rena-ta49 napisała:

> Czy nie lepiej żeby czytał z kartki?
    > Komorowski dzisiaj w/z z tragedią w Tuznezji:
    >
    > "Pragnę złożyć wyrazy współczucia rodzinom, bo jeszcze nie wiadomo kto zginął"

Jasne, ze tak... " sam wymyslil"
    --
  • rena-ta49 20.03.15, 18:16
    pbs.twimg.com/media/CAichMcUcAAmulC.jpg
  • rena-ta49 23.03.15, 14:16
    Zwróćcie uwagę, że szef WSI "gość kontrwywiadu" rzucił dziś insynuacjami głównie w nieżyjącego. Pozwać go może dziś tylko rodzina,wiadomo osoba nie żyjąca się nie obroni.
    Podłość!pokonaliśmy komunę,nie ona ma sie doskonale, tak jak WSI!
  • rena-ta49 23.03.15, 19:21
    " - wydaje z pieniędzy podatników więcej niż Joachim Gauck z Niemiec
    Ile realnie nas kosztuje Bronisław Komorowski i jego dwór? Setki milionów złotych rocznie.
    168 milionów złotych zostało zarezerwowanych w tegorocznym budżecie na wydatki Kancelarii Prezydenta RP. Nie jest to rekordowa kwota, bo Bronisław Komorowski ze swoją świtą wcześniej wydawał więcej. Odkąd w 2010 roku został prezydentem, budżet jego kancelarii wzrósł przez dwa lata o 22 miliony złotych (ze 156 do 178 milionów). Na 2013 rok planowana była podwyżka o kolejne dwa miliony, ale ostatecznie taki projekt budżetu nie przeszedł. Prezydentowi udało się nawet zaoszczędzić - wydał "tylko" 170,5 miliona złotych."
    wgospodarce.pl/informacje/19261-komorowski-kosztuje-polakow-setki-milionow-zlotych-wydaje-z-pieniedzy-podatnikow-wiecej-niz-joachim-gauck-z-niemiec
    Toż to hrabia,to i po hrabiowsku żyjesmile
    Najlepiej zlikwidować ten"tron". Nie jest potrzebny!

Wille, śmigłowce, wystawne imprezy i sznury limuzyn - oto prezydentura według Bronisława Komorowskiego. O wielkiej kasie idącej na prezydenta pisze Money.pl.
  • m.maska 23.03.15, 19:50
    Joachim Gauck nie moze sobie pozwolic na rozrzutnosc, bo inaczej spoleczenstwo go rozliczy. Pieniadze podatnikow nie sa po to zeby politycy bogacili sie ponad miare - zaden z nich, jesli nie byl milionerem przed objeciem stanowiska, nie bedzie nim takze po zakonczeniu urzedowania - to nie jest Republika Bananowa.
    Schröder, zapewne osiagnal swoje miliony ale dopiero po tym jak zakonczyl urzedowanie jako kanclerz.
    Tutaj sa niezalezne media, ktore nie sa zamieszane w biznesy i gdyby ktos dorobili sie na panstowej posadzie milionow poprzez mieszanie biznesu z polityka juz by o tym bylo glosno.
    Niemieccy poltycy to raczkujace oseski w porownaniu z polskimi cwaniakami...
    --
  • rena-ta49 29.03.15, 21:19
    niezrzeszonego posła A.Hofmana.
    Jutro wyrok.
    Może będzie zaklejenie ust?smile
  • rena-ta49 30.03.15, 19:58
    "Hofman ma sprostować nieprawdziwą informację bezpośrednio po uprawomocnieniu się wyroku. Ma też wpłacić 10 tys. złotych na rzecz Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach i opłacić koszt procesu."
    Oznacza że KAŻDY wyrażający swoją opinię ws. Komorowskiego może być sądzony w trybie wyborczym?Taka to demokracja i wolność słowa po 25 latach?
    Takie to budowanie zgody?
    wiadomosci.onet.pl/hofman-pozwany-za-zadanie-pytania-prezydentowi/gnlbm1
  • rena-ta49 30.03.15, 19:59
    przepraszam za literówkę w nazwisku.
  • rena-ta49 30.03.15, 20:27
    twitter.com/maskiBK/status/578873243655884800
  • rena-ta49 30.03.15, 20:28
    twitter.com/maskiBK
  • lilith70 31.03.15, 07:58
    Niestety, ale w słusznej sprawie tego nie zrobię. A nawet nie oddam głosu na pozostałych słusznych i jedynych wink
  • rena-ta49 01.04.15, 21:21
    www.zmienprezydenta.pl/
  • rena-ta49 01.04.15, 21:25
    Bronek sądzi ,że mu się należy prezendentura niczym psu zupa?
    natemat.pl/138493,o-krok-od-katastrofy-jedna-powazna-wpadka-moze-zakonczyc-prezydenture-komorowskiego-na-pierwszej-kadencji
    http://m.natemat.pl/fb7771c99673d5e1b818229eb35ec56a,641,0,0,0.jpg

• rena-ta49 02.04.15, 16:16
    "Na ironię w momencie „pacyfikowania” opozycji w budynku, prezydent Bronisław Komorowski mówił o konieczności pojednania w Polsce między poszczególnymi frakcjami politycznymi. Jak zatem ma wyglądać to zakończenie sporów? Oceńcie Państwo sami:
    wmeritum.pl/skandal-w-siedlcach-z-udzialem-bronislawa-komorowskiego-nasz-news/
    Tak wygląda ta "zgoda"
  • rena-ta49 07.04.15, 17:57
    « w swojej kampanii wyborczej, gdyż w nawiązaniu do 10.12.2014 roku (dzień kolizji) trudno mówić o jakimkolwiek poczuciu bezpieczeństwa (przynajmniej z mojej perspektywy). Szkoda tylko, że pozostał Pan obojętny na ludzką krzywdę, która była konsekwencją tego nieprzyjemnego incydentu” – napisała w liście otwartym do prezydenta. „Przykro mi, że list, który napisałam do Pańskiej Małżonki przed Świętami Bożego Narodzenia pozostał bez odpowiedzi. W liście tym opisałam bardzo przykrą dla mnie sytuację, gdzie prowadzone przeze mnie auto zderzyło się z nieoznakowanym autem BOR‑u, którym Pan podróżował. Najwyraźniej szkody, które wtedy ponieśliśmy (uraz kręgosłupa szyjnego oraz trauma moja i dziecka), są dla Państwa nieistotne” – czytamy w liście.
    niezalezna.pl/65799-swiadek-wypadku-prezydenckiej-limuzyny-funkcjonariusz-bor-powinien-odejsc-ze-sluzby
    Poszkodowaną w tej kolizji jest piosenkarka i Jej dziecko!
  • czarek_sz 07.04.15, 19:11
    Poszkodowany to ja jestem bo zajebali mi kasiorę po kokardę. Wpierw Balcer później Mazowiecki. Wydutkali mnie na szaro Tadek mnie okradł. Niech Mu Bozia smile
  • rena-ta49 07.04.15, 20:42
    czarek_sz napisał:

> Poszkodowany to ja jestem bo zajebali mi kasiorę po kokardę. Wpierw Balcer późn
    > iej Mazowiecki. Wydutkali mnie na szaro Tadek mnie okradł. Niech Mu Bozia smile

Czarek okazuje sie po latach ,ze wszyscy jesteśmy ofiarami Balcerowicza,pupila władzy:
    forum.gazeta.pl/forum/w,50394,157090352,157090352,Okazuje_ze_jestesmy_ofiarami_Balcerowicza_.html

• czarek_sz 07.04.15, 20:56
    Po latach okazało się że byłem ciężkim frajerem. Pierdolonym frajerem i tyle. Mówią mi że ale szacunek możesz do siebie mieć i tym podobne pierdoły.Boże co ja tu robię ? bo ja kocham ten kraj smile
  • rena-ta49 11.04.15, 20:48
    twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/586780238048276481?lang=pl
  • rena-ta49 12.04.15, 09:35
    twitter.com/AGozdyra/status/586956211397984257
  • rena-ta49 12.04.15, 10:48
    twitter.com/10murzynkow

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka