Dodaj do ulubionych

Lista współpracowników SB w MSZ jest długa

15.03.17, 12:08
Czyszczenie trzeba zrobić na metr w głąb!!!A komuchy nie wrzeszczą!

Lista członków służby zagranicznej, którzy przyznali się do służby lub współpracy z komunistycznymi służbami specjalnymi (SB) oraz osób, które IPN podejrzewa o kłamstwo lustracyjne.
Nazwisko i imię – Jednostka – Stanowisko służbowe

Adamczyk Roman Konsulat Generalny Lyon radca

Adamiec Leszek Ambasada Bagdad II sekretarz

Ambasada Bogota I sekretarz

Antecki Janusz Protokół Dyplomatyczny główny specjalista

Antoniewicz Przemysław Departament Współpracy Rozwojowej radca-minister

Badowski Sławomir Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych główny specjalista

Baranowski Marek AmbasadaTokio inspektor

Belka Leszek Ambasada Moskwa attache

Białkowski Edward Centrum Operacyjne radca

Białokozowicz Mirosław Ambasada Sztokholm attache

Biedecki Karol Konsulat Generalny Lyon

Wicekonsul Konsulat Generalny Ostrawa I radca

Bis Henryk Biuro Administracji kierowca samochodu osobowego

Bocianowski Bogdan Ambasada Moskwa I radca

Bojanowicz Bogusław Konsulat Generalny Odessa I sekretarz

Bojanowski Longin Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych starszy ekspert

Borek Stanisław Departament Dyplomacji Ekonomicznej ambasador tytularny

Braiter Andrzej Centrum Rozwoju Zawodowego ambasador tytularny, dyrektor

Brański Jerzy Dyspozycja Biura Spraw Osobowych starszy radca ministra

Buśko Juliusz Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych inspektor

Bykowski Marek Protokół Dyplomatyczny starszy radca Departament Systemu Informacji I radca

Chałaczkiewicz Roman Departament Afryki i Bliskiego Wschodu ambasador tytularny

Chmura Adam Konsulat Generalny Grodno I radca

Cibulla Jan Ambasada Bruksela radca

Cieleszyńska Urszula Biuro Informatyki i Telekomunikacji inspektor

Czaplicki Krzysztof Ambasada Madryt radca-minister, kierownik wydziału konsularnego

Czarkowski Zbigniew Ambasada Paryż attache Dyspozycja Biura Spraw Osobowych starszy ekspert

Czarnecki Wojciech Dyspozycja Biura Spraw Osobowych inspektor

Czerwiński Witold Ambasada Hawana attache

Czyż Józef Ambasada Berno I sekretarz

Dawidowicz Janusz Ambasada Ryga radca-minister, kierownik wydziału konsularnego

Derwich Piotr Departament Współpracy Rozwojowej I radca

Dobrowolska Grażyna Biuro Administracji naczelnik wydziału

Dobrowolski Henryk Biuro Infrastruktury I sekretarz

Domagalski Józef Ambasada Oslo radca-minister, kierownik wydziału polityczno-

ekonomicznego

Drozd Jarosław Konsulat Generalny Sankt Petersburg ambasador tytularny, kierownik placówki

Falszewska Barbara Ambasada Waszyngton attache

Firkowski Krzysztof Departament Polityki Bezpieczeństwa radca ministra

Fordon Kazimierz Konsulat Generalny Kolonia I radca

Gasek Zenon Biuro Archiwum i Zarządzania Informacją inspektor

Gecewicz Ryszard Ambasada Oslo referent

Gecewicz Barbara Ambasada Oslo attache

Giernaszewski Jerzy Ambasada Londyn starszy inspektor

Giwer Eugeniusz Ambasada Madryt III sekretarz Ambasada Buenos-Aires III sekretarz

Gołębiak Mirosław Ambasada New Delhi referent

Ambasada New Delhi II sekretarz

Górka Jerzy Ambasada Budapeszt kierownik kancelarii tajnej

Górski Krzysztof Ambasada Praga radca

Górski Maciej Ambasada Rzym ambasador Biuro Spraw Osobowych i Szkolenia starszy radca ministra

Grzeszczyk Mariusz Konsulat Generalny Nowy Jork radca

Guział Andrzej Ambasada Wiedeń radca-minister

Harasimczuk Sławomir Dyspozycja Biura Spraw Osobowych inspektor

Hardej Walenty Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych inspektor

Harko Waldemarm Ambasada Ryga III sekretarz

Horak Jarosław Departament Konsularny I radca

Jaśkiewicz Rajmund Ambasada Bonn

Jesionek Janusz Dysp. BSO-C ambasador tytularny

Jeziorski Marek Departament Polityki Europejskiej radca-minister

Kabaciński Tadeusz Ambasada Mińsk attache

Kaczmarek Jerzy Centrum Operacyjne radca

Kaczorowski Andrzej Centrum Operacyjne ambasador tytularny, zastępca dyrektora

Karczewski Zbigniew Ambasada Ateny attache

Kasprzyk Marek MKKN Wietnam tłumacz

Kasprzyk Marek Centrum Operacyjne radca ministra

Kaszyński Tomasz ONZ Nowy Jork radca

Kazimierczak Waldemar Ambasada Taszkent I sekretarz

Kępińska Stanisława Ambasada Pekin attache
Kiliański Stanisław Ambasada Ułan Bator attache

Knapp Marcin Ambasada Waszyngton I radca

Kniaź Jan Departament Współpracy z Polonią I radca

Knyziak Andrzej Biuro Informatyki i Telekomunikacji starszy ekspert

Kondeja Krystyna Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych inspektor

Kostecki Zbigniew Ambasada Berlin I radca

Kowalczyk Zbigniew Ambasada Teheran attache

Kowalska Grażyna Konsulat Generalny Hamburg referent

Kowalski Eugeniusz Konsulat Generalny Lille wicekonsul Rada Europy Strasburg II sekretarz

Kowalski Waldemar Ambasada Belgrad II sekretarz

Kozłowski Stanisław Departament Azji i Pacyfiku radca-minister

Kraj Wojciech Ambasada Sztokholm I radca

Krawczyk Andrzej Ambasada Bratysława ambasador tytularny, kierownik placówki

Kręcisz Stefan Ambasada Bruksela – Wydz. Ekonomiczno-Handlowy I radca – pracownik Ministerstwa Gospodarki

Krętowski Andrzej Departament Konsularny I radca

Kruk Andrzej Ambasada Canberra attache

Krynicka Aurelia Ambasada Praga I radca, kierownik wydz.konsularnego

Kryński Marek Dyspozycja Departament Personalnego ekspert

Krzemień Włodzimierz Biuro Bezpieczeństwa Dyplomatycznego inspektor

Krzyśków Ryszard Ambasada Rabat II sekretarz

Kucharski Marek Ambasada Moskwa starszy specjalista

Kulesza Czesław Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Kurstak Mirosław Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Kuźma Andrzej Konsulat Generalny Hamburg I radca, kierownik wydz.paszportowego

Lech Wacław Konsulat Generalny Kaliningrad konsul

Lewandowski Maciej Unia Europ. Bruksela radca-minister

Lipińska Teresa Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Lodowski Edward Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Łada Władysław Ambasada Londyn zastępca attache wojskowego

Łaska Dariusz Departament Polityki Europejskiej radca-minister, zastępca dyrektora

Łącki Mileniusz Dyspozycja Biura Kadr i Szkolenia ekspert

Łukasik Lucjan Dyspozycja Biura Kadr i Szkolenia główny specjalista

Madej Marek Departament Prawno-Traktatowy radca-minister

Majsterek Włodzimierz Ambasada Belgrad III sekretarz

Edytor zaawansowany
  • rena-ta49 15.03.17, 12:10
    Malinowski Piotr Protokół Dyplomatyczny radca-minister

    Mantykiewicz Janusz Biuro Infrastruktury radca

    Mańczyk Dariusz Ambasada Ottawa radca-minister

    Marciniak Dariusz NATO Bruksela attache

    Mastalerz Lech Departament Prawno-Traktatowy radca-minister

    Matryba Mieczysław Dyspozycja Biura Spraw Osobowych i Szkolenia

    Matuszewski Zbigniew Biuro Archiwum i Zarządzania Informacją

    Michalak Tomasz Ambasada Moskwa inspektor

    Michałowski Jan Departament Prawno-Traktatowy ambasador tytularny

    Mierzwa Michał Ambasada Ankara – Wydz. Ekonomiczno-Handlowy I radca – pracownik Ministerstwa Gospodarki

    Mirosławska Eliza NATO Bruksela radca

    Niesyto Janusz Protokół Dyplomatyczny ambasador tytularny, zastępca dyrektora

    Niewczas Julian Ambasada Kabul attache

    Nowakowska-Szaniawska Ewa Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych

    Nowakowski Bogusław Biuro Finansów radca-minister

    Nowicki Wiesław Dyspozycja Biura Spraw Osobowych radca-minister

    Obidowski Zbigniew Ambasada Praga I sekretarz

    Ociepka Marek Ambasada Moskwa Wydz. Ekonomiczno-Handlowy radca-minister – pracownik Ministerstwa Gospodarki

    Odziemczyk Krzysztof Unia Europ. Bruksela attache

    Olejnicki Ireneusz Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych

    Ostrowski Leszek Ambasada Mińsk I sekretarz

    Pietras Zbigniew Ambasada Paryż inspektor

    Pikałło Piotr NATO Bruksela inspektor

    Podlecki Zbigniew Ambasada Pekin attache

    Poliksza Dariusz Biuro Informatyki i Łączności

    Posiej Grażyna Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych

    Potocki Ryszard Ambasada Erewań I radca

    Prusak Mirosław Ambasada Canberra attache

    Przygoda Elżbieta Ambasada Kair – Wydz. Ekonomiczno-Handlowy ekspert – pracownik Ministerstwa Gospodarki

    Przygoda Tomasz Ambasada Kair – Wydz. Ekonomiczno-Handlowy I sekretarz – pracownik Ministerstwa Gospodarki

    Purowski Marek Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej I radca

    Pyłka Anna Ambasada Rzym attache

    Raczyńska Jolanta Ambasada Praga attache

    Ratajczyk Joanna Ambasada Phenian III sekretarz

    Rembalski Wiesław Dyspozycja Biura Spraw Osobowych inspektor

    Rodzim Renata Ambasada Tel Aviv attache

    Rusiński Michał Ambasada Zagrzeb radca-minister

    Ruszkiewicz Włodzimierz Ambasada Kuala Lampur attache

    Rutkowska Jolanta Ambasada Bratysława attache

    Rybacki Eriusz Dyspozycja Biura Spraw Osobowych radca-minister

    Rydz Janusz Protokół Dyplomatyczny I radca

    Rydzkowski Janusz Departament Narodów Zjednoczonych i Praw Człowieka ambasador tytularny

    Rynkowski Bogumił Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych

    Rzepka Małgorzata Konsulat Generalny Sankt Petersburg

    Sacewicz Elżbieta Ambasada Lublana

    Sadowski Michał Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych

    Sadzik Włodzimierz Ambasada Waszyngton – Wydz. Ekonomiczno-

    Handlowy I sekretarz – pracownik Ministerstwa Gospodarki

    Sałyga Zbigniew Ambasada Luanda attache

    Siatkowski Waldemar Konsulat Generalny Nowy Jork inspektor

    Siwicki Piotr Dyspozycja Biura Spraw Osobowych i Szkolenia radca

    Skałecki Adam Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych

    Skawina Stefan Departament Konsularny starszy radca ministra

    Skolimowski Janusz Ambasada Wilno ambasador tytularny, kierownik placówki

    Skowroński Andrzej Konsulat Generalny Lille I sekretarz

    Skrybant Adam Departament Dyplomacji Ekonomicznej ambasador tytularny

    Smalcerz Czesław Instytut Polski Berlin I sekretarz

    Smoleń Stanisław Ambasada Bagdad ambasador tytularny, kierownik placówki

    Smuga Zbigniew Dyspozycja Biura Spraw Osobowych radca

    Sobczak Andrzej Dyspozycja Biura Spraw Osobowych I radca

    Sosiński Ryszard Konsulat Generalny Kaliningrad I radca

    Sosnowski Ryszard Biuro Bezpieczeństwa Dyplomatycznego radca ministra

    Sośnicki Zdzisław Departament Współpracy Rozwojowej radca-minister

    Stachelski Tadeusz Protokół Dyplomatyczny główny specjalista

    Stachura Elżbieta Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych naczelnik wydziału
  • rena-ta49 15.03.17, 12:11
    Starzyński Piotr Ambasada Tel Aviv I radca, kierownik wydziału konsularnego

    Stebelski Stanisław Biuro Dyrektora Generalnego ambasador tytularny, zastępca dyrektora

    Strejczek Jarosław Unia Europ. Bruksela I radca

    Stronczyński Krzysztof Dyspozycja Biura Spraw Osobowych radca-minister

    Styś Elżbieta Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych inspektor

    Suda Andrzej Departament Polityki Bezpieczeństwa I radca

    Swoboda Grzegorz Konsulat Generalny Nowy Jork radca

    Sypniewski Dariusz Ambasada Berlin III sekretarz

    Szczeniowski Jacek Konsulat Generalny Kurytyba I sekretarz

    Szczepkowski Stanisław Ambasada Berlin I sekretarz

    Szklany Ryszard Ambasada Berlin radca-minister

    Szlęk Zbigniew ONZ Nowy Jork I radca

    Szoka Romuald Ambasada Wiedeń radca-minister, zastępca kierownika placówki

    Szostak Sylwester Konsulat Generalny Łuck radca-minister, kierownik wydziału ruchu

    osobowego

    Szymański Jan Ambasada Bukareszt attache

    Ślusarski Witold Ambasada Baku attache

    Śmiałek Tadeusz Ambasada Santiago de Chile attache

    Świętach Piotr Departament Polityki Ekonomicznej radca

    Traczyk Janina Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych inspektor

    Usiądek Zbigniew Ambasada Tel Aviv inspektor

    Wach Janusz Konsulat Generalny Mumbaj radca-minister, kierownik placówki

    Wachowicz Edward Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych podreferendarz

    Walczak Iwona Ambasada Madryt III sekretarz

    Walkiewicz Jan Ambasada Berno – Wydz. Ekonomiczno-Handlowy

    I sekretarz – pracownik Ministerstwa Gospodarki

    Wanat Leszek Konsulat Generalny Ałmaty I sekretarz

    Wasilewski Tomasz Stałe Przedstawicielstwo przy Współnotach Europ. Bruksela radca

    Wejsis-Gołębiak Małgorzata Ambasada New Delhi I radca, kierownik wydziału kulturalnego

    Wera Kazimierz Misja Wojskowa Berlin II sekretarz

    Wężowski Tadeusz Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych inspektor

    Wicki Roman Ambasada Praga attache

    Więckowski Wojciech Departament Strategii i Planowania ambasador tytularny

    Więcław Jerzy Departament Azji i Pacyfiku ambasador tytularny

    Wiktorowicz Zbigniew Ambasada Aszchabad attache

    Wilk Witold Ambasada Kijów radca

    Wiśniewski Janusz Ambasada Mińsk III sekretarz

    Wojtal Ryszard ONZ Wiedeń radca-minister

    Wolski Jakub Departament Prawno-Traktatowy ambasador tytularny

    Woźniak Mariusz Biuro Zarządzania Informacją radca-minister

    Wrotniak Sławomir Ambasada Kijów I radca

    Zganiacz Kazimierz Ambasada Kopenhaga inspektor

    Żmijewski Rafał Konsulat Generalny Kolonia radca

    Żołądkowska Marzenna Biuro Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych inspektor

    Żołnierczyk Urszula Biuro Spraw Osobowych główny specjalista

    Żuraw Tadeusz Ambasada Haga technik

    Żydak Stanisław Biuro Informatyki i Telekomunikacji inspektor

    Kowalski Mieczysław Karol Dyspozycja Biura Spraw Osobowych radca
  • rena-ta49 15.03.17, 12:12
    Piątkowski Wojciech Marcin Ambasada Doha radca-minister

    Gryta Mirosław Ambasada Mińsk II sekretarz

    Szumski Krzysztof Dyspozycja Biura Spraw Osobowych ambasador tytularny

    Muszyński Leszek Biuro Infrastruktury inspektor

    Lewiński Mirosław Ambasada Sztokholm I radca

    Turowski Tomasz Departament Strategii i Planowania Polityki Zagranicznej ambasador tytularny

    Raczkowski Witold Konsulat Generalny Grodno I sekretarz

    Kozłowski Maciej Departament Afryki i Bliskiego Wschodu ambasador tytularny

    Towpik Andrzej Dyspozycja Biura Spraw Osobowych radca generalny

    Suszek Zbigniew Roman Konsulat Generalny Hamburg konsul

    Zdunowski Włodzimierz Ambasada Ottawa radca-minister

    Spyra Jarosław Protokół Dyplomatyczny ambasador tytularny

    Biernacka Janina Biuro Archiwum i Zarządzania Informacją Inspektor

    (źródło: Instytut Pamięci Narodowej i Ministerstwo Spraw Zagranicznych)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka