Dodaj do ulubionych

Ojczyżnie skradziona tożsamość!

08.05.17, 19:00

Eugeniusz Kościesza – „Ojczyżnie skradziona tożsamość” Pdf fragm: Warto przeczytać całość!

(…) Sowieckim narzędziem ubezwłasnowolnienia całego narodu zrealizowanego po ,,wsie cziasy’’ , którego to głównym utrwalaczem z biegiem czasu na kolejne dziesięciolecia, stał się stworzony od podstaw aparat prokuratorsko – sądowniczy PRL

Sędziowie i prokuratorzy ,którzy ,,legalizowali,, ludobójstwo bolszewickie na Narodzie Polskim pod szyldem Polski Ludowej mieli pozostać w podobno demokratycznym państwie za jaką się ogłasza ,, III RP’’ nietykalni i nieusuwalni! W ,,transformacyjnym’’ prezencie otrzymali od sowieckiej agentury immunitety nietykalności stawiające ich ponad mającym obowiązywać Polaków prawem ,a zasłużeni dla utrwalania sowieckiego zniewolenia kaci sądowi otrzymywać wysokie apanaże za zdradę narodu!… Już tylko po powyższym widać, że po rzekomych zmianach ustrojowych 1989r. zachowany z PRL aparat sądowo-prokuratorski miał stanowić parasol ochronny dla wszelkich nadużyć czerwonej ośmiornicy, która wyłoniła się z komunistycznej nomenklatury opanowując wszelkie intratne dziedziny działalności państwowej ,gospodarczej i środków masowego przekazu.

(…) Sędziowie Trybunału Konstytucyjnego jak i funkcjonariusze całego ,,wymiaru sprawiedliwości ‘’ tzw. 3 RP boją się lustracji – i mają podstawy swej bojaźni – wszak swój status uzyskali w PRL, a wielu z nich podpisało „lojalkę”…Dlatego nikt nie powinien się dziwić, że od 20 lat sprawy lustracji urzędników państwowych nie można przepchnąć. W końcu, kto na siebie ukręciłby bat? – na pewno nie ,,prawnicy’’ – jakby nie było władza wykonawcza PZPR. Tak też dopiero też, kiedy już Trybunał Konstytucyjny jak i wielopokoleniowa sądowniczo prokuratorska nomenklatura skończy jako śmieć na wysypisku postkomunizmu, można pomyśleć o ustanowieniu autentycznej demokracji…jest to warunek konieczny ,ale niewystarczający! Na razie, póki co za parawanem owego ,,wymiaru sprawiedliwości’’ osobnicy bolszewickiego rodowodu , jacy zostali wykreowani przez sowieckie spec-służby na aparat kierowniczo –biznesowy ,,III RP’’ są nietykalni i uprzywilejowani stojąc ponad pozbawionym podstawowych praw obywatelskich polskim społeczeństwem (…)

Po holokauście większości polskich Żydów, dokonanym przez Niemców, przybywające z ZSRS transporty litwaków dają do czerwca 1946r stan liczbowy mniejszości żydowskiej w Polsce ,,Ludowej” wynoszący ok. 250 000 osób, do 1947 r. zaplanowano sprowadzenie dalszych ,łącznie 400 tyś litwaków.

. To ONI wg doktryny okupacyjnej sowieckiego okupanta mają stanowić w aparacie władzy, represji, i administracji przyszłą nomenklaturę polskojęzycznej republiki sowieckiej(….)Tak o realizacji początku tego koszernego ukadrowienia systemu władzy PRL-u , wspominał w paryskiej ,,Kulturze” pisarz żydowskiego pochodzenia Kazimierz Brandys: ,, Może nie opłakano w Polsce pomordowanych Żydów, bo przyszli inni żywi. Ci, którzy przybyli z obcą armią , by aresztować i rządzić . Na cmentarzach zostały szczątki kamiennych tablic, ale już nie duchy żydowskie krążyły po miasteczkach, lecz wieść, że Rosjanie przywieźli nowych Żydów przebranych, o zmienionych nazwiskach. Żydów w rogatywkach, którzy zdjęli koronę z głowy białego orła i kazali rozlepić na rynkach plakaty z napisem,, AK zapluty karzeł reakcji.” Wytyczne do sowietyzacji umysłowej Polaków zatwierdzono w kwietniu 1946 gdy odbył się w Wałbrzychu I Zjazd Centralnego Komitetu Żydów w Polsce (którego oficjalną nadbudówką był PPR), gdzie Adolf Berman (brat Jakuba: zwierzchnika partyjnego MBP- dop. autora ) określił cele polityczne litwactwa w utajnionej dla Polaków dyrektywie, mówiąc m.in., iż Żydzi mają okazję do ujęcia w swe ręce całości życia państwowego w Polsce i roztoczenia nad nim swojej kontroli. Berman w swoich wytycznych podkreślał, aby Żydzi nie sięgali po stanowiska reprezentacyjne…

Część tych dzieł na podstawie których Autor napisał w/w ukrywaną i cenną książkę jak „Bez ostatniego rozdziału”, „Gwałt na Polsce”, „Historia Polski” Pobóg- Malinowskiego i inne zdobyłem w Rzymie dzięki pomocy P. Piotra Letowta z Polonii Płd.Afrykańskiej.

JBB

linkis.com/blog.onet.pl/fiRcx
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka