Dodaj do ulubionych

Nie żyje prof. Zbigniew Brzeziński.(*)

27.05.17, 06:58
Miał 89 lat.
https://pbs.twimg.com/card_img/868306541929267202/8aq8-O37?format=jpg&name=600x314
Edytor zaawansowany
  • 27.05.17, 09:09
    Potrafisz przemawiać obrazami. Grasz nieuczciwie.... jak zawsze. I ... tu ... Niestosownie.
    Dużo ci zajęło znalezienie odpowiedniego zdjęcia. Prawda ?
    Uważasz, że taki był prof. Brzeziński?...., że za to otrzymał Order Orła Białego ?

... to ważniejsze... z ostatniego jego wywiadu :

--
    Dopóki Naród nie będzie miał bata na władzę w postaci wiążącego referendum-władza będzie robiła z Narodem co zechce. Paweł Kukiz?
  • 27.05.17, 09:11

W ostatnim wywiadzie Prof. Zbigniew Brzeziński powiedział : "Trump to dziwny prezydent, a sytuacja w Polsce jest przejściowa".
  • 27.05.17, 09:46
    Za życia wiele złego powiedział o Polsce zwłaszcza po 89 roku. Wsparł Magdalenkę poparł grubą kreską i uwłaszczenie się postkomuny był przeciwny budowie silnej i suwerennej RP. Takim Go zapamiętam. I zastrzegam że nie obrażam gościa tylko mówię jak było jaki był Zbigniew Brzeziński. Nie mniej niech spoczywa w pokoju [*]
  • 27.05.17, 12:51
    czarek_sz napisał:

> Za życia wiele złego powiedział o Polsce zwłaszcza po 89 roku. Wsparł Magdalenk
    > ę poparł grubą kreską i uwłaszczenie się postkomuny był przeciwny budowie silne
    > j i suwerennej RP. Takim Go zapamiętam. I zastrzegam że nie obrażam gościa tylk
    > o mówię jak było jaki był Zbigniew Brzeziński. Nie mniej niech spoczywa w pokoj
    > u [*]

Opinie są bardzo podzielone,miał zasługi ,ale i wpadki.
    "Panie Profesorze! Za wszystko co dobrego Pan zrobił, by powstrzymać Sowietów; za obronę płk. Kuklińskiego; za teksty i książki - DZIĘKUJĘ!"
    https://pbs.twimg.com/media/DA0iaI5XoAAQxDT.jpg
    twitter.com/Cenckiewicz/status/868388174128701440
  • 27.05.17, 15:24
    rena-ta49 napisała: Opinie są bardzo podzielone,miał zasługi ,ale i wpadki.
    > "Panie Profesorze! Za wszystko co dobrego Pan zrobił, by powstrzymać Sowietów;
    > za obronę płk. Kuklińskiego; za teksty i książki - DZIĘKUJĘ!"

----- wpis godny i obiektywny a także, zdjęcia pokazujące prof. Brzezińskiego w jednej z jego akcji/spotkań a nie jak pierwsze/wątkowe jako alegoria śmierci upiora-demona.
    Podziękowania się należą... tez za brak obelg. smile

• 27.05.17, 12:56
    czuk1 napisał:

>
    >
    >
    > W ostatnim wywiadzie Prof. Zbigniew Brzeziński powiedział : "Trump to dziwny pr
    > ezydent, a sytuacja w Polsce jest przejściowa".

Wszystko jest przejściowe, rządy są przejściowe,czego dowodem są przegrane wybory PO,PiS też kiedyś przegra wybory.Nasza bytność na tym święcie też jest przejściowa!Żadne to odkrycie
    ani też jakaś wybitna myśl!
  • 27.05.17, 15:32
    rena-ta49 napisała:
    > Wszystko jest przejściowe, rządy są przejściowe,czego dowodem są przegrane wybory PO,PiS też kiedyś przegra wybory.Nasza bytność na tym święcie też jest przejściowa! Żadne to odkrycie ....> ani też jakaś wybitna myśl!

Myśl prof. Brzezińskiego -wg mnie - jest wybitna. Ale niewątpliwie odkrywcza i obrazoburcza dla niektórych spośród suwerena PiS, którzy wierzą w rządy PiS ,przez kolejne kadencje.
    Podobnie samo PiS ma zamiar zmienić samorządowcom warunki funkcjonowania tylko przez 2 kadencje o parlamentarzystach ...zaś cicho.

--
    W ostatnim wywiadzie Prof. Zbigniew Brzeziński powiedział : "Trump to dziwny prezydent, a sytuacja w Polsce jest przejściowa".
  • 27.05.17, 12:31
    czuk1 napisał:

> Potrafisz przemawiać obrazami. Grasz nieuczciwie.... jak zawsze. I ... tu ... N
    > iestosownie.
    > Dużo ci zajęło znalezienie odpowiedniego zdjęcia. Prawda ?
    > Uważasz, że taki był prof. Brzeziński?...., że za to otrzymał Order Orła Białeg
    > o ?
    >
    > ... to ważniejsze... z ostatniego jego wywiadu :
    >

Nie rób z siebie większego durnia ,niż jesteś!
    Śp. prof. Brzeziński miał 89 lata,to jak miał wyglądać?
    Czy ja gdzieś napisałam ,że nie otrzymał jakiego orderu?
    Opinie o zmarłym są różne,ja ograniczyłam się do info o śmierci!!https://pbs.twimg.com/media/DAzmLZJXUAAqM-p.jpg
  • 27.05.17, 12:53
    czuk1 napisał:

> Potrafisz przemawiać obrazami. Grasz nieuczciwie.... jak zawsze. I ... tu ... N
    > iestosownie.
    > Dużo ci zajęło znalezienie odpowiedniego zdjęcia. Prawda ?
    > Uważasz, że taki był prof. Brzeziński?...., że za to otrzymał Order Orła Białeg
    > o ?
    >
    > ... to ważniejsze... z ostatniego jego wywiadu :
    >

w wieku 89 można mieć demencje starczą,a nawet wcześniej!!
  • 27.05.17, 12:18
    https://pbs.twimg.com/media/DA0KaxpXgAAssa1.jpg
  • 27.05.17, 17:30
    Fan Balcerowicza i złodziejskiej prywatyzacji

--
    Mentalność potomków pańszczyźnianych chłopów, tego nie da się zmienić.Dupolizy muszą mieć co lizać, w PRL-u lizali dupę Rosjanom krytykując USA, dziś liżą dupę i robią loda Amerykanom, krytykując Rosję. Mentalność potomków pańszczyźnianych chłopów, tego nie da się zmienić.

http://emoty.blox.pl/resource/podejzenie.gif
  • 27.05.17, 18:58
    Sam to wymyśliłeś sad

--
  • 29.05.17, 13:30
    Oj Renia, więcej wyrozumiałości dla leciwych tetryków. Możesz dać ignora i spokój

--
    Mentalność potomków pańszczyźnianych chłopów, tego nie da się zmienić.Dupolizy muszą mieć co lizać, w PRL-u lizali dupę Rosjanom krytykując USA, dziś liżą dupę i robią loda Amerykanom, krytykując Rosję. Mentalność potomków pańszczyźnianych chłopów, tego nie da się zmienić.

• 29.05.17, 14:33
    tadeusz_ski.51 napisał:

> Oj Renia, więcej wyrozumiałości dla leciwych tetryków. Możesz dać ignora i spok
    > ój
    >
    >

Wybacz,ale na swoim forum mam dawać ignora i pozwalać ignorantowi pisać bzdury?
    Fotka ,która zamieściłam mu się nie spodobała,ktoś mu kazał tu przychodzi i oglądać?
    Czy miałam dla niego tę fotke poprawić photoshopem, by zaspokoić jego poczucie piękna?smilesmile
  • 29.05.17, 18:51
    tadeusz_ski.51 opisz drzewo genealogiczne swojej rodziny. Też historie historię.
    Nie wstyd ci ?! sad
  • 29.05.17, 19:53
    czuk1 napisał:
    > tadeusz_ski.51 opisz drzewo genealogiczne swojej rodziny. Też historie histor
    > ię.
    > Nie wstyd ci ?! sad
    -------------------------------
    A co to ma do rzeczy? Z jakiej racji mam opisywać historię rodziny?

--

• 29.05.17, 21:39
    tadeusz_ski.51 napisał:
    Mentalność potomków pańszczyźnianych chłopów, tego nie da się zmienić. Dupolizy muszą mieć co lizać, w PRL-u lizali dupę Rosjanom krytykując USA, dziś liżą dupę i robią loda Amerykanom, krytykując Rosję. Mentalność potomków pańszczyźnianych chłopów, tego nie da się zmienić.-
    ------------------------------------------------
    Odebrałem, że powyższy fragment wpisu skierowany jest do mnie - potomka pańszczyźnianych chłopów. Są tu przecież jakieś brednie i insynuacje, obelgi . Poprosiłem więc autora - tadeusza_skiego o prawdę o jego rodzinie.

Tenże pyta teraz - "A co to ma do rzeczy? Z jakiej racji mam opisywać historię rodziny?"

Z tej racji, że trafiliśmy na jasnowidza. Dużo wie o innych a więc chyba także o swoich. Dowiedziałem się o mentalności dupolizów, lodziarzy Rosji i USA. Wiem, że moi przodkowie - chłopi pańszczyźniani , nie wyjeżdżali poza miasto powiatowe i nie mieli pojęcia o świecie. To nie ich opisuje tadeusz_ski. Dlatego - z ciekawości - zapytałem o historię jego rodziny. Prawdopodobnie - jako inteligent z inteligenckiej rodziny - pomylił moją ze swoją rodziną. Świadczyć o tym może wysoka świadomość polityczna inteligenckich rodzin i wiedza/praktyka, o tym kogo / komu lizać.
  • 27.05.17, 20:03
    tadeusz_ski.51 napisał:

> Fan Balcerowicza i złodziejskiej prywatyzacji
    >

Można szanować za latal70. i 80.
    Ale są też takie zdania:
    "Zmarł mason, który nienawidził Polski .."
    ""Brzezińscy" zafundowali nam prezydenta Jaruzelskiego,pomysły na NATO-bis i spółki na terenie baz po rosyjskich."
    twitter.com/AdamStrzepek/status/868369888745631745
  • 27.05.17, 20:10
    Wasza paczka jest uciążliwa, niereformowalna i nieobiektywna. Żegnam. smile
  • 28.05.17, 11:55
    nanofiber.salon24.pl/781572,opinie-o-zbigniewie-brzezinskim
    Dla mnie słowa które dyskredytują tego człowieka jako kogoś /jak wybitnego Polaka/ to słowa które wypowiedział w kontekście katastrofy smoleńskiej. Jak na Polaka który za Oceanem miał bardzo duży wpływ na kształtowanie opinii o Polsce haniebne słowa które w Polsce nigdy nie będą mu zapomniane.
  • 28.05.17, 21:37
    czuk1 napisał:

> Wasza paczka jest uciążliwa, niereformowalna i nieobiektywna. Żegnam. smile

Czy to nie ty tu przylazłeś,ktoś cię wołał? spie...laj !
    Wszedłeś, obrażasz ludzi i myślisz, że będziesz poważnie odbierany. Jesteś po prostu żałosnym trollem.
  • 28.05.17, 22:03
    Czuk jest żołnierzem Szechtera więc nie dziw się że wpada tu od czasu do czasu i obrzuca gównem bo w końcu za to mu płacą.
  • 29.05.17, 06:43
    czarek_sz napisał:

> Czuk jest żołnierzem Szechtera więc nie dziw się że wpada tu od czasu do czasu
    > i obrzuca gównem bo w końcu za to mu płacą.

Wcale sie nie dziwie,leming to stan umysłusmile
  • 28.05.17, 22:04
    rena-ta49 powitała: Nie rób z siebie większego durnia ,niż jesteś!
    czuk1 napisał: Wasza paczka jest uciążliwa, niereformowalna i nieobiektywna. Żegnam. smile
    rena-ta49 dowaliła: Czy to nie ty tu przylazłeś,ktoś cię wołał? spie...laj !
    > Wszedłeś, obrażasz ludzi i myślisz, że będziesz poważnie odbierany. Jesteś po prostu żałosnym trollem.

Zawsze tu obrażają... nie tylko mnie. Wystarczy ,ze ktoś jest innego zdania niż "paczka".
    Z góry.... ma przechlapane. A wydawałoby się, że forum jest świadomie otwarte. Niestety jest, BEZ GRANIC, dla swoich a reszta ma spie...ać .
  • 28.05.17, 23:21
    Czuka kręci takie coś : newsbook.pl/2017/05/24/muzulmanin-zgwalcil-niemke-to-co-jej-robil-przyprawia-o-wymioty/
  • 29.05.17, 06:55
    czarek_sz napisał:

> Czuka kręci takie coś : newsbook.pl/2017/05/24/muzulmanin-zgwalcil-niemke-to-co-jej-robil-przyprawia-o-wymioty/

Pseudo finansista,pseudo prawnik chce wszystkich pouczać,strofować.
    Ale sam by sobie tego do domu nie przytulił!!

• 29.05.17, 06:45
    już w pierwszym poście w tym wątku mnie zaatakowałeś za fotę,
    przeczytaj co pisałeś:
    forum.gazeta.pl/forum/w,50394,163997795,163997795,Nie_zyje_prof_Zbigniew_Brzezinski_.html
    Chociaż śp. Brzeziński tak od lat wyglądał!!
  • 29.05.17, 08:03
    [b]rena-ta49 napisała: [b]>Głupku przyszedłeś by trollować[/b], już w pierwszym poście w tym wątku mnie zaatakowałeś za fotę,
    > przeczytaj co pisałeś: ---------- wiem co pisałem, nie atakowałem. Teraz powtórzę.

Twierdzisz, że .... Chociaż śp. Brzeziński tak od lat wyglądał!! --- nie ośmieszaj się !!!

-----------------------------------------------------------------
    Nie wmówisz mi, ze nie szukałaś zdjęcia które by utrwalało i przykazywało użytkownikom forum twój obraz osoby Brzezińskiego. Przecież w sieci jest moc memów pokazujących niekorzystnie twarz J.Kaczyńskiego. Nie powiesz, ze robią to dlatego by oglądającym memy pokazać jak faktycznie / na co dzień wygląda Kaczyński. !! ;-(
    ----
    Głupki nie piszą na forach.... siedzą w Tworkach.
    -------

Trollowanie to antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.
    Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty kóra doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.
    Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.
    Troll – przypominający wyglądem człowieka stwór ze skandynawskich wierzeń ludowych, wywodzący się z mitologii nordyckiej.
    ....wiki...
  • 29.05.17, 08:08
    tak ....
    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/5d/Nej%2C_sicken_liten_puttefnasker%21_Ropade_trollet.jpg/800px-Nej%2C_sicken_liten_puttefnasker%21_Ropade_trollet.jpg

.... jest tu takich gromadka... nie szkodzą - są u siebie.
  • 29.05.17, 13:21
    nie mam zamiaru czytać i odpowiadać na twoje pseudointelektualne bzdety.
    Bez odbioru!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.