Dodaj do ulubionych

To co, bojkotujemy?

02.02.18, 20:40
https://pbs.twimg.com/media/DU-qRWuX0AAmT3T.jpg
Edytor zaawansowany
  • al.1 03.02.18, 14:35
    Chetnie bym bojkotowal, gdybym byl uzalezniony od leków. Ja ich nie nie zazywam od dekad. Najlepszym lekiem na wszystkie choróbska - bez skutków ubocznych - jest natura, bo w naszych organizmach jest mechanizm samonaprawczy.
  • czarek_sz 03.02.18, 16:46
    Żydzi mają w Polsce przesrane na dekady. Myślę że przeliczyli się licząc że tupną nogą /w tej sprawie/ a polskie władze tak jak za czasów rządów PO podkulą ogon i będą przepraszać - za szmalcowników za polskie obozy za Holokaust itd. W takich sytuacjach jak obecna dla Polski nie ma innej drogi jak twarda obrona dobrego imienia Polski bez względu na koszty. Bo co mamy do stracenia ?
  • rena-ta49 03.02.18, 17:40
    czarek_sz napisał:

> Żydzi mają w Polsce przesrane na dekady. Myślę że przeliczyli się licząc że tup
    > ną nogą /w tej sprawie/ a polskie władze tak jak za czasów rządów PO podkulą og
    > on i będą przepraszać - za szmalcowników za polskie obozy za Holokaust itd. W t
    > akich sytuacjach jak obecna dla Polski nie ma innej drogi jak twarda obrona dob
    > rego imienia Polski bez względu na koszty. Bo co mamy do stracenia ?

Dlatego PAD powinien szybko podpisać ustawę,to będzie nasze tupniecie.
    Do tej pory obchodziliśmy się z nimi jak z przysłowiowym jajkiem,takich oni nie szanują!

• rena-ta49 03.02.18, 17:33
    al.1 napisał:

> Chetnie bym bojkotowal, gdybym byl uzalezniony od leków. Ja ich nie nie zazywam
    > od dekad. Najlepszym lekiem na wszystkie choróbska - bez skutków ubocznych - j
    > est natura, bo w naszych organizmach jest mechanizm samonaprawczy.

Też dotąd nie byłam na łasce aptek,jedynymi preparatami była wit D i rutinoscorbin.
    Czasem coś przeciwbólowego.Od lata, po skomplikowanym złamaniu nogi doszło trochę leków mających poprawić stan zrastania się i wzmocnić kości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka