Dodaj do ulubionych

Verhofstadtowi -belgijskie ludobójstwo w Kongo

02.02.18, 21:18
przypomniano i co się stało?

Tak się składa, że Polacy są jedynym narodem, który dziś Verhofstadt posądza o chorobliwy i niepotrzebny nacjonalizm. Przekonuje też, że nad Wisłą odradza się faszyzm. Otwarcie krytykuje nową ustawę o IPN zainicjowaną przez polski rząd. Wynika z niej, że nazywanie niemieckich obozów koncentracyjnych znajdujących się na terenie naszego kraju polskimi, będzie surowo karane – nawet pozbawieniem wolności. Ale gdy internauci zasugerowali, żeby lepiej pamiętał o zbrodniach króla Belgów Leopolda II, komentarze zaczęły znikać w błyskawicznym tempie.

Verhofstadt i moderatorzy jego profilu zaczęli oznaczać je jako spam. Przypomnijmy: król Belgów, Leopold II Koburg, należy do największych zbrodniarzy XIX i XX wieku. Ale chociaż stworzony przez niego system pochłonął miliony istnień, historia nie wymienia go w jednym szeregu z Hitlerem, Stalinem czy Mao. Za to o Polakach mówi się jak o współtwórcach holokaustu. To istny rechot historii…
To nie jest spam! Belgowie wymordowali 10 milionów ludzi w Kongo. To jest ludobójstwo” – skomentował wpis Verhofstadta internauta.

newsweb.pl/2018/02/02/belg-znow-wbijal-szpile-polsce-bolesne-riposty-nadeszly-z-afryki/
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka