Dodaj do ulubionych

Ukraińskie ludobójstwo na Polakach

09.02.18, 20:11
dziennik.artystyczny-margines.pl/ukrainskie-gwalty-na-polkach-dokonane-w-latach-1939-1948-temat-zakazany/.
Tego nie da się czytać.
Edytor zaawansowany
  • rena-ta49 10.02.18, 07:47
    Wieczna hańba dla wyznawców banderyzmu, oun-upa, bandery,szuchewycza i ss-galizien! Nie zapomnimy bestialskich mordów na 200 tys.Naszych rodaków! Wieczna hańba dla Ukrainy!
  • rena-ta49 10.02.18, 07:53
    CIA opublikowała prawie 300 stron dokumentów dotyczących lidera Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów – Stepana Bandery.
    Działalność ukraińskich nacjonalistów podczas II wojny światowej przez wielu uważana była za jawną kolaborację z Niemcami. Okazuje się, że ujawnione przez CIA dokumenty potwierdzają, że Stepan Bandera był niemieckim szpiegiem. Na licznych kartach lider banderowców nazywany jest faszystą, hitlerowcem, niemieckim szpiegiem. Bandera miał ukrywać się pod pseudonimem operacyjnym Consul II. Co ciekawe, po wojnie miał być współpracownikiem CIA.

W jednym z dokumentów czytamy, że Bandera uznany jest za faworyta hitlerowskich władz na Ukrainie. Zaznaczono jednak, że w centralnej i wschodniej Ukrainie był zupełnie nieznany. Jednak to kolejne opisy pokazują jaką bestią był Stepan Bandera.

W dokumentach czytamy, że odrodzone pod kierownictwem Bandery „państwo” było … “skundlonym państwem”. W ciągu zaledwie 5 tygodni odrodzona Ukraina charakteryzowała się wysokim poziomem okrucieństwa i bezprawia. Autor raportu dodaje, że w “państwie” Bandery było znacznie gorzej niż np. w nazistowskich Niemczech! Twórca raportu przypomina też, że w ciągu wspomnianych 5 tygodni ludzie Bandery zamordowali 15.000 Żydów, 3000 Ukraińców i kilka tysięcy Polaków.

Część z dokumentów można znaleźć na stronie: www.cia.gov/library/readingroom/docs/BANDERA%2C%20STEFAN_0018.pdf

Znacznie więcej dokumentów na temat Stepana Bandery: www.cia.gov/library/readingroom/search/site/bandera%20consul%202

Czy po ujawnieniu szokujących dokumentów władze Ukrainy przeproszą wreszcie za zbrodnie dokonane ponad 70 lat temu i uczciwie zaczną budować relacje z Polską?
    wrealu24.pl/szokujace-doniesienia-cia-na-temat-stepana-bandery-to-koniec-kultu-lidera-upa/
  • czarek_sz 10.02.18, 12:15
    Po tym co przeczytałem o ukraińskich zbrodniach na Polakach a także co przed laty usłyszałem od ocalonych naocznych świadków /w Zagórzu koło Sanoka/ to mam pewność że między Polską a Ukrainą nie ma najmniejszych szans na w miarę poprawne relacje. będą mniej więcej takie jak między Polską a Izraelem - oficjalnie będzie silenie się na poprawność a za plecami jedni i drudzy trzymają siekierę żeby gdy tylko będzie okazja przywalić nam w plecy. W okolicy Zagórza widziałem pozostałości po spalonej wsi której wszyscy mieszkańcy zostali wymordowani przez upa. Opowieści ocalonych /lata 60 te/ były takie jak w linku który podałem.
  • rena-ta49 10.02.18, 12:33
    czarek_sz napisał:

> Po tym co przeczytałem o ukraińskich zbrodniach na Polakach a także co przed la
    > ty usłyszałem od ocalonych naocznych świadków /w Zagórzu koło Sanoka/ to mam pe
    > wność że między Polską a Ukrainą nie ma najmniejszych szans na w miarę poprawne
    > relacje. będą mniej więcej takie jak między Polską a Izraelem - oficjalnie będ
    > zie silenie się na poprawność a za plecami jedni i drudzy trzymają siekierę żeb
    > y gdy tylko będzie okazja przywalić nam w plecy. W okolicy Zagórza widziałem po
    > zostałości po spalonej wsi której wszyscy mieszkańcy zostali wymordowani przez
    > upa. Opowieści ocalonych /lata 60 te/ były takie jak w linku który podałem.

A na Ukrainie dalej czci się Banderę.

W główki dzieci uderzano obuchami siekier W niektórych domach Polacy nie wykonali rozkazów,nie kładli się na podłogach,wtedy Ukraińcy łapali poszczególne osoby i mordowali w okrutny sposób.Kobietom obcinano piersi,nosy,uszy,zrywano paznokcie,odcinano dłonie nogi,rozpruwano brzuchy
    https://pbs.twimg.com/media/DVlArS4UQAAeds2.jpg
  • czarek_sz 10.02.18, 12:47
    A oni to co robili nazywają bohaterstwem i walką o wolność. Dobrze że Ruscy trzymają ich za ryj zasłużyli sobie.
  • rena-ta49 10.02.18, 13:39
    czarek_sz napisał:

> A oni to co robili nazywają bohaterstwem i walką o wolność. Dobrze że Ruscy trz
    > ymają ich za ryj zasłużyli sobie.

Mam nadzieję ,że nigdy nie wejdą do UE.
    Skorumpowani ludobójcy ukraińscy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.