Dodaj do ulubionych

Świetny wywiad, czemu takich nie ma w TVN ,

12.05.18, 11:49
czy Polsacie ?
Brytyjczyk kocha Polskę i zna jej historię,komuchy nie dość ,że historii nie znają,to nienawidzą Polski i robią wszystko by Polsce szkodzić.
tygodnik.tvp.pl/37113753/nie-bede-jak-olisadebe-zakochalem-sie-w-polce-i-w-polsce
Edytor zaawansowany
  • czarek_sz 12.05.18, 14:10
    TVN prędzej zaprosi obojętnie kogo byle polakożercę niż kogokolwiek który Polskę by pochwalił. No chyba że się pomylą jak ostatnio z jakimś murzynem który odpowiadając na pytania nie tak jak oczekiwali tego prowadzący wprawił ich w osłupienie i konsternację.
  • rena-ta49 12.05.18, 21:48
    czarek_sz napisał:

> TVN prędzej zaprosi obojętnie kogo byle polakożercę niż kogokolwiek który Polsk
    > ę by pochwalił. No chyba że się pomylą jak ostatnio z jakimś murzynem który odp
    > owiadając na pytania nie tak jak oczekiwali tego prowadzący wprawił ich w osłup
    > ienie i konsternację.

Oglądałam,mina pseudodzienniakarki była bezcenna!
    Jedynym ich celem ,to szczucie!
  • al-szamanka 12.05.18, 21:03
    Oglądałam jego filmiki na YT, fajne są, a on bardzo sympatyczny.

--
    http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg

AL
  • a74-7 12.05.18, 21:24
    Juz sam sie okreslil Paddyslaw- czyli z przewaga irlandzkiej krwi smile
    Wywiad ok, otwarty na swiat mlody czlowiek.Filmy obejrze jutro w miare mozliwosci.
    Nigel Kennedy ( wirtuoz skrzypek) tez sobie chwalil Polske swojego czasu,bardzo pozytywnie wyrazal sie o Polakachsmile
  • rena-ta49 12.05.18, 22:06
    a74-7 napisał:

> Juz sam sie okreslil Paddyslaw- czyli z przewaga irlandzkiej krwi smile
    > Wywiad ok, otwarty na swiat mlody czlowiek.Filmy obejrze jutro w miare mozliw
    > osci.
    > Nigel Kennedy ( wirtuoz skrzypek) tez sobie chwalil Polske swojego czasu,bardzo
    > pozytywnie wyrazal sie o Polakachsmile

I mówi ,że wielu ludzi chce wracać do Polski,bo jest bezpieczna.
  • rena-ta49 12.05.18, 21:50
    al-szamanka napisała:

> Oglądałam jego filmiki na YT, fajne są, a on bardzo sympatyczny.
    >

Polactwo pluje na Polskę ,a Brytyjczyk kocha Polskę.
  • rena-ta49 12.05.18, 22:08
    al-szamanka napisała:

> Oglądałam jego filmiki na YT, fajne są, a on bardzo sympatyczny.

Potwierdzam,też oglądałam kilka filmików.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.