08.03.19, 13:41
Prezydent Gdańska w godzinach pracy poszła po flaszkę do Biedronki z trzema ochroniarzami - wpolityce.pl/polityka/437126-butelka-wodki-i-cola-alkoholowe-zakupy-prezydent-gdanska
Wie że głosował na nią podobny elektorat jak w Warszawie czyli ludek upośledzony na umyśle i w związku z tym wie też że może sobie pozwolić na wszystko z podwyższaniem lokalnych danin
oraz promocji pedofilii i innych dewiacji w szkołach łącznie. Ciekawe czy gdy śpi to przy wyrze też siedzi tych trzech i pije wódkę którą kupiła w Biedrze smile
Edytor zaawansowany
  • rena-ta49 08.03.19, 13:49
    Ciekawe czy lemingoza bedzie pyszczyć że z naszych podatków ta ochrona?
    Dobrze zaczęła urządowanie,flaszka gorzały i dwie cole https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/70.gif
  • czarek_sz 09.03.19, 09:13
    Już gdzieś przeczytałem że co by się działo gdyby to Jarek z trzema ochroniarzami tak zrobił. Polskojęzyczne grzałyby temat tygodniami jeśli nie miesiącami a ubeckie KODziarstwo stałoby pod 'willą' Kaczyńskiego dniami i nocami i wyło jak małpy w lesie smile
  • rena-ta49 09.03.19, 10:10
    czarek_sz napisał:

> Już gdzieś przeczytałem że co by się działo gdyby to Jarek z trzema ochroniarza
    > mi tak zrobił. Polskojęzyczne grzałyby temat tygodniami jeśli nie miesiącami a
    > ubeckie KODziarstwo stałoby pod 'willą' Kaczyńskiego dniami i nocami i wyło jak
    > małpy w lesie smile

DOKŁADNIE!!
    Pamiętasz jak Palikot pytał czy Prezydent LK ma problem z alkoholem?
    Tu nikt nie pyta czy ta kobieta ma problemy alkoholowe,a wygląda na to ,ze ma!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka