Dodaj do ulubionych

"Zaściankowa Polska"

21.04.19, 08:17
Kościoły pełne modlących sie wiernych,radość z Zmartwywstania Pańskiego.

Postępowa Francja - mobilizacja wojska i policji, walki, zamieszki na ulicach, podpalenia. Uzbrojona policja.
Sri Lanka -zamachy w kościołach ,ranni ,zabici ,takie święta zgotowali postępowi politycy swoim obywatelom!!

Jak ja kocham ten nasz zaścianek i tę dyktaturę Kaczyńskiego!
Edytor zaawansowany
  • czarek_sz 21.04.19, 08:24
    Nasz kościół pękał w szwach. Widać że wiara w Narodzie nie ginie. Oby to nigdy się nie zmieniło.
  • rena-ta49 21.04.19, 09:14
    czarek_sz napisał:

> Nasz kościół pękał w szwach. Widać że wiara w Narodzie nie ginie. Oby to nigdy
    > się nie zmieniło.

W Polsce są pełne kościoły! Kto twierdzi inaczej, ten do Kościoła niestety nie chodzi!
    Obrzydliwa gazeta,obrzydliwa redaktorka,obrzydliwi prowokatorzy:
    wyborcza.pl/magazyn/7,124059,24679563,jestesmy-w-kosciele-zeby-zrobic-w-nim-rewolucje-idziemy-sladem.html#nowyMTmagazyn
  • rena-ta49 21.04.19, 09:15
    czarek_sz napisał:

> Nasz kościół pękał w szwach. Widać że wiara w Narodzie nie ginie. Oby to nigdy
    > się nie zmieniło.

I dzisiaj też tak bedzie,wbrew lewactwu!!
  • al-szamanka 21.04.19, 20:36
    Jadąc do pracy włączyłam radio. I co usłyszałam? We Francji już dawno kościoły nie były tak zapchane jak dzisiaj - wierni musieli nawet stać na ulicy.

--
    http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg

AL
  • rena-ta49 22.04.19, 07:17
    al-szamanka napisała:

> Jadąc do pracy włączyłam radio. I co usłyszałam? We Francji już dawno kościoły
    > nie były tak zapchane jak dzisiaj - wierni musieli nawet stać na ulicy.
    >
    >

Francuzi się budzą? Trochę późno.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.