Dodaj do ulubionych

Zawsze przed wyborami awantury o KK,

15.05.19, 07:13
jaby jeszcze ktoś miał
wątpliwości o co chodzi w tym ataku na Kosciół przed wyborami to tu mamy kawę na ławę :
https://pbs.twimg.com/media/D6lU-UtW4AA14uM.jpg
Edytor zaawansowany
  • rena-ta49 15.05.19, 07:14
    rena-ta49 napisała:

> jaby jeszcze ktoś miał
    > wątpliwości o co chodzi w tym ataku na Kosciół przed wyborami to tu mamy kawę n
    > a ławę :
    > https://pbs.twimg.com/media/D6lU-UtW4AA14uM.jpg

twitter.com/PiotrNo02045211/status/1128521836160004096
  • al-szamanka 15.05.19, 09:04
    I tak się kręci bardzo "ludzka polityka" lewactwa.

--
    http://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg

AL
  • czarek_sz 15.05.19, 14:53
    Co by nie mówić to polski kościół wciąż ma ogromny wpływ m.in na morale Polaków na Ich świadomość czy wybory w tym polityczne jakich Polacy dokonują. Lewactwo jeśli chciałoby te prerogatywy przejąć to nie ma innego sposobu jak totalna walka z kościołem którą właśnie obserwujemy. Od siebie dodam że walka z góry skazana na przegraną i to z wielu powodów.
  • rena-ta49 15.05.19, 17:09
    czarek_sz napisał:

> Co by nie mówić to polski kościół wciąż ma ogromny wpływ m.in na morale Polaków
    > na Ich świadomość czy wybory w tym polityczne jakich Polacy dokonują. Lewactwo
    > jeśli chciałoby te prerogatywy przejąć to nie ma innego sposobu jak totalna wa
    > lka z kościołem którą właśnie obserwujemy. Od siebie dodam że walka z góry skaz
    > ana na przegraną i to z wielu powodów.

To działania mające na celu zniszczenie Kościoła bo to dla nich przeszkoda we wprowadzaniu wszelkiego rodzaju zboczeń.
  • rena-ta49 15.05.19, 17:20
    czarek_sz napisał:

> Co by nie mówić to polski kościół wciąż ma ogromny wpływ m.in na morale Polaków
    > na Ich świadomość czy wybory w tym polityczne jakich Polacy dokonują. Lewactwo
    > jeśli chciałoby te prerogatywy przejąć to nie ma innego sposobu jak totalna wa
    > lka z kościołem którą właśnie obserwujemy. Od siebie dodam że walka z góry skaz
    > ana na przegraną i to z wielu powodów.

Ja do kościoła chodze dla mojego Boga.Ksiądz to tylko Jego urzednik. I to Bóg ich osądzi .
  • czarek_sz 15.05.19, 18:42
    Co do księży to mieszkałem w pięciu parafiach czynnie uczestniczyłem w życiu kościoła i moje dzieci też. Córka blisko dziesięć lat w scholi a syn piętnaście lat jako ministrant i jakoś nikt z nas na żadnego księdza pedofila nie natrafił. Dobrze dziś powiedziała prof. Pawłowicz zwracając się do homoseksualistów aby dokonali autolustracji co do pedofilii we własnym środowisko ponieważ w/g badań niemal co drugi homo to pedofil. Rzucili się w odpowiedzi jak wściekłe psy. Prawda zabolała zboczeńców ?
  • rena-ta49 15.05.19, 19:41
    czarek_sz napisał:

> Co do księży to mieszkałem w pięciu parafiach czynnie uczestniczyłem w życiu ko
    > ścioła i moje dzieci też. Córka blisko dziesięć lat w scholi a syn piętnaście l
    > at jako ministrant i jakoś nikt z nas na żadnego księdza pedofila nie natrafił.
    > Dobrze dziś powiedziała prof. Pawłowicz zwracając się do homoseksualistów aby
    > dokonali autolustracji co do pedofilii we własnym środowisko ponieważ w/g badań
    > niemal co drugi homo to pedofil. Rzucili się w odpowiedzi jak wściekłe psy. Pr
    > awda zabolała zboczeńców ?

Ja też nigdy nie spotkałam się w mojej parafii z przypadkiem molestowania przez księzy.
    Jeśli przez 10 lat w 40mln. kraju skazano 20 księzy,to o tych 20 za dużo,ale znacznie ich więcej
    w rodzinnych domach,szkołach i wsród innych zawodów.
    Ta nagonka tylko na KK jest typową polityczną awanturą.Zauważ ,że nie wspominaja o innych pedofilach.
  • czuk1 17.05.19, 09:25
    A z taką atmosferą spotkaliście się ? Ja też nie, choć brałem udział w spotkaniach towarzyskich w środowisku księży . I znam wielu z nich.

www.youtube.com/watch?v=rierR_4Kg5Q
    Jaki jest największy grzech Kościoła?

www.youtube.com/watch?v=qxmM7pIJGnA
    BYŁY kleryk ujawnia PRAWDĘ o KOŚCIELE

--
    Ks. Prusak - Kościół oparty jest na Jezusie a nie księżach
  • rena-ta49 15.05.19, 17:15
    al-szamanka napisała:

> I tak się kręci bardzo "ludzka polityka" lewactwa.
    >
    >

Przecież lewacka elyta twierdzi ,ze ofiary same się proszą,ale przed wybrami o tych swoich bredniach zapominają i jak nie aborcja,to kościół. A głównie KK ,bo ten jest przeciwny aborcji.
    https://pbs.twimg.com/media/D6hML5WXoAAd9Jg.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.