Dodaj do ulubionych

Coraz więcej zachorowań na odrę

04.09.19, 21:43
BRAWO ANTYSZCZEPIENKOWCY z nowośmiesznej
https://pbs.twimg.com/media/C8ecLkoXUAA0QW_.jpg


Zdecydowana większość osób chorujących na odrę w Polsce to obywatele Ukrainy, którzy przyjechali do naszego kraju.
Na Ukrainie panuje prawdziwa epidemia Odry
Kilka dni temu słyszałam w TVN ,że że epidemia odry w Europie to skutek niekontrolowanego napływu ludzi Ukrainy, Afryki, Syrii i innych krajów .
twojezdrowie.rmf24.pl/aktualnosci/news-coraz-wiecej-zachorowan-na-odre-czy-to-juz-epidemia,nId,3170849
Kaczyński mówił o tym bodajże w 2014 roku. Czyli cała ta nowoczesna banda debili jest 5 lat za zacofanym dziadkiem z kotem i bez konta.
Edytor zaawansowany
 • rena-ta49 04.09.19, 21:48
  Ukraińcy won z Polski i będzie spokój z odrą!!
 • rena-ta49 05.09.19, 06:55
  Od początku roku na Ukrainie zarejestrowano już ponad 35,2 tys. przypadków zachorowań na odrę, głównie wśród dzieci. To 17 razy więcej, niż w analogicznym okresie poprzedniego roku.

  Centrum Zdrowia Publicznego przy Ministerstwie Zdrowia Ukrainy poinformowało, że liczba przypadków zachorowań na odrę w tym kraju w okresie od stycznia do września br. jest 17 razy większa niż w analogicznym okresie poprzedniego roku.

  „W ciągu ubiegłego tygodnia na odrę zachorowało 1319 osób, a ponad 35 tys. zachorowało od początku roku. W ciągu dziewięciu miesięcy 2018 roku zapadalność [na odrę – red.] wzrosła 17-krotnie w porównaniu z tym samym okresem 2017 roku” – podało w czwartek Centrum Zdrowia Publicznego.
  kresy.pl/wydarzenia/na-ukrainie-zachorowalnosc-na-odre-wzrosla-17-krotnie/
  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła niedawno, że liczba zachorowań na odrę na świecie od stycznia do lipca tego roku jest prawie trzykrotnie wyższa niż w tym samym okresie roku ubiegłego. Liczba przypadków choroby z tego roku jest najwyższa od 2006 r. Od początku bieżącego roku do końca lipca zanotowano ponad 364,8 tys. przypadków tej choroby.
  Sąsiad Polski jest w światowej czołówce pod względem liczby zachorowań, ponieważ najwięcej osób choruje na odrę w Demokratycznej Republice Konga, na Madagaskarze i na Ukrainie. Według danych organizacji duże ogniska choroby występują także w Angoli, Kamerunie, Czadzie, Nigerii, w Sudanie i Sudanie Południowym, na Filipinach, w Tajlandii i Kazachstanie. Także w Stanach Zjednoczonych zarejestrowano w tym roku najwyższą od 25 lat liczbę zachorowań na odrę.
  kresy.pl/wydarzenia/drastyczny-wzrost-zachorowan-na-odre-w-polsce-ukraina-w-swiatowej-czolowce-razem-z-krajami-afrykanskimi/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka