Dodaj do ulubionych

"Polska pod Krzyżem" Komuniści boją się krzyża,

15.09.19, 13:01
małe kundle też głośno szczekają jak się boją. I chociaż bolszewicy wyją z nienawiści ,
to w całej Polsce było ogromne zainteresowanie akcją "Polska pod Krzyżem"

wpolityce.pl/kosciol/463817-akcja-polska-pod-krzyzem-zebralo-sie-ponad-60-tys-osob
Edytor zaawansowany
  • al-szamanka 18.09.19, 18:30
    Bardzo mi się ta akcja pod Krzyżem podoba, świetny pomysł... coś takiego po prostu jednoczy ludzi.

--
    AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
  • rena-ta49 18.09.19, 19:25
    al-szamanka napisała:

> Bardzo mi się ta akcja pod Krzyżem podoba, świetny pomysł... coś takiego po pr
    > ostu jednoczy ludzi.
    >
    >

Ta akcja skupiła 60tys Polaków,a ile homoparady licz a uczestników?
    Chociażby się komuchy nie wiem jak piekliły,to Polska będzie katolicka.
    Bolszewicy z PZPR-u nie dali rady,tym bardziej nie dadzą rady ci dzisiejsi bolszewicy.
    Zaraz przyjdzie czas na "wołanie księdza" i robienie znaku krzyża na łożu śmierci.
    Wszyscy komuniści wołają Boga i całują wtedy krzyż.
  • czarek_sz 21.09.19, 13:07
    Zbrodniarz Jaruzelski który na rękach miał krew wielu Polaków gdy umierał poprosił o księdza. I nie on jeden 'nawrócił' się gdy śmierć zajrzała w oczy. Jak trwoga to do Boga jak mówi mądre i wielokrotnie sprawdzone polskie przysłowie.
  • rena-ta49 21.09.19, 16:58
    czarek_sz napisał:

> Zbrodniarz Jaruzelski który na rękach miał krew wielu Polaków gdy umierał popro
    > sił o księdza. I nie on jeden 'nawrócił' się gdy śmierć zajrzała w oczy. Jak tr
    > woga to do Boga jak mówi mądre i wielokrotnie sprawdzone polskie przysłowie.

Nie on jeden. Oleksy ,Kiszczak i wielu innych.
    Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.
  • al-szamanka 21.09.19, 20:38
    rena-ta49 napisała:

> czarek_sz napisał:
    >
    > > Zbrodniarz Jaruzelski który na rękach miał krew wielu Polaków gdy umierał
    > popro
    > > sił o księdza. I nie on jeden 'nawrócił' się gdy śmierć zajrzała w oczy.
    > Jak tr
    > > woga to do Boga jak mówi mądre i wielokrotnie sprawdzone polskie przysłow
    > ie.
    >
    > Nie on jeden. Oleksy ,Kiszczak i wielu innych.
    > Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.

Bali się, ugięli kolana przed Bogiem.... niech przemyślą to ich następcy.

--
    AL

• czarek_sz 21.09.19, 21:21
    Al nie przemyślą, chyba że śmierć zajrzy im w oczy. Abstrahując od tego nie potrafię sobie wyobrazić co siedzi w głowie komuś kto świadomie szkodzi własnej Ojczyźnie. Ktoś powie że to głupota czy inny rodzaj debilizmu ale przecież wielu z tych ludzi ma pokończone wyższe uczelnie i tytuły doktorskie.
  • al-szamanka 22.09.19, 19:59
    czarek_sz napisał:

> Al nie przemyślą, chyba że śmierć zajrzy im w oczy. Abstrahując od tego nie pot
    > rafię sobie wyobrazić co siedzi w głowie komuś kto świadomie szkodzi własnej Oj
    > czyźnie. Ktoś powie że to głupota czy inny rodzaj debilizmu ale przecież wielu
    > z tych ludzi ma pokończone wyższe uczelnie i tytuły doktorskie.

Nie zapominaj, że pokończyli te szkoły za komuny, albo już potem, gdy wykładowcy wywodzili się z byłych komuchów... miewałam takich i nie mogło mi się w głowie pomieścić, że byli profesorami. Dyplomy i tytuły nic nie mówią o człowieku, dla mnie są kompletnie bez znaczenia
    --
    AL

• czarek_sz 22.09.19, 20:18
    Myślę że mentalność człowieka jest wrodzona. I jak napisałaś, tytuł/wykształcenie to jedno a to że osoba z tytułem profesora czy doktora zachowuje się jak skończone bydlę to drugie.
  • rena-ta49 22.09.19, 21:12
    czarek_sz napisał:

> Myślę że mentalność człowieka jest wrodzona. I jak napisałaś, tytuł/wykształcen
    > ie to jedno a to że osoba z tytułem profesora czy doktora zachowuje się jak sko
    > ńczone bydlę to drugie.

Jak już te profesory złożą te oświadczenia lustracyjne,to dopiero wtedy się dowiemy kto był człowiekiem ,a kto bydlęciem!
  • rena-ta49 22.09.19, 21:07
    al-szamanka napisała:

> czarek_sz napisał:
    >
    > > Al nie przemyślą, chyba że śmierć zajrzy im w oczy. Abstrahując od tego n
    > ie pot
    > > rafię sobie wyobrazić co siedzi w głowie komuś kto świadomie szkodzi włas
    > nej Oj
    > > czyźnie. Ktoś powie że to głupota czy inny rodzaj debilizmu ale przecież
    > wielu
    > > z tych ludzi ma pokończone wyższe uczelnie i tytuły doktorskie.

>
    > Nie zapominaj, że pokończyli te szkoły za komuny, albo już potem, gdy wykładowc
    > y wywodzili się z byłych komuchów... miewałam takich i nie mogło mi się w głowi
    > e pomieścić, że byli profesorami. Dyplomy i tytuły nic nie mówią o człowieku, d
    > la mnie są kompletnie bez znaczenia

Oni te studia kończyli w Moskwie,a inni za kury,kaczki w Polsce.Za przynależność do PZPR i za bycie TW wielu ich dostawało tytuły. Gdzieś tu jest wątek ,który pokazuje ,że to profesorstwo
    nie ma żadnego dorobku naukowego.Niczego w zagranicznej prasie nie publikowali .Zero-Nul!!
    Takie to profesory!!
  • rena-ta49 22.09.19, 08:01
    Za dużo wymagasz od komunistów,myslenie nie jest ich najmocniejszą stroną.
    Ale to,że uginają kolana na łożu śmierci jest faktem.
  • ravenheart2 30.09.19, 22:51
    rena-ta49 napisała:

> al-szamanka napisała:
    >
    > > Bardzo mi się ta akcja pod Krzyżem podoba, świetny pomysł... coś takiego
    > po prostu jednoczy ludzi.
    > >
    > >
    >
    > Ta akcja skupiła 60tys Polaków,a ile homoparady licz a uczestników?
    > Chociażby się komuchy nie wiem jak piekliły,to Polska będzie katolicka.

Po pierwsze to komuchy rządzą w PL od czterech lat.
    Po drugie PL nie jest katolicka, tylko neutralna światopoglądowo zamieszkana w większości przez katolików. PL byłaby katolicka gdyby wprowadzić dekalog do kodeksu karnego i powiązać funkcje państwowe z funkcjami religijnymi - taki katolicki szariat.

> Bolszewicy z PZPR-u nie dali rady,tym bardziej nie dadzą rady ci dzisiejsi bols
    > zewicy.

Kiedy dzisiejsi bolszewicy dają radę smile
    Sama popatrz ile było ślinienia się do Ojca Żydzyka.
  • rena-ta49 01.10.19, 07:30
    Katolicki szariat?
    Szariat to będziesz miał jak kiedyś wygraja wybory Platfusy.Muzułmanie łby wam koło dupy poobcinaja !! Na razie to wy bolszewicy, możecie pluć na katolików i nikt wam krzywdy nie robi!
    dorzeczy.pl/obserwator-mediow/115108/Francja-Dla-jednej-czwartej-muzulmanow-szariat-wazniejszy-niz-prawo-panstwowe.html
  • rena-ta49 01.10.19, 07:35
    zawsze możesz wyjechać do "światłej europki" ,gdzie bedziesz miał prawdziwy szariat
    www.onet.pl/?utm_source=t.co_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=9cec740e-c999-4159-b76c-a2c6e8e0fad0&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2
  • czarek_sz 01.10.19, 16:19
    Widać że żal dupę mu ściska że komuna rozbita podzielona i przerażona kolejną porażką.
  • rena-ta49 01.10.19, 18:32
    czarek_sz napisał:

> Widać że żal dupę mu ściska że komuna rozbita podzielona i przerażona kolejną p
    > orażką.

Nowożytna historia pisana zaczyna się od Chrztu Polski. I tego nie zmienią, choć by się zesrali. Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską a Polak Polakiem!

A oni nich paradują z dulszlakami i gołymi dopami z tęczami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka