Dodaj do ulubionych

Bieda,panie bieda w Polsce..

21.10.19, 08:08
Niedouczony idiota czy świadomy kłamca....?
Biedy nie było ,kiedy w Polsce było 800 tys niedożywionych dzieci,kiedy ludzie pracowali za 3 zł/h
kiedy odbierali sobie życie z powodu braku pracy i nie mieli co do garnka włozyć lub nie dali rady spłacać kredytu.Biedy nie było kiedy za Po wykańczali firmy,a Andrzej Filipiak podpalił się w 2013 z biedy i braku pracy. Zostawił list i oskarżył rząd Tuska.
Teraz jest bieda,bo 500+pozwolił wielu rodzinom wyjść z biedy (świadczy o tym chociaż upadek wielu lichwiarskich parabanków).
www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/podpalil-sie-pod-kancelaria-premiera-maz-popalil-sie-z-biedy/lm29eqv
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 21.10.19, 09:45
      Dureń podaje cytat jakiejś "Planety Małp i twierdzi ,ze to Ministerstwo Rodziny podało,bez żadnego linka ,gdzie Ministerstwo zamieściło te dane!!

czuk1 08.10.19, 11:13

"Plusy PiS nie działają, w Polsce rodzi się coraz mniej dzieci, a odsetek osób skrajnie ubogich drastycznie wzrósł. Dane na ten temat przedstawiło samo Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
      Dzieci nie przybywa, ubóstwo coraz większe
      Dlaczego? Z przygotowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej raportu jasno wynika, że na urodzenie dziecka decyduje się coraz mniej kobiet. To jednak nie koniec. W rodzinach jest coraz mniej dzieci, a w szpitalach coraz mniej noworodków. Tylko w 2018 roku na świat przyszło aż 14 tysięcy mniej maluchów niż rok wcześniej
      To dalej nie koniec problemów. Jak podał resort, w Polsce zwiększył się odsetek dzieci żyjących w skrajnym ubóstwie. Jednocześnie PiS broni się tym, że i tak jest ich mniej, niż przed 2015 rokiem
      - piszą w raporcie.
      Planeta.pl. Wielka porażka 500+. Rząd podał niepokojące dane"
      • m.maska Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 22.10.19, 00:59
        To sie nazywa zaklinanie rzeczywistosci - trafi na glupka, ktory lyka kazde g... jak ges galki - to padnie na podatny grunt i pewnie nawet bedzie to powatrzal.
        Nie wiem jak ludzie moga takie rzeczy opowiadac w kraju w ktorym kazdy malolat, ktory wsiada do tramwaju trzyma w lapie wypasionego smartfona, za ktorego co miesiac musi placic wypasiony abonament.
        Wlasnie wrocilam z Wrocka i widzialam na ulicach te "nedze".... Paaaaaaaaaaaaanie, w galeriach ludzi jak mrowkow, w sklepach ogolnospozywczych kolejki do kasy, ludzie popychaja zaladowane wozki - neeeeeeeeeeedza.

--
        http://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-o3-3d8e.gif
        www.youtube.com/watch?v=wccL2xJ78sU
        • rena-ta49 Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 22.10.19, 08:05
          Człek pusty jak bęben.Umysłowa bieda.Najniższa emerytura pod koniec rządów PO 880,45 obecnie 1100 plus 13 emerytura 1100. Najniższe wynagrodzenie 1750 zł obecnie 2250.Poziom bezrobocia za rządów PO 10% obecnie 5,2. Obecny rząd to 500+na każde dziecko i wyprawka 300 zł.Kiedy była większa bieda?
          • m.maska Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 22.10.19, 12:10
            Wystarczy postac kilka minut na przystanku tramwajowym i poobserwowac jakie samochody przejezdzaja - kiedys to byly niemieckie szroty z odzysku, teraz w ogole sie takich nie widzi - wszystko nowe, wypasione - jak miedzy nimi pojawi sie jakis stary, od razu rzuca sie w oczy. Polakow stac - nawet jesli sa te samochody kupowane na raty - to w Niemczech nie jest inaczej.

--
            • rena-ta49 Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 22.10.19, 12:27
              m.maska napisała:

> Wystarczy postac kilka minut na przystanku tramwajowym i poobserwowac jakie sam
              > ochody przejezdzaja - kiedys to byly niemieckie szroty z odzysku, teraz w ogole
              > sie takich nie widzi - wszystko nowe, wypasione - jak miedzy nimi pojawi sie j
              > akis stary, od razu rzuca sie w oczy. Polakow stac - nawet jesli sa te samochod
              > y kupowane na raty - to w Niemczech nie jest inaczej.
              >

Mało tego, w każdej rodzinie nie jeden samochód a kilka.Widzę co dzieje sie pod moim blokiem
              w godzinach popołudniowych ,kiedy wszyscy wracaja z pracy,szkoły,nie maja gdzie parkowac.
              Moje wnuki z chwila ukończenia 18l. i zdaniu prawka od razu wsiadaja do własnych samocodow.Wnuczka zdążyła juz jedno skasowac ,teraz jedzi kolejnym.
              • rena-ta49 Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 22.10.19, 12:36
                Bieda występuje na całym swiecie,z różnych powodów.Ale pisanie ,że w Polsce przybywa skrajnej biedy ,kiedy rząd przez ostatnie lata miliony rodzin wydobył z biedy uważam za skurwysyństwo!
                Rząd wspomógł rodziny poprzez 500+ ,emerytów poprzez rewaloryzacjię i trzynastą emeryturę ,
                to bieda może dotyczyć tylko jakiś promil ludzi ,którzy żadnej pomocy od państwa nie chcą,są bezdomnymi na wlasne życzenie.
                • czarek_sz Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 22.10.19, 14:21
                  Totalni będą siać antyrządową propagandę bo za to płacą im Niemcy więc trzeba być na to przygotowanym przez całą kolejną kadencję. Problem totalnych jest taki że ta tania propaganda zużyła się do tego stopnia że reakcja na kolejne tego typu doniesienia jest żadna. Dlaczego do tej pory nie powstał KOD bis ? przecież już dawno po wyborach smile
                    • al-szamanka Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 22.10.19, 18:07
                      a74-7 napisał:

> A temu panu co sie stalo ?
                      > Ubywa mu czy cus ?wink
                      > www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/so%C5%9Bnierz-o-500-plus-wyj%C4%85tkowo-demoralizuj%C4%85cy-spos%C3%B3b-prowadzenia-polityki/ar-AAJa2x1

Chyba do tej pory nie skapował, że na zachodzie pieniądze na dzieci to normalka. I nikomu nawet myśl nie przeleciała odsuwać od wyborów rodziców pobierających takie pieniądze.

--
                      AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
                      • rena-ta49 Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 22.10.19, 18:34
                        al-szamanka napisała:

> a74-7 napisał:
                        >
                        > > A temu panu co sie stalo ?
                        > > Ubywa mu czy cus ?wink
                        > > www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/so%C5%9Bnierz-o-500-plus-wyj%C4%85tkowo-demoralizuj%C4%85cy-spos%C3%B3b-prowadzenia-polityki/ar-AAJa2x1
                        >
                        > Chyba do tej pory nie skapował, że na zachodzie pieniądze na dzieci to normalka
                        > . I nikomu nawet myśl nie przeleciała odsuwać od wyborów rodziców pobierających
                        > takie pieniądze.
                        >
                        >

Trochę już się dorobił w Europarlamencie,to co go obchodzą biedne dzieci.Dupek niech jeszcze napisze,że niemicki socjal zabija Europe!
                        https://pbs.twimg.com/media/EF-PPZpXYAI85gC.jpg
                      • rena-ta49 Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 22.10.19, 18:36
                        al-szamanka napisała:

> a74-7 napisał:
                        >
                        > > A temu panu co sie stalo ?
                        > > Ubywa mu czy cus ?wink
                        > > www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/so%C5%9Bnierz-o-500-plus-wyj%C4%85tkowo-demoralizuj%C4%85cy-spos%C3%B3b-prowadzenia-polityki/ar-AAJa2x1
                        >
                        > Chyba do tej pory nie skapował, że na zachodzie pieniądze na dzieci to normalka
                        > . I nikomu nawet myśl nie przeleciała odsuwać od wyborów rodziców pobierających
                        > takie pieniądze.
                        >
                        >

i nikt nie pie.doli głodnycj kawałków ,ze to kupowanie wyborców,czy że to z ich podatków!
                    • m.maska Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 24.10.19, 02:05
                      a74-7 napisał:

> A temu panu co sie stalo ?
                      > Ubywa mu czy cus ?wink
                      > www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/so%C5%9Bnierz-o-500-plus-wyj%C4%85tkowo-demoralizuj%C4%85cy-spos%C3%B3b-prowadzenia-polityki/ar-AAJa2x1

Temu panu nic nie ubywa, zyje sobie dobrze na koszt podatnikow - przez wiele miesiecy a nawet lat, europejskich a teraz polskich - juz gdzies pisalam, jesli bedzie poslem charytatywnie bedzie mogl wyglaszac te swoje madrosci - ale jak na razie to bierze niezla kase z podatkow Polakow, wiec morda w kubel.

--
                      http://fs1.directupload.net/images/user/150112/w8kfc76t.gif
                  • rena-ta49 Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 22.10.19, 18:46
                    czarek_sz napisał:

> Totalni będą siać antyrządową propagandę bo za to płacą im Niemcy więc trzeba b
                    > yć na to przygotowanym przez całą kolejną kadencję. Problem totalnych jest taki
                    > że ta tania propaganda zużyła się do tego stopnia że reakcja na kolejne tego t
                    > ypu doniesienia jest żadna. Dlaczego do tej pory nie powstał KOD bis ? przecież
                    > już dawno po wyborach smile

Opozycja totalna oszalała. Oni naprawdę bujają w oparach absurdu.
                    Ja podejrzewam,że nowo wybrany Sejm ,to dopiero będzie cyrk z Jachirą.
                    Ona jedna wystarczy za dwóch Petru i innych inteligentnych inaczej.
        • al-szamanka Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 22.10.19, 18:10
          m.maska napisała:

> To sie nazywa zaklinanie rzeczywistosci - trafi na glupka, ktory lyka kazde g..
          > . jak ges galki - to padnie na podatny grunt i pewnie nawet bedzie to powatrzal
          > .
          > Nie wiem jak ludzie moga takie rzeczy opowiadac w kraju w ktorym kazdy malolat
          > , ktory wsiada do tramwaju trzyma w lapie wypasionego smartfona, za ktorego co
          > miesiac musi placic wypasiony abonament.
          > Wlasnie wrocilam z Wrocka i widzialam na ulicach te "nedze".... Paaaaaaaaaaaaan
          > ie, w galeriach ludzi jak mrowkow, w sklepach ogolnospozywczych kolejki do kasy
          > , ludzie popychaja zaladowane wozki - neeeeeeeeeeedza.
          >

Ja też ją widziałam i to nie tylko tym razem.
          I jeszcze coś - ze wszystkich stojących w kolejce do kasy mam w koszyku śmiesznie mało.
          Pewnie jestem jeszcze biedniejsza niż oni.

--
          AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
          • rena-ta49 Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 22.10.19, 18:50
            "Ja też ją widziałam i to nie tylko tym razem.
            I jeszcze coś - ze wszystkich stojących w kolejce do kasy mam w koszyku śmiesznie mało.
            Pewnie jestem jeszcze biedniejsza niż oni."

No właśnie, przyjeżdżacie do Polski conajmniej raz w roku,wiec widzicie tę "postępującą biedę z nedzą"
            Ja też jestem jedną z tych ,która ma mało w koszu,jestem sama ,robię zakupy codziennie.
            Nie mam powodów robić wielkich zakupów.
            • m.maska Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 24.10.19, 02:09
              rena-ta49 napisała:

> "Ja też ją widziałam i to nie tylko tym razem.
              > I jeszcze coś - ze wszystkich stojących w kolejce do kasy mam w koszyku śmieszn
              > ie mało.
              > Pewnie jestem jeszcze biedniejsza niż oni."
              >
              >
              > No właśnie, przyjeżdżacie do Polski conajmniej raz w roku,wiec widzicie tę "pos
              > tępującą biedę z nedzą"
              > Ja też jestem jedną z tych ,która ma mało w koszu,jestem sama ,robię zakupy cod
              > ziennie.
              > Nie mam powodów robić wielkich zakupów.

Renata, ja bylam w Polsce teraz chyba juz czwarty raz w tym roku - na pewno bylam w maju, w sierpniu i w pazdzierniku, ale zdaje sie, ze bylam tez chyba w marcu. Za kazdym razem jestem minimum dwa tygodnie - wiec nikt mi nie potrzebuje opowiadac jak jest - bo wiem to z autopsji.

--
              http://s7.directupload.net/images/120410/klvh35gq.jpg
              • rena-ta49 Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 24.10.19, 07:46
                "Renata, ja bylam w Polsce teraz chyba juz czwarty raz w tym roku - na pewno bylam w maju, w sierpniu i w pazdzierniku, ale zdaje sie, ze bylam tez chyba w marcu. Za kazdym razem jestem minimum dwa tygodnie - wiec nikt mi nie potrzebuje opowiadac jak jest - bo wiem to z autopsji."

No właśnie,wiec widzisz na codzień,można by powiedzieć tę postępującą biedę w Polsce.

• m.maska Re: Bieda,panie bieda w Polsce.. 24.10.19, 14:03
                  rena-ta49 napisała:

> "Renata, ja bylam w Polsce teraz chyba juz czwarty raz w tym roku - na pewno by
                  > lam w maju, w sierpniu i w pazdzierniku, ale zdaje sie, ze bylam tez chyba w ma
                  > rcu. Za kazdym razem jestem minimum dwa tygodnie - wiec nikt mi nie potrzebuje
                  > opowiadac jak jest - bo wiem to z autopsji."
                  >
                  > No właśnie,wiec widzisz na codzień,można by powiedzieć tę postępującą biedę w
                  > Polsce.
                  >

Nie tylko, ze widze, ale mam tez porownanie nie tylko w stosunku do Niemiec, ale tez innych europejskich krajow... w centrum miasta nie widac roznicy miedzy innymi miastami europejskimi. Aha, zaraz ktos napisze, ze tylko w centrum - ano bo poza centrum to mozna w miastach Europy tez przezyc szok - wszedzie sprzata sie po krakowsku: Rynek.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka