Dodaj do ulubionych

Jakie prowokacje szykuje na jutro lewactwo?

10.11.19, 21:06
Bo to ,że bolszewia zechce doprowadzić do zamieszek ,to nie ulega dla mnie najmniejszej wątpliwości.
Budki pod ambasadami mam nadzieję nie spalą?
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: Jakie prowokacje szykuje na jutro lewactwo? 11.11.19, 12:09
      Zaraz ruszy marsz. Wyobrażacie sobie ten popłoch w PO, w Ratuszu? Brak zadymy będzie dla nich mega kompromitacją. Siedzą przerażeni w swoich biurach i modlą się, żeby chociaż jedna prowokacja im się udała. Coś czuję, że się nie doczekają. Zostają im prowokacje z czołgami
      • al-szamanka Re: Jakie prowokacje szykuje na jutro lewactwo? 11.11.19, 14:10
        rena-ta49 napisała:

> Zaraz ruszy marsz. Wyobrażacie sobie ten popłoch w PO, w Ratuszu? Brak zadymy b
        > ędzie dla nich mega kompromitacją. Siedzą przerażeni w swoich biurach i modlą s
        > ię, żeby chociaż jedna prowokacja im się udała. Coś czuję, że się nie doczekają
        > . Zostają im prowokacje z czołgami

Oni sa w stanie strzelac z tych czolgow do samych siebie byle tylko mogli wyslac sprawozdanie do Berlina z wiadomoscia, ze PiS rozlal krew.

--
        AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
    • al-szamanka Re: Jakie prowokacje szykuje na jutro lewactwo? 11.11.19, 14:08
      rena-ta49 napisała:

> Bo to ,że bolszewia zechce doprowadzić do zamieszek ,to nie ulega dla mnie najm
      > niejszej wątpliwości.
      > Budki pod ambasadami mam nadzieję nie spalą?

Budka to stary numer i gdyby tym razem spalil ja jakis niepelnosprawny dziadek z polowa mozgu to i tak wszyscy by byli przekonani, ze to znowu popisal sie Sienkiewicz.

--
      AL

Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka